Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Wreszcie dostepny jest trial. Całe 7 dni grania i aż 4 planety startowe do zwiedzenia. Każdy z abonamentem może wysłać invite - posiadam 3, jakby ktoś był chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW2, kupujesz, grasz bez abonamentu ;)
ech czemu teraz ten trial? Wczoraj skasowałem grę, którą jeszcze od bety trzymałem na komputerze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się - ktokolwiek chce skorzystać z triala niech uderzy na kontakt [najwygodniej : pmką na gsie, lub na e-mail tez podany na gsie], z chęcią podzielę się swoimi darmowymi zaproszeniami bo generalnie i tak nie będę miał co z nimi robić [znajomi ci którzy decydowali się na TORa i tak kupili swoje pre-ordery, więc nie mam komu tego wysyłać]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam 3''trzy Close Triale, do zwiedzenia 4 startowe planety + możliwość zdobycia 15 poziomu doświadczenia.
Chętnych zapraszam do odpowiedzi w temacie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się załapałem dzięki dobroci Pietro87 na ten trial. Cóż, od bety trochę się poprawiło. Nie tnie tak już. Doszedłem do 10 lvl jako Trooper. Historia strasznie przewidywalna, a nie mam możliwości jakoś więcej jej poznać- max lvl 15. Mam jeszcze 4 miejsca na postacie, posprawdzam sobie inne klasy, może tam fabuła będzie bardziej wciągająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\> czy ktoś się orientuję kiedy ów patch 1.2 ma zagościć na serwerach ?

Na przełomie kwietnia, wątpie aby do końca marca były jakieś większe, wymagające i usprawniające rozgrywkę patche. Raczej skupią się na doskonaleniu tego większego planowanego na kwiecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 17:56, Reinvented napisał:

Posiadam 3''trzy Close Triale, do zwiedzenia 4 startowe planety + możliwość zdobycia
15 poziomu doświadczenia.
Chętnych zapraszam do odpowiedzi w temacie. :)


ooo! to ja bardzo chetnie bym prosil :)!

ps: chyba wymagany jest mail a wiec prosze bardzo : piotr_sobczak@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 17:56, Reinvented napisał:

Posiadam 3''trzy Close Triale, do zwiedzenia 4 startowe planety + możliwość zdobycia
15 poziomu doświadczenia.
Chętnych zapraszam do odpowiedzi w temacie. :)

Ja bym bardzo prosił o triala: Fanagir@o2.pl. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszło chłopaki, miłej gry wam życzę. Jeśli zdecydujecie się grać na serwerze Thask Ulgo (EU)
Napiszcie do mnie, oferuje wsparcie jak i wprowadzenie w świat gry.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za trial. :) Wybrałem inny serwer bo na RP nie jestem jeszcze gotów :p. Tylko trochę mnie dziwią całkowite pustki na terenach początkowych, w becie ludu było tyle, że trudno było znalesć sobie moby do bicia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co . :]

Jeśli grasz w Imperium (Tam graczy na mapach początkowych) jest o wiele więcej niż w Republice, Imperium jest silne w PvP, natomiast Republika skupia się raczej na zdobywaniu setów PvE bynajmniej na Thask''u tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA sobie odpuściłem granie w SW - straciłem i tak już dość nadszarphniętą cierpliwość względem pomocy technicznej.

Od premiery gry mijają już długie miesiące a ja na jednym z moich komputerów (na tym na którym gra będzie chodzć bez problemu) ciągle wywala ten sam błąd a mianowicie ten który nie pozwala na spaczowanie gry, najciekawsza zawsze była pomoc - kilkukrotnie otrzymywałem te same płytkie porady, więc się na nich wkurzyłem, i mimo, że wydałem taką kupę kasy na tą grę to wracać do niej nie mam zamiaru, widać, że support techniczny to raczej żart niż coś co można by nazwać kompetencją w swojej istocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 12:08, Reinvented napisał:

ciach

Macie jeszcze traila? To chętnie bym skorzystał, mój mail paoropl@gmail.com :) z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczytane na jednym z portali o MMO

"Ach, jak ciepły majowy deszczyk przyszła do nas ta nowina. A przynajmniej do wszystkich zapaleńców mieczy świetlnych, blasterków, czarno odzianego szuszczącego gościa i zielonego nieco Yody mistrza.

Jeszcze jedna poprawka - dla wszystkich zapaleńców, którzy nie mieli z tym jeszcze styczności. Bo podejrzewam, że Ci co chcą grać to płacą grzecznie abonament, a Ci co rzucili to w cholerę - no, rzucili to w cholerę.

Weekend z dzieckiem BioWare rozpocznie się nieco szybciej niż weekend jaki znacie, bo już w czwartek (15.03) o 6 rano naszego czasu, a potrwa do 8 rano w poniedziałek."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieją niezużywalne warzone adrenale? Wydaje mi się, że widziałem info o czymś takim na ekranie ładowania, ale nie mogłem nic potem wygooglać :/ Jak tak, to z czego to dropi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować