Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2012 o 20:15, Demi23 napisał:

Jutro jest 15, więc gra przechodzi na F2P, wie ktoś czy będzie można grać od samego rana?
Czy od jakiejś konkretnej godziny?


Podejrzewam że wraz z momentem gdy wybije północ w Stanach ale założę się że będzie obsuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 20:15, Demi23 napisał:

Jutro jest 15, więc gra przechodzi na F2P, wie ktoś czy będzie można grać od samego rana?
Czy od jakiejś konkretnej godziny?

Z tego co pamiętam, to serwery restartowali do ok 11-13 naszego czasu, więc pewnie prędzej w tych okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie .. pobrałem jakiś czas temu pełną wersję TRIAL i sobie zrobiłem backup. I ciekaw jestem czy będzie ona działala z tą .

jak to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 11:56, Azazell napisał:

Panowie .. pobrałem jakiś czas temu pełną wersję TRIAL i sobie zrobiłem backup. I ciekaw
jestem czy będzie ona działala z tą .

jak to sprawdzić?


Raczej będzie, bo ten trial to chyba przecież pełny klient, a wątpię, żeby trzeba było całą grę od nowa ściągać, zapewne wystarczy ją spatchować (w innym wypadku zapewne udostępnili by nowego klienta wcześniej, co by sobie każdy mógł go spokojnie ściągnąć). Jak sprawdzić? Cóż najlepiej odpalić grę (po wejściu patcha) i zobaczyć co się stanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już można ściągać? Ciekawe kiedy. Oby była możliwość grania Jedi! ;''/

Ja rok temu jak była beta to grałem ostro 2 miesiące.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie masz podane wszystkie ograniczenia graczy f2p, preffered i subskrybentów. Klasy dostępne są wszystkie, tylko rasy są ograniczone.

Ja właśnie zainstalowałem i spatchowałem klienta. Tylko czekać na start f2p i ogarnę co się pozmieniało od czerwca :) Z tego co widzę to za CC można kupować przepustki na warzone i insty, co, jeżeli ceny będą spoko, pozwoli na jako takie granie w przerwach między GW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, chce się zalogować i musiało mnie spytać o ulubionego kuzyna. Wpisałem chyba wszystkie imiona jakie pamiętam i nic... A oczywiście jedynym sposobem żeby zresetować sekretne pytania jest pisanie z supportem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 20:02, meJKu napisał:

Kuźwa, chce się zalogować i musiało mnie spytać o ulubionego kuzyna. Wpisałem chyba wszystkie
imiona jakie pamiętam i nic... A oczywiście jedynym sposobem żeby zresetować sekretne
pytania jest pisanie z supportem?



Tak. Ewentualnie spróbuj się zalogować jeszcze raz i może inne pytanie ci wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 20:19, Thalanthas napisał:

Tak. Ewentualnie spróbuj się zalogować jeszcze raz i może inne pytanie ci wyskoczy.

Próbowałem, niestety uwzięło się na tego kuzyna. Trzy różne komputery, przeglądarki i ciągle to samo pytanie.

No nic... Poczekam se z rok na odpowiedź supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 20:02, meJKu napisał:

Kuźwa, chce się zalogować i musiało mnie spytać o ulubionego kuzyna. Wpisałem chyba wszystkie
imiona jakie pamiętam i nic... A oczywiście jedynym sposobem żeby zresetować sekretne
pytania jest pisanie z supportem?


Nie wiem jak z free to play teraz, ale jeszcze miesiąc temu jak tak zablokowałem konto musiałem dzwonić do nich by odblokować konto, innego sposobu nie było:) Nawet pisanie do supportu że nie mogę wykonywać telefonów zagranicznych nie przekonało :P Kazali dzwonić przez np. Skype :)
Ale proste i łatwe to to jakby co:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 20:21, Stfforex napisał:

Nie wiem jak z free to play teraz, ale jeszcze miesiąc temu jak tak zablokowałem konto
musiałem dzwonić do nich by odblokować konto, innego sposobu nie było:) Nawet pisanie
do supportu że nie mogę wykonywać telefonów zagranicznych nie przekonało :P Kazali dzwonić
przez np. Skype :)
Ale proste i łatwe to to jakby co:>

Możesz wytłumaczyć mi jak takie coś polega? Bo z chęcią bym spróbował : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 20:24, meJKu napisał:

Możesz wytłumaczyć mi jak takie coś polega? Bo z chęcią bym spróbował : )

Przez Skype możesz zadzwonić na darmowy numer supportu w USA bodajże. Nie musisz doładowywać konta Skype ani nic takiego. Angielski oczywiście wymagany. Mnie pytali o kilka podstawowych rzeczy jak adres zamieszkania, email, imię i nazwisko itp. Wszystko, co podałeś w formularzu może być potrzebne. O hasło oczywiście nie będą pytać. Czasami pytają też o odpowiedzi na pozostałe sekretne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 16:00, Sipso2008 napisał:

Ja właśnie zainstalowałem i spatchowałem klienta. Tylko czekać na start f2p i ogarnę
co się pozmieniało od czerwca :) Z tego co widzę to za CC można kupować przepustki na
warzone i insty, co, jeżeli ceny będą spoko, pozwoli na jako takie granie w przerwach
między GW2.


A można to teraz zainstalować? Jest dostępny instalacyjny gdzieś? Bo nie mogę sie zalogować na swoje konto.

https://dl.dropbox.com/u/24272532/2012-11-15_210950.png - zobaczcie moj katalog, czy to jest dobrze? Bo ja tak ibackup zrobiłem z Trial`a . hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie napisałem na wszystkie odpowiedzi jedno słowo tylko z numerkiem i teraz muszę zgadywać ^^
czyli np.
pytanie do kuzyna
jabłko1
ulubione zwierze
jabłko2

No ale zawsze wejdę po paru próbach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, mam wersję pudełkową i konto gotowe konto, nie używane od paru miesięcy, nie wiem jak tam u nowych użytkowników. Klienta można na pewno pobrać z My Account na swtor.com, widziałem tę opcję wiele razy.

Poza tym nie wiem o co ci chodzi. Zgraj to na dysk i odpal. Przekonasz się czy działa czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 20:24, meJKu napisał:

Możesz wytłumaczyć mi jak takie coś polega? Bo z chęcią bym spróbował : )


Tak jak kolega poniżej napisał;) Musiałem literować moje imię i nazwisko dla przykładu, podać datę urodzin itp. Rozmawiałem z przemiłą, wyrozumiała Jane:) Wszystko przebiegło w przesympatycznej atmosferze, jak dla mnie tą część supportu oceniam na 5+ :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę jaką klasą grać. Rok temu w czasie Bety grałem Jedi (jasną stroną) z 2 miesiące równei zagrywałem bo udało mi się dostać nie tylko do weekendowych testów.

Jaka jest wasza ulubiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest teraz darmowa więc nie musisz martwić się, że ucieka ci czas. Pograj każdą, i wybierz tę która ci się spodoba. Wybieranie klasy na podstawie takich pytań jest bez sensu bo jednak może się okazać, że ty wolisz inny styl gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować