Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Ale pech. Patrz na liste serwerow a tam wszystkie PVP maja Light a moj ma Full...i musze czekac. Akurat ten jeden ze wszystkich -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 10:06, Pietro87 napisał:

Abstrahując od tego, że generalnie system płatności za czas grania w mmo nie jest zbyt
uczciwy względem graczy, to zamiast dziecinnie pisać "żal" trzeba na przyszłość przed
zakupem takowej gry czytać FAQ w którym wszystko stoi jasno [nie ma karty kredytowej/debetowej
- trzeba wbić odgórnie pre-paid]



Tylko ze sam z tego samego powodu narzekales i byles zaskoczony...
Przytlaczam twoje slowa : "normalne jaja i dymanie klienta."
A teraz piszesz ze ktos dziecinnie narzeka? No to mnie rozbawiles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem znowu poległo...tutaj ty mnie rozbawiłeś...
Napisałem, że abstrahując od faktu, że tak jest to nieuczciwe i tak jest to dymanie klienta, trzeba było przeczytać FAQ [ja przeczytałem i dopiero narzekałem, zanim wbiłem swój kod na premierówkę, gdyby się okazało, że muszę jeszcze do niej kartą z góry płacić to bym jej nie wbił tylko odsprzedał i powiedział torowi do widzenia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 13:28, Pietro87 napisał:

Czytanie ze zrozumieniem znowu poległo...tutaj ty mnie rozbawiłeś...


Nie widzialem zebys we wczesniejszych postach wspomnial o tym ze przeczytales FAQ. Poza tym pisanie ze ktos jest dziecinny po napisal ''zal'' w porownaniu do twojego slownictwa czasami tutaj mnie rozbawila, wiec tez sie klania czytanie ze zrozumieniem...i nie odpowiadaj mi na tego posta bo jestes strasznie meczacy na tym forum i przemadrzaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj prawda zabolała co ?
Dziecinne to jest mówienie, że trufla jest pyszna podczas gdy w papierek zawijają ci kawałek psiej kupy [jeśli jesteś cwany to aluzję pojmiesz].

W pierwszych postach [gdybyś je przeczytał, lub umiał przeczytać tak aby zrozumieć co tam jest napisane, a napisane jest na tyle jasno, że nawet uczeń podstawówki by sobie poradził] nawet cytowałem konkretne fragmenty tegoż FAQ i na ich podstawie pisałem swoje obiekcje co do zastosowanego rozwiązania subskrypcji.

P.S.
A może jeszcze zabronisz innym userom pisania na forum bo wedle ciebie jaśnie oświecony wojewodo są męczący ?
Dorośnij, nie umiesz trzymać poziomu rozmowy - to jej nie zaczynaj.
Nie umiesz odbić ani znieść krytyki - to tez nie zaczynaj dyskusji, proste jak drut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 13:41, Pietro87 napisał:

P.S.
A może jeszcze zabronisz innym userom pisania na forum bo wedle ciebie jaśnie oświecony
wojewodo są męczący ?
Dorośnij, nie umiesz trzymać poziomu rozmowy - to jej nie zaczynaj.
Nie umiesz odbić ani znieść krytyki - to tez nie zaczynaj dyskusji, proste jak drut.



Masz racje twojego poziomu rozmowy nie umiem trzymac, az tak nisko nie upadlem. Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz Pietro87 zarzuci komuś brak czytania ze zrozumieniem, choć bardziej skłaniam się do tego że to nie Ci którym to zarzuca mają ten problem. Ja już przestałem nawet zwracać na to szczególną uwagę - głową muru nieprzebijesz...

A wracając do tematu.
Kieruję pytanie do tych którzy zakupili TORa przez empik.com. Dostaliście już swoje przesyłki czy nadal czekacie? Bo mnie już to czekanie zaczyna delikatnie mówiąc irytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 13:53, mufur napisał:

Kieruję pytanie do tych którzy zakupili TORa przez empik.com. Dostaliście już swoje przesyłki
czy nadal czekacie? Bo mnie już to czekanie zaczyna delikatnie mówiąc irytować.


A kupiłeś z preorderem? Bo z tego co mi wiadomo (kupiłam w stacjonarnym empiku) to bez preorderów to jest czysta loteria kiedy i w przypadku kolekcjonerek czy wyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 14:25, Fumiko napisał:


A kupiłeś z preorderem? Bo z tego co mi wiadomo (kupiłam w stacjonarnym empiku) to bez
preorderów to jest czysta loteria kiedy i w przypadku kolekcjonerek czy wyślą.


Jasna sprawa że z pre-orderem, i niby już powinienem mieć bo na koncie widnieje data odbioru 14.12. Tylko że 14 to ja dostałem maila że odbiór planowany jest na 15. Dzisiaj mamy 20 a jak przesyłkie niebyło tak nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji już dawno powinieneś się skontaktować z BOK i domagać odpowiedzi na pytanie, gdzie jest Twoja paczka. W końcu to już 5 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedpisca dobrze napisał, a jak będą się wymigiwać to zawsze masz Rzecznika Praw Konsumenta i jeszcze może Ci bonus w ramach rekompensaty wpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Powiedzcie mi co muszę zrobić, żeby grać w SW TOR?
Co muszę kupić/ sciągnać?
Muszę zakupić jakiś key? Czy zwykły prepaid wystarczy, żeby zacząć rozgrywkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 17:00, fspl95 napisał:

Hej. Powiedzcie mi co muszę zrobić, żeby grać w SW TOR?
Co muszę kupić/ sciągnać?
Muszę zakupić jakiś key? Czy zwykły prepaid wystarczy, żeby zacząć rozgrywkę?


Musisz kupić normalnie grę(klucz online lub pudło) i podobno jeszcze wklepać pre-paida/aktywować kartę kredytową(lub płatniczą z obsługą transakcji online). Co do tego drugiegio to nie wiemy jeszcze, bo tak jest prawie wszędzie napisane, ale jakoś już jest po 20, a ja nadal mogę grać bez rejestracji karty(aktywowałem samą grę).

reasumując: gra + ewentualnie pre-paid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 17:21, Skwark napisał:

Grać pewnie możesz dlatego, że BW wprowadził tzw GracePeriod, czyli 2 dni "dodatkowego"
EA, trwa to wszystko do 22 grudnia.


Ja tam mam napisane pozostalo 89 dni, wiec chyba tych 2 nie dostalem. No ale nie bede narzekal bo gralem w gre juz tydzien przed premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 17:21, Skwark napisał:

Grać pewnie możesz dlatego, że BW wprowadził tzw GracePeriod, czyli 2 dni "dodatkowego"
EA, trwa to wszystko do 22 grudnia.


Ja również nie wykupiłem pre-paida ani nie podałem żadnych danych dotyczących opłat, a w informacjach o subskrypcji mam info, że zostało mi 29 dni grania... Czyli albo ktoś się walnął i odblokował wszystkim te 30 dni, albo zaszło nieporozumienie w kwestii konieczności wykupienia subskrypcji, by korzystać z darmowego grania.

Tak czy siak, ważne, że na razie można grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 18:13, Selv napisał:

2 dni nie dostali ci którzy zarejestrowali gre na koncie przed 22.
:/


przed 22? jakim 22?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować