Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2011 o 18:19, Ring5 napisał:

Przepraszam, ale z tym się nie zgodzę. Kilka miesięcy temu kupiłem Battlechest, zawierający
30 darmowych dni i nie musiałem wykupywać żadnych prepaidów ani podawać danych karty.
Po podaniu cd-key''a z Battlechest, na moim koncie pojawiła się informacja, że od tego
dnia mam 30 dni na granie i tyle.

Gdy ja zaczynałem grać w WoWa w październiku 2006 to musiałem podać numerk karty bankowej lub kod z pre-paida.

Dnia 15.12.2011 o 18:19, Ring5 napisał:

A teraz pytanie do już grających - jak jest z preferencjami graczy? W WoWie dość szybko
zauważyłem, że bardzo duża część grających Hordą to chyba dwunasto-trzynastolatkowie,
którzy nie bardzo wiedzą na czym polega idea współpracy, natomiast w przypadku Ally zawsze
natrafiałem na drużyny, które naprawdę potrafiły grać.

Powiem ci, że na samym początku WoWa większość dzieciaków grała w ally bo chciała być rycerzami w złotych zbrojach. Jednak po pewnym czasie (okolice wotlk) większość stwierdziła, że chcą być mhroczni i poszli do Hordy. Wydaje mi się, że większość kidów będzie po stronie imperium gdyż na serwerach jest straszna dysproporcja jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw na dev blogu pojawiło się info, że cały czas naprawiają problemy błędnych kodów [zarówno tych z pre-orderu jak i z pełnej edycji], więc jest szansa, że poprawią i twój przy dobrych wiatrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja będę grac po stronie imperium - w zasadzie tylko smuggler jest odpowiedni jak dla mnie w republice, co do dzieci - jeśli jakiegoś questa nie wykonasz samodzielnie, to robiąc inne wbijesz taki lvl ze poprzednie trudności zanikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 18:36, Pietro87 napisał:

Btw na dev blogu pojawiło się info, że cały czas naprawiają problemy błędnych kodów [zarówno
tych z pre-orderu jak i z pełnej edycji]


O to dobrze, bo dzisiaj wprowadziłem mój kod pełnej wersji i mi pisze (po pierwszym podejściu), że klucz jest już przypisany do mojego konta. Mimo to w zakładce z kodami nie ma o tym wzmianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Questy solo są do zrobienia solo bez zgrzytów.
Jak ktoś na początku [poziomy 1-20] m jakieś problemy to wystarczy porobić zadania z głównego scenariusza, zdobyć towarzysza i wbić 2-3 poziomy grindem po boku, akurat tu w becie nie było z questami i wbiciem lv 50 praktycznie żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 18:43, Undertaker napisał:

Miałem to samo! Gryzłem się z supportem 12 dni! Musiałem im podesłać screeny jako dowód
zakupu i dopiero naprawili. Radzę ci do nich napisać.


Napisałem ok. 17. Na razie cisza. Ale nie dziwię się im, pewnie dużo ludzi ich spamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wklepalem kod z edycji kolekcjonerskiej i wszystko dziala. Do gry zalogowalem sie 5 minut pozniej i mialem wszystkie 7 itemow w mailu do zabrania, lacznie z pojazdem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 18:00, Pietro87 napisał:

Ekran wywalił mnie do zatwierdzenia obciążenia rachunku, nie pobrało jednak nic, ale
subskrypcja się aktywowała.


Możesz po tym wywalić kartę bez śladu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak [czytaj tak jest taki guzik] i wywalę w styczniu przed 20stym, bo jeśli gra mi się spodoba to kupie albo kartę zdrapkę albo kupię abonament na pół roku ale już moim paypalem [który nie chciał się przypisać, podobnie jak karta do niego przywiązana, ale o ten problem wysłałem zapytanie do supportu, a jeśli nie paypalem to ta karta która teraz przypisałem zapłacę, wszystko zależy od tego jak mi się będzie grało względem bety]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak zdecydowanie.
Wojman - jeśli to przeczytasz i dalej uważasz instrukcję z Batmana za "śmieszną" - no panie kolego, musisz zobaczyć zawartość TORa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że mimo iż wklepałem kod na pre-order 2 grudnia, dostanę się do early access pięć dni przed premierą. Spodziewałem się, że dostanę max jeden, a tu proszę. Cieszą mnie również dwa darmowe dni po premierze dla ludzi z pre-orderami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Trask Ulgo =)
RP-PVE.

Btw tips dla wszystkich mających problemy z wydajnością : wyłączyć w grze v-sync, ustawić filtrowanie anizotropowe na low, ustawić cienie na low.
Następnie w panelu nvidia/cc center ustawić vsync wymuszony na włączenie i potrójne buforowanie.

U mnie z upierdliwych stutteringów po tym prostym triku gra śmigą w pełnych 60 klatkach, przy dużej liczbie ludu na ekranie [tak z 15-16 osób do tej pory najwięcej trafiłem na raz upchanych + sporo npców dookoła i mobów] nawet nie spada niżej 40-45.

Generalnie podobnie jak w becie, wysokie cienie skopane po fulu, może szanowne BW coś w patchach raczy poprawić [bo na forum widziałem, że ludzie z kompami dużo mocniejszymi nawet niż mój robią o to niemały shitstorm xD]


P.S.
Jakie macie latency na swoich servach ? Tak orientacyjne jestem ciekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu co za chory pomysł ze specjalizacja do wyboru! Przy Consularze wybrałem shadow, ale jednak stwierdzam że lepiej grało mi się Sage na becie. Chciałem zmienić, a tu zonk! Nie ma takiej opcji... Co to za chory pomysł? Znów mam przechodzić początek tylko dlatego że chce grać jako Sage?

Wszystko super, ale to mnie zdziwiło i rozbiło;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować