Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2011 o 15:21, Pietro87 napisał:

Zdziwił byś się.
Podasz numer karty na której nic nie ma to cie uwali na weryfikacji...


Robilem tak zawsze i dzialalo, wiec teraz tez tak bedzie. Nie poszlo by dalej gdyby sciagal oplate a tego nie zrobi przed uplywem 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 15:25, Pietro87 napisał:

Czytamy całe posty ze zrozumieniem... system cię nigdzie nie puści bo nalicza opłatę
Z GÓRY. EOT.


Wiesz, jednak czytam ze zrozumieniem i niezakładaj odrazu że ktoś tak nie robi, pomyśl że ktoś może mieć inne doświadczenia zamiast traktować innych z góry... i powiem Ci więcej nie raz już tak robiłem i opłaty mi nie naliczyło. Chyba że TOR działa na innej zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 15:32, mufur napisał:

Wiesz, jednak czytam ze zrozumieniem i niezakładaj odrazu że ktoś tak nie robi, pomyśl
że ktoś może mieć inne doświadczenia zamiast traktować innych z góry... i powiem Ci więcej
nie raz już tak robiłem i opłaty mi nie naliczyło. Chyba że TOR działa na innej zasadzie.



Moge sie zalozyc ze dziala tak jak kazde MMO. Ja tam sie nie spinam, jak nie zadziala to sobie kupie prepaida, jak juz wspominalem wczesniej mi tam system platnosci za MMO nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 15:37, Gosu napisał:


Moge sie zalozyc ze dziala tak jak kazde MMO. Ja tam sie nie spinam, jak nie zadziala
to sobie kupie prepaida, jak juz wspominalem wczesniej mi tam system platnosci za MMO
nie przeszkadza :)


Oczywiście masz rację, nawet jeszcze premiery nie było - więc czas pokaże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mogę was obu wyżej oświecić - nie nie działa jak każde inne mmo.
Stoi jak byk w umowie finalizacji transakcji, że zgadzając się na subskrypcje opłata naliczona zostanie z góry, z resztą o czym tu mowa - przecież chyba nie pisał bym tego, gdybym nie próbował przypisać karty do konta....
Jednak niestety - czytanie całych postów ze zrozumieniem się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 15:45, Pietro87 napisał:

Jednak niestety - czytanie całych postów ze zrozumieniem się kłania.


Trudno, chetnie zaplace z gory w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 08:35, Janek_Izdebski napisał:

> Na serwerze RP-PvP jest całkiem przyjemnie i polacy grający tam wydają się być dość
>zorganizowani, wszyscy się integrują na kanale specjalnie stworzonym dla polski ;)

Skwark, a jaki to serwrer dokładnie? Dziękuję.

Lord Calypho, RP-PvP EU jest zdaje się tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie, bo w styczniu mam od groma roboty i pograć mogę znowu dopiero w lutym, jednym słowem - EA wydymało mnie na 180 zł za grę z 30 dniami których nie użyję bo nie opłacę z góry kolejnego miesiąca, którego tez nie mógł bym użyć.
I ten kto uważa, że taki system jest normalny i uczciwy ma chyba ostro nawalone pod kopułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 15:45, Pietro87 napisał:

Pierwszego "darmowego" miesiąca nawet nie będziesz mógł użyć póki nie opłacisz najmniej
kolejnego....



Grałem we WSZYSTKIE płatne MMO począwszy od LII i to jest pierwsze z takim poronionym systemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 15:45, Pietro87 napisał:

Pierwszego "darmowego" miesiąca nawet nie będziesz mógł użyć póki nie opłacisz najmniej
kolejnego....


Najlepsze jest to, że cena edycji kolekcjonerskiej to w przeliczeniu dwa konta z abonamentem opłaconymi na 3 miesiące. Nic, nawet generatory kart w takim wypadku nie działają.

Ale topiąc tyle funduszy w tym MMO chcą na siłę wyciągnąć ile mogą - sukces może okazać się chwilowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z żadnym mmo które pobierało by podczas premiery, gdzie wykupienie premierowej kopii gry zawierało zawsze miesiąc grania, opłatę za przyszłą subskrypcję z góry...
Rozumiem - ustalić opcję płatności i wybrać formę [miesiąc/kwartał/pol roku]... ale nie płatna z góry bo z jakiej racji... a co jeśli mi się odwidzi granie ? Mam z góry zapłacić za kolejny miesiąc grania i dać się wydymać ?
Niedoczekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha, genialnie, czyli nadszarpnąłem swoj budzet zeby pograc w SW, mając nadzieje ze przez miech to koniec kosztów, a tu lipa - jeszcze 100 bo tego miecha bez prepaida nie dostane, dziekuje za taka politykę i ze wgl ze to gdzieś pisało, 2 miechy i niech przychodzi GW bo do SW już nie wrócę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacić z góry, żeby wykorzystać te darmowe 30 dni? To jakiś żart... Chciałby ktoś może kupić TORa, tylko odpakowane z folii, płyty nawet nie wyjmowane z pudełka -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja sie opieram na 3 rzeczach :
Tym co pisze w umowie finalizującej wybranie subskrypcji, tym co się dzieje przy próbie przypisania karty na której mam zerowy bilans [czyli to, że ją odrzuca z powodu braku środków] i tym co odpisał support - czyli wyraźnemu potwierdzeniu, że żeby zagrać trzeba zapłacić za przyszła subskrypcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko ze juz masz kolejny post w którym jednak ziomek nie ma pewnosci :) no i dodatkowo stronka twojego konta na glownej SW - nie pograsz puki nie masz kodu/subskrypcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 16:18, atton napisał:

Cóż, w tym wątku jednak mówią że wystarczy wpisać kod pozwalający nam na grę przez 30
dni, a dopiero później martwić się subskrypcją czy prepaidem, więc już nie wiem jak jest...
http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=25699


@LelandGaunt, atton, hub11
I tak jest jak piszą. Zarejestrowałem pudło i o nic więcej mnie nie prosili. Jest tylko "checklista" w której jest pokazane, że nie mam aktywnej rekurencyjnej subskrypcji.


http://www.swtor.com/community/showthread.php?p=284555

tutaj założyłem temat jakby ktoś bardzo chciał się dopisać do sprawy cen w Polsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować