Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2012 o 23:23, RadeXMaster napisał:

heja! ja mam zamiar wrocic do gry i chcialbym wiedziec na ktrorym serwie jest tloczno
(bo wtedy pustki mnie zniechecily)


Teraz ogólnie jest kilka serwerów na których się gra (i jest ich bardzo niewiele, tak mniej więcej po jedynym na każdy rodzaj serwera) i pustek to na nich nie uświadczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, orientujecie się gdzie najlepiej kupić SAM KLUCZ do SW:ToR''a? Na Allegro widziałem nawet za trzydzieści kilka złotych, ale nie wiem czy to nie jest jakiś haczyk. Chyba, że ktoś już tak kupił, to niech da znać, bo to świetna cena w porównaniu do pudełkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 14:45, Kazak napisał:

Panowie, orientujecie się gdzie najlepiej kupić SAM KLUCZ do SW:ToR''a? Na Allegro widziałem
nawet za trzydzieści kilka złotych, ale nie wiem czy to nie jest jakiś haczyk. Chyba,
że ktoś już tak kupił, to niech da znać, bo to świetna cena w porównaniu do pudełkowej.


Najlepszym sklepem, ZAWSZE będzie keye.pl. Każdy z gramowiczów nie raz polecał ten sklep tutaj. A moja opinia na temat tego sklepu jest równie dobra co moich poprzedników. Old Republic, z tamtąd nie kupiłem, ale był czas gdy zachciało mi się GW. A że i wcześniej coś zamawiałem, miałem odlotowe zniżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 10:45, Demagol napisał:

Ta gra to techniczny syf, odpala się niemiłosiernie długo, wyłącza jeszcze dłużej, zdarzają
się dziwne bugi jak np. wrogowie wpadający w podłoże, ale nadal nas atakujący (ale my
nie możemy im nic zrobić!) itp. Ponadto gra za bardzo haczy jak na oferowaną grafikę,
ale to już wina laptopa.

Nie, to nie wina laptopa. Na moim całkiem dobrym kompie, na którym niejedne lepiej wyglądające produkcje śmigały płynnie w najlepszych ustawieniach graficznych, ta gra się cięła. Żenada i techniczny syf, jak to ładnie ująłeś.

Dnia 13.07.2012 o 10:45, Demagol napisał:

Sama gra dość przyjemna, chociaż trooperem znudziłem się już po kilku poziomach. Naprawdę
Bio nie było stać na nic więcej niż NPC-e wyrzucające mi w twarz "GDZIEŻEŚCIE BYLI, ŻOŁNIERZE,
GDY NAS ZABIJALI, WSTYDŹCIE SIĘ!!!"? Serio? Przeszedłem z bólami ten prolog, zrobiłem
sobie sith warriorkę i gra się o niebo lepiej.

Ja najpierw próbowałem ogarnąć dlaczego dialogi ładują mi się kilka chwil i dlaczego ESC je resetuje, a nie po prostu pomija całkowicie, przez co 4 razy odpalałem wątek Bounty Huntera. Fabuła mnie jakoś nie odstraszyła, ale poziomem KotORom nawet do pięt nie dorasta...

Dnia 13.07.2012 o 10:45, Demagol napisał:

Ale niestety to nadal kolejna wariacja WoW-a. Może "questuje" się przyjemniej i zadania
są fajniej oprawione, no i gra jest w porządku dla kogoś, kto gra samotnie - ale w takim
razie po co było robić z tego MMORPG?

Ja naprawdę nie mam nic przeciwko wariacjom WoWa. Ja naprawdę chciałem, żeby TOR to był WoW w świecie SW. I byłbym naprawdę szczęśliwy, bo WoW to bardzo, bardzo udany MMORPG. No ale cóż, technicznie gra leży, a to ogromna wada, która bardzo podnosi poprzeczkę fabule i gameplayowi. A te z kolei tej poprzeczki nie przeskakują. Szkoda, zmarnowany potencjał, a co gorsza - już drugi raz. Innymi słowy zanim ktoś się w ogóle rzuci na kolejne MMO w świecie SW miną dekady, o ile w ogóle ktoś to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 16:57, Mercuror napisał:

Ja najpierw próbowałem ogarnąć dlaczego dialogi ładują mi się kilka chwil i dlaczego ESC je resetuje, a nie po ?
prostu pomija całkowicie, przez co 4 razy odpalałem wątek Bounty Huntera. Fabuła mnie jakoś nie odstraszyła,
ale poziomem KotORom nawet do pięt nie dorasta...


Nie można pominąć rozmów bo przecież trzeba rozwijać rozmowy, nie ma też takich opcji jak w ME3 że rozmowy można ustawić opcjonalnie (czyt. komputer wybiera za nas) i wygląda to nieco bardziej kinowo. :)
Mnie też po którymś tam razie tworzenia nowej postaci brakowało funkcji omijania dialogów.

A jeśli chodzi już o porównanie WoW vs. SWTOR to już całkiem inna historia, to dwie różne gry. I moim zdaniem ten pierwszy (WoW) jest o niebo lepszy, stąd też powtórzę jeszcze raz. Nie ma porównania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 18:02, Reinvented napisał:

Nie można pominąć rozmów bo przecież trzeba rozwijać rozmowy, nie ma też takich opcji
jak w ME3 że rozmowy można ustawić opcjonalnie (czyt. komputer wybiera za nas) i wygląda
to nieco bardziej kinowo. :)
Mnie też po którymś tam razie tworzenia nowej postaci brakowało funkcji omijania dialogów.

Nie chodzi mi o omijanie samych dialogów, ale o te wszystkie animacje, które nie mają niczego wspólnego z rozmową. Ot, naciskam ESC i od razu mam ostatni tekst rozmówcy i opcje do wyboru. Wiem, że od tego jest spacja, ale to nieintuicyjne trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 16:57, Mercuror napisał:

Nie, to nie wina laptopa. Na moim całkiem dobrym kompie, na którym niejedne lepiej wyglądające
produkcje śmigały płynnie w najlepszych ustawieniach graficznych, ta gra się cięła. Żenada
i techniczny syf, jak to ładnie ująłeś.


Miło słyszeć, że to jednak nie laptop. Zresztą przestałem go winić po tym, jak w wielu momentach gra mi bardzo płynnie i szybko działała! Co to, serwery BioWare (gram na Progenitorze) nie mogą sobie poradzić z setką graczy na jednej planecie?

Dnia 14.07.2012 o 16:57, Mercuror napisał:

Ja najpierw próbowałem ogarnąć dlaczego dialogi ładują mi się kilka chwil


Jak mnie to czekanie niesamowicie wkurza... A gra nie dorównuje KotOR-owi dlatego, że jest znacznie gorszą zrzynką z klasycznych motywów SW, na dodatek przepełnioną wpływami "epickości" i ckliwości Mass Effecta. Fuj.

Dnia 14.07.2012 o 16:57, Mercuror napisał:

No ale cóż, technicznie gra leży, a to ogromna wada, która bardzo podnosi poprzeczkę
fabule i gameplayowi. A te z kolei tej poprzeczki nie przeskakują. Szkoda, zmarnowany
potencjał, a co gorsza - już drugi raz. Innymi słowy zanim ktoś się w ogóle rzuci na
kolejne MMO w świecie SW miną dekady, o ile w ogóle ktoś to zrobi.


Co prawda, to prawda. Ponieważ szansy na zdobycie statku w tym trialu chyba nie mam, a nawet mi się już zresztą nie chce, to chyba sobie tę grę odpuszczę i pogram w coś fajniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moge użyć konta paypal jak karty kredytowej? Tzn że zabierze mi te 3zł z konta
Czy musze jednak prepaida kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 13:18, Noma napisał:

Czy moge użyć konta paypal jak karty kredytowej? Tzn że zabierze mi te 3zł z konta


Nie. Musisz mieć kartę płatniczą lub debetową.

Dnia 18.07.2012 o 13:18, Noma napisał:

Czy musze jednak prepaida kupować?


Jeśli nie masz karty, Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 17:26, Reinvented napisał:

> Czy moge użyć konta paypal jak karty kredytowej? Tzn że zabierze mi te 3zł z konta


Nie. Musisz mieć kartę płatniczą lub debetową.

Jesteś pewien? Na polskim fansaicie swtor''a twierdzą że paypal działa.
Pytam bo chce mieć 100% pewność zanim dokonam zakupu ale nie widzi mi się od razu dokupywanie pre-paida na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 17:50, Noma napisał:

Jesteś pewien? Na polskim fansaicie swtor''a twierdzą że paypal działa.
Pytam bo chce mieć 100% pewność zanim dokonam zakupu ale nie widzi mi się od razu dokupywanie
pre-paida na starcie.


Moim zdaniem paypal powinien zadziałać ;) Na pewno da się nim płacić, nie dam sobie jednak ręki uciąć czy również będzie się dało nim aktywować konto.

W celu uzupełnienia wypowiedzi przedmówcy - nie wszystkie karty debetowe zadziałają, nawet jeśli mają kod CVV2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 13:01, Fagno napisał:

> Jesteś pewien? Na polskim fansaicie swtor''a twierdzą że paypal działa.
> Pytam bo chce mieć 100% pewność zanim dokonam zakupu ale nie widzi mi się od razu
dokupywanie
> pre-paida na starcie.

Moim zdaniem paypal powinien zadziałać ;) Na pewno da się nim płacić, nie dam sobie jednak
ręki uciąć czy również będzie się dało nim aktywować konto.

W celu uzupełnienia wypowiedzi przedmówcy - nie wszystkie karty debetowe zadziałają,
nawet jeśli mają kod CVV2.


Już wiem co i jak, PayPalem można aktywować konto ale trzeba mieć dopisaną do niego karte debetową... czyli zostaje pre-paid. Którego na razie nie kupie. Ehh. No nic, dzięki i tak za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow czyli dadzą najlepszą część tej gry za darmo - singlowy story mode...
Nic tylko się cieszyć.
Ale 14 dolców za miech... słaby ruch dla tych którzy chcieli by bawić się w subskrybentów.
Podobnie jak z DC online gdzie opłata to bodajże 12/13 euro [jakoś tak +/-]
Zejście na 10 dolców lub 8-9 euro zarówno w DC jak i w TORze dało by imho świetne rezultaty bo najzwyczajniej w świecie dużo więcej osób poszło by w stronę konta płatnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle: jakby ktoś się pytał - ToR ma w tym momencie mniej niż milion graczy. Potwierdzone przez EA na konferencji dla inwestorów. Polecam się podłączyć, ciekawe rzeczy są. Zwalili winę na Battlefield 3 (serio).
http://uk.ign.com/articles/2012/07/31/the-old-republic-subscriptions-dip-below-1-million
EA noted that the continuing dip in subscriptions has been offset financially by the success of Battlefield 3 Premium.

Link do streama:
http://www.shareholder.com/visitors/event/build2/mediapresentation.cfm?companyid=ERTS&mediaid=54642&mediauserid=6372737&TID=1998688919:1c6284b775527084610f5135ccab3ec7&popupcheck=0&;shexp=201207311713&shkey=5d49a987418c3867f2de7ddc7f895289&player=3

Było też coś o FIFA w rękach jakiejś koreańskiej firmy, ale mogłem tego nie usłyszeć dokładnie.

I znowu próbują podskakiwać MoHem do CoDa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować