Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Edycja wygasła - otworzyłem łącznie 24 bagi do tej pory [champ bagi]... wynik uwaga uwaga : zarąbista jedna para butów ! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 6% to jest 12% łącznie bo zwiększa dmg a zmniejsza otrzymywany.
Obecnie ja mam 10% a to daje łącznie 20%...
20% daje niesamowitą różnice przy walkach na podobnym skillu, pozwala również mordować w jednym burscie.
Obecnie gram Shadowem w drzewku Balance (odpowiednik Madness) i nie wiem czy ktokolwiek mi jest wstanie zagrozić jeśli również nie ma tych 10% :)

Crity za 3,8k AOE są zabawne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 16:41, Pietro87 napisał:

I 6% defa + dmg robi ci taką różnice... zaprawdę serwer noobletów chyba trafiłeś xD
Według twoich "testów" nie powinienem być w stanie w WZ u siebie w ogóle zabijać ludzi
lv 50 w pvp eq a kosze ich równo i regularnie, sam mam na razie tylko buty od championa
[swoją drogą 17 otwartych bagów i jedne buty xD twardo poszło]


Nie 6, a około 8.5% już wtedy (dodatkowy drop implant+buty z bagów). Nie tylko Expertise daje różnicę: set z PvP + odpowiednie skille z drzewka w Madness dają sorcowi self heal w wysokości 1-1.5% max hp na tick (1% z drzewka, 0.5% z setu PvP). Przeciwnik miał hencha i w zasadzie tylko dlatego pękł mi Static. Electrocute (stun wystarczy na rzucenie Crushing Darkness) + hexy (Affliction najważniejsze, ale Force Slow też się przydaje) na wejściu. Przy moich obecnych statach mam już wtedy za sobą kryta z Affliction (około 30-40% szans), co daje mi dwukrotnie szybszy channeling na Force Lightning, czyli 2.7k dmg w 1.3s. Po Lightning idzie TB (ew. przed, jeśli nie była kryta z Aff), który wrzuca automatycznego kryta za 3-3.5k (drzewko +50% obrażeń na kryt, z Surge +20-30%, Expertise dodatkowy dmg). Jeśli jeszcze chodzi, to dobitka Shock.

Pewnie straciłem więcej HP, ale przy regeneracji z hexów nawet tego nie poczułem. Była to świeżo wbitka 50 gildiowa, więc ze sprzętem z instów i PvP level 40. Jeśli chcesz, to dzisiaj mogę poprosić więcej osób o duelowanie i sprawdzenie, jak ma się level 44-50 bez PvP gearu vs. niemal pełny PvP gear (brak low robe i rękawic).

Ostatnio na Huttballu trafiłem na Republikę z levelami 10-28. Trzy bramki, brak zgonu, Immortal z medali (na TS nic nie słyszałem, bo gildia się śmiała, że to w ogóle możliwe ;(). Wygraliśmy, jak do końca było jeszcze 9 minut, ale prócz mnie chyba jeszcze jedna 50 biegała po stronie Imperium.


EDIT
Pietro87 masz niesamowitego pecha :D U mnie już companion biega w 3 częściach championa dla Sina (klatka, głowa, buty + implanty, ale tego nie liczę), a w skrzynce leży chest + head drugiego typu dla mnie (Champion Force Mystic bodajże leży). Swoją drogą też jest zabawa, jak w open world próbuje mnie ktoś zgankować i ginie od companiona, który ma 15k HP i bonus kilkuprocentowy do Expertise :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord to 300k dmg ;P
Wygodniej bo dot na 18s działa super na przeszkadzaniu, inaczej się gra ale wg mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 17:28, Selv napisał:

Mój rekord to 300k dmg ;P
Wygodniej bo dot na 18s działa super na przeszkadzaniu, inaczej się gra ale wg mnie rewelacja.


Mój, co prawda na Sorcu, to około 370k (plus 170k heala - dmg wchłonięty przez Static Barrier zalicza do heala). 300k medal regularnie już zdobywam na Voidstar. Nadal jednak ciężko mi określić, jaki randomowy skrypt przydziela punkty obrony i ataku ;s

Swoją drogą podobno coś jest zbuggowany i bardzo łatwo zdobyć medal za 5k heala w jednym rzucie - wystarczy zdjąć armor przed wyjściem ze spawna i założyć od razu po wyjści czy jakoś tak. Ostatnio jakiś BH tak zrobił i dostał od ręki dwa medale właśnie na Voidstar ;o

Inny bug, to Static Barrier na Huttball: rzucamy, wbigamy w ogień i puffff - dostajemy medal za 2.5k heala w jednym rzucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorc aka easy mode group pvp to sobie wiesz :P
Postój sobie w tym zergu to zobaczymy ile dmg wykrecisz :D
Meele nie ma łatwo.

Swoją drogą, właśnie się zastanawiałem skąd shadow w moim party miał 5k single heal i już w takim razie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, instaluję właśnie Old Republic z trzech płyt. Pierwsza płyta, wszystko się zgadza, druga płyta również, jednak na trzeciej płycie instalacja dochodzi do pewnego momentu i wyskakuje Please re-insert Disk 3? O co chodzi, skoro płyta trzecia jest w napędzie ? Spotkał się ktoś z podobnym problemem ? ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 17:46, Selv napisał:

Sorc aka easy mode group pvp to sobie wiesz :P
Postój sobie w tym zergu to zobaczymy ile dmg wykrecisz :D
Meele nie ma łatwo.


Oczywiście, że easy mode! :D Zwłaszcza przy Chain Lightning na insta cast po krytyku na short cast spellu (1.3s) albo po krytyku z Force Storm (AoE channel) :D Do tego Chain potrafi sieknąć każdą z pięciu trafionych osób za 2.5-3.2k, a później kolejny kryt z ww. i dzięki pasywce z drzewka automatycznie CD na 0s i kolejny insta cast ;) W zergu stoję, jak mnie zjeść próbują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się wyjaśniło, po prostu jakimś cudem napęd mi zniknął. Po rescie, czystej instalacjji (Nic nie dotykałem podczas niej, udało mi się grę zainstalować)

Obalam też mit, o ściąganiu jakichś wielkich aktualizacji po instalacji z płyt DVD (zakupionych z gram.pl) Łącznie pobierało mi, nie cały 1GB . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ja w darknessie 210 na hutballu [na którym drużyna tak koksowała punkty, że po 2 min było 3:0 to poleciałem sobie ksic xD]

Ale sprawdziłem właśnie przez ostatnia godzinę miks darkness + madness i rezultat bardzo pozytywny, dmg output miałem 275k na alderanie na hutballu 170-220 [w sumie zrobiłem z tym buildem 6wz]
Poskładałem to na 23/0/18, praktycznie na pvp mogę robić wszystko co bym chciał xD
Mam spike spoza stealtha [chyba najwredniejszy skill assasina] mam deathfielda który nie wiem czemu crituje jak szalony, jedyne czego mi brak to dopałki 30% crit dmg do death fielda i periodic dmg, ale źle nie jest [w zamian za to mam pulla, bonus 15% do shocka i auto-crit na shocka po trashu]
Zostawiłem tez warda co mi daje 41% shield chance xD
Creeping terror [u ciebie to jest bodajże sever force] też trochę mi brakuje z buildu pure madness, aczkolwiek za tyle spoko bonów z darknessa przeżyję xD


A build wygląda tak :
http://knotor.com/skills#Ag4XABJBSVFqc4GJkZqhqrLS22J5iZKaq7rL0gAA

U shadowa wyglądał by tak :
http://knotor.com/skills#AgoXABJBSVFqc4GJkZqhqrLS22J5iZKaq7rL0gAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shield działa tylko na ataki meele i ranged, praktycznie 20% dmg który się otrzymuje :(
Jakby działało na wszystko to jeszcze by było fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale zawsze to coś jak ci wali na turret kilku trooperów xD
Aczkolwiek ja w shielda dalej nie idę, udało mi się na 3 enchanty wytrzaskać 41% i to mi pasuje, bardzo pomocny bajer przy wnerwianiu oszołomów biegnących na pure melle.
Mam spike i whirlwind, mam pull, mogę robić co mi się podoba i to mi się podoba xD
A od blokowania mocy mam shrouda z obniżonym cd.

To obecne 23/0/18 generalnie pasuje mi najbardziej z testowanych buildów [jak na razie, jak cos BW pomiesza w patchach za miesiąc-dwa to się będzie resetować]. Deception - kompletny niewypał na cąłej linii, w pvp typowy gc co musi liczyć na drużynie bo pada jak mucha, darkness spoko build ale w pvp zagrywa się na 3-4 schematy [shock x3 i lightning i od nowa], hybryda - obecnie najbardziej elastyczna bo moge robić wszystko to co wcześniej + wiele więcej w dpsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 20:52, Selv napisał:

Tyle ważył, bo tam były dwa klienty. Na obecnym bulidzie również można odpalić tekstury
z high.



Ooooo! To poproszę o jakąś instrukcję albo link :) Będę wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie to chyba są tylko low i medium bo high to mają ten sam poziom jakości co mid [w nowym patchu zniknie opcja medium kompletnie]
Hi resy są tylko w scenkach teraz... no chyba, że jest do tego jakiś trik o którym nie wiem to tez chętnie się dowiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę... Nie wytrzymuję nerwowo z debilizmem niektórych osób... Heroic 4 na Corellii (dwupak CorSec/Explosive), ja jako healer i 3 tanków. W pewnym momencie atakuje nas kilku Strongów (po 12-13k HP, niby niedużo, ale w kupie siła). Robię stun jednemu (bo tylu mogę ogłuszyć), reszta drużyny to zlewa i skacze od jednego do drugiego, każdemu zabierając kilkaset HP i przechodząc do następnego. Szlag mnie powoli trafia, bo wiem, że mój stun zaraz się skończy, a wraz z nim moja smutna kariera. Rezultat: 4 trupy.

Resp, proszę na czacie, żeby użyli swoich stunów, przynajmniej czasowych. Tłumaczę, jak dzieciom - widzicie, że ubywa mi HP, to mnie, do jasnej Anielki, brońcie, bo beze mnie zginiecie. Ruszamy w teren, ta sama sytuacja (

Spoiler

jest taki moment, że trzeba odeprzeć atak, nie da się inaczej

), powtórka z rozrywki - ja robię stun, a te matoły atakują ogłuszonego, zamiast zająć się resztą. 4 trupki raz jeszcze.

Po trzecim razie nie wytrzymałem. Ze zniszczonym pancerzem (ze 20-30k pójdzie na naprawy...) podziękowałem za współpracę, powiedziałem w krótkich, żołnierskich słowach, co o nich myślę i zrobiłem rage-quita.

Czy ludzie naprawdę nie rozumieją, na czym polega gra w drużynie? Co to jest Crowd Control? Że nawet 3 tanków długo nie pociągnie przeciwko 5 Strongom, jeśli healer padnie?

Już wiem, czemu od Balmorry unikałem Heroiców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować