Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Pewnie losowo z jakimś tam uwzględnieniem tych najwcześniej wbijanych kodów.
Mi to kompletnie zwisa, dostanę się na 7-5-3-1 dzień, jest mi kompletnie obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 19:24, Pietro87 napisał:

Mi to kompletnie zwisa, dostanę się na 7-5-3-1 dzień, jest mi kompletnie obojętne.


Dokładnie, ale osoby które zaczynają grę na serwerach PvP już zaczynają płacz, że będą ich gankować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi również jest obojętnie kiedy się dostanę. Ten tydzień mam trochę zapchany kolokwiami, więc i tak nie mógłbym mieć czasu na gre. Najbardziej mnie martwi, że dużo nicków już będzie pozajmowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki urok serwerów PVP, nawet jak by wszyscy zaczynali równo i tak błyskawicznie wyłoniła by się grupa uciskających i uciskanych, ci którzy najwięcej po forach płaczą zazwyczaj i tak najmniej są w stanie zdziałać xD

Abstrahując od tego - grać w TORa dla samego PVP....
Nie chwycę tego nigdy chyba. Na serwerze PVE tez mam areny PVP a dla mnie ten mmo to w 60% fabuła i wbijanie kolejnych klas dla odkrycia tejże, 30% co-op i różnorakie rajdy, instancje, 10% PVP shit xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trolololo robią, u mnie ze 150 osób dostało się może 2-3 (21-22 lipiec) więc bez paniki, że listopady i grudnie dostają.

Pietro87: moja gildia liczy na ganianie czerwonych po mapach+bitwy. Co ja gadam, też na to liczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 19:30, Selv napisał:

Trolololo robią, u mnie ze 150 osób dostało się może 2-3 (21-22 lipiec) więc bez paniki,
że listopady i grudnie dostają.


Ja się w grudniu wbijałem z kodem [bo jak już pisałem raz, dostałem TORa w formie przedwczesnego giftu na gwiazdkę] i się jeszcze nie dostałem, ale kumple z którymi będę giercował się dostali z czego 4 to faktycznie ludzie z początku pre-orderowania ale 2 wbijało kody na końcu listopada xD

Dnia 13.12.2011 o 19:30, Selv napisał:

Pietro87: moja gildia liczy na ganianie czerwonych po mapach+bitwy. Co ja gadam, też
na to liczę :D


A ja nikomu nie bronie, aczkolwiek jakoś zawsze więcej funu sprawiało mi dobre pve w co-opie [nie żebym gardził pvp, ale nie napalam się na nie nadmiernie, chyba się w tych latach spędzonych w Ragnaroku wypaliłem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 19:40, Selv napisał:

Właśnie po to jest PLC aby nie było czegoś takiego jak Burning Legion ;)


Zobaczymy ile będzie trwać sielanka. Obstawiam max miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 19:38, Shinigami napisał:

Przy PvP wszystko to przelotna zabawa, dla miłośników skryptów ;)


Popieram. Dla mnie to właśnie PvP jest ważnym elementem, głównie ze względu na swoją nieprzewidywalność i to, że wymaga nieco więcej skilla. Nie mówię wprawdzie, że będę grał w TOR dla samego PvP, ale na pewno nie spychałbym tego do 10% gry...
A co do ganków to raczej bym się tym nie przejmował, bo gankują raczej ludzie którzy już nie mają co robić, a wątpię, żeby to szybko nastąpiło, no chyba, że zaleziemy komuś za skórę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dostałem EA, dla przypomnienia wbijałem preorder 25.07. Więc liczę, że Ci, którzy mieli do końca lipca wbity powinni dzisiaj wejść - została jeszcze jedna wysyłka.

GL & HF wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarz ;) zarejestrowałem grę i nawet już założyłem subskrypcję na swoim koncie licząc, że coś to zmieni... Btw, przygotujcie sobie albo kartę albo pre-paid, bo bez tego nie pogracie w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 20:12, LukasS napisał:

Ok dostałem EA, dla przypomnienia wbijałem preorder 25.07. Więc liczę, że Ci, którzy
mieli do końca lipca wbity powinni dzisiaj wejść - została jeszcze jedna wysyłka.

GL & HF wszystkim.

Rowniez licze, ze ostatnia fala zaleje mnie zaproszeniem do EGA. Swoj pre-order zarejestrowalem 27, wiec jest duza szansa. Szczerze, to wkurzylbym sie gdyby sie okazalo, ze nie pogram przez ten caly wieczor i noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mnie to PVP wciągnie, ba może nawet kiedyś alta na serwerze PVP zrobię, aczkolwiek ja się chyba wypaliłem w Ragnaroku, gdzie swego czasu nie było dnia, żebym nie wpadł bodaj na godzinkę kogoś potarmosić czy to na arenie czy to na wypadach [woe itp]

Mam nadzieje [nie miałem okazji tego w becie sprawdzić, bo załapałem się na samą końcówkę a i praca trochę przeszkadzała], że na serwerze pve będzie taka opcja jak duel dobrowolny w dowolnym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować