Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Chciałbym się jeszcze zapytać, w około ile wbiłbym lvl 50 gdybym w tygodniu grał około 3h, a w weekendy może troche dłużej? A także na ile starczyłby mi end game content

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 15:09, Viitrik napisał:

Chciałbym się jeszcze zapytać, w około ile wbiłbym lvl 50 gdybym w tygodniu grał około
3h, a w weekendy może troche dłużej? A także na ile starczyłby mi end game content


Mi osobiście zajęło około 140-160 godzin łącznie wbicie lv 50 i zrobienie na jednej postaci w zasadzie wszystkiego co było do zrobienia min : wbicie 6 craft skilli do 400 [z czego oczywiście 3 skasowałem i wymieniłem na inne, pierwotnie poleciałem w crafty które pozwoliły mi zrobić samodzielnie najlepsze upgradey do statku, potem je wywaliłem i zrobiłem biochem], zdobycie pełnego champa i columni setu [swego czasu był to czyn pracochłonny, teraz champ setów nie ma, sa rekruty za gold nic nie trzeba się męczyć, podobnie ceny tionese/columni setów obnizyli], wbicie lvl 3 social [ale to weszło samoczynnie robiąc flashe/hmy] i lvl 60 valor [tu znów kiedys valor farmiło sie powoli, teraz idzie ekspresem], ogranie wszystkich flashpointów i operacji we wszystkich trybach [normal/hard/nightmare], wyekwipowanie towarzyszy w sety tier 1 lub sety pomarańczowe na modach odpowiadających tym z tier 1 [czyli towarzysze w setach tionese], standardowo zrobiona cała fabuła i wszystkie questy poboczne jakie były do zrobienia, ograne wszystkie zadania typu heroic 2/4, ograny cały space combat, zrobione 3 pełne paski affection u towarzyszy [w sumie zrobienie pozostałych 2 nie jest problemem, ot starczyło by to wpompować w godzinę rozdawaniem im giftów kupionych na AH]...

Chyba wszystko co najważniejsze wymieniłem.
Generalnie ograłem jedną postacią pełen content w moim odczuciu.
Gry w SP jest sporo, cała fabuła to było dobre 60-80 godzin tak orientacyjnie [aczkolwiek ja tą fabułę robiłem na zasadzie ogrywania danej planety na 100%, tzn odkrywałem na danej planecie cała mapę, robiłem poboczne questy, serie bonusowe itp, jak by ktoś leciał tylko główna linią pewnie poszło by znacznie szybciej].
Teraz po patchu 1.2 trochę tego czasu grania doszło bo można np farmić kredyty na potęgę [co tez trudne nie jest nota bene] i rozwijać popierdółki z legacy [jak np własny mail terminal na statku, własny neutralny AH terminal na statku itp pierdoły]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, wie ktoś jak mogę dodać drugi pasek skilli? Szukam w user interface, ale nie ma tam takiej opcji. Mam nadzieję, że nie muszę się użerać z tym głupim interface editorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, może ktoś z Was będzie wiedział, szczególnie agenci/smugglerzy - czy da się zmienić keybindy w cover bar?

Pytanie jest zasadne z racji tego, że nabyłam sobie Razer Nagę, więc domyślne skróty klawiaturowe poszły na spacerek, a opcji znaleźć nie mogę, jedynie jak go wyłączyć na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ledwo rozpakowałem grę i już problemy. Najpierw nie rozpoznano tego samego komputera, na którym dwa dni wcześniej założyłem konto, po czym poczęstowano mnie pytaniem bezpieczeństwa, w poprawnej odpowiedzi na które musiałem wpisać jakąś literówkę, bo nastąpiła blokada konta. Napisałem mail do pomocy technicznej i dostałem tylko wygenerowaną automatycznie odpowiedź stylizowaną na droida protokolarnego (bo akurat strasznie mi do śmiechu), która każe mi dzwonić na jakieś dziwne, zagraniczne numery. Odpisałem już dość bezpośrednio, czego sobie życzę: albo żeby rozpoznano moją maszynę, albo żeby chociaż przetasowano pytanie bezpieczeństwa (wybrałem chyba z 6). Jakieś inne porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, no i musiałem zadzwonić do UK z komórki. 22 minuty trwało połączenie, bo linia była bardzo słaba. Nie chcę patrzeć na mój rachunek, ale przynajmniej moge grać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie, it''s official:
ToRtanic nabiera wody - EA opublikowało raport finansowy za pierwszy kwartał - liczba graczy w ToRze osiągnęła poziom 1,3 miliona graczy, co jest wynikiem o 400 tysięcy gorszym niż to, co zostało ogłoszone w lutym (1,7mln).
http://www.eurogamer.net/articles/2012-05-07-star-wars-the-old-republic-has-lost-400-000-subs-since-february

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 12:42, Magok napisał:

Jak tak dalej pójdzie to będzie gorzej niż w star wars galaxy.

Już jest - EA popsuło grę na samym początku, jeszcze trakcie projektowania - SOE spieprzyło SWG dopiero w patchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po darmowym weekendzie i muszę zapytać - co to kuźwa jest?!

6 osób na Korribanie.
4 osoby na Ord Mantell.
12 osób na Coruscant.

I pomyśleć, że żałowałem, że to nie jest robione jak na instancjach w Guild Wars. Tutaj nawet instancje nie są potrzebne, żeby mieć rozgrywkę single-player...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największą bolączką tej gry jest mierny system walk PVP. Powinni wziąć przykład z WOWA, bo tam PVP jest nie tylko epickie ale i bardzo rozbudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi - na jakim serwerze warto zagrac, bo zacząłem na Bao-dur i jestem teraz na Couruscant i po tych kilku h gry max ilosc osob ktore widzialem to z 10... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 10:54, Jimmi napisał:

Powiedzcie mi - na jakim serwerze warto zagrac, bo zacząłem na Bao-dur i jestem teraz
na Couruscant i po tych kilku h gry max ilosc osob ktore widzialem to z 10... ?


Bo nikt w tą grę już nie gra. Te matoły wypuszczają patche zamiast zrobić merge serwerów. Istna patologia.

Jedyny serwer na którym są, albo byli ludzie to Tomb of Freedon Nadd (jakoś tak się piszę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciągnąłem swtora będąc pewnym, że darmowy trial do 15 lvlu jest już otwarty... okazuje się, że dalej wymagane jest zaproszenie, mógłby mi ktoś podesłać 1no na nerka99(małpa)gmail.com ?
Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować