Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Samą grę jeśli masz wersje pudełkową możesz zainstalować z płyt, ale pobranie patchy i aktualizacja klienta [dosyć spora, z tego co tu pisano kilka gb i tak się dociągnie i nadpisze] w trybie offline jest niemożliwa na dziś dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 21:17, Pietro87 napisał:

Samą grę jeśli masz wersje pudełkową możesz zainstalować z płyt, ale pobranie patchy
i aktualizacja klienta [dosyć spora, z tego co tu pisano kilka gb i tak się dociągnie
i nadpisze] w trybie offline jest niemożliwa na dziś dzień.


No wlasnie jest problem, bo nie mam wersji pudelkowej tylko kupilem klucz online :) Najgorsze jest to, ze jak byla beta to sciagnalem CAŁA gre, ale pozniej usunalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta klient i tak nie był by kompatybilny, musiał byś tak czy siak wszystko od nowa zasysać =)
To masz przed sobą piękne 20 gb pobierania kienta a potem kilka gb danych jakie nadpisze patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 21:08, Almarcino napisał:

Da rade jakos pobrać gre plus patche nie logujac sie do gry? Generalnie szkoda mi aktywowac
konto i stracic te dwa dni na sciaganie


Chyba nie musisz aktywować konta(cd-keya przez to rozumiem), żeby się zalogować. Po prostu zacznie Ci ściągać klienta i będziesz miał "play" na szaro

@Pietro87 - beta klient był kompatybilny, jeśli ktoś miał z 2 ostatnich beta-weekendów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się, musisz założyć konto na swtor.com, i w pełni je uzupełnić (pytania, dane itp.). Klucza wpisywać nie musisz. Wtedy pobierasz klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 13:54, Daelor napisał:

Słabe - chyba nie widziałaś Porcji Śmiesznych Nicków z GW u cinusa ;]


To nie ma być śmieszne. To ma być żałosne. Zwłaszcza, że z serwera RP pochodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 23:23, Sipso2008 napisał:

Da się, musisz założyć konto na swtor.com, i w pełni je uzupełnić (pytania, dane itp.).
Klucza wpisywać nie musisz. Wtedy pobierasz klienta.


Super! Dzięki za pomoc, gra juz się pobiera :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odsiejesz wszystkich kretynów.
Tam u was [bo gramy z tego co pamiętam na tym samym serwerze Trask Ulgo] w republice jest jeszcze jakiś consular który się zowie bodajże Master Ziutek, [kiedyś takiego pokemona na WZ trafiłem] więc wszystkich kretynów się nigdy nie wyzbędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 11:23, Pietro87 napisał:

Nie odsiejesz wszystkich kretynów.


Dlaczego od razu kretynów?

Tutaj biega Obisamserobi, Maciekzklanu, Czasowstrzymywacz, Trepanacja etc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbijanie na serwer RP i robienie sobie idiotycznej ksywki ? W jakim celu ?
Też mam gdzieś na serwie PVE Knighta który się nazywa Obi Wan To Zrobi co nie znaczy, że poszedł bym z nim na serwer RP gdzie jednak jakieś niepisane wytyczne odgrywki obowiązują.

Nie, żeby mi to jakoś specjalnie wadziło, ot widać tylko z marszu kto chce na tym serwerze grac dla RP a kto nie [tylko skoro nie interesuje cie element RP, to na jaki wał robić postać na takim typie serwera?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 14:46, Pietro87 napisał:

Wbijanie na serwer RP i robienie sobie idiotycznej ksywki ? W jakim celu ?


Dla żartu, bo koledzy grają, bo zupa była za słona ;)

Spotkałem już parę razy chwytliwe Kupa, dla nas brzmi to jednoznacznie, a dla kogoś z Francji jak świetny pomysł na nazwę postaci. Ale jak sam napisałeś przynajmniej wiesz, kto nie będzie odgrywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2012 o 15:59, Shinigami napisał:

Spotkałem już parę razy chwytliwe Kupa, dla nas brzmi to jednoznacznie, a dla kogoś z
Francji jak świetny pomysł na nazwę postaci. Ale jak sam napisałeś przynajmniej wiesz,
kto nie będzie odgrywał.


Mnie to nie razi, żeby było jasne, tzn jak zobaczę takiego osobnika nie latam po forach z krucjatą, co mi tam, niech sobie biega jakiś tam pokemon luz, tylko dziwi mnie po cholerę tacy ludzie idą na serwery RP, gdzie jednak jest specyficzny odsetek społeczności, nastawionej jeśli nie na sama odgrywke to bodaj na bardziej poważne potraktowanie lore czyli bez jakiś nadmiernych absurdalnych jajec.
Ale mnie to tam ani chłodzi ani grzeje, tolerancja musi być, nawet dla pokemonów =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 16:32, Pietro87 napisał:

Mnie to nie razi [...]


Wyraziłeś się jasno w poprzednim poście.

Mimo dołączonego generatora in-game ludzie sadzą takie kwiatki, zresztą nazwa postaci nad głową to przecież żaden wyznacznik w odgrywaniu, w końcu zawsze możesz podać się za kogoś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 11:23, Pietro87 napisał:

Nie odsiejesz wszystkich kretynów.
Tam u was [bo gramy z tego co pamiętam na tym samym serwerze Trask Ulgo] w republice
jest jeszcze jakiś consular który się zowie bodajże Master Ziutek, [kiedyś takiego pokemona
na WZ trafiłem] więc wszystkich kretynów się nigdy nie wyzbędziesz.


Nie chciałam tego wiedzieć... poważnie, nie chciałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 21:02, Fumiko napisał:

Nie chciałam tego wiedzieć... poważnie, nie chciałam...


Oj tam, oj tam już nie bądź taki nerdo-geek xD
Wiadomo, że są pokemony, są i będą i nic z tym nie zrobisz.
W Imperium na pvp widziałem end-gameowca z nickiem Han Trollo, zagraniczni tez dają czadu.
Wrzuć sobie więcej luzu i dystansu na mniej ogarniających ideę serwera RP, taka moja rada =) [ja dawno przestałem się zbytnio spinać i przejmować drobnymi bzdetami]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować