Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Ja już chyba w ogóle olałem grę i również żałuję wykupienia abonamentu na kolejny miesiąc. Po prostu poszedłem i kupiłem Skyrim''a bo jeszcze nie grałem w niego. Tak, tak mam sesje, ale co tam, bywa. :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 21:30, 4ny4 napisał:

Po prostu poszedłem i kupiłem Skyrim''a bo jeszcze nie grałem w niego.


Też to rozważam, ale pierwszym (i najważniejszym) zakupem będzie laptop. Potem zobaczymy. Albo Skyrim, albo BF3. W każdym razie TOR poszedł w odstawkę. Gdyby 2-3 tygodnie temu ktoś mi powiedział, że tak będzie, nie uwierzyłbym. Wydawało mi się, że w końcu znalazłem dla siebie grę "doskonałą". No cóż, "taka lajfa", jak mawia jeden mój znajomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi moze powiedziec jak moge dostac sie do konta bo odrzuca mi odpowiedz na pytanie. Chodzi o nazwisko autora.i zblokowalo mi konto. napisalem ticket to mi zresetowalo haslo ale gdy chce sie zalogowac znow pytanie o autora....HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 23:51, RadeXMaster napisał:

Czy ktos mi moze powiedziec jak moge dostac sie do konta bo odrzuca mi odpowiedz na pytanie.
Chodzi o nazwisko autora.i zblokowalo mi konto. napisalem ticket to mi zresetowalo haslo
ale gdy chce sie zalogowac znow pytanie o autora....HELP!


Sprawdź caps lock. Wielkie litery mają tu znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 23:51, RadeXMaster napisał:

Chodzi o nazwisko autora.


Pamiętaj, że jeśli podając odpowiedź zrobiłeś literówkę, to teraz masz przegwizdane. Nie pamiętam już, czy odpowiedź na "pytania bezpieczeństwa" podawało się raz czy dwa razy, ale wydaje mi się, że tylko raz. A z tego, co pamiętam, BOK nie może "zresetować" owych pytań, nie mają też dostępu do odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 09:19, Ring5 napisał:

> Chodzi o nazwisko autora.

Pamiętaj, że jeśli podając odpowiedź zrobiłeś literówkę, to teraz masz przegwizdane.
Nie pamiętam już, czy odpowiedź na "pytania bezpieczeństwa" podawało się raz czy dwa
razy, ale wydaje mi się, że tylko raz. A z tego, co pamiętam, BOK nie może "zresetować"
owych pytań, nie mają też dostępu do odpowiedzi.


no czyli co wyrzucic konto moge? przeciez to głupota :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 09:29, RadeXMaster napisał:

no czyli co wyrzucic konto moge? przeciez to głupota :/


Ok, jako, że obaj jesteśmy Polakami, spróbujmy pokombinować na spokojnie.

Zacznij tworzyć drugie konto. Do tego nie potrzebujesz żadnego klucza. Podawaj dane (byle jakie), jakiś adres mailowy itp. I tu dochodzimy do kluczowej sprawy - gdy dojdziesz do wyboru pytań, wybierz te same, które masz na "normalnym" koncie i módl się, by Twoja przeglądarka miała autouzupełnianie włączone. W ten sposób może (zaznaczam - MOŻE) sama przeglądarka poda Ci, jaką odpowiedź podawałeś.

Jeśli to nie podziała, to jedynym rozwiązaniem jest telefon do Customer Supportu. Tylko w ten sposób można zresetować wszystkie ustawienia bezpieczeństwa w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 09:40, Ring5 napisał:

W ten sposób może (zaznaczam - MOŻE) sama przeglądarka poda Ci, jaką odpowiedź podawałeś.


Jeśli automatyczne uzupełnianie potrafi rozpoznawać zadane pytania, to jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 11:29, Shinigami napisał:

Jeśli automatyczne uzupełnianie potrafi rozpoznawać zadane pytania, to jak najbardziej
;)


No właśnie na tym polega cały trik. W niektórych przypadkach potrafi (co znacznie ułatwia rejestrowanie się w różnych sklepach internetowych itp). Pytanie tylko, czy to będzie jeden z takich przypadków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 11:40, Ring5 napisał:

No właśnie na tym polega cały trik.


Rozpoznaje okno, czy też skrypt użyty do rejestracji - który w wielu przypadkach jest taki sam, tutaj pojawia się jedno okno z losowo wybranym pytaniem, więc sytuacja wygląda trochę inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 11:45, Shinigami napisał:

tutaj pojawia się jedno okno z losowo wybranym pytaniem, więc sytuacja wygląda
trochę inaczej ;)


Losowo? Na etapie rejestracji konta? Od kiedy? Pytania wybierasz sobie sam, więc być może skrypt zostanie rozpoznany przez wyszukiwarkę, gdy wybrane pytania będą się pokrywały z tymi, które wybierano przy tworzeniu "normalnego" konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 11:56, Ring5 napisał:

Losowo? Na etapie rejestracji konta?


Straciłeś wątek. Cały czas mówię o oknie które prosi o odpowiedź na trzy do pięciu pytań jakie możesz ustawić przy rejestracji, a tego raczej żadna przeglądarka nie potrafi uzupełnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 11:59, Shinigami napisał:

Straciłeś wątek. Cały czas mówię o oknie które prosi o odpowiedź na trzy do pięciu pytań
jakie możesz ustawić przy rejestracji, a tego raczej żadna przeglądarka nie potrafi uzupełnić


Czekaj, bo ja rzeczywiście się trochę pogubiłem i chyba nie bardzo się rozumiemy...

Doradzam RadeXMasterowi, żeby zaczął zakładać nowe konto i podczas rejestracji wybrał te same pytania, co przy "głównym" koncie, w tej samej kolejności. Wtedy, być może, przeglądarka uzupełni odpowiedzi (po podaniu np. pierwszej litery). Tam nie ma osobnego "okna", wszystko wypełniane jest jako formularz rejestracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 12:05, Ring5 napisał:

Tam nie ma osobnego "okna", wszystko wypełniane jest jako formularz rejestracyjny.


Żeby dostać się do swojego poprzedniego konta, wyskoczy mu okno z prośbą odpowiedzi na jedno losowo wybrane pytanie które ustawił w czasie rejestracji. Niezależnie od tego czy stworzy trzy inne konta z takimi samymi pytaniami, nie pamięta odpowiedzi, bądź wpisuje ją błędnie - marne szanse powodzenia.

Ktoś tutaj pisał, że u niego problemem były małe / duże litery sprawdź może się uda. Poza kontaktem z supportem pozostaje Ci metoda prób i błędów. Skoro znasz odpowiedź w końcu musi się udać, zupełnie jakbyś łamał hasło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 12:16, Shinigami napisał:

Żeby dostać się do swojego poprzedniego konta, wyskoczy mu okno z prośbą odpowiedzi na
jedno losowo wybrane pytanie które ustawił w czasie rejestracji.


Przeczytałeś wątek i pytanie? Wyskakuje ciągle to samo pytanie - o autora. RadeXMaster podaje odpowiedź, która jest prawdopodobnie błędna (moja teoria - literówka przy podawaniu odpowiedzi podczas rejestracji). Jeśli zacznie tworzyć nowe konto, wybierze to samo pytanie a przeglądarka uzupełni mu pole odpowiedzi tym, co wpisał jako odpowiedź (a nie co chciał wpisać), to robi kopiuj/wklej z uzupełnionego okienka do okna z pytaniem na głównym koncie. Co w tym niejasnego?

Może podam to na przykładzie, żeby już kompletnie rozwiać wątpliwości. Powiedzmy, że chciał wpisać "Tuwim" a wpisał "Tuwi". Można sobie wtedy próbować z wielkimi literami skolko ugodno. Natomiast jeśli zacznie tworzyć nowe konto i wybierze to samo pytanie, autouzupełnianie może mu wpisać w odpowiednie okienko właśnie "Tuwi". Zaznaczyć, skopiować, wkleić, grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 12:20, Ring5 napisał:

Przeczytałeś wątek i pytanie? Wyskakuje ciągle to samo pytanie - o autora.


Skoro wpisał je błędnie nic dziwnego, tak działa ten system, sam miałem podobny problem. Sprawdź czy zadziała to w Twoim wypadku, coś mi się wydaje, że nie ma opcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 12:25, Shinigami napisał:

Sprawdź czy zadziała to w Twoim wypadku, coś mi się wydaje, że nie ma opcji ;)


Też wydaje mi się, że szanse są mizerne, ale może się uda, czort wie. Dziwniejsze rzeczy się zdarzały. Jeśli to nie poskutkuje (a metoda prób i błędów raczej się tu nie sprawdzi, bo co i raz będzie sobie blokował konto), zostanie tylko i wyłącznie "telefon do przyjaciela", czyli do ich BOKu. A to raz, że koszt (bo rozmowa "międzymiastowa" i z tego co słyszałem, trochę trwa), dwa - trzeba dogadać się po angielsku, a to dla niektórych może być bariera. Wtedy zostaje tylko szukanie po znajomych kogoś, kto zna język na tyle, by się dogadać.

Akurat w tym ostatnim mogę pomóc, nie ma sprawy, tyle tylko, że jedynie na terenie Warszawy (no, góra kilka km za).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się gra dalej dobrze, dobra gildia to podstawa ;)
Dzisiaj będzie 60 valor i wtedy będę myśleć o altach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Zdobyłem już Doc''a na Ballmorze,

i przyznam się szczerze że w dobrych ciuszkach naprawdę nieźle wyciąga. :)
Teraz Jedi Sentinel gra mi się o wiele lepiej niż na początku gdy to myślałem że przez brak heal''u zrezygnuję z prowadzenia tej postaci. Na dzień dzisiejszy mam poziom 42 i średnio udaje mi się wbić 1''den-2''wa poziomy na dzień zależnie od rozmieszczenia zadań na planecie. Zaznaczając że gram, po pracy w godzinach od 18 do 23 ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować