Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2011 o 09:55, scorp2005 napisał:


> Ja zapłaciłem 215zł i mogę sobie pograć przez 90 dni.


gdzie dokonałeś zakupu?:>

Na allegro. Przed premierą jakiś gość sprzedawał pełną wersję deluxe + pre-order za 125zł oraz pre-paida za 89.99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 10:02, Almarcino napisał:

Panowie, mam słabość do mmo... powiedzcie, jak wam sie gra? Uwazacie, ze to jeden z tych
lepszych mmo?
Siedze i sie zastanawiam czy isc kupic czy nie isc, isc czy nie isc... Niech mnie ktos
uzmyslowi :)

Po tym filmiku http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6wjf_lWxqyI w ogole
dostalem szalu :P



Dobra przekonaliscie mnie, ide kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 11:12, Almarcino napisał:

Dobra przekonaliscie mnie, ide kupic :D


Idź, tylko z głową wybierz jakiś serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych polecam serwer Kelian Jaroo :)

Spoko community mimo, że nie jest to RP. Wczoraj na Huttcie robiliśmy sobie spend fanatyków w barze Nem''ro i tyle ludzi poznałem, że szkoda gadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 18:49, Pietro87 napisał:

Nie każdą kartą bankomatowa da się płacić w sieci.
Przeważnie karty płaskie imienne są bezużyteczne.
Najlepiej do płatności elektronicznych mieć imienna kartę wypukła np MasterCard lub Visa,
ale wydanie takiej karty jest przeważnie płatne [15-45zł zależnie od banku i karty] a
standardowo do konta dają zwykłe płaskie debetówki w sieci przeważnie bezużyteczne.


Lol "zwykłe płaskie debetówki" to jest coś czego od lat używam w sieci właśnie? Nie wiem jak MasterCard, ale Visy Electron te starsze i te najnowsze PayWave wszystkie normalnie w sieci działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 00:47, gothicsheep napisał:

> Ile czekałeś na tę kartę? Zamówiłem wczoraj, pieniądze przelałem dzisiaj rano a
karty
> ni widu ni słychu. ;P
Kupilem jakos w nocy po pierwszej, a rano jak wstalem mialem juz na mejlu dane do karty.
I jak cos, to dopiero po podpieciu tej karty pod paypala i uzyciu paypala wlasnie jako
metody subskrypcja zaskoczyla.


Hej! Kupiłem grę i dzięki świetnej taktyce marketingowej Bioware i EA nie mogę grać. Po prostu nie mam odpowiedniej karty kredytowej (choć próbowałem płacić kilkoma, bawić się w paypala itp). Sięgnąłem po twój sposób, ale gdy próbuję powiązać tę kartę z paypalem, dostaję taki komunikat:

Ta karta kredytowa została odrzucona przez bank, który ją wystawił. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat powodów odrzucenia karty, skontaktuj się z działem obsługi klienta wystawcy karty kredytowej. Możesz ewentualnie spróbować dodać inną kartę kredytową.

Any help? Mam już serdecznie dość tego bullshitu. Free month leci, a ja nie mogę się nawet zalogować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze jedno. Jeśli na karcie jest wymagana jakaś ilość kasy, to jak ją zapłacić? Przelewem na poczcie to będzie przecież szło i parę dni, a karty, z której mogę przelać pieniądze po prostu nie mam >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 12:23, gmx napisał:

Pytanie techniczne - gra ktoś na lapku z kartą gf 540m? da się grać przy ludzkich detalach?


A czy rozrywka komputerowa polega na "ludzkich detalach" czy na czerpaniu radości z rozgrywki/fabuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 11:59, Escaladr napisał:

> > Ile czekałeś na tę kartę? Zamówiłem wczoraj, pieniądze przelałem dzisiaj rano
a
> karty
> > ni widu ni słychu. ;P
> Kupilem jakos w nocy po pierwszej, a rano jak wstalem mialem juz na mejlu dane do
karty.
> I jak cos, to dopiero po podpieciu tej karty pod paypala i uzyciu paypala wlasnie
jako
> metody subskrypcja zaskoczyla.

Hej! Kupiłem grę i dzięki świetnej taktyce marketingowej Bioware i EA nie mogę grać.
Po prostu nie mam odpowiedniej karty kredytowej (choć próbowałem płacić kilkoma, bawić
się w paypala itp). Sięgnąłem po twój sposób, ale gdy próbuję powiązać tę kartę z paypalem,
dostaję taki komunikat:

Ta karta kredytowa została odrzucona przez bank, który ją wystawił. Aby uzyskać szczegółowe
informacje na temat powodów odrzucenia karty, skontaktuj się z działem obsługi klienta
wystawcy karty kredytowej. Możesz ewentualnie spróbować dodać inną kartę kredytową.

Any help? Mam już serdecznie dość tego bullshitu. Free month leci, a ja nie mogę się
nawet zalogować :(

Wydaje mi sie, ze wyskakuje taki blad, bo nie masz zadnej kasy na tej karcie. Przynajmniej 3-4zl tam wplac i paypal powinien ja zaakceptowac. Nie wiem, moze popros jakiegos znajomego czy cos. No i poza tym zgadzam sie, ze ta sprawa z subskrypcja to jeden wielki bullshit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 12:23, gmx napisał:

Pytanie techniczne - gra ktoś na lapku z kartą gf 540m? da się grać przy ludzkich detalach?


540M to odpowiednik desktopowej 430 odnosząc to do wymagań nie powinno być źle - inna sprawa, że gra zbyt dobrze zoptymalizowana nie jest i potrafi ciąć na kartach z najwyższej półki. Jeśli grałeś w WoW''a możesz spokojnie oczekiwać podobnych rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 11:59, Escaladr napisał:

Ta karta kredytowa została odrzucona przez bank, który ją wystawił. Aby uzyskać szczegółowe
informacje na temat powodów odrzucenia karty, skontaktuj się z działem obsługi klienta
wystawcy karty kredytowej. Możesz ewentualnie spróbować dodać inną kartę kredytową.

Any help? Mam już serdecznie dość tego bullshitu. Free month leci, a ja nie mogę się
nawet zalogować :(


Pomoc? Masz telefon do banku to dzwonisz i Ci wyjaśnią.

No ale ponieważ większość społeczeństwa boi się używać telefonów (jak się okazuje) to Ci oszczędzę i wyjaśnię :p .
Sprawdź limity na karcie. Na 95% masz poustawiane limity na karcie do transakcji internetowych na zero i to jest problemem. Zmień je na cokolwiek >0 i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki, czaję. To teraz czas na drugą część:
Jeśli na akurat tej karcie (tej internetowej wbk) jest wymagana jakaś ilość kasy, to jak ją zapłacić? Tak jak na każdą inną? Przelewem na poczcie to będzie przecież szło i parę dni, a karty, z której mogę przelać pieniądze przecież nie posiadam >.>
Wybaczcie ten noobski crap, ale nigdy nie miałem problemów z zapłatą na przykład poprzez taki mbank, a teraz to po prostu nie działa ^^W WoWie to mogłem i prepaidem zapłacić, a tu nie mam zamiaru wykupywać 2 miesięcy, bo wiem, że nie będę miał tyle czasu na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 12:58, Shinigami napisał:

> Pytanie techniczne - gra ktoś na lapku z kartą gf 540m? da się grać przy ludzkich
detalach?

540M to odpowiednik desktopowej 430 odnosząc to do wymagań nie powinno być źle - inna
sprawa, że gra zbyt dobrze zoptymalizowana nie jest i potrafi ciąć na kartach z najwyższej
półki. Jeśli grałeś w WoW''a możesz spokojnie oczekiwać podobnych rezultatów.


znalazłem filmik z alienware m11x - specyfikacja podobna do mojej wiec nie powinno być problemu
http://www.youtube.com/watch?v=CvjK3sjbVEI

a w wowa to ja grałem bez przycinek na 1215n z nvidia ion2 i atomie 525

ok, old republic kupie, ale dopiero za ok miesiąc jak ea sie ogarnie z serwerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 13:40, gmx napisał:

ok, old republic kupie, ale dopiero za ok miesiąc jak ea sie ogarnie z serwerami


Jest od groma serwerów bez kolejek, nie wierz propagandzie i krzykowi portalowych napinaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW przy TORze to chodzi jak złoto nawet w momencie największego ruchu xD
Aczkolwiek WoW w dniu premiery tez ani mega optymalizacja ani np pvp contentem [prawie go nie było tak jak w TOR] nie grzeszył... Trzeba czekać i liczyć, że EA nie zabije kolejnej licencji [bo gra mimo swoich wad jest spoko, niby sklonowane pomysły + dodana fabuła SP a jednak gra się przednio... no i wale pokłony za walki kosmiczne jako stary fan gier z NESa/SNESA =) ]


A ogólne spadki wydajności mają powiązanie z zaludnieniem serwera, takie warzones z rana potrafią działać całkiem znośnie [te 25-35 fps osiągalne czyli jest płynnie i nic się nie rznie] ale za to w południe jak serwer jest VH lub Full potrafią się rżnąc na 15-19 fps, mimo faktu, że populacja nie powinna na wydajność wpływać, bo przecież walczymy na WZ tak jak zwykle, taka sama liczba graczy na mapie cały czas... silnik jest chyba jakoś cudacznie zakodowany, no ale ja czekam z nadzieją głupca na patcha =)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować