Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2012 o 01:46, Selv napisał:

Po patchu dalej się da wymiatać swoją drogą :)


Trzeba się było tylko trochę przebranżowić =P
W moim wypadku - 27/0/14, wyleciał raze i haunted dream [trochę mi brakuje instant whirlwinda] a wszedł harnessed darkness, bo teraz banalnie się samym shockiem z energise stackuje po 3hd i damage output poszedł znacznie w górę.
Generalnie z nerfu wyszedł boos, shinigami miał jednak sporo racji.

Dnia 08.02.2012 o 01:46, Selv napisał:

Niestety, po zmianach w technikach nie do końca opłaca się smigać w postawie na armor
jak kiedyś :(



Polemizował bym, siedzę w Dark Charge, oscyluje na WZ z DMG w okolicach 200-400k, zależnie jaki WZ i co trzeba robić, jeśli mam luz i mogę kosić medale i fragi, to idę i radośnie z healerem za plerami sobie kosimy, jeśli mam inne priorytety [guard na ball handlera, wrzucanie pkt solo, guard wiezy, interrupt na voidstarze, ogólny cc itp] to sam dmg wypada slabiej, ale wtedy dochodzą punkty za inne czynności [self heal, guard, objectives]

Jest całkiem git, byle tylko debile z BW nie zmienili nigdy deathfielda tak, że będzie działał tylko z electric charge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się już nie odpala ulubiony skill czyli mind crush (crushing darkness chyba u aska) na instancie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 14:17, Selv napisał:

Mi się już nie odpala ulubiony skill czyli mind crush (crushing darkness chyba u aska)
na instancie :(


Bo raze poszedł się walić i działa tylko z lightning charge.
Aczkolwiek polemizował bym czy to był faktycznie taki najlepszy skill =P
Owszem był i jest świetny bo darmowy na instancie, ale w obecnym systemie gdzie hd stackuje się na tak długi okres w większości pvp jak kogoś pociągnę lightem z 3xhd to nie ma co zbierać [jeszcze na recklesness i poprzedzone energised shokiem, luzem wchodzi nawet w bardzo ciężkiego tanka łącznie dobre 8k dmg].

Do tego 12% zwrotu w HP.

Jak się typa pociągnie spikiem to wchodzą luzem wszystkie ticki z takiego lightninga, nawet mimo redukcji obrażenia są ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie, mam takie glupie pytanie, czy mozliwe jest by SW:TOR wplywal niekorzystnie na sygnal internetowy? od jakichs 2 dni mam przynajmniej 3 x na godzine disconnect bo niby brak internetu (a zaczelo sie przed ostatnim patchem 7.02.2012).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 17:20, Selv napisał:

Nie mówię najlepszy a ulubiony:)


To inaczej - ja odbieram to jako "subiektywnie najlepszy" xD
Tzn jeśli twój ulubiony to "raze" a mój np "Harnessed Darkness" to subiektywnie dla ciebie najlepszy jest owy raze, dla mnie hd, generalnie tak odbieram takie wypowiedzi, bo w 100% obiektywnie się tego nigdy nie da oceniać xD

Ale dobra bo dywagacje o dupie Maryni zaczynam robić =P

Generalnie imho kto się ogarnia i wie po co wybrał taka a nie inna klasę i kto nie gra o "złote gacie" tylko stara się dobrze bawić będąc jednocześnie maksymalnie skutecznym na ile mu pozwalają umiejętności opanowania swojej postaci, ten sporadycznie będzie się pienił [tak jak ja kilka postów temu, bo taki pozorny nerf bez przyczyny się zapowiadał, ale wyszło lepiej niż myślałem], a kto się nie ogarniał niczym tego nie nadrobi.


Aczkolwiek mam nadzieje, że naprawdę jakiś idiotycznych ograniczę narzucać nie będą [typu DF tylko z lighta... no poroniony pomysł, bo niby dlaczego o.0 to tak jak by zablokować np shock albo lightning tez odpalany tylko z light albo surge charge, kompletny idiotyzm]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 20:47, RadeXMaster napisał:

to moglby ktos odpowiedziec na moje pyt pare postów wyzej? bo nie wiem co wybrac snipera
czy operativa pod pve? (ale jako dmg dealer a nie healer)


Jeśli zamierzasz grać tylko PvE to zdecydowanie sniper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 20:52, Shinigami napisał:

> to moglby ktos odpowiedziec na moje pyt pare postów wyzej? bo nie wiem co wybrac
snipera
> czy operativa pod pve? (ale jako dmg dealer a nie healer)

Jeśli zamierzasz grać tylko PvE to zdecydowanie sniper.

nie tylko oczywiscie :) juz sam nie wiem. Bo jak zapytalem na globalu to mialem tyle samo odp na snip co na operativa. Snip wydaje mi sie nudny? ale jak ma mnie lapac biala goraczka ze mnie wszystko zabija i nie jestem w stanie zabijac elitarnych bosow (bo lubie polowac na takich) to snip....i nie wiem dlatego...
operative to mele? naprawde ma taki slaby dmg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 20:59, RadeXMaster napisał:

operative to mele? naprawde ma taki slaby dmg?


Ops w PvE został zabity przez nieprzemyślanego nerfa jedynego speca który przynosił rezultaty porównywalne z innymi klasami typu BH czy SI. Pisałem o tym wyżej.

Sniper jest jedną z najnudniejszych w moim odczuciu klas, ale cała rozgrywka - system czy to instancji, operacji faworyzuje ranged dps. Obojętnie jednak co wybierzesz miejsce znajdziesz, w końcu Bioware udostępniając jakikolwiek sposób na sprawdzenie DPSu na rajdach strzeliłoby sobie w stopę. W końcu wieść gminna niesie, że wszystkie klasy osiągają takie same wyniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda battle loga nie ma ale jest "w drodze" xD
Aczkolwiek przecież już teraz po pvp widać kto jakie ma realnie osiągi [tzn zawsze tabele zbiorcze w pvp są jakimś tam pośrednim wyznacznikiem bo jak się nie ma co się lubi to musi starczyć że się lubi co się ma xD ]

Mnie natomiast ostatnio rozbawiło podejście kilku "ekspertów" w mojej gildii do tematu pve....
I stwierdzenie, że jak ktoś przyjdzie na rajd w eq pvp to długo tak nie pobiega bo nie będą dawać dostępu do ops grupy, pomijam że łaski nikt nikomu nie robi, bo ja chętnie pójdę np do konkurencji [a dobrych sinów jak i ogółem samych inkwizytorów nie ma u mnie na serwerze wielu, jestem jednym z nielicznych end-gameowców z imho dobrze prowadzonym sinem który realnie osiąga wymierne rezultaty], ale wmawianie ludziom, że PVE set robi taka GIGANTYCZNĄ różnicę, właśnie dla assasina, jest śmieszne.
Efekt na pve setach [specjal] ssie, no na stalkerze jeszcze jak cie mogę te +15% szansy na crit z trasha... ale jak mam za +156 willpower oddać jeden ekstra stack recklesness to nie ma szans [bo to jest dla mnie realnie około 2-3k dmg boosta w rotacji, natomiast testowo te +156 wp daje mi zawrotne 109-125 dmg więcej np na death fieldzie, z czego crit z DFa na recku daje mi gwarantowane 2.6-3k dmg, wybór raczej oczywisty xD]
Jedyne co mi pasuje w PVE secie to sporo dodatkowego willpower, gdzies tak na oko miał bym z tego 1.5k hp na plus [w przypadku przesiadki stalker PVP na stalker PVE]


W sumie to jestem tez ciekaw opinii kilku gramowiczów tu grających sinem/shadowem, wam też sety PVE pod PVE wydają się tak marne ?
Czy może ja mam jakiś nietypowy styl grania swoim konkretnym buildem [bo co jak co ale ten dodatkowy reck to dla mnie niesamowicie fajny bonus, podbija dmg tęgo, dodatkowo chroni mnie przed wymarnowaniem stacków jak np sieknie podwójny shock, zawsze mi 1 reck na 3hd lighta zostaje]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 21:35, RadeXMaster napisał:

tak szybko ginie jak mrauder?


Szybciej ;)

Ops to jedne z nielicznych klas która w początkowych etapach może szybko zniechęcić. Tak naprawdę zabawa zaczyna się na 36 poziomie, wtedy wszystko ginie praktycznie z miejsca. Potem już gorzej nie będzie.

@Pietro87

Dnia 08.02.2012 o 21:35, RadeXMaster napisał:

[...] PVE set robi taka GIGANTYCZNĄ różnicę [...]


Jeśli biegasz w BM z dobrym modem to zrobisz więcej niż jakikolwiek oszołom z pełnym T3. Ale to wiedzą ludzie którzy naprawdę grają PvE, nie oszołomy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2012 o 22:09, Shinigami napisał:

Jeśli biegasz w BM z dobrym modem to zrobisz więcej niż jakikolwiek oszołom z pełnym
T3. Ale to wiedzą ludzie którzy naprawdę grają PvE, nie oszołomy ;)



Chwilowo w centurionie i właśnie tak ostatnio mnie uderzyło dosłownie w ryj, że tu na rajdach prawie każdy w pve eq albo w jakiś custmoach [sic!] pomarańczowych, niektóre osobniki padają jak muchy a ja sobie na luzie latam przeważnie jako last man standing.

Ostatnio robiliśmy sobie EV na hardzie, i fiinisz był ostry, tank dał ciała, padł do tego razem z healerem [jedyny naprawdę ogarnięty gość na tym feralnym rajdzie ratował ludzi jak mógł] i dupa blada się pokazała, boss miał 4%hp, zaczął kosić wszystkich ale ze go mocno obijali zanim padli a ja miałem pełny pakiet skilli do odpalenia [wolne cooldowny] udało mi się metoda na "last man standing" go usiekać do końca, ostatnie 12k hp zdjąłem mu solo =)


A BMa ciągle nie mam bo nie mam czasu na granie, wpadam w tygodniu na maks 5-8h, z tego połowa tego czasu to jest weekendowy "rajding" i czasu na wbijanie valoru brakuje [ale champion an razie nie jest zły, jakoś się ciągnie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowalem sie mimo wszystko na operative. i cholera zaje**&ty :D . Zrobilem test i chcialem sprawdzic jak daleko sam z petem dojde w black talon na 12lvlu i zrobilem caly :D co nie udalo mi sie zadna klasa wczesniej. Co wiecej pet zginal jeden raz tylko. Klasa swietna ale trzeba sie przy niej nabiegac i naklikac. Oraz podejsc taktycznie ale to czyni ja ciekawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 22:23, Pietro87 napisał:

A BMa ciągle nie mam bo nie mam czasu na granie [...]


Ilum to dość łatwy, choć na pewno niezbyt przyjemny sposób na szybkie wbicie kolejnych poziomów Valoru. Sam loguje się teraz tylko po to, żeby zrobić dialy, choć nawet to zdarza mi się ostatnio coraz rzadziej. Kolejnych postaci nie mam zamiaru robić, gdyby jednak była możliwość stworzenia na PTR każdej klasy na 50 poziomie z chęcią przebiegłbym przez całą fabułę ;)

@RadeXMaster

Zdecydowanie najlepszy wybór, moim zdaniem nie ma bardziej złożonej klasy, sam wątek główny jest zdecydowanie lepszy od przedstawicieli latarek, zresztą kto nie lubi Bonda w kosmosie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem zadowolony z tej klasy :) naprawde trzeba sie naklikac i nabiegac ale jest bardzo ciekawa :>
Odkrylem cos ciekawego. NA dromund kass jest quest Personal Challange. Powtarzalny heroic q. Odkrylem ze mozna robic ten quest raz za razem. Bo wiedzialem ze bede go robil zaraz wiec Jak tylko przybylem na dromund napisalem ze LFg Personal itp. Ktos mnie zaprosil i podzielil sie questem. Zrobilismy go. Po czym szedlem w strone Kass i...wtf moglem znow wziazc tego questa.I odrazu znow go zrobilem. Moze to taki bug ze da sie robic daily bez cooldown jesli ktos sharnie? (niech ktos to sprawdzi bo ja przez jakis czas nie bede w grze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zaczyna mnie to troszeczkę drażnić.
Podczas uruchamiania gry wyskakuje taki komunikat :

Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0150002). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.
Zna ktoś rozwiązanie bądź miał podobnie jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj jestem szczęśliwą posiadaczką SWTOR. Gra radośnie się zainstalowała, ale przy rozpoczęciu pobierania Main Assets dopadły mnie wątpliwości... czy naprawdę muszę pobierać aż 36GB ?? o_O Skąd taka wysoka liczba, czy to może być jakaś pomyłka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować