Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Czytam sobie posty dot. ilości osób w danych miejscach i kurczę strasznie dużo osób podchodziło, grałem prawie trzy miesiące od premiery na Tomb of Freedom Nadd (kilku godzinne kolejki i ciągły "serwer pełny").
Teraz pewnie kolejki do legend przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2012 o 18:57, Selv napisał:

Kolejki wróciły, można robić transfery :)


Darmowy transfer przysługuje tylko na 1 postać? Czy można przenieść wszystko z danego serwera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 17:19, CatInABag napisał:

> Kolejki wróciły, można robić transfery :)

Darmowy transfer przysługuje tylko na 1 postać? Czy można przenieść wszystko z danego
serwera?


Na wszystkie postaci z danego serwera. Chwyty polega w tym że możesz przenieś postać tylko z serwera na serwer o odpowiednim oznakowaniu np.

z PvP na PvP
z PvE na PvE
z RP-PvE na RP-PvE

Przy tym ostatnim nie ma dużego wyboru jeśli chodzi o wybór serwera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 21:05, CatInABag napisał:

To akurat nie problem, bo chce pozostać na PvP. A, że zamierzam niedługo opłacić, to
chciałem po prostu pograć na serwerze gdzie są ludzie :)


Ja grałem na Task Ulgo, RP-PvE więc dużego wyboru co do serwera nie miałem, bo takowe na Europie tylko dwa istnieją. Do tego ktoś zajął mój nick po stronie Imperium, na nowym serwerze. Najwidoczniej byłem sławnym ownerem na PvP :D Więc główkuję nad jakimś nowym nickiem który będzie reprezentować mnie na BG, ahh .. znów wszyscy będą się bać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojutrze podobno mają udostępnić darmowy trial (bez ograniczeń czasowych, z level capem na 15 poziomie). Ciekawe, czy będzie on dostępny również dla osób, które mają już konto, czy też trzeba będzie zakładać nowe... Nie ukrywam, że chętnie bym sobie trochę pograł, ale nowego konta zakładał nie będę (szkoda mi ewentualnych nowych postaci), na starym mam już jedną postać na level capie (50) i miło by było móc skorzystać z bonusów Legacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 13:14, Ring5 napisał:

ale nowego konta zakładał nie będę (szkoda mi ewentualnych nowych postaci), na starym
mam już jedną postać na level capie (50) i miło by było móc skorzystać z bonusów Legacy...


Powiem ci szczerze że szału nie ma, poza dodaniem Wyszukiwania Grupy, i kilku nowym udogodnieniom w Legacy po których gra staje się jeszcze łatwiejsza. Mając 10kk Kredytów, możesz wykupić sobie większość nowych wcześniej wspomnianych udogodnień i o systemie Legacy to by było tyle :D

Natomiast jeśli nie miałeś szczęścia do gildii, i nigdy nie mogleś znaleść grupy z którą mógłbyś iść na Raid lub FP. System wyszukiwania grupy napewno pomoże ci wyszukać drużyne z którą zrobisz, to czego wcześniej nie mogłeś.

Czekam na jakiś patch który poprawi nieco system walki na PvP, jak narazie bez zmian i większego szału. BG Rankingowe, też nie robią większych szaleństw wchodzisz albo z dobrą wcześniej stworzoną grupą zaufanych osób, albo gdybasz. Wygrasz lub nie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 13:59, Reinvented napisał:

Natomiast jeśli nie miałeś szczęścia do gildii, i nigdy nie mogleś znaleść grupy z którą
mógłbyś iść na Raid lub FP. System wyszukiwania grupy napewno pomoże ci wyszukać drużyne
z którą zrobisz, to czego wcześniej nie mogłeś.



System LFG w końcu zrobili crossowy czy ograniczony do konkretnego serwera? I jak wygląda sprawa z populacją obecnie? Cicho liczę, że EA się ogarnie i da na przykład 14 dni dla osób, które miały abonament wykupiony, ale zrezygnowały. W końcu w WAR ostatnio znowu dali starym graczom możliwość darmowego powrotu na 14d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 13:59, Reinvented napisał:

Powiem ci szczerze że szału nie ma, poza dodaniem Wyszukiwania Grupy, i kilku nowym udogodnieniom
w Legacy po których gra staje się jeszcze łatwiejsza.


Praktycznie tylko Legacy mnie interesuje, nic więcej. Obiecałem sobie, że nie zacznę ImpAgenta dopóki ten system nie zostanie wprowadzony, ale zanim wywalę 8 dych na pre-paida, wolałbym sprawdzić, jak całość działa.

Dnia 08.07.2012 o 13:59, Reinvented napisał:

Natomiast jeśli nie miałeś szczęścia do gildii


Jestem samotnikiem. Gildii nigdy nie szukałem :)

Dnia 08.07.2012 o 13:59, Reinvented napisał:

System wyszukiwania grupy napewno pomoże ci wyszukać drużyne
z którą zrobisz, to czego wcześniej nie mogłeś.


Miałem chyba szczęście, bo nigdy nie miałem problemów ze znalezieniem ekipy na Flashpointy. Poziom tej ekipy to zupełnie inna kwestia... O ile nie mam nic przeciwko początkującym graczom (bo przecież każdy z nas kiedyś zaczynał i robił dane FPy po raz pierwszy), o tyle osoby, które nie słuchały rad, tylko zawsze wiedziały lepiej, doprowadzały mnie do szału. Ale takie cuda zdarzają się w każdym MMO i, niestety, nawet najlepszy system wyszukiwania tu nie pomoże :(

Dnia 08.07.2012 o 13:59, Reinvented napisał:

Czekam na jakiś patch który poprawi nieco system walki na PvP, jak narazie bez zmian
i większego szału.


To również mnie ani ziębi, ani grzeje, bo w PvP praktycznie nie grałem. Zupełnie mnie to nie pociągało, zresztą dokładnie to samo miałem w WoWie i LotRO - zero zainteresowania walką z innymi graczami. Wolę PvE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przybyłem się dowiedzieć czy opłaca się wracać do gry. Jak wygląda obecnie endgame, jak optymalizacja? Te 2 rzeczy najbardziej mnie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 19:03, Viitrik napisał:

Przybyłem się dowiedzieć czy opłaca się wracać do gry. Jak wygląda obecnie endgame, jak
optymalizacja? Te 2 rzeczy najbardziej mnie interesują.


Jeśli chodzi o temat opytmalizacji, to większego szału również nie ma. Co prawda dodano kilka opcji takich jak ilość wyświetlanych postaci na ekranie. Poprawiono trochę cienie, i tekstury. Więc ja grając z Frapsem przed opytmalizacją zarejestrowałem u siebie 30-40 fps''ów przy naprawdę dużym obciązeniu danej lokacji natomiast teraz wygląda to troszkę lepiej widać skok o kilka klatek w górę.

Jeśli chodzi o Endgame nie wiele się zmieniło, dodano Black Hole kolejną mapkę z questami na Corelli. Gdzie można dobrze przyfermić gold, na zakup nowych usprawnień z Legacy. Mimo wszystko, gdy już poraz kolejny zdobędziemy wszystko, a wierz mi następuje to dość szybko znów nie mamy co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy F2P ? Powiem wam, że lepiej by na tym wyszli jakby wprowadzili taki model jak twórcy Guild Wars i Guild Wars 2. Płacisz raz i grasz ile chcesz. Gra kosztuje 200zł i możesz grać ile chcesz. W międzyczasie mogą wprowadzać jakieś dodatkowe kampanie czy coś: GW Factions, Nightfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 22:02, Chlorofil napisał:

Kiedy F2P ? Powiem wam, że lepiej by na tym wyszli jakby wprowadzili taki model jak twórcy
Guild Wars i Guild Wars 2. Płacisz raz i grasz ile chcesz. Gra kosztuje 200zł i możesz
grać ile chcesz. W międzyczasie mogą wprowadzać jakieś dodatkowe kampanie czy coś: GW
Factions, Nightfall.

To jest nierealne. To jest ea. Oni chcą zarobić kasę na czym się da. Jakby mogli to by brali kasę za patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 22:02, Chlorofil napisał:

Kiedy F2P ? Powiem wam, że lepiej by na tym wyszli jakby wprowadzili taki model jak twórcy
Guild Wars i Guild Wars 2. Płacisz raz i grasz ile chcesz. Gra kosztuje 200zł i możesz
grać ile chcesz. W międzyczasie mogą wprowadzać jakieś dodatkowe kampanie czy coś: GW
Factions, Nightfall.


NCSoft''owi później również odbiło, aby grać w Aiona na najnowszych poprawkach, trzeba było za nie zapłacić. A więc też święci nie są.

Z resztą, było to już wałkowane multimum razy, EA nigdy nie zrezygnuje z czegoś, na czym cały czas zarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 23:01, Chlorofil napisał:

Jest jakiś trial SWTOR''a ?


Naturalnie jest, aktualnie potrzebujesz zaproszenie od znajomego który posiada już TOR''a. Kod otrzymujesz na maila, po czym tworzysz nowe konto.

Tak jak już Ring5 pisał:

, wkrótce ma zostać udostępniony trial dla wszystkich chętnych spróbowania swych sił w tej masówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 07:11, Chlorofil napisał:

A gdzie mogę sprawdzać czy już jest dostępny trial ?


Tutaj masz stronę na której możesz sprawdzić czy weekend trial jest dostępny. (Czasami są organizowane)



Natomiast wszystkie nowości, dot. triala dla "wszystkich" graczy Old Republic znajdziesz pod adresem www.swtor.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować