Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2011 o 23:18, Janek_Izdebski napisał:

4. Gosu, Pietro87, Shinigami na jakich serwerach gracie? W jakiej/jakich jesteście gildiach?
To gildie stricte PvP czy bardziej PvE? Jakie dobre gildie (polskie lub z pewną ilością
Polaków, ale na poziomie, dojrzałe) polecacie? Czy ten serwer Basilisc Droid jest dobry?
Czy to serwer PvP czy PvE? Jakie wrażenia z gry na tym serwerze? Dzięki z góry za odpowiedź.
Pozdrawiam.


Szczerze mowiac chwycilem pierwszy lepszy serwer od gory, ktory byl na low population, mial krotka nazwe zebym zapamietal, no i oczywiscie byl PvP. Ja nie mam zadnej gildi i dopoki nie wbije maksymalnego levelu nie bede szukal. Moj serwer to The Ravager, nie spotkalem jak narazie nikogo mowiacego po polsku, ale szczerze mowiac nie szukalem bo mi na tym nie zalezy. Giera super, ciagle lapie sie na tym ze chce zrobic Save Game przed wazna rozmowa a przeciez w MMO nie ma czegos takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 00:54, Zb4wiciel napisał:

@ktoś -> odnośnie cen, domniemam, że żeby wyświetlało w €, $ lub funtach,
musiałbyś się łączyć przez proxy z danego regionu. Fakt faktem, jeśli dobrze pamiętam oficjalne
ceny w €/$ pokazane kilka miesięcy temu, to te przeliczone dla nas są zaokrąglone...w
górę... i to dość sporo(13€ = 59zł; 15$ = 52,5zł; 9funtów = 49zł -> w każdym
przypadku cena za miesiąc jest niższa niż u nas(60zł). Domniemam, że w przypadku planu
3- lub 6-miesięcznego różnice są jeszcze większe)


Zb4wiciel, a wiesz jak łączyć się przez proxy US albo ktoś inny wie jak to zrobić i by na pewno wtedy billingowało w US$? Dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze RP-PvP jest całkiem przyjemnie i polacy grający tam wydają się być dość zorganizowani, wszyscy się integrują na kanale specjalnie stworzonym dla polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 08:33, Skwark napisał:

Na serwerze RP-PvP jest całkiem przyjemnie i polacy grający tam wydają się być dość

>zorganizowani, wszyscy się integrują na kanale specjalnie stworzonym dla polski ;)
Skwark, a jaki to serwrer dokładnie? Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 00:24, Pietro87 napisał:

Ponoć od jutra grają wszyscy prócz tych co wbijali w tym tygodniu [tak wynika z komunikatów
na forum i na twecie], jak będzie w twoim przypadku niestety nie mam pojęcia...


Ehe, no nie ma jak dyskryminacja -.- W sumie łaski nie robią, bo z pre-orderem wyszło równe 200 zł, za darmo nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy płaciłeś kiedyś za jakikolwiek abonament w nie swojej walucie, ale w takim wypadku doliczany jest zawsze podatek.
Np w DC Online abonament miesięczny to bodajże 14.99, do tego dochodzi kilka dolarów opodatkowania i razem daje to około 18.5 dolara, tu zapewne płacąc w dolcach tez by doliczali podatek, pewnie stąd zaokrąglenie ceny w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Czy jest jakaś polska gildia na serwerze "Nightmare Lands". Nie myślę na razie o dołączeniu a jedynie pytam, by ewentualnie wiedzieć na jaki napis pod nickiem zwracać uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powalila mnie jakos ta kolekcjonerska. Figurka jest o wiele mniejsza niz sie spodziewalem, do tego bardziej wyglada na zabawke dla dzieci. Ktos napisal ze jest ciezka, chyba podstawka do niej...Specjalna edycja skyrima bije ta z SW na glowe, jedynie co ma lepsze Star Wars to pudelko. Dobrze ze chociaz gra jest fajna ;)

A poza tym trzeba juz ustalic substrykcje jezeli chce sie uzyc tych 30 dni darmowych, wiec bede musial i tak i tak kupic pre-paida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 11:55, Undertaker napisał:

Właśnie. Korzystając z tych 30 dni wystarczy podać nr karty czy trzeba już wykupić abonament
naprzód?


Mysle ze to jest tak ze podajesz numer karty, wtedy te 30 dni sie odblokowuje, po uplywie tego czasu oni automatycznie pobiora kase z twojego konta na nastepny miesiac. Ja nie uzywam karty wiec kupie sobie pre-paida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 11:49, Gosu napisał:

A poza tym trzeba juz ustalic substrykcje jezeli chce sie uzyc tych 30 dni
darmowych, wiec bede musial i tak i tak kupic pre-paida.

Kup pre-paida na Keye.pl. Zapłacisz 99,90 PLN i bardzo szybko otrzymasz kod po zaksięgowaniu transakcji. Gdzie indziej pre-paidy są po 109,90 lub nawet 119,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 11:58, Janek_Izdebski napisał:

> A poza tym trzeba juz ustalic substrykcje jezeli chce sie uzyc tych 30 dni
> darmowych, wiec bede musial i tak i tak kupic pre-paida.
Kup pre-paida na Keye.pl. Zapłacisz 99,90 PLN i bardzo szybko otrzymasz kod po zaksięgowaniu
transakcji. Gdzie indziej pre-paidy są po 109,90 lub nawet 119,90.


Ja mieszkam za granica ;), ale spoko maja tutaj na stanie Prepaidy za 24 euro, czyli wyjdzie te 109 zl bo chyba euro teraz za 4,50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to są jakieś jaja....
szanowne BW każe sobie zapłacić za styczeń najmniej awansem zanim pozwolą komukolwiek wykorzystać te 30 dni grania z wersji standard/ek !
Po 20 nie wpuści nikogo do gry póki nie zostanie z góry opłacona subskrypcja, normalne jaja i dymanie klienta.
To ja chyba po to kupuję grę premierowa, żeby pograć miesiąc i potem zdecydować czy gram dalej czy gra jest do bani i szkoda na nią kasy.... frajerstwo pierwszej klasy dosłownie i w przenośni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 15:07, Pietro87 napisał:

Tak to są jakieś jaja....
szanowne BW każe sobie zapłacić za styczeń najmniej awansem zanim pozwolą komukolwiek
wykorzystać te 30 dni grania z wersji standard/ek !
Po 20 nie wpuści nikogo do gry póki nie zostanie z góry opłacona subskrypcja, normalne
jaja i dymanie klienta.
To ja chyba po to kupuję grę premierowa, żeby pograć miesiąc i potem zdecydować czy gram
dalej czy gra jest do bani i szkoda na nią kasy.... frajerstwo pierwszej klasy dosłownie
i w przenośni.


Powiem tylko tyle na to : gralem w 8 roznych MMO i we wszystkich bylo dokladnie tak samo :) Poza tym mozna to obejsc, ja moge dac nr mojej karty V3 ktora dziala jak karta kredytowa tyle ze na niej nic nie ma, a 30 dni i tak sie odblokuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwił byś się.
Podasz numer karty na której nic nie ma to cie uwali na weryfikacji...
I tak uważam, że jest to chore... to chyba po to kupuję produkt bo wiem, że zawiera pierwsze 30 dni grania [dziwne, żeby nie zawierał za taką cenę swoją drogą] żeby grac i się zdecydować co dalej.
A jak mi się spodoba ale w styczniu mam wyjazd służbowy i dopiero będę miał czas grac w lutym ? To co mam dać się wydymać płacąc za styczeń ?
DEBILIZM pierwszorzędnej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to znaczy że aby odblokować te 30 dni grania wystarczy tylko podać numer karty, tak? A po miesiącu pobiorą opłatę za kolejny. A jeśli nie będę miał dość funduszy na koncie to co wtedy? Zamrożą mi moją subskrypcję czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 15:07, Pietro87 napisał:

Tak to są jakieś jaja....
szanowne BW każe sobie zapłacić za styczeń najmniej awansem zanim pozwolą komukolwiek
wykorzystać te 30 dni grania z wersji standard/ek !
Po 20 nie wpuści nikogo do gry póki nie zostanie z góry opłacona subskrypcja, normalne
jaja i dymanie klienta.
To ja chyba po to kupuję grę premierowa, żeby pograć miesiąc i potem zdecydować czy gram
dalej czy gra jest do bani i szkoda na nią kasy.... frajerstwo pierwszej klasy dosłownie
i w przenośni.


normalne i szeroko stosowane... podajesz np. numer karty, system Cię puszcza dalej (czyli dostajesz te 30 dni) i usuwasz kartę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bo podając weryfikacje płacisz z góry.
Próbowałem dodać dwie karty, na jednej mam zero środków - odrzuciło mi weryfikację z braku funduszy, ergo opłatę naliczają odgórnie.
Na drugiej mam pieniądze, jak ją chciałem dodać przeniosło mnie do zatwierdzenia płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować