Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Mam pewien problem z zadaniem.Może dziwaczny ale cóż.Otóż pod koniec wybrałem,jak się okazało,niewłaściwa dla mnie kwestię dialogowa.W efekcie zamiast Dark Points na których mi zależało dostanę Light.Czy jest jakiś sposób na anulowanie tego zadania?W Mission Logu już go nie ma.Nagrody jeszcze nie odebrałem.A może jest w ogóle jakiś sposób na anulowanie/zamianę tych punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w mission logu jest kolejny krok tego zadania [odebranie nagrody] możesz spróbować je zresetować, ale moim zdaniem już po ptokach =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aloha... Takie pytanie mam, pewnie już było ale nie będę przekopywał się przez tonę tekstu i postów ;P

1.By zagrać musze kupić grę ~170 zł i opłacić 60 dniowy abonament, czy się nie mylę?
2. Jeśli zakupię wersję elektroniczną 200zł via Origin, muszę dodatkowo płacić za wykup abonamentu, bo słyszałem że niby w wersji via origin jest już 30dni gry? Ktoś może potwierdzić?

Dzięki za odp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=UNHVEVyR9gI&

Video nagrane z warzones [voidstar].
Jak widać wydajność potrafi się uwalić, input lag jest drastyczny momentami [zarówno wbijane skróty z klawiatury jak i odklikane kursorem na quickslotach], podobnie kiperawo działa szybkie przełączanie celów...

Generalnie filmik nagrałem dzis pod wrzute na oficjalne [obecnie zablokowane] forum do adekwatnego tematu o problemach w wydajnością.
Ale wrzucam i tu, żeby ludzie mogli obczaić jak gra chodzi.
Oryginalnie w 1360/768 [YT zrobił konwert do 720p], wszystko full, wymuszone 4xAA, bez frapsa FPSy 30-40, ze wspomnianymi momentami gdzie leca na ryj do 21-23, z frapsem... o dziwo to samo, jest to chyba jedyna gra na która przy nagrywaniu fraps nie ma wpływu [bo nie zmniejszał mi wydajności zupełnie - co nieco wskazuje na fakt, że TOR chyba nie umie wykorzystać w 100% grafiki i to by tłumaczyło gównianą miejscami wydajność]


P.S.
Do geniuszy piszacych "ssiesz w tym pvp"... tak zasysam niemiłosiernie, bo nie miałem na celu zupełnie zajmować sie tym co sie dzieje tylko nagrać konkretny film z konkretnymi pokazanymi problemami, więc trolling sobie darujcie i nie róbcie z siebie debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 21:22, scorp2005 napisał:

1.By zagrać musze kupić grę ~170 zł i opłacić 60 dniowy abonament, czy się nie mylę?
2. Jeśli zakupię wersję elektroniczną 200zł via Origin, muszę dodatkowo płacić za wykup
abonamentu, bo słyszałem że niby w wersji via origin jest już 30dni gry? Ktoś może potwierdzić?


W każdej wersji, pudełkowej czy nie, zawarte jest trzydzieści dni (nie darmowych, jak to się często słyszy, bo wliczonych w cenę gry). Problem polega w systemie, który jest tak idiotyczny że nie będziesz mógł wykorzystać tych 30 dni jeśli nie kupisz 60 dniowego prepaida lub nie przypiszesz do swojego konta karty kredytowej/debetowej (a z tym też są problemy, bo działa to jak chce i ja np. swojego MasterCarda dodać nie mogłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pytanko mam. Czy w taj chwili (w której piszę tego posta) da się grać?
Bo ja niestety nie mogę. Wyskakuje komunikat, że nie mam aktywnej subskrypcji a w wczoraj jeszcze mogłem grać :|

P.S. dodałem kartę kredytową do konta i dalej jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2011 o 21:33, Reffanov napisał:

W każdej wersji, pudełkowej czy nie, zawarte jest trzydzieści dni (nie darmowych, jak
to się często słyszy, bo wliczonych w cenę gry). Problem polega w systemie, który jest
tak idiotyczny że nie będziesz mógł wykorzystać tych 30 dni jeśli nie kupisz 60 dniowego
prepaida lub nie przypiszesz do swojego konta karty kredytowej/debetowej (a z tym też
są problemy, bo działa to jak chce i ja np. swojego MasterCarda dodać nie mogłem).



Aha... czyli taki mały crap z strony EA, jak nie wydasz 300 zeta to nie pograsz :| Musze poważnie zastanowić sie nad zakupem. Żadnej wersji trial nie ma nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 21:47, scorp2005 napisał:

Aha... czyli taki mały crap z strony EA, jak nie wydasz 300 zeta to nie pograsz :| Musze
poważnie zastanowić sie nad zakupem. Żadnej wersji trial nie ma nie?:P


Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 18:52, gothicsheep napisał:

Allelujah, wreszcie zaskoczylo. A juz prawie sie poddawalem. :D


Ile czekałeś na tę kartę? Zamówiłem wczoraj, pieniądze przelałem dzisiaj rano a karty ni widu ni słychu. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 21:47, scorp2005 napisał:

Aha... czyli taki mały crap z strony EA, jak nie wydasz 300 zeta to nie pograsz :| Musze
poważnie zastanowić sie nad zakupem. Żadnej wersji trial nie ma nie?:P


Ja zapłaciłem 215zł i mogę sobie pograć przez 90 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 22:38, Reffanov napisał:

Ile czekałeś na tę kartę? Zamówiłem wczoraj, pieniądze przelałem dzisiaj rano a karty
ni widu ni słychu. ;P

Kupilem jakos w nocy po pierwszej, a rano jak wstalem mialem juz na mejlu dane do karty. I jak cos, to dopiero po podpieciu tej karty pod paypala i uzyciu paypala wlasnie jako metody subskrypcja zaskoczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 21:59, pandem napisał:

Dobra da się grać ale trzeba było podać wszystkie dane osobowe i adres zamieszkania.
Poj...ło ich trochę.


To podawanie danych to bardzo dobra rzecz. W razie kradzieży konta możesz je odzyskać wysyłając dokumenty tożsamości (ksera, skany itp.) więc ważne jest podawanie prawdziwych danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 21:47, scorp2005 napisał:

Musze poważnie zastanowić sie nad zakupem.


Prawda ;)

Dnia 22.12.2011 o 21:47, scorp2005 napisał:

Żadnej wersji trial nie ma nie?:P


Spokojnie, będzie. Niech ten bum minie. Teraz dla nich było by to dodatkowych obciążeniem. Na razie do gry przyciągnęła graczy reklama a zawartość jest słaba.. a trial przyciąga zawartością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować