Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2012 o 17:39, Pietro87 napisał:

Ja tam w server statusie dalej widzę listę długą na 2 strony przewijania...


Serwery są, ale dokonano masowego transferu na te bardziej zaludnione. Tam są już tylko postaci z kont porzuconych, jako iż BW nie może ich usunąć ani przenieść bez zgody posiadaczy. Ogólnie nikt tam już raczej nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 17:39, Pietro87 napisał:

Ja tam w server statusie dalej widzę listę długą na 2 strony przewijania...


No na stronie pokazuje niby że są, ale w grze te serwery mają status locked.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to tak się teraz zastanawiam co zrobić ze swoimi postaciami które miałem na Trask Ulgo...
Przenosiny są rozumiem darmowe tak ? Jest gdzieś jakas instrukcja jak się transfer odbywa ?
Nie mam obecnie opłaconego suba, dałem sobie spokój po patchu 1.3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 18:50, Pietro87 napisał:

Hmm to tak się teraz zastanawiam co zrobić ze swoimi postaciami które miałem na Trask
Ulgo...
Przenosiny są rozumiem darmowe tak ? Jest gdzieś jakas instrukcja jak się transfer odbywa
?
Nie mam obecnie opłaconego suba, dałem sobie spokój po patchu 1.3.


Ta, przenosiny są darmowe. Postacie przenosi się na stronie TORa, raczej wszystko tam jest dość jasno pokazane, przynajmniej nie pamiętam, żebym miał tam z tym jakieś problemy. Potem tylko zapewne twoje postacie będą miały dziwne imiona, ale to jak już będziesz chciał odpalić grę i wbić postacią na serwer to będziesz mógł ją tam nazwać po swojemu. Za przeniesienie postaci tam jakiś lipny bonus też miał być (chyba pet i kilka Black Hole Commendations).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 19:49, Noma napisał:

Widze że ludzie używają mountów już na poziomach 14 itp. Jak to zrobić?


Trzeba to zakupić w Legacy (dla każdej postaci osobno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można anulować subskrypcję? Słyszałem że nie ma takiej możliwości, że trzeba dzwonić do ich supportu. Ale też przeczytałem gdzieś o linku który usuwa subskrypcję. Jak to jest z tym anulowaniem. Jest przycisk do tego czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 21:36, Undertaker napisał:

Jest na 100%. Miesiąc po premierze usunąłem. Chyba że coś zmienili... Ale nie sądzę.



Taka afera się podobno jakoś w lutym lub styczniu pojawiła i nie wiem jak teraz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 21:09, Thalanthas napisał:

Jak można anulować subskrypcję? Słyszałem że nie ma takiej możliwości, że trzeba dzwonić
do ich supportu. Ale też przeczytałem gdzieś o linku który usuwa subskrypcję. Jak to
jest z tym anulowaniem. Jest przycisk do tego czy nie?


Usuń wszystkie dane do swojej karty kredytowej w opcjach konta na stronie swtor.com
(Jeśli dobrze cię zrozumiałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi, którzy skończyli fabułę klasą "Bounty Hunter". Jest możliwość zabicia Mandalore''a? Jeśli tak, to w jakim momencie gry? Odkąd zobaczyłem gościa na zapowiedziach, to mam ochotę go zatłuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2012 o 10:46, Lucas01 napisał:

Ktoś już wie kiedy ma by f2p ??


Jak podaje CDA to 15 listopada, więc już zaraz :) Cartel coinsy też już przyznali, tylko trochę niefajnie, że trzeba mieć opłacone konto, żeby z nich skorzystać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować