Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2011 o 18:53, Blantman napisał:

Na półkach już są dziś bez żadnego pre ordera kupiłem w MM w Olsztynie. Tylko że osoby
takie jak ja zaczynają 20 grać:) Mam nadzieję że serwery nie padną 20 grudnia :P


A jaka cena :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 18:53, Blantman napisał:

Na półkach już są dziś bez żadnego pre ordera kupiłem w MM w Olsztynie. Tylko że osoby
takie jak ja zaczynają 20 grać:) Mam nadzieję że serwery nie padną 20 grudnia :P



Nosz kurde, rano specjalnie przeleciałem się do MM z nadzieją że znajdę i nie było, musieli wyłożyć później, pech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2011 o 18:58, Aithieel napisał:

A jaka cena :)?



199 zł :) dla mnie norma bo gram prawie tylko na konsoli ;) Skyrim, Dark Souls, Fifa 12, AC:R, Gears of War 3, Uncharted 3 i Batman tyle samo mnie kosztował a to już mój ostatni wydatek na gry do wyjścia Mass Effect 3 :P Kosztowne 4 miesiące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha widzę podobny budżet mamy =P
U mnie poszło w tym roku Deus Ex - Human Revolution, Dead Island EK, Wiedźmin 2 EK, w promocji steama Alpha Protocol + AvP, w oczekiwaniu na Batmana Saints Row 3, Batman AC EK, TOR no i tez do ME3 koniec wydatków na ten rok.

Btw jest gdzieś jakiś spis towarów z tego sklepu co to go mają bonusowo posiadacze EK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, oszczędziłeś mi przeczesywania forum =)
Czyli nie ma tragedii, jakiś OP ten gear nie jest.
Czyli jednak EK jest dosyć marna w stosunku cena jakość [chyba, ze komuś się ta figurka tak bardzo podoba, nie mniej ja posiadam już kilka kolekcjonerskich wybajerzonych figurek nie z gier (vide Snake Eyes kupiony w kanadzie na wyprzedaży jak się spory sklep kolekcjonerski zamykał), więc kompletnie mnie ten statue z EK nie ruszał]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jaki serwer wybrać na którym będzie spora ilość ziomków?

No litości zaraz mnie szlag trafi i to jasny, próba zalogowania się i informację dostaję

You are logged in from a region that we do not allow someone to play from!

A.....<cenzura> aż klnąć się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 21:00, Selv napisał:

Basilisc Droid

Kolega pewnie gra? Czy może stale czeka? Pytanie mam, czy można w jakiś sposób wymusić na launcherze by spróbował spatchowac grę?
Pierwszy problem rozwiązany przy drugim gra nie chce wyszukać aktualizacji, i się nie uruchomi, na lapku wcześniej zainstalowana beta i ta uruchamia się bez problemu, dziwne to i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 21:00, Selv napisał:

Basilisc Droid


Faktycznie jest tam polaków cała masa, aż szoku doznałem. A wybrałem ten serwer losowo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś maila do EA rozumiem xD ?
Na tym kompie instalacja była pełna świeża ?
Możesz spróbować przeinstalować klienta, aczkolwiek to nieco pracochłonne [spróbuj pierw zapodać opcję naprawy launchera, może coś zdziała] a raczej czasochłonne bo podczas pobierania tenże nie umie wykorzystać pełnego łącza [u mnie na necie 50 Mb/s w porywach wykorzystywał do 65% przepustowości a momentami jak pobierał filmiki to potrafił zjechać z niewiadomych przyczyn do 10% =.=]

Jak normalnie 20 gigowy plik przy pełnym zużyciu łącza [95-100%] ciągnę w porywach około 60 minut tak TOR się chyba ze 3.5 godziny wlekł przez te spadki w wykorzystaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Dziś swoją kopię odebrałem w w Ultimie na Chłodnej w Warszawie. Niestety nie miałem pre-ordera i musiałem poodwiedzać kilka galerii aż w jednym z EMPIK-ów znalazłem pre-order tuż przed oddaniem go do zwrotów. Wstukałem wszystkie kody na stronce gry, teraz czekam na maila z Early Access (jeśli się go doczekam). Jeśli chodzi o zasilanie konta, nie polecam opcji miesięcznej lub trzymiesięcznej płaconej kartą (mocno zawyżony przelicznik kursu: 59 PLN miesiąc, 169 PLN 3 m-ce). Na Keye.pl pre-paid 60 dni stoi po 99,90 PLN. Teraz tylko pozostało mi zainstalować klienta. :)

2. A tak przy okazji, wie ktoś czy można coś pogrzebać w ustawieniach połączenia sieciowego, by na stronie gry przy płatności kartą walutą rozliczeniową był dolar? Wie ktoś jak to zrobić? Z góry dziękuję.

3. Czy ktoś wie czy opłaca się kupić dodatkowo "Digital Upgrade Pack" za 69 PLN? Czy to płacalna inwestycja? Przydatne te itemy? Dzięki z góry za info.

4. Gosu, Pietro87, Shinigami na jakich serwerach gracie? W jakiej/jakich jesteście gildiach? To gildie stricte PvP czy bardziej PvE? Jakie dobre gildie (polskie lub z pewną ilością Polaków, ale na poziomie, dojrzałe) polecacie? Czy ten serwer Basilisc Droid jest dobry? Czy to serwer PvP czy PvE? Jakie wrażenia z gry na tym serwerze? Dzięki z góry za odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie gram [jak pisałem tora dostałem w prezencie, rejestrowałem go na początku grudnia] aczkolwiek wybiorę jeden z serwerów pve.

Co do ceny - jak jutro odbiorę swoją edycję standard to sprawdzę jak wyglądają opcje rozliczeniowe, w takim DC Online nie miałem problemu z wyborem dolara jako waluty, aczkolwiek chyba nie ma wielkiego sensu płacić tu bezpośrednio kartą skoro 60dbiowe pre-paidy mamy dostępne we wszystkich większych sklepach z grami.


Digital upgrade pack - imho taka strata kasy, nie ma tam raczej nic interesującego biorąc pod uwagę dosyć wysoką cenę.

P.S.
Jeśli za 3 miechy płatne kartą wychodzi ci 169zł... to w sumie raczej norma.
Pre-paidy 60 dni to cena 100-120zł, to daje 50 do 60zl za miesiąc czyli 150-180zł za 3 miesiące, więc cena nie jest jakaś wielce zróżnicowana.
Nie mniej wiadomo, że zawsze najlepiej kupić tak, żeby zapłacić najmniej =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 23:35, Pietro87 napisał:

Ja jeszcze nie gram [jak pisałem tora dostałem w prezencie, rejestrowałem go na początku
grudnia] aczkolwiek wybiorę jeden z serwerów pve.

Co do ceny - jak jutro odbiorę swoją edycję standard to sprawdzę jak wyglądają opcje
rozliczeniowe, w takim DC Online nie miałem problemu z wyborem dolara jako waluty, aczkolwiek
chyba nie ma wielkiego sensu płacić tu bezpośrednio kartą skoro 60dbiowe pre-paidy mamy
dostępne we wszystkich większych sklepach z grami.


Digital upgrade pack - imho taka strata kasy, nie ma tam raczej nic interesującego biorąc
pod uwagę dosyć wysoką cenę.

P.S.
Jeśli za 3 miechy płatne kartą wychodzi ci 169zł... to w sumie raczej norma.
Pre-paidy 60 dni to cena 100-120zł, to daje 50 do 60zl za miesiąc czyli 150-180zł za
3 miesiące, więc cena nie jest jakaś wielce zróżnicowana.
Nie mniej wiadomo, że zawsze najlepiej kupić tak, żeby zapłacić najmniej =)


Cena za 1 m-c 59 PLN a za 3 m-ce 169 PLN to oficjalna cena którą Ci bilinguje system rozliczeniowy na Twoim koncie na stronie SWTOR. Od razu system bilingowy wybrał rozliczenie w złotych. Taki przelicznik kursu to po prostu przesada jak dla mnie. Dlatego pytam, czy jest jakiś sposób, by zamienić to na rozliczanie w dolarach. Wie ktoś może jak to zrobić?

Natomiast na Keye.pl pre-paid 60-dniowy jest po 99,90 PLN, co uważam za niezłą ofertę. Klucz do prepaida otrzymujesz natychmiast po zaksięgowaniu. Pierwszy raz korzystałem z tego sklepu, dlatego tak piszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć od jutra grają wszyscy prócz tych co wbijali w tym tygodniu [tak wynika z komunikatów na forum i na twecie], jak będzie w twoim przypadku niestety nie mam pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem... to nawet w takim wypadku 169/3 = 56.3zł jakiegoś mega zdzierstwa nie ma bez przesady =)
A czy da się cokolwiek zmienić - jak pisałem, będę mógł sprawdzić niestety dopiero jutro.

P.S.
Tnij cytaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, niektórzy ludzie z mojej gildii mają już 30 lvl... :P

Ja się zbliżam do dostania statku i jak do tej pory jest w porządku. Naprawili sporo rzeczy, które były w przedostatniej weekendowej becie. Czasami trafiają się jakieś mniej lub bardziej upierdliwe bugi, ale nie dają się jakoś szczególnie we znaki.

@ktoś -> odnośnie cen, domniemam, że żeby wyświetlało w €, $ lub funtach, musiałbyś się łączyć przez proxy z danego regionu. Fakt faktem, jeśli dobrze pamiętam oficjalne ceny w €/$ pokazane kilka miesięcy temu, to te przeliczone dla nas są zaokrąglone...w górę... i to dość sporo(13€ = 59zł; 15$ = 52,5zł; 9funtów = 49zł -> w każdym przypadku cena za miesiąc jest niższa niż u nas(60zł). Domniemam, że w przypadku planu 3- lub 6-miesięcznego różnice są jeszcze większe)

http://www.swtor.com/info/faq#203369


edit: Po paru przeliczeniach wygląda na to, że ceny mamy jak w euro. Widać EA trochę zbyt dosłownie bierze to, że jesteśmy w Unii ;) Brytyjczycy mają dużo taniej niż my.....(mimo, że są w Unii, lol). U nich plan 6-miesięczny kosztuje 250zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować