Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2011 o 13:04, Ring5 napisał:

Miejmy nadzieję, że kolejne tygodnie przyniosą zmiany na lepsze i że będzie można w końcu
porządnie nacieszyć się tą grą. Naprawdę chętnie zagrałbym w jakieś PvP dla odmiany od
ciągłego questowania, ale niestety - nie ma to sensu.


Nie wiem naprawde co jest z Twoim pvp. Jak bede mial czas to moze jakis filmik zrobie. U mnie fps podczas qestowania osiagaja ponad 100, na Warzone jest spadek do kolo 30 jak sie wszyscy leja, ale gra jest daleka od slajd-show, inaczej sam bym nie gral, bo przy walce z innymi graczami kazda sekunda jest wazna. W raz ze mna gra kilkanascie osob z GameStopa, wszyscy na laptopach (ja mam stacjonarke) kazdy z nich musial obnizyc detale, zeby gra smigala, ale to dlatego ze maja wiekowy sprzet, nikt nic nie pisal o drastycznym spadku fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście od kiedy przesiadłem się na nowy sprzęt (a i tak miałem w planach zrobić sobie prezent świąteczny) nie mam najmniejszych problemów. Wcześniej faktycznie było cężko, w miastach 15-20 klatek to była norma a i przy tym częste zrywanie połączenia (zmniejszanie detali itd nic nie dawało). Najbardziej bolały flashpointy podczas których z z zaskoczenia dane mi było oglądać listę serwerów z małym okienkiem error... a potem czekaj "kilka" minut aż kolejka minie. Najzabawniejsze było gdy zerwało mi połączenie podczas lotu (filmik) na hammer station, po powtórnym zalogowaniu pojawiłem się... w przestrzeni kosmicznej. Dwa głębokie wdechy i zgon... widać Shitowie nie są hermetyczni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż widać są to beta-pozostałości (czytaj: niedopracowanie) bo np. na becie też były takie jaja, że na Senate Plaza na Coruscant każdy miał maks 18 FPS niezależnie od kompa, ustawień detali i rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś śmiesznym fanboyem do tego zachowujesz się nie raz jak zwykły cham, z racji tego, że usera Ring5 kojarzę z kilku tematów i nie raz miałem okazję z nim rozmawiać to dałem mu znać, że takich jak ty negujących rzeczywistość dobrze omijać bo nic sensownego z tego nie wychodzi.
Prawda cie boli - twój problem.

"Zważaj sobie co piszesz" ? A co zacapslockujesz mnie na śmierć... dziecinne internetowe napinanie, godne pożałowania [jeszcze tylko zabrakło "uważaj bo jak cię spotkam.... to narobię w za duże portki"... niektórym powinni jednak dalej na komunie dawać rowery zamiast internetu]
Idź dalej płakać jak to Polacy są beznadziejni a ty tam wielki zagranicą mości hrabia wspaniały i neguj dalej rzeczywistość.
Dla mnie egzystujesz w zbyt płytkim brodziku intelektualnym, żeby w ogóle toczyć jakąkolwiek dyskusję.

P.S.
Gratulacje korespondencyjnego kursu jasnowidzenia...
Patrząc pi razy oko na to, że gram średnio 2-3h dziennie to w fabule jestem teraz gdzieś w połowie w najlepszym wypadku, ale wróż dalej z fusów, dobrze ci idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te błędy które są były zgłaszane w becie, nie wiem na iel kojarzysz youtuberów z polskiej sceny nie mniej ja w becie brałem udział ze znajomym jcsadone, większość błędów które teraz wychodzą na oficjalnym forum jak spadki fps w warzones, bugi i glitche graficzne, zbugowane zadania, zwiechy crashe - prawie każdy błąd najmniej 2-3 razy zgłaszała grupa testerów na którą trafiłem, wyszło generalnie lenistwo BW i pęd za pieniądzem.
Zgłaszałem np uporczywe znikanie latarki podczas scenek czy nawet czasem podczas walki po użyciu skilli - nic do dziś jest to samo w tych samych questach.
Zgłaszałem mem leak na taris - naprawili dopiero w patchu e lub f.
Zgłaszałem problemy z questami BH - dalej nie naprawione, zgłaszałem uszkodzony finalny quest inkwizytora, dalej nie naprawione od bety jak było tak jest [mógł bym tak mnożyć długo długo... cała beta chyba była po to, żeby zrobić duży launch patch a wyszła z tego blada dupa]
Teraz trzeba czekać do kolejnego wtorku, bo patche maja się pojawiać regularnie co tydzień zawsze po konserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...
>

A ja się pytam gdzie jest moderator? Bo toczyć zarzartą dyskusję to jedno, a pyskówki rodem z piaskownicy to już zupełnie inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 12:41, Gosu napisał:

Powiem tak, bylem na twoim gramsajcie i po dacie urodzenia jasno moge stwierdzic ze jestes
jeszcze gowniarzem wiec zwazaj sobie co piszesz, bo swoim slownictwem reprezentujesz
totalne zero i dawno powinienes dostac ostrzezenie za nie. Ja nie wiem gdzie sa tutaj
moderatorzy. Prosilem zebys do mnie nie pisal to piszesz na mnie do kogos, jestes do
bolu zalosny.

U mnie dziala gra, a to ze u Ciebie nie chce to nie moj problem. Ja jestem fanboyem?
Plakales jak dziecko ze trzeba placic za gre a ty nie masz czasu tyle w nia grac, tymczasem
zrobiles juz cala fabule i gadasz o end game ?! Jestes totalnym hipokryta.


Pozwól, że to Moderator będzie decydował czy ktoś zasłużył na ostrzeżenie czy nie. Jeśli nie chcesz dyskutować z danym użytkownikiem to po co to robisz? Poza tym twierdzisz, że kolega Ciebie obraża a sam robisz dokładnie to co zarzucasz przedmówcy. Za chamskie zachowanie Degrad -2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 14:24, Isildur napisał:

Pozwól, że to Moderator będzie decydował czy ktoś zasłużył na ostrzeżenie czy nie. Jeśli
nie chcesz dyskutować z danym użytkownikiem to po co to robisz? Poza tym twierdzisz,
że kolega Ciebie obraża a sam robisz dokładnie to co zarzucasz przedmówcy. Za chamskie
zachowanie Degrad -2.


"Jesteś śmiesznym fanboyem do tego zachowujesz się nie raz jak zwykły cham" - To sa jego slowa do mnie, a wczesniej zanim mu napisalem ze jest gowniarzem wypisywal do mnie mase innych rzeczy, na co ja nie reagowalem czekajac co z tym zrobisz. Nie zrobiles nic wiec sam mu odpisalem i dostaje za to -2 ? Chyba sobie zartujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest formularz, a nie prowadzenie dalszych wojen samodzielnie. Nikt nie zgłosił problemu więc nie miej pretensji, że Moderator nie zajrzał tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 14:38, Isildur napisał:

Od tego jest formularz, a nie prowadzenie dalszych wojen samodzielnie. Nikt nie zgłosił
problemu więc nie miej pretensji, że Moderator nie zajrzał tutaj.


No dobrze, ale skoro juz tu zajrzales to wypadalo by kilka stron przeczytac, a nie dwie ostatnie. Mam Ci przkopiowac cytaty co do mnie pisano -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 14:39, Gosu napisał:

No dobrze, ale skoro juz tu zajrzales to wypadalo by kilka stron przeczytac, a nie dwie
ostatnie. Mam Ci przkopiowac cytaty co do mnie pisano -.-


Od tego jest formularz, zgłasza się takie rzeczy, nie zgłaszasz to nie miej pretensji do moda. Nie siedzimy 24 h na dobe przed komputerami. Oboje dostaliście nagrody, proszę przystopować ze wzajemnym obrażaniem się. Chcecie dyskutować ok, ale róbcie to kulturalnie bez rzucania mięsem w siebie...

Koniec offtopu i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 14:42, Pietro87 napisał:

Mam ci skopiować twoje negowanie rzeczywistości ?


Problem w tym ze Ty mi probujesz wcisnac swoja rzeczywistosc.

Napisalem ze mi nie przeszkadza oplata za gre, to mi odpsiales ze sie oszukuje i daje sie walic w dupe tworca gry i jestem nolifem.

Napisalem ze nie mam spadkow FPS to odp ze jestem fanboyem.

Napisalem ze strasznie narzekacie to odpisales ze uwazam sie za Pana za granica ktory uwaza ze polska to kraj burakow.

I pare innych rzeczy. Cokolwiek nie napisze jestem odrazu atakowany ostrymi slowami przez Ciebie, a kiedy ja w koncu zaczalem sie stawiac dostaje degrada -2. Neguje rzeczywostosc? Ja chce sie cieszyc gra i pogadac na forum o niej a nie przebijac sie przez 100 stron placzu i lamentu jaka ta gra jest zla, a mimo to ciagle siedzicie i gracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39724&pid=1327
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39724&pid=1335
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39724&pid=1340
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39724&pid=1332

Nie chce mi się więcej szukać, dość, że pokazałeś swoje podejściejuż na starcie rozmowy : "Napisal bym Ci co w zwiazku z tym ale podejrzewam ze dostal bym bana za swoja szczerosc."

I z kim tu dyskutować ?

Dnia 29.12.2011 o 14:50, Gosu napisał:

I pare innych rzeczy. Cokolwiek nie napisze jestem odrazu atakowany ostrymi slowami przez
Ciebie, a kiedy ja w koncu zaczalem sie stawiac dostaje degrada -2. Neguje rzeczywostosc?
Ja chce sie cieszyc gra i pogadac na forum o niej a nie przebijac sie przez 100 stron
placzu i lamentu jaka ta gra jest zla, a mimo to ciagle siedzicie i gracie.



Bardzo fajnie, wszystko ci działa idź i zaklaszcz uszami ze szczęścia, jednocześnie nie neguj tego, że problemy są [skoro oficjalne forum dorobiło się 8 tematów z maksymalnym limitem postów czyli kilkaset tysięcy odpowiedzi lekka ręką o jednym konkretnym problemie]. Każdy kto zapłacił za produkt oczekuje, że będzie on działała, jeśli mam w domu do dyspozycji komputer z najwyższej półki i ktoś mi mówi "zmniejsz sobie opcje graficzne, rozdzielczość" itp to jest to najmniej śmieszne.
Na sprzęcie na którym jest w stanie BF3 chodzić w full multi na kilku monitorach tudzież w stereoskopowym 3d ktoś mi sugeruje zmniejszanie opcji graficznych w takim badziewiu graficznym jak TOR ?
Pomijając czy gra jest dobra czy nie [merytorycznie jest oczywiście], takie sugestie są najmniej głupie i skoro komputer za prawie 6.5 tysiąca dławi się z tą produkcja to to chyba sugeruje, że BW dało ciała, negowanie tego jest ergo najmniej śmieszne.
Zapłaciłem, siedzę gram i jednocześnie mam zastrzeżenia i oczekiwania, nie mam zamiaru sobie zakładać klapek na oczy bo zapłaciłem za produkt.

Wytknąłem ci twoje bzdury które tu wypisujesz - boli cie to, trudno to twój problem, ze nie umiesz znosić krytyki.
Chodzisz, jęczysz jak to w Polsce źle [chyba w 4-5 postach ta sama śpiewka] i jednocześnie jak zagranicą super [co tez jest nie małą bzdura, byłem widziałem, wszędzie jest tak samo tu w Polsce są takie same perspektywy na dobre życie jak tam, wystarczy nie być ofiarą losu]... piszesz, że to "żałosne" jak ludzie narzekają ? Żałosne to jest takie bełkotanie, ludzie kupili produkt który dla niektórych jest niegrywalny a ty ich nazywasz żałosnymi bo mają czelność narzekać ?

Nie umiesz uszanować cudzego zdania, nie umiesz się pogodzić ze carne jednak jest czarne a białe białe, fajnie, trzymaj to dla siebie zamiast się motać a jak już się motasz to się nie dziw, że ktoś cię krytykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 14:02, Pietro87 napisał:

Wszystkie te błędy które są były zgłaszane w becie


Nie siedząc w temacie (czyli w BioWare), ciężko mi jednoznacznie stwierdzić, że z ich strony mamy do czynienia z lenistwem. Sądzę, że równie prawdopodobne jest to, iż po prostu są rzeczy, których mała łatka nie jest w stanie zmienić, rzeczy wymagające poważnej ingerencji w strukturę kodu, a by coś takiego bezpiecznie zaimplementować, potrzebne by było ściąganie sporej ilości danych. Innymi słowy, moim zdaniem na naprawę większości "dużych" problemów (jak chociażby optymalizacja kodu) przyjdzie nam poczekać do pierwszego dodatku. W przeciwnym wypadku możemy mieć do czynienia z sytuacją, w której naprawienie jednej rzeczy sprawi, że pięć kolejnych się posypie.

Zresztą pewnie właśnie coś takiego miało miejsce we wtorek, gdy maintenance zostało przedłużone o 2 godziny z hakiem. Od razu podniósł się krzyk, że nie można grać, że jakim prawem, że oddawać jeden dzień i tak dalej. Teraz wyobraź sobie, co by się działo, gdyby chcieli wprowadzić większe zmiany i gra padłaby na kilka-kilkanaście godzin, po których na dodatek trzeba by było ściągać kilka giga danych...

Nie neguję, jak zapewne zauważyłeś, że problemy są i że dla wielu osób (np. dla mnie) spora część gry jest niegrywalna (PvP), ale w przeciwieństwie do tych wszystkich osób, wypisujących niezbyt pochlebne teksty na forach, ja mam zamiar dać BioWare trochę czasu. Powiedzmy z pół roku. To chyba powinno wystarczyć na doszlifowanie wielu elementów, które teraz kuleją. Jeśli im się uda - mają we mnie regularnego subskrybenta. Jeśli nie... Cóż, zobaczymy. Na razie mogę tylko powiedzieć, że gra wciągnęła mnie na tyle, bym był w stanie przymykać oko na wszelkie niedociągnięcia. Biorąc pod uwagę potencjał, jaki ten tytuł ma, myślę, że warto trochę "pocierpieć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 15:04, Pietro87 napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39724&pid=1327
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39724&pid=1335
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39724&pid=1340
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39724&pid=1332

Nie chce mi się więcej szukać, dość, że pokazałeś swoje podejściejuż na starcie rozmowy
: "Napisal bym Ci co w zwiazku z tym ale podejrzewam ze dostal bym bana za swoja szczerosc."

I z kim tu dyskutować ?


Dyskutowac? Nie trzeba, ja podtrzymuje nadal kazde jedno slowo ktore napisalem w linkach ktore podales.

Dnia 29.12.2011 o 15:04, Pietro87 napisał:

Bardzo fajnie, wszystko ci działa idź i zaklaszcz uszami ze szczęścia, jednocześnie nie



Dokladnie tak, mi gra dziala i sie swietnie bawie zamiast spedzac godziny na forach i plakac :)

Dnia 29.12.2011 o 15:04, Pietro87 napisał:

neguj tego, że problemy są [skoro oficjalne forum dorobiło się 8 tematów z maksymalnym
limitem postów czyli kilkaset tysięcy odpowiedzi lekka ręką o jednym konkretnym problemie].


Pokaz gdzie to zanegowalem? Ja napisalem ze nie mam takich problemow i ze zanjomi z ktorymi gram tez ich nie maja. Nie napisalem ze klamiesz na temat gry, ze nie ma setki postow na stronie bioware z roznymi bugami, bo sa, co i tak nie oznacza ze kazdy musi je miec. Ja mam inne problemy z gra, Ty masz swoje, ale nie czyni to ze mnie fanboya. Widocznie akurat pod moja konfiguracja gra dziala.

Dnia 29.12.2011 o 15:04, Pietro87 napisał:

Chodzisz, jęczysz jak to w Polsce źle [chyba w 4-5 postach ta sama śpiewka] i jednocześnie
jak zagranicą super [co tez jest nie małą bzdura, byłem widziałem, wszędzie jest tak
samo tu w Polsce są takie same perspektywy na dobre życie jak tam, wystarczy nie być
ofiarą losu]...


Ja wyrazilem swoje zdanie co do wiecznego narzkania na wszystko tutaj, nie tylko na forum ale ogolnie na gramie, porwnalem rowniez jak sa wydawane gry w Polsce a jak za granica, ze macie o wiele wiecej za mniej. To wy pozniej do mnie pisaliscie na ten temat ja tylko odpowiadalem. Moge sobie miec zdanie na temat Polski jakie chce. Byles wszedzie, kurde i wszedzie jest tak samo jak w Polsce? No gratuluje zwiedzenia calego globu! Az zazdroszcze. Ja bylem tylko w Dani, Niemczech, Szwecji, Angli i Irlandii i jak dla mnie te kraje sa zupelnie inne jak Polska. No ale skoro w Polsce sa takie same perspektywy co wszedzie, to nie ma co narzekac, wystarczy nie byc jak to napisales ''Ofiara Losu'' i kazdy bedzie chodzil z bananem na twarzy. Widocznie 3 mln ludzi wyjechalo z kraju bez powodu. Dziwi mnie ze Ty tez tyle w innych krajach bywales i wszystko widziales, skoro tak Ci dobrze idzie w ojczyznie.

Dnia 29.12.2011 o 15:04, Pietro87 napisał:

Nie umiesz uszanować cudzego zdania, nie umiesz się pogodzić ze carne jednak jest czarne
a białe białe, fajnie, trzymaj to dla siebie zamiast się motać a jak już się motasz to
się nie dziw, że ktoś cię krytykuje.


Rozumiem ze Ty umiales usznowac to ze mi platnosci w grze nie przeszkadzaja, to ze nie mam takich problemow z gra jak Ty, to ze wole pracowac i studowac za granica niz w Polsce, a przede wszystkim bardzo usznowales moj punkt widzenia w kazdym poscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO trochę przesadzacie. Tak nowe, jak i dawno nienaprawione błędy, to nie żadna przypadłość twórców STWORa, a rzecz całkiem powszechna także gdzie indziej. Jak napisał Ring5, przypuszczalnie wbrew pozorom nie wszystko da się naprawić "od ręki", bo może się okazać, że wymaga to przepisania sporej ilości kodu od nowa. Część błędów może byc tez oceniona jako mniej istotna i zepchnięta do naprawy "na potem", z uwagi na konieczność skupienia się na naprawie czegoś bardziej dla twórcy (developera?) istotnego, albo też z uwagi na skupieniu większości prac nad jakimś nowym contentem. Rzecz jasna błędy powodujące, że jakiś aspekt gry staje sie de facto niegrywalny (pisaliście np. o pvp) wymagają naprawy w zasadzie na wczoraj i narzekania graczy w tym zakresie będą jak najbardziej zasadne.
Ale nienaprawione od wieków pierdółki (niekiedy nawet mocno irytujące) w innych grach również znajdziecie. Co nie znaczy, że o owych "pierdółkach" nie należy BioWare co raz przypominać. Po prostu nie ma sensu w związku z tym wieszać na nich wszystkich psów z okolicy :P

BTW. Płacz za przedłużony o 2 godz. maintenece? OMG! Jak spotkacie takiego znowu, to polecam odesłać do EVE Online na czas wgrywania któregoś z dodatków (czyli zazwyczaj 2x do roku) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2011 o 15:40, Gosu napisał:

Dokladnie tak, mi gra dziala i sie swietnie bawie zamiast spedzac godziny na forach i
plakac :)


Bardzo fajnie, są jednak osoby które te swoje żale wylewają na oficjalnym forum i potem lenie tacy jak ty dostają hot-fixy na swoje problemy których usilnie starają się nie widzieć [bo tez jakieś tam masz vide crashe, ale iść napisać, że problem jest nie łaska, lepiej nich inni to robią, potem nazwiesz ich "żałosnymi stękacielami"]

Dnia 29.12.2011 o 15:40, Gosu napisał:

Pokaz gdzie to zanegowalem? Ja napisalem ze nie mam takich problemow i ze zanjomi z ktorymi
gram tez ich nie maja. Nie napisalem ze klamiesz na temat gry, ze nie ma setki postow
na stronie bioware z roznymi bugami, bo sa, co i tak nie oznacza ze kazdy musi je miec.
Ja mam inne problemy z gra, Ty masz swoje, ale nie czyni to ze mnie fanboya. Widocznie
akurat pod moja konfiguracja gra dziala.



Między innymi negujesz to obrażaniem ludzi twierdząc, że ich stękanie jest żałosne i powinni cieszyć się gra [ubaw że hej jak się ma w Wz 15 fps jak co niektórzy z kompami za grube tysiące... no nic tylko się cieszyć]

Dnia 29.12.2011 o 15:40, Gosu napisał:

Ja wyrazilem swoje zdanie co do wiecznego narzkania na wszystko tutaj /ciach


A miej sobie jakie chcesz, powiedziałeś raz, nie powtarzaj się w każdym poście jak to usilnie robisz.

Dnia 29.12.2011 o 15:40, Gosu napisał:

Rozumiem ze Ty umiales usznowac to ze mi platnosci w grze nie przeszkadzaja, to ze nie
mam takich problemow z gra jak Ty, to ze wole pracowac i studowac za granica niz w Polsce,
a przede wszystkim bardzo usznowales moj punkt widzenia w kazdym poscie.


Co nie znaczy, że muszę się z nim zgadzać i ci przyklaskiwać.


Aczkolwiek - zgoda, może w kilku miejscach niepotrzebnie na ciebie agresywnie naskoczyłem i nie mam zamiaru twierdzić, że tak nie było. Jeśli naprawdę czujesz się tym tak urażony, ok przepraszam jeśli ciebie obraziłem. Tylko świnia nie zmienia poglądów a rzeczą ludzką jest umieć przyznać się do błędów. Aczkolwiek sam święty moim zdaniem nie jesteś, tez prowokowałeś zbędne zaczepki miejscami i zwyczajnie dostałeś na nie równie zaczepne odpowiedzi.
Nie mniej - ok ja jestem gotów zacząć dyskusje od nowa, cofam swoją opinie o fanboju i lemingu, pytanie tylko czy ty tez jesteś w stanie przestać negować rzeczywistość i dopuścić do wiadomości fakt, że niektóre osoby maja słuszną racje robiąc wokół nowej produkcji Bw shitstorm, chociazby na podstawie tego, że w becie ludzie ciężko pracowali, kompletnie pro-bono żeby BW mogło na premierę wydać produkt połatany a owe BW i ich support położył na tą ciężką pracę jak widac wielka lachę [bo dla mnie niedopuszczalnym było wydanie TORa z taka ilością problemów bez launch patcha, oczywiście każde mmo ma trudny start ale TOR bije rekordy]

Reasumując - ja do ciebie wyciągam rękę, pytanie czy stać cię na to samo.
Pozdro.


@Dux
A akurat o przedłużony maint nie miałem żali [i tak w tych godzinach nie miał bym jak grac btw], wręcz przeciwnie niech wyłączają serwery nawet na 24h jeśli tylko to ma poprawiać błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 29.12.2011 o 16:15, Pietro87 napisał:

Bardzo fajnie, są jednak osoby które te swoje żale wylewają na oficjalnym forum i potem
lenie tacy jak ty dostają hot-fixy na swoje problemy których usilnie starają się nie
widzieć.


I o to wlasnie chodzi, wylewac to na oficjalnym forum gry, a nie tutaj przez 100 stron. Ja Startowalem w 2 betach, wypisalem im dodatkowo kolo 40 punktow w tej ankiecie ktora dostalem na emaila od Bioware z bugami z gry. Kiedy sam gram staram sie tworzyc tickety jak cos nie dziala i mam problem, choc trwa to czasami masakrycznie dlugo, nie jestem w tym wzgledzie leniwy. Gra mi sie ogolnie bardzo podoba i tez chcialbym zeby wszystko dzialalo, ale ja naprawde nie mam problemu z plynnoscia gry. Jedyny problem byl taki ze jak odpalalem gre to mialem czarny ekran, musialem zmienic sterowniki XFX (bo z tej firmy mam radeona) na Ati i bylo ok. Poza tym jak juz pisalem do Ring5 czasem mam wyciety jasny prostokat kiedy stoje w cieniu, jakby moja postac trzymala latarke. Do tego nagle skoki latency do kosmicznych liczb ze gra sie zatrzymuje na kilka sekund. No i ten drobny problem z oczami podczas rozmow, ktore sa srebrne albo czarne. Wszystkie te problemy zglosilem do Bioware.

Dnia 29.12.2011 o 16:15, Pietro87 napisał:

Między innymi negujesz to obrażaniem ludzi twierdząc, że ich stękanie jest żałosne i
powinni cieszyć się gra [ubaw że hej jak się ma w Wz 15 fps jak co niektórzy z kompami
za grube tysiące... no nic tylko się cieszyć]


Chodzilo mi o jakies ogolne podejscie. Jestem tutaj na forum kolo 6 lat, co gra to leca czasami takie komentarze ze mnie to juz meczy. Zreszta jakis czas temu pojawil sie artykul na gramie :

http://www.gram.pl/art_9gjhHO8_Ratunku_Niemcy_mnie_banuja_czyli_rzecz_o_Polakach_w_MMO.html

ktory dokladnie opisuje to jak ja odbieram wiele osob tutaj a takze w grach po sieci. Ja na swoim serwerze mam Polska gildie to gadam do nich po angielsku wlasnie z takich powodow, wiec po 8 latach w MMo i kilku tutaj taka a nie inna mam opinie - niestety.

Dnia 29.12.2011 o 16:15, Pietro87 napisał:

Co nie znaczy, że muszę się z nim zgadzać i ci przyklaskiwać.


No nie, ale dla przykladu Ring5 tez sie ze mna nie zgadza, ale nie miesza mnie odrazu za to z blotem, ja kazdym twoim postem czuje sie personalnie atakowany.

Dnia 29.12.2011 o 16:15, Pietro87 napisał:

Aczkolwiek - zgoda, może w kilku miejscach niepotrzebnie na ciebie agresywnie naskoczyłem
i nie mam zamiaru twierdzić, że tak nie było. Jeśli naprawdę czujesz się tym tak urażony,
ok przepraszam jeśli ciebie obraziłem. Tylko świnia nie zmienia poglądów a rzeczą ludzką
jest umieć przyznać się do błędów.Aczkolwiek sam święty moim zdaniem nie jesteś, tez
prowokowałeś zbędne zaczepki miejscami i zwyczajnie dostałeś na nie równie zaczepne odpowiedzi.


To prawda, ja jestem bardzo zlosliwy i wiem o tym, za co rowniez przepraszam.

Dnia 29.12.2011 o 16:15, Pietro87 napisał:

Nie mniej - ok ja jestem gotów zacząć dyskusje od nowa, cofam swoją opinie o fanboju
i lemingu, pytanie tylko czy ty tez jesteś w stanie przestać negować rzeczywistość i
dopuścić do wiadomości fakt, że niektóre osoby maja słuszną racje robiąc wokół nowej
produkcji Bw shitstorm, chociazby na podstawie tego, że w becie ludzie ciężko pracowali,
kompletnie pro-bono żeby BW mogło na premierę wydać produkt połatany a owe BW i ich support
położył na tą ciężką pracę jak widac wielka lachę.



Oczywiscie ze pretesje sa sluszne, ale naprawde myslisz ze BW kladzie wielka lache? To by byla naprawde najglupsza rzecz jaka mogli by zrobic. Mysle ze oni sa po prostu mega zajeci, robia co moga, nawet taki bllizard nie wyrabial przy WoW kiedy wystartowal i potrafil wylaczyl serwery nawet na wiecej niz dobe. Jest masa problemow z gra, ale szczerze Ci napisze ze spodziewalem sie ze bedzie znacznie gorzej. Ja obawiam sie najbardziej tego ze bedzie tak jak Ring5 napisal, jak nie naprawia problemow z FPSami to ludzie po 30 dniach odejda z gry. Ja nie jestem gdzie daleko w grze, bo nie umiem sie zdecydowac kim grac, mam 3 postacie po wyzej 20 lv, poki co nie stalo sie w grze nic co by mi nie pozwolilo dalej grac. Nie wiem moze pozniej na 50 lv jest gorzej, End game nie dziala, czy PvP...poki co chce dac Bioware wiecej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować