Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2012 o 22:13, Undertaker napisał:

Oczywiście. Ale EULA wymaga dwóch kluczy-kont.


A jeśli będę grał z bratem na zmianę?
Tzn. kiedy ja się będę logował jego w tym czasie nie będzie na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pewien problem...

Otóż mojemu SI do 33lvl brakuje jedynie 10%. Niby nic specjalnego, ale zostały mi teraz praktycznie tylko bonus series na Taris... Czyli Quesh jako następna planeta będzie dla mnie samobójstwem. Jakieś porady, by podbić poziom? Miałem nadzieję na bonus series na Alderaanie, ale się przeliczyłem.

Zaznaczam, PvP nie wchodzi w rachubę, bo nie mam zamiaru grać z 5 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bonus na alderanie odblokowujesz konwersacją z jednym z npc we flocie [toi bodajże w sekcji crew skills]
Możesz te 10% dobić idąc na kilka meczy pvp, nawet jak jestes w pvp kiepski to i tak możesz liczyć na ssanie doświadczenia od drużyny więc wal smiało.


========================

Hail to the random !
Tyle kurna chestów - jedna para butów, a tu otwieram moje dwa dziś za daily i sru hełmofon i kiecka xD
Zostało liczyć na farta, że kolejne zrzucą klatę, rękawice i pas to wtedy mam wizualny komplet [i mogę sobie spokojnie zbierać wtedy na akcesoria]
Oby do 17stego zleciały, inaczej dupa zbita [w daily z illum będzie ks graczy z republiki... u nas na illum republika w ogóle nie wchodzi więc zrobi się porażka jak cholera]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed mailami i próbami wyłudzenia konta! Dzisiaj otrzymałem takowego. Treść poniżej.

Greetings!

It has come to our attention that you are trying to sell your personal Star Wars account(s).

As you may not be aware of, this conflicts with the EULA and Terms of Agreement.

If this proves to be true, your account can and will be disabled.

It will be ongoing for further investigation by LucasArts''s employees.

If you wish to not get your account suspended you should immediately verify your account ownership.

You can confirm that you are the original owner of the account to this secure website with: :

https://account.swtor.com/user/login?destination=home


Login to your account, In accordance following template to verify your account.

* Secret Question and Answer
Show * Please enter the correct information

If you ignore this mail your account can and will be closed permanently.

Once we verify your account, we will reply to your e-mail informing you that we have dropped the investigation.

Regards,

LucasArts, the LucasArts logo, STAR WARS and related properties are trademarks in the United States and/or in other countries of Lucasfilm Ltd. and/or its affiliates. 2011 Lucasfilm Entertainment Company Ltd. or Lucasfilm Ltd. All rights


Oczywiście wystarczy proste sprawdzenie linku (

), aby okazało się, że jest to próba wyłudzenia. Jednak wolę uprzedzić i uczulić wszystkich, że już nadszedł ten czas i lepiej uważać, jakie maile odbieramy i co klikamy.


I jeszcze taki raport z Ethernity Vault. Ancient Pylons okazały się zbuggowane. Otóż po rozwiązaniu zagadki pojawiła się masa mobów na południowym pylonie, która przetoczyła się po obu zespołach. Później problemem okazały się skrzynki - nie wiem, kto wpadł na poroniony pomysł, aby cały rajd klękał po kolei przed skrzynką. Pozostaje mi jedynie pogratulować i liczyć na to, że moje nadgarstki dropną się w inny sposób (zbuggowany chest - podniosłem tylko tokeny, a później nie mogłem go już ruszyć, chociaż rajd pisał, że mam nadgarstki przypisane). Kolejny bug w Infernal Council, gdzie pomimo resetu walki kilka osób zostało z debuffem "Challenge of the Fates" czy jakoś tak, co przy jednoczesnym switchnięciu przeciwników powodowało, że lider robił Phase Reset. I na koniec Infernal One. Oczywiście zbuggowany, żeby nie było. Pierwszy bug, to niewidzialne AoE - przy pierwszej próbie było wszystko ładnie widać, każdy uciekał przed chmurką, ale przy drugiej i trzeciej chmurka była niewidzialna, więc dodatkowe wipe`y poszły. Następny bug to Lightning Balle, których zwłoki nie znikały i często cały team wpadał na kulkę, która nie żyje, ale okazywało się, że jednak właśnie się na niej nowa pojawiła. I kuriozum na koniec, czyli Lightning Ball spam podczas stage 3 na bossie - pojawiło się ich tyle, że wszyscy zginęli od razu (nie było się gdzie ruszyć, bo się wpadało na nowe). Dwa razy wystarczyły, żeby ludzie zaczęli bluzgać i rozwiązali rajd.

Żeby nie było: Operacja mi się podoba. Jest różnorodna, stanowi wyzwanie, jest ciekawa pod względem konstrukcyjnym i, co rzadkość w SWTOR, nie jest przegadana. Jeśli tylko naprawią błędy, to będzie naprawdę dobrze. Jednak przy błędach na Gharj (brak weekly, błędy graficzne, stack bossa w jednym miejscu pomimo triggerów na mechanice), Pylonach (niekontrolowane i losowe spawny, nawet po rozwiązaniu), Infernal Council (wspomniany Challenge, nieśmiertelni bossowie czasem), etc., nie wiem czy jest aż tak różowo. Wykonanie całości, tj. bez Infernal One, zajęło grupie 16 randomów z trzonem gildiowym około 7 godzin na normalu przy pierwszym podejściu.

Jeśli jesteście zainteresowani screenami, to mogę wrzucić linka do paczki w zip albo najbardziej interesujące kadry (tj. z bossami) w poście.


EDIT:
Dodałem spoiler tag na linku, ponieważ cały post zmieniał się w link i nie znalazłem innej metody, żeby temu zapobiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 09:31, kimba12 napisał:

czy mogłby mi ktoś powiedzieć jak dodać napisy angielskie w grze?


W opcjach masz ( user interface)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 09:31, kimba12 napisał:

czy mogłby mi ktoś powiedzieć jak dodać napisy angielskie w grze?


Preferences -> zakładka User Interface -> dział Conversation -> zaznacz Display Subtitle for Conversations

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 08:58, Deathscythe napisał:

Przestrzegam przed mailami i próbami wyłudzenia konta! Dzisiaj otrzymałem takowego. Treść
poniżej.


Prześlij do EA, żeby wiedzieli, że takie rzeczy już krążą, może dadzą jakąś informację na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - wam też weekly pvp quest się tak pieprzy ?
Z 12 wygranych WZ z rzędu to dziadostwo zaliczyło mi do questa 5, zauważyłem, że nie zalicza voidstara i losowo hutballa [alderan siadał zawsze]

Napisałem ticket i pewnie ich live agent się ze mną skontaktuje tylko po cholerę ? Powie mi spoko sprawdzimy buga a czas który poszedł psu w dupę i tak przepadł [bo wątpię, żeby te cymbały nabiły mi tego questa do końca albo dały moje 3 chesty]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 14:09, Sipso2008 napisał:

Postanowiłem jednak kupić. Istnieje jakiś duży serwis społecznościowy gry, z forum, buildami
itp.?


Pytaj tutaj ;) Jest nas tylu marudzących, że ktoś na pewno Ci pomoże ;) Jak na razie serwisy polskie, które propagują TOR są nierzetelne (recenzje w tydzień do dwóch po premierze, peany pochwalne, 9/10, etc.) i często raczej pełnią funkcję marketingową. Przynajmniej takie są moje obserwacje jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 14:09, Sipso2008 napisał:

Postanowiłem jednak kupić. Istnieje jakiś duży serwis społecznościowy gry, z forum, buildami
itp.?


Jak napisał Deathscythe, serwisów raczej nie ma. Owszem, są strony w stylu torhead.com, gdzie masz spisy przedmiotów itp, ale poradników z prawdziwego zdarzenia raczej nie znajdziesz. A że kilku nas tu spędza sporo czasu przy TORze, to wal śmiało. Najwyżej usłyszysz kilka sprzecznych ze sobą wersji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur... [ustawa o cenzurze] mnie bierze, nie wiem który chyba 8 z rzędu raz zapisuje się na WZ i wywala mnie na ekran ładowania.
Człowiek chciał uskutecznić trochę farmy przed patchem bo ten wprowadza cudowne zmiany - zamiast battlemaster tokenów radosne 1-3 commendations z chesta [a part ma kosztować takich ponoć 69 wiec brawo BW super sposób na wydłużanie gry] i ponoć tez taki cyrk w champion chestach maja robić, ale nie nie da się bo zasrane pvp nie chce działać.
Jeszcze te 3 zasrane party [już nawet odżaluje i pogodze się z dwoma championami i kupnem 3ciego za centuriony, luz] i nie wracam w tej grze do pvp przez najbliższe 2-3 miesiące aż naprawdę coś się zmieni....

Jeszcze mi się questy dzienne od wczoraj nie odnowiły we flocie więc tez kolejne gratulacje za robienie sobie jaj z graczy [cały singiel co ciekawe byłem pozbawiony takich upierdliwych problemów]


P.S.
Tak z innej beczki - czy lud co tu gra w tora był by chętny przepychać na oficjalnym forum petycje odnośnie tego jak chcemy żeby wyglądała w kolejnym patchu [1.2 bo w 1.1 to już nie da rady] wyglądała kwestia customizacji postaci ?
Wpadłem na taki pomysł, że starczyło by wprowadzić opcję "fit design to armor" - co by sprawiało, ze klikamy na wybrany part naszego ekwipunku np rękawice z setu championa i taka opcja sprawia, że cały nasz wygląd zmienia się na wygląd pasującego do tych rękawic zestawu.
Rozwiązało by to chyba zupełnie opcję niedopasowanych elementów.
Ewentualnie nowy vendor z itemami do nowego slotu - coś jak custom slot dla towarzyszy, wsadzamy tam jeden item i zmienia nasz cały zewnętrzny wygląd [np biegamy w secie battlemastera a u takiego vendora kupujemy custom item co daje wygląd powiedzmy championa albo centuriona itp itd (oczywiście takich designów sprzedawał by całe mnóstwo, setami od pvp posługuję się tylko jako jasnym przykładem)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że taka petycja nie przejdzie. Po pierwsze zbyt dużo osób ma to głęboko w *** jak wygląda postać, a po drugie powiedzmy, że masz rękawiczki Tier 2 a cała reszta to jakiś low lvlowy syf i nagle Twój wygląd zmieni się w efektowny zestaw itemów chociaż statystyki pozostaną nadal kiepskie ? Oczywiście, że to nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować