Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2011 o 16:43, LelandGaunt napisał:

Będzie wymagane jednak, spojrzałem teraz dokładnie i w oknie, gdzie są te wszystkie
kroki wyraźnie jest napisane: However, in order to play Star Wars™: The Old
Republic™ at the official launch of the game on December 20, 2011, 12:01AM EST
(Pacific: December 19th, 9:01PM; European: December 20th, 05:01AM GMT, 06:01 CET), you
must first answer a series of security questions and provide your contact information.
Then you must redeem a Product Registration Code that came with the game, and either
subscribe to the game or redeem a Game Time Code. Follow the steps outlined below!

Jak kolega wyżej napisał EGA po prostu to omija. Cóż, 200 zł wywalone w błoto.


Na chwile obecna nie mozna tego zweryfikowac bo nasz problem dotyczy wersji, a nie subskrybcji - natomiast do 20''go masz czas zeby zdobyc "plastik" i wypelnic formularz z platnoscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja żadnego problemu z wersją nie miałem, wiedziałem co kupiłem ;P Mój problem, o którym pisałem, dotyczył właśnie subskrypcji i tego, że nawet bez niej i pełnej aktywacji konta, moje darmowe 30 dni będzie leciało. A kartę już od jednego znajomego zdobyłem, problem w tym, że co kilka lat dostaje taką kartę automatycznie i nie wie nawet czy to kredytowa, debetowa czy co tam jeszcze może być. Korzysta z niej tylko do wypłat w bankomacie. Przy próbie powiązania ją z kontem, pojawia się błąd, więc do takich transakcji, ta karta chyba nie jest przeznaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 17:01, LelandGaunt napisał:

Akurat ja żadnego problemu z wersją nie miałem, wiedziałem co kupiłem ;P Mój problem,
o którym pisałem, dotyczył właśnie subskrypcji i tego, że nawet bez niej i pełnej aktywacji
konta, moje darmowe 30 dni będzie leciało. A kartę już od jednego znajomego zdobyłem,
problem w tym, że co kilka lat dostaje taką kartę automatycznie i nie wie nawet czy to
kredytowa, debetowa czy co tam jeszcze może być. Korzysta z niej tylko do wypłat w bankomacie.
Przy próbie powiązania ją z kontem, pojawia się błąd, więc do takich transakcji, ta karta
chyba nie jest przeznaczona.


Potrzebujesz karte do platnosci elektronicznych - cos ala e-karta w mbanku (jest widoczna jako visa), oczywiscie z zaladowana suma conajmniej 3zl. - tyle rezerwuje SWTOR przy sprawdzeniu karty wg. historii mojego konta.

Karta bankomatowa nie zadziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 17:10, lupus31337 napisał:

> Akurat ja żadnego problemu z wersją nie miałem, wiedziałem co kupiłem ;P Mój problem,

> o którym pisałem, dotyczył właśnie subskrypcji i tego, że nawet bez niej i pełnej
aktywacji
> konta, moje darmowe 30 dni będzie leciało. A kartę już od jednego znajomego zdobyłem,

> problem w tym, że co kilka lat dostaje taką kartę automatycznie i nie wie nawet
czy to
> kredytowa, debetowa czy co tam jeszcze może być. Korzysta z niej tylko do wypłat
w bankomacie.
> Przy próbie powiązania ją z kontem, pojawia się błąd, więc do takich transakcji,
ta karta


Czyli wystarczy ze bede miec konto elektroniczne, 3zł na nim i moge grać?

Dnia 17.12.2011 o 17:10, lupus31337 napisał:

> chyba nie jest przeznaczona.

Potrzebujesz karte do platnosci elektronicznych - cos ala e-karta w mbanku (jest widoczna
jako visa), oczywiscie z zaladowana suma conajmniej 3zl. - tyle rezerwuje SWTOR przy
sprawdzeniu karty wg. historii mojego konta.

Karta bankomatowa nie zadziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2011 o 17:29, Viitrik napisał:

Czyli wystarczy ze bede miec konto elektroniczne, 3zł na nim i moge grać?


Historia mojego konta bankowego po wyborze subskrypcji i wybraniu planu platnosci w postaci 3 miesiecy :

Data rejestracji Data zakończenia Kwota Opis blokady
15-12-2011 29-12-2011 3,00 PLN Star Wars - www.swtor. Hoensbroek Standard


Blokowane sa tylko 3zl aby zweryfikowac poprawnosc karty - pieniadze za okres subskrybcji sa pobieranie dopiero gdy mija pierwszy darmowy miesiac - jest to normalna procedura w wypadku tego typu gier.

Wiec odpowiadajac na Twoje pytanie, tak bedziesz mogl grac ale musisz miec karte ktora mozna wykonywac platnosci w internecie (Visa/Mastercard) - tego typu karty wystawia kazdy bank, wiec problemu nie widze.

Karty debetowe (bankomatowe) raczej nie dzialaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 23:37, Viitrik napisał:

Ludzie z mojej gildii twierdzą że to nie prawda, że wystarczy że wklepie kod na gre i
ciesze się darmowym miesiącem.


Być może nie tyle darmowym miesiącem, co jeszcze "early accessem". Ale do grania po 20-stym trzeba będzie stworzyć subskrypcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś kupił / dostał a ostatecznie się rozmyślił / nie wykorzystał kodu umożliwiającego wcześniejszy dostęp do gry to chętnie bym przygarnął ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z PayPalem, z tego co widziałem na oficjalnym forum, jest dosyć absurdalna sytuacja. Jak wiecie, mamy trzy opcje zapłaty za czas gry: pre paid, karta kredytowa, PayPal. Logiczne, że jeżeli ktoś płaci PayPalem, to raczej nie chce kupić pre paida i nie posiada karty, która umożliwia mu takie płatności. Jednak subskrypcja TORa, nawet za pomocą PayPala, wymaga karty powiązanej z kontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po nieco dłuższym pograniu Assasinem....
Ten kto twierdzi, że gra nie bazuje na schemacie "idź zabij 10 szczurów" chyba gra jednak w zupełnie inną pozycję xD

Nie ważne jakie zadanie, nie ważne co do zrobienia i tak między pkt a a pkt b mamy do ubicia całą tonę przeciwników...
Co jak by nie patrzeć demoluje pewien fabularny aspekt rozgrywki...
Co gorsze - sporo zadań wręcz ogranicza się do takiego schematu - idź pogadaj z NPC XYZ zleci ci znalezienie dropu lub zabicie xxx przeciwników.
Są pewne wyjątki, misje gdzie musimy iść pogadać z kimś tu i tam fakt, nie mniej i tak między jednym NPC a drugim mamy do zabicia małą armie...

O ile u sitha to tak nie razi, bo gram czystym DS więc i tak lubuję się fabularnie z oczyszczaniu galaktyki z wszelakiego życia... o tyle u jedi shadowa to jest jednak lekka porażka.
W sumie i u sitha tez takie akcje zasysają, bo zamiast sobie szpiegować czy knuć intrygi biegam tylko i radośnie morduje kogo się da....


Szczęście w nieszczęściu jest to na tyle dobrze zrobione, że gra się nader fajnie =)

P.S.
Statek zdobyty i powoli do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 17:44, Undertaker napisał:

nie. Ta gra nawet premiery nie miała. Nie licz na trial przez najbliższe kilka miechów.

W saturnie we Wrocławiu widziałem ją już chyba w piątek. Zostaje mi poczekać na trial, bo nie chce wydawać 180 złotych w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wiesz co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze?
Ano to, że od pewnego czasu niektórzy gracze mają jeden wielki problem, nie uruchomią gry gdyż dostają informację o tym, że nie mogą spatchować gry a co za tym idzie wogóle jej uruchomić, i to nie wiadomo dlaczego, podobno kolesie z EA są bardzo zatroskani - czyli ogólne gadanie typu ble ble ble ble, więc tak, teraz nie pogram z early accesem, bo gra nie działa, dalej zacznie się 30 darmowych dni i co zakupię zdrapkę po to by czekać na to aż ktoś coś zrobi z launcherem i gra będzie działać a ja z gry będę miał jedno wielkie G.
Jak dla mnie ta gra to wielka porażka i niemoc pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 18:02, zyje_z_zasilku napisał:

W saturnie we Wrocławiu widziałem ją już chyba w piątek. Zostaje mi poczekać na trial,
bo nie chce wydawać 180 złotych w ciemno.

TA 180 an pudle stoi jak nic nie zagrasz jak nie zarejestrujesz karty kredytowej (ciekawe czy będą sciągac kasa jak ci się gra znudzi) lub nie kupisz karty zdrapki na 30 dni (czyli + ileś tam nie wiem ile kosztuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2011 o 18:47, Zb4wiciel napisał:

Gra jeszcze nie miała "właściwej" premiery, a w mojej gildii już dwie osoby na 46 lvlu.
U was też takie no-life''y? : >


Rano na Lord Calypho latało paru ludzi z lvl 35-38. Wydaje mi się, że tacy ludzie to nie tyle nolajfy tylko osoby, które nie oglądają konwersacji... biedne ich spacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować