Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2011 o 08:58, Undertaker napisał:

Czyli oni aktywują zgodnie z czasem aktywacji kodu? Jak mój jest z początku grudnia to
pewnie wejdę 20-tego ze wszystkimi.


Z tego co pisali rano na twitterze ci z grodnia zalapia sie na 1 dzien. Jak ludzie sie nie dostana wcale to biorac pod uwage ze pobrali zaliczki moga sie ich czepic ze reklamowali early access w czasie kiedy mieli pelna swiadomosc ze dla tych po pewnej dacie zadnego early acess nie bedzie. Moglo by to zostac potraktowane jako celowe wprowadzenie klienta w blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 13:24, MKRaven napisał:

Lol w teorii już jutro mam się zgłosić po odbiór mojej EK w Empiku 0_o.


Zgadza się, ja już wczoraj widziałem, że internetowy ich sklep rozsyła zamówienia, zadzwoniłem dziś do swojego salonu i dopytałem jak to jest, od jutra wydają wszystkim posiadaczom pre-order packów lub zamówień z odbiorem własnym TORa.
Tak więc jutro można śmiało uderzać do salonu jeśli się kupowało pre-order packa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd te obawy? Przecież do 20 jeszcze trochę czasu jest. A do EA kod/klucz nie jest potrzebny. Tyle ode mnie wracam do gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 13:29, Asheren napisał:

Z tego co pisali rano na twitterze ci z grodnia zalapia sie na 1 dzien. Jak ludzie sie
nie dostana wcale to biorac pod uwage ze pobrali zaliczki moga sie ich czepic ze reklamowali
early access w czasie kiedy mieli pelna swiadomosc ze dla tych po pewnej dacie zadnego
early acess nie bedzie. Moglo by to zostac potraktowane jako celowe wprowadzenie klienta
w blad.


W dzień ogłoszenia EGA od 13 napisali na forum, że WSZYSCY dostaną 2 DODATKOWE dni. Czyli wg tego ostatnie osoby powinny wejść do gry w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 14:17, Rizzan napisał:

W dzień ogłoszenia EGA od 13 napisali na forum, że WSZYSCY dostaną 2 DODATKOWE dni. Czyli
wg tego ostatnie osoby powinny wejść do gry w sobotę.


Czy to przypadkiem nie chodziło o 13 i 14? Teoretycznie, wszyscy dostali te dwa dodatkowe dni, ale skorzystać z nich mogą nieliczni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwszych 2 seriach dzisiejszego dnia podobno wszycy którzy aktywowali swój kod do 28.08 mogą już grać.

W takim tempie przy odrobiunie szczęścia gracze w początku października mogą się załapać na ostatnia fale dzisiaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez mi powiedzieli ze od jutra juz beda sprzedac gre jesli ktos mial pre-order, wiec jutro rano odbiore moja kolekcjonerska...o ile wstane ;)

Mogliby juz rozdac wiecej tych early access bo u mnie bardzo malo ludzi biega, nie ma z kim instance robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 14:39, Nalia napisał:

Za 25 minut następna fala emaili. Ja z 29 lipca mam nadzieję, że tym razem się dostanę
:).


Proponuje odpalic lunchera a nie sprawdzac maila. Ja tak zrobilem mimo braku wiadomosci na poczcie i nagle pojawil mi sie terms to use do przeczytania po czym moglem kliknac juz ''Play'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 17:19, Angmir napisał:

Po 3 fali załapali się wszyscy do mniej wiecej 10-09-2011

Więc myśle że najdalej jutro zagraja już wszyscy.


Coś w tym jest, ja wbijałem kod 5.09 ;-) I od chwili mogę grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 17:24, Stfforex napisał:

Coś w tym jest, ja wbijałem kod 5.09 ;-) I od chwili mogę grać :P


Gratz

Z moim 22.10.2011 chyba dzis nie pogram ;/

Ale za to jutro po pracy nie odchodze od kompa na 10 h !!

Po cichu licze na tzw 5tą Bonus Wave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK 4 fala Early Game Access za nami

Wszyscy którzy zarejestrowali Pre-Order Kod do 01/10/2011 powinni móc juz grać.

na 99% jutro do 18 będą mogli grac juz wszyscy z wyjątkiem tych co kupowali w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja zrozumiałem od jutra do 20 wydają tylko tym którzy mieli pre-order, czyli wypada na to, że na półki do ogólnej sprzedaży jeszcze gry nie lądują [w sumie to by było logiczne, zabezpieczyli by się na śpiochów, jak by ktoś po 20 wpadł do salonu i płakał, ze nie ma gry to by mu powiedzieli - "panie od 15 do 20 wydawaliśmy, bujaj się pan" =)]

A tak z ciekawości na jakim serwerze grasz, że taka małą frekwencja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na półkach już są dziś bez żadnego pre ordera kupiłem w MM w Olsztynie. Tylko że osoby takie jak ja zaczynają 20 grać:) Mam nadzieję że serwery nie padną 20 grudnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować