Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2012 o 21:37, Sipso2008 napisał:

Gra jest teraz darmowa więc nie musisz martwić się, że ucieka ci czas. Pograj każdą,
i wybierz tę która ci się spodoba. Wybieranie klasy na podstawie takich pytań jest bez
sensu bo jednak może się okazać, że ty wolisz inny styl gry.


No ale kurcze zaczynać ciągle inną to strata czasu :P Hmm sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 21:26, Stfforex napisał:

Tak jak kolega poniżej napisał;) Musiałem literować moje imię i nazwisko dla przykładu,
podać datę urodzin itp. Rozmawiałem z przemiłą, wyrozumiała Jane:) Wszystko przebiegło
w przesympatycznej atmosferze, jak dla mnie tą część supportu oceniam na 5+ :>

Właśnie jestem po rozmowie, genialne wsparcie 10/10 ; ) Wszystko przebiegło bez żadnych kłopotów, a osoba po drugiej stronie była bardzo pomocna. Mam już dostęp do swojego konta ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jest to najpewniejszy sposób. Ja kierowałem się tylko tym, że chcę grać DPSem więc strzeliłem w Jedi Sentinela, wbiłem tylko po to by dwa dni później zrobić jedi shadow i totalnie porzucić 50lvl bo Shadow okazał się 100 razy fajniejszy? Sentinel od tego czasu wydawał mi się nudny. Gdybym pograł dzień każdą klasą dps (bo wiem, że healer czy tank kompletnie mi nie leży), to nie straciłbym 4 tygodni na pierw levelowanie Sentinela a potem Shadowa (który i tak siedzi sobie na 47 bodajże lvlu nadal).

Pograj sobie każdą klasą. Teraz już nie można powiedzieć, że szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ludzie tak psioczą na ten support... xD

@Azazell
Ja tam grałem Marauderem, niby dość przyjemnie się grało, ale niestety mogłem grać tylko jako DPS co czasami mnie denerwowało (no bo czasem fajnie jest se coś zmienić). Zastanów się, czy chcesz grać jedynie jako DPS, czy czasem wskoczyć w jakąś inną rolę i na podstawie tego wybierz, czym grać. Zresztą tak jak napisali inni forumowicze najlepiej sprawdź wszystko (zwłaszcza, że każda klasa ma własny wątek fabularny, a zawsze do tego możesz zmienić frakcję, co by i poboczne questy sobie urozmaicić), w końcu nigdzie się nie spieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za szybką odpowiedź :)

Można grać już! .. ja mam pytanie. Bo wystarczy zalogować się na swoje konto z Trial? Czy trzeba założyć nowe do F2P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 22:41, Sipso2008 napisał:

Serio stary, po prostu spróbuj się zalogować na triala... Zajmie ci to sekundę a da odpowiedź.
To nie boli.


No jestem zalogowany :p I nie widzę różnicy między trial a pełną :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim trzeba być pazernym, żeby ograniczyć nawet UI we F2P -.- W to się nie da grać za darmo. Można POGRAĆ, ale ta obecna wersja to nawet demo nie jest. Czyli tak czy siak trzeba będzie bulić za subskrypcję, żeby zagrać komfortowo. No nic, odstawiam to, dopóki nie uzbieram na pre-paida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak tu sprawdzić czy mam trial czy F2P.. Niech to szlag :>

Chyba znów zagram dobrym i to jedi.. Bo pamiętam te przepiękne Coruscant :). Super miasto.. .. Są też takie klimatyczne miasta po ciemnej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już triali!!! Pomyśl, jaki sens ma trial przy F2P??? A jeśli mimo to nie osiągniesz spokoju ducha to zrób drugie konto, wtedy na 100% bedziesz miał f2p.

300 osobowa kolejka do Red Eclipse. No to pogram sobie jutro. 2 sloty na postaci? Dobrze, że zapełniłem wszystkie sloty gdy była okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych ograniczeń jest więcej niż to co oficjalnie wypisali. Dla przykładu aby włączyć opcje ukrycia hełmu (interface) trzeba... zapłacić (inaczej nie widać efektów ciemnej strony mocy). Jeśli mieliście jakieś tytuły to bez opłacenia, również ich nie zobaczycie. Zastanawiam się czy przejście wątku fabularnego jest w ogóle wykonalne w wersji F2P, czy może są jeszcze jakieś ukryte restrykcje, które skutecznie to utrudnią (nie mówiąc już o tym, że zajmie to dłużej niż subskrybentom bo gracze F2P dostają mniej doświadczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe dobra panowie niech mi jakaś dobra istota wytłumaczy:

- miałem konto z Trial i ono działa.. normalnie mam grę
- założyłem drugie konto na stronie gdzie pisze Free Account for Free Play.. Nie trzeba było nawet mejla i co dziwne działa ale wyłączone serwery. :D

Dziwna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dziś na chwilę i tak z punktu widzenia kogoś, kto grał wcześniej to ograniczenia dają dość mocno w kość (ograniczenia na quickbary to jakiś chory pomysł...). Ograniczenie na kasę też nie jest fajne, ogólnie dużo tych ograniczeń :/ Plus taki, że część można odblokować na dobre, więc za kilka CC z czasem można nieco się uwolnić od restrykcji. Martwi mnie natomiast to, że np. lokacja w której można zdobyć HK-51 jest płatna, czyli zapewne kolejne dodatkowe lokacje, też będą płatne. Cóż pozostaje zatem wykorzystać F2P w jedynym celu do jakiego się nadaje, czyli porobić sobie alty. Na to zawsze mi było szkoda abonamentu, a w tym wypadku ograniczenia nie będą, aż tak bardzo bolały. Jednak jak chce się pograć nieco ''bardziej'' to raczej nie pozostaje nic innego jak zapłacić abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też jestem po pół godzinnym pobycie na flocie. Dowiedziałem się, że jednak nie dostanę swoich CC bo nie mam suba.
Restrykcje na Quickbary to kpina... Pewnie po jakimś czasie da się nauczyć mega szybkiego przełączania miedzy barami, ale... to totalnie ogranicza grę.
Miałem nadzieję, że za miesięczne darmowe cc będę kupować sobie przepustki na wz czy opsy, ale w obecnym stanie nie ma to sensu...
Restrykcje są zbyt... restrykcyjne. Do tego za CC można kupować itemy i boxy z szansą na wypadnięcie mega gearu więc...

Niestety, ale gra jest niegrywalna w obecnym stanie. Dla kogoś kogo interesuje sama fabuła (która imo jest kiepska, a ograłem jedi counsulara i knighta) to okej, przejdzie jak zwykłe RPG z domieszką MMO, ale dla kogoś kto chciał wrócić i pograć sobie parę dni w tygodniu czy w weekendy nie ma to sensu.

Z grą mam świetne wspomnienia i mocno się napaliłem na powrót, ale widać godzina instalacji i pobierania patchy poszła na marne. Szkoda. To było naprawdę świetne mmo w star warsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a co tam dokładniej za gear może wylecieć, bo na to nie spojrzałem (a jak wyleci to pewnie trzeba mieć opłacone konto, żeby to nosić ;))? Zerknąłem tylko na to, że gear, który zdobyłem jakieś pół roku temu nadal jest topowy. Całe szczęście, że nie rozebrali mi postaci i nie kazali zapłacić za noszenie tych ciuszków xD Ograniczenia na warzony też są nieco za duże, to nawet nie weekly nie starczy, no chyba, że będą same win, ale to się raczej nie zdarza... Teraz jeszcze poczytałem to co Redjevel wkleił. Ograniczenia na wskrzeszenia w polu, srsly...
Cóż ja tam tak czy siak raczej skorzystam, bo nie mam czasu dużo pograć, a miałem zawsze ochotę jeszcze zrobić jakiegoś "dobrego", a jak będę miał nieco więcej czasu to zawsze można opłacić abo i wszystko jest po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://dulfy.net/2012/10/23/swtor-cartel-market-items/

Tu masz wszystko co można kupić w Cartel. Poza gotowymi setami gearów są też boxy z random dropem i szansą na jakieś rare. Nie pamiętam tierów gearu w swtor ale skoro można kupić sobie różowy czy fioletowy kryształ (gdy grałem to było to nie lada osiągnięcie) to raczej można kupić gear dorównujący jeżeli nie równy Rataka (jeżeli nadal jest on najlepszy w ogóle).

Ogólnie jeżeli miałeś jakieś artefakty czy itemy które są teraz ograniczone to mimo iż masz preffered to nadal mozesz je nosić, nie wiem czy po zdjęciu ta możliwość przepada.

Te drobne właśnie ograniczenia psują całość. Rozumiem kupowanie tego gearu, okej, przeboleję, że ktoś wbije 50, kupi sobie full gear. W PvP po prostu wrzucałbym na takich ludzi, a w PvE miałbym to gdzieś bo lubię samemu zdobywać swój sprzęcior.

Cóż, może jeszcze włącze, jak uda się zdobyć jakieś darmowe CC na choć jeden quickbar to dokończę story i... nie wiem. Nie widzę sensu w to grać teraz. Ale zadziwia mnie, że moja gildia nie rozpadła się przez te 5 miesięcy... Cóż, to była w sumie jedyna rzecz jaka ciągnęła mnie do powrotu do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować