Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Gra już do mnie dotarła kurierem - zainstalowana - sybskrybcja na 90 dni ustawiona - konto gotowe do gry !! tylko tego ^$&^*^% EGA brakuje :) Ale pre-order wbiłem w październiku więc chyba przed 15 nie pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wogóle to kiedy zaczeły się zapisy na pre-order SWTORa

Z tego co słyszałem dzisiaj grają ci co zarejestrowali Pre-Order do 27.07.2011.

Kiedy ruszyły zapisy na początku lipca ?

(podobno większośc pre-orderów pochodzi właśnie z lipca - więc to ze dzisiaj wysłano invity do zarejestrowanych przez pierwsze 2 tygodnie nie znaczy że jutro będą kolejne dwa. Myśle że do jutra dostaną się wszyscy zarejestrowani do końca września, a 15 - listopad i grudzień. (z tąd te raklamy że kup teraz a otrzymasz do 5 dni gry przed premierą - znaczy się ze każdy z preorderem dostanie właśnie te 5 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomóżcie mi!
Nie obczajam MMO i nie gram w taki gatunek więc nie wiem - jak to jest z tym abonamentem???
Jeżeli teraz powiedzmy kupię SWTOR za 180 zł i tam jest napisane, że na 30 dni. To co, po 30 dniach, żeby znowu pograć muszę znów wydać kasę na kolejne ileś tam dni?! Czy to jest tak, że teraz kupię i mogę sobie grać? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz grę - masz w niej 30 dni grania, pierwsze 30 dni.
Potem żeby dalej grac musisz płacić abonament miesięczny w formie dobrowolnej [chcesz grac płacisz za dany miesiąc, nie chcesz, nie musisz płacić, rachunek ci żaden nie przyjdzie bo to nie jest abonament na zasadzie umowy z klientem]

koszty abonamentu to około 100 do 120zł [zależnie od promocji w danym sklepie] za 60 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam z pracy, wlanczam sobie lunchera, patrze - moge grac :) A po poludniu jeszcze nie moglem. No nic czas zaczac swoja przygode :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj znać w wolnej chwili jak serwery chodzą [chociazby pokrótce np mam łącze XX Mb/s i lagów nie ma/są duże/małe/średnie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 22:05, Pietro87 napisał:

Daj znać w wolnej chwili jak serwery chodzą [chociazby pokrótce np mam łącze XX Mb/s
i lagów nie ma/są duże/małe/średnie]


Mam lacze 54 mb, ale ja uzywam Wireless wiec tyle nie osiagam, lagow nie ma, jesli chodzi o Latency to mam zaledwie 22 ms w porywach do 32 maks poki co. Generalnie tez nie ma zbyt wiele ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zomfg. Zaspamowałem im Twitta, FB - wciąż zero reakcji. Kupiłem nowy pre-order, próbowałem zarejestrować klucz i wyskakuje, że... taki produkt na koncie już istnieje. A nie ma wpisu ani żadnego maila. Jeżeli na swoim drugim koncie (na którym wprowadziłem zakupiony 2 klucz) aktywuję pre-order w wersji BOX, to będę mógł potem wprowadzić retail od wersji digital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ale sie zagralem, 4 rano, w Polsce pewnie juz 5 :) Generalnie wszystko poki co mi dziala, zrobilem caly prolog Bounty Hunterem, pozniej znalazlem nawet 2 osoby do instancji Black Talon, 3/4 dropy byly dla mojej klasy wiec mi sie poszczescilo. Dobilem sobie 12 lv, pobawilem troche craftingiem, zabawa przednia, ale trzeba kiedys isc spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 20:09, gothicsheep napisał:

> Moja saga właśnie się rozpoczęła :)
Kurde, piszcie kiedy uzyliscie kody!


23 lipiec (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - wbijał ktoś już kod na edycje standardowa lub EK ?
Wszystko wam działało ? Bo brajdak odebrał z rana swoją kopię z pkt odbioru i nie akceptuje mu klucza produktu o.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 09:00, Pietro87 napisał:

Mam pytanie - wbijał ktoś już kod na edycje standardowa lub EK ?
Wszystko wam działało ? Bo brajdak odebrał z rana swoją kopię z pkt odbioru i nie akceptuje
mu klucza produktu o.o


Wklepałem swój klucz do standardowej i wszystko działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli czeka go wątpliwa przyjemność zgłaszania błędu do supportu xD
Mam nadzieje, że mój klucz który tez dziś odbiorę nie będzie sprawiał takich problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma problem z kodem proponuje dokladnie z lupa sprwawdzic czy dobrze wpisal.
Ja mialem to samo. W calym kodzie mialem jedna litere "S" i jedna cyfre "6"... na karteczce (bo mam wersje pudelkowa czyli raczej tak samo jak Ci z EK) S wyglada zupelnie jak 6. Roznia sie DOSLOWNIE jednka kropeczka, co widac dopiero po mega skupieniu. Sam wpisalem kod 3 razy, byl zle i juz mialem pisac do supportu. Dopiero potem sprawdzilem kod jeszcze raz i poszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować