Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Poziom 50 wbity w okolicach połowy trzeciego aktu ;( Szkoda, że tak ułatwili levelowanie ;f Teraz czas na grind gearu PvP, który jest chyba na chwilę obecną najlepszy ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić i zdropić w rajdach dużo lepsze mody niż to co siedzi w PVP eq [dla mnie PVP gear to tylko set który bym chciał mieć bo dla inkwizytora ma jeden z fajniejszych designów].

Btw wbicie 50 poziomu przed końcem fabuły to chyba wymagało niemiłosiernie dużej ilości marnowania czasu na pvp o.o [sam wbiłem na pvp jakieś 4-5 commendations łacznie do tej pory i tez sam jestem przelvlowany o jakieś 2-3 poziomy, ale wbić fulla przed końcem fabuły... pojechałeś xD]


A tu niżej boss z Kass =)
Ale z tego co widzę solo tych bossów to taka kaszka głównie dla tanka, jak do drania dotarłem to zmagał się z nim jakiś 50lvlowy maruder, poległ jak długi, nawet mu 35% hp nie zdjął... [a chciałem mu pomóc to nie przyjął oferty]
Albo miał jakiś koślawy build lub bardzo marny ekwipunek, nie wnikam.

20120103162335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 16:25, Pietro87 napisał:


Btw wbicie 50 poziomu przed końcem fabuły to chyba wymagało niemiłosiernie dużej ilości
marnowania czasu na pvp o.o [sam wbiłem na pvp jakieś 4-5 commendations łacznie do tej
pory i tez sam jestem przelvlowany o jakieś 2-3 poziomy, ale wbić fulla przed końcem
fabuły... pojechałeś xD]


No nie wiem, ja mam 33 lvl a mam daleko do zakończenia nawet pierwszego aktu (0 expa z PvP bo mnie to nie interesuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 16:25, Pietro87 napisał:

Można zrobić i zdropić w rajdach dużo lepsze mody niż to co siedzi w PVP eq [dla mnie
PVP gear to tylko set który bym chciał mieć bo dla inkwizytora ma jeden z fajniejszych
designów].


Pierwsze scenariusz i zakupiony bag = chestpiece dla sith sorcerera. Dziękuję ;) Design fajny, na razie farmie matsy, żeby craftem przebić mody, jakie ma wrzucone.

Dnia 03.01.2012 o 16:25, Pietro87 napisał:

Btw wbicie 50 poziomu przed końcem fabuły to chyba wymagało niemiłosiernie dużej ilości
marnowania czasu na pvp o.o [sam wbiłem na pvp jakieś 4-5 commendations łacznie do tej
pory i tez sam jestem przelvlowany o jakieś 2-3 poziomy, ale wbić fulla przed końcem
fabuły... pojechałeś xD]


Nope. Robiłem każdą planetę na 100%. Korriban opuściłem z 11 levelem, a jak kończyłem Nar Shaddaa miałem około 32 ;o Starałem się robić większość daily questów, a teraz mam weekly ;) Jeśli chodzi o PvP, to wskakując na 50 miałem jakoś 20-21 Valoru, do tego prawie 4 Social (brakuje mi 200 punktów niecałe), Dark Side (V) wymaksowany jakoś na Hoth, crafty też w okolicach Hoth na 400 wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 16:57, Deathscythe napisał:


Nope. Robiłem każdą planetę na 100%. Korriban opuściłem z 11 levelem, a jak kończyłem
Nar Shaddaa miałem około 32 ;o


Mam identycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gear PVP jest przereklamowany, zrobiłem sobie z modów PVE lepszy item niż z PVP (oczywiście, nie ma ekspertyzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedi shadow - tank i nosisz force focusa xD ?
Wywal, załóż shiled, odpalaj warda to cię nawet 2/3vs1 nikt nie ruszy [co prawda mam 7 poziomów niżej ale statystyki porównywalne, tzn hp 12.5k, max dmg 600 (pi razy drzwi powinienem skonczyc podobnie w okolicach 800-1k), bonus 220, armor rating tutaj mniejsze bo nie mam dostępu do modów na twoim poziomie ale 5015 stoi def chance 24% i potem kolejno shiled chance jak dobrze pamiętam 21%, shield absorba z pamięci niestety nie znam chyba koło 30%+, odpalam warda mam 36 albo 38% na shield chance, na 43 lvlu byłem w stanie solo tankowac 3vs1 [2 maruderów i 1 jug wszyscy lv 50], co prawda ubić byłem w stanie tylko 1 z tych przeciwników ale i tak tankowałem ich dostatecznie długo az przyleciał healer i dwóch nadszarpniętych przez moje aoe dobiliśmy wspólnie.
Inna sprawa, że nie korzystam z pvp itemów [tzn z apteczek od pvp i stimów na pvp, gdybym je tam marnował był bym w stanie wyciągnąć jeszcze więcej]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 18:09, Selv napisał:

Gear PVP jest przereklamowany, zrobiłem sobie z modów PVE lepszy item niż z PVP (oczywiście,
nie ma ekspertyzy)


Na serwerze PvP jednak ekspertyza się przydaje, więc nie jest aż tak przereklamowany ;) Nie ma to, jak zabić kilku Jedi, kiedy idą po datacrony :D Szkoda, że obecnie Open PvP, czyli poza SC (nawet na Ilium gdzie niby jest World PvP), nie daje totalnie żadnych nagród: ani punktów valoru, ani xp, ani itemów, ani żetonów ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że ja wiem co robie :)
Sam def na WZ to jest nic, nie ubijesz solo healera a ja ubijam.
Mam fioletową tarczę do tankowania-tankowania ale mało kiedy muszę ;)
Zobacz na mój crit chance oraz surge, przy tym setupie to niszczy.

PS, tak, jestem u samej góry i tak, mam więcej screenów :D

20120103215435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crit chance mam o 1% niżej [24] surge rating o 5%, jednak wole biegać z tarczą.
Polemizował bym czy swoim assasinem nie ubiję solo healera xD
Aczkolwiek na WZ kręcenie prywaty mi zwisa, wole przyczynić sie do wyniku meczu niż klepać bezsensownie medale i fragi [kończę pi razy oko koło 1szej 5tki, przeważnie z najwyższym objective ratingiem, sporą liczbą killi, często z zerową liczbą zgonów, przeważnie miedzy 6 a 9 medali]

P.S.
Jesteś na górze - przegraliście =)
Teraz po nerfie systemu WZ opłaca się jednak dbać o wygranie meczu, jestem na 5-6 pozycji, przy wygranej potrafię wyjąc nawet z mniejsza liczbą medali więcej valoru i commendations.
Ale każdy gra jak lubi, ja tam nikomu nic nigdy nie narzucam, ot podzieliłem się swoimi obserwacjami, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, mam nadzieje, że zawsze wygrywasz lol ;)
Zrobiliśmy co mogliśmy ale byli lepsi, sithowie na moim serwerze mają 4x tyle 50tek co my ale i tak dajemy jakoś rade.
Nie jestem fanem pokazywania screenów z rotfl-stompem 6:0 gdzie po prostu widać, że jeden team był lepszy a zacięte gry. Jeśli popatrzysz na screena to zobaczysz ile mam objective.

Nie ubijesz healera na lv50 solo w pełnym tanku, żebyś się bardzo starał to się po prostu nie da. Ba, nawet sage pod dps nie uklepiesz. Jest to niemożliwe na 50lv z powodu braku spike dmg a sage/sorc ma nieskonczone pokłady force przez noble sacrafice po cricie ale to już zupełnie inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2012 o 22:28, Selv napisał:

Nie ubijesz healera na lv50 solo w pełnym tanku, żebyś się bardzo starał to się po prostu
nie da. Ba,


Żebyś się bardzo zdziwił nie doceniasz imho umiejętnego combowania lightninga i shocka =) [a od 50 dojdzie mi jeszcze overcharge, czyli umiejętnie stosowany całkiem neizły self-heal]
Aczkolwiek ja nie jestem od biegania w pełnym tank gearze jako dps tu tez się kłania umiejętne używanie swojej roli, jak mi się uwidzi bieganie jako dps założę sobie pod to odpowiednie graty, na dziś dzień starcza mi fakt, że bez problemu radziłem sobie z każda klasą 1vs1 mimo siedzenia w tarczy.
Najwięcej problemów paradoksalnie zawsze sprawiał mi nie healer a inny tank zbudowany podobnie jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A cóż więcej możesz zrobić jako full tank niż mój mix?
Większy def zmusza przeciwników aby Ciebie klepali? ;)
Ja nie padam przecież i chronię swoich/stoje w gromadzie sorcow z mass tauntem.
Przynajmniej poza tym, że tankuje to jeszcze mam przyzwoity dmg i o to chodzi :)
Shadowem/Assasinem można grać na pare sposobów ale imo, wszystkie inne są sto razy mniej przydatne niż w tanku zrobiony z itemami pod DPS (pull, guard, wyjścia z CC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam czytam i coś czuję, że mój imperial agent za bardzo się nie nadaje do PVP. W becie grało się dobrze, jak heroic się nie udał to zawsze ja zostawałem ostatni i biłem samotnie ostatnie moby żeby tylko nam zaliczyło misję, więc do tej pory myślałem, że Im.Ag to przyzwoita klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tam ja nie bazuje na DPSie tylko na efektywnym skupianiu ludzi na sobie + obniżaniu im sprawności [mass mind controll, mind trap, whiter], wolę wchodzić i wychodzić z walki i przysepic np na assasinate niż biegać jak nienormalny tam gdzie mnie nie potrzeba wcinajac się maruderowi czy agentowi w paradę xD
A zwyczajnie jak trafie kgos 1vs1 np na Alderanie guardując solo boczny turret to jestem w stanie albo go wymłócić albo jeśli jest to 2-3 gości wytrzymać ich napór aż dobiegnie jakiś healer i wtedy już bez problemu kosimy towarzystwo.
Nie stwierdziłem nigdzie, że tankiem pod DPS się źle gra, ot stwierdziłem, że mi się lepiej gra z tarczą i wardem, wpuszczając ludzi w kanał [skupiam na sobie uwagę, podpuszczeni kolesie idą na mnie kupą i w plery dostają niemiłosierny ostrzał od reszty drużyny a ja sobie dobijam kogo zdążę assasinatem lub naładowanym lightem, w międzyczasie mieszam aoe tudzież słowem, pullem np ściągając w centrum zadymy stojącego z tyłu healera który po wciągnięciu z reguły nie wie co robić i szybko liczy ziemię, dla mnie assasin to nie jest klasa pod czyste zadawanie dmg tylko wprowadzanie totalnego chaosu w obozie przeciwnika i w takiej roli czuje się najlepiej. ]


A, że w tanku solo można sobie poradzić z każdym jak się człowiek dobrze uwija - imho można. Fakt faktem sorc/age to są trudni przeciwnicy, ale dobrze mieszając comba można takiego heala tez położyć, trzeba tylko umiejętnie korzystać ze stunów i self heali, bo jak się ktoś wypstryka na starcie to z miejsca może liczyć na zgon.
Dobrze ci sie gra DPSem - spoko, mi sie lepiej gra tankiem, tylko tyle i aż tyle.

Aczkolwiek jak znajdę czas to kupię dobrego focusa i kilka modów i nie omieszkam sprawdzić jak się biega taką hybrydową mieszanką tanka i DPSa, wszystkiego trzeba spróbować =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę właśnie zrobić to samo, garnie w czystym tanku nie daje nic a masz naprawdę solidne przywalenie. W zergu i tak musisz polegać na CD. Nie ma nic lepszego niż ludek który wpada w panikę po otrzymaniu kamienia za 3300 (2200+1100) albo dobitki za 3200 :)
Ja gram w drzewku do tankowania (31/0/10)

5000 z rzutu kamieniami (u Ciebie lighting)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poleciałem nieco inaczej, ale mój server nie jest pvp.
Poleciałem 33/8/0.
Btw czy my ciągle prowadzimy dysputę o głupi focus w offhandzie xD ?
Bo generalnie ok - rozumiem, można włożyć mody pod DPS, luz, tylko teraz tak - co tak naprawdę daje focus oprócz lepszych porównywalnie statów do tarczy ? Chyba nic [ale może się mylę w końcu go nie używam]
Nie lepiej odżałować te dosyć niewielkie różnice [porównałem sobie na szybko co lepsze tarcze i focusy, naprawdę jakiś gigantycznych różnic nie ma przyznasz chyba] i jednak w offhandzie trzymać shield i mieć odpalonego warda ?
Abstrahując od reszty ekwipunku ustawionego częściowo pod dps.
Bo zdaje mi się, że tylko to nas różni bo ja tez mam sporo modów jak i układ statystyk pod DPS [czyli reasumując endurance, willpower i mieszane surge rating + defense rating] tylko zamiast focusa nosze shield =)


P.S.
U mnie lightning obecnie to jakieś 3k jak dobrze pamiętam [no ale ja ciągle stercze na poziomie 43, więc nie mogę jeszcze użyć wielu ciekawych modów jak i dobrych 50lvlowych akcesoriów z pvp shopu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować