Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Jestem trochę nie w temacie tego F2P - widziałem rzekomy wykaz tego, co jest dostępne, a co niekoniecznie i moje pytanie brzmi, czy miesiąc subskrypcji można, podobnie jak przy starych zasadach, pokryć kupnem gry. Jestem zachęcony, bo widzę, że od wczoraj digital deluxe edition chodzi na Originie na stałe po 35 zł. Nie chciałbym bym jednak, by okazało się, że dostanę tylko te dodatkowe itemki, a ograniczenia i tak będzie trzeba znieść dodatkową opłatą.

EDIT: No dobrze, zauważyłem napis "30 dni abonamentu dla każdego wydania", ale mam nadzieję, że to jest zaktualizowane. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupienie wersji pudełkowej nic Ci niestety nie da, oprócz tych itemów i prawdopodobnie tych 30 dni abonamentu, potem będziesz miał ograniczenia jak każdy. No i tam w bonusie dostaniesz chyba jakieś CC za Deluxa, ale to na waciki nawet nie starczy :P
Edit: Sry źle przeczytałem o co Ci chodzi, fakt, że jakbyś nie dostał 30 dni mógłbyś się kłócić o zwrot kasy pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 16:07, igor1_2_3 napisał:

A są jakieś bonusy dla byłych graczy oprócz te CC za wznowienie subskrypcji? Bo wydałem
pieniądze na grę i teraz ma to się zmarnować?


Jak nie wznowisz subskrypcji, ale kiedyś grałeś to tyle co masz ten Preferred status, detale są w jednym z linków stronę temu. A jak chcesz dostać te CC to zdaje się, że trzeba się pospieszyć, bo to chyba do 20.XII jest aktualne -_-
EDIT: A może i to nie przepada, bo niby w informacjach o koncie już te CC są, a do 20.XII widocznie jeszcze naliczane są te bonusowe. Zresztą nie wiem, orientuje się ktoś dokładniej o co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech. Najpierw problemy ze ściąganiem (jak miałem szczęście to szło 50-60 kB/s, potem nie mogłem utworzyć chara do gry z kumplem, więc wykasowałem wszystkie stare chary, bo i tak chciałem zaczynać od zera. Efekt? Jestem bez postaci i nie mogę utworzyć nowych...
http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=555285

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 16:13, CatInABag napisał:

Jak nie wznowisz subskrypcji, ale kiedyś grałeś to tyle co masz ten Preferred status,

Może głupie pytanie, ale jak sprawdzić czy mam konto f2p, czy to całe "preferred"? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem parę słów od siebie. Tylu ludzi krytykuje ten MMO, ale ja jestem z niego bardzo zadowolony! Bawię się przy nim bardzo dobrze! Świetny klimat zwłaszcza gdy przejdziemy już prolog.. Dla mnie Star Wars the old Republic - to najlepsze MMO w jakie przyszło mi grać. W czasie bety grałem 2 miesiące i teraz znów. Nigdy tak długo w żadne mmo nie grałem!

Może to dlatego, żę tu mamy rozwiniętą fabułę + taką mieszankę Single + multi. Jest naprawdę bardzo dobra!

Miasto Coruscant jest po prostu rewelacyjne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 20:47, meJKu napisał:

> Jak nie wznowisz subskrypcji, ale kiedyś grałeś to tyle co masz ten Preferred status,

Może głupie pytanie, ale jak sprawdzić czy mam konto f2p, czy to całe "preferred"? ;
)


Nie mogłem się dopatrzyć takiego info na stronie. Za to w grze po zalogowaniu miałem taką tabelkę i w niej było, że jestem preferred i porównanie co daje sub. Jeśli zapłaciłeś kiedyś abo to masz preferred.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w MMO, jestem singlowym graczem i lubię grać sam, i jeszcze jakieś abonamenty. Przy premierze SWTORa słyszałem jednak, że gra jest bardziej nastawiona na fabułę czy dialogi niż inne MMO, i że można w to grać jak w zwykłego RPGa, praktycznie olewając rzeczy typowe dla MMO. Teraz jest Free-to-Play więc jakoś mnie tak naszło, żeby spróbować. I teraz chciałem się dowiedzieć od kogoś kto gra(ł) jak to ostatecznie wygląda, czy rzeczywiście można to potraktować jako normalne RPG i grać samemu? Przejść po prostu fabułę i mieć wyjebane na innych graczy na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza postać 50 levelowa była zrobiona praktycznie w singlu. Oczywiście jeżeli chcesz iść na jakieś heroiki czy flashpointy, to w większości wypadków konieczne jest skorzystanie z grupy (chyba, że masz poziom znacznie wyższy od zalecanego). Żeby mieć jak najwięcej swobody polecam wybrać serwer PvE. Dzięki temu przeciwnicy z konkurencyjnej frakcji nie będą mogli atakować postaci, bez wcześniejszej zgody na to (ustawienia flagi PvP).
Niestety ze względu na zmniejszenie ilości zdobywanego doświadczenia dla darmowych graczy może się okazać, że będziesz zmuszony do większego grindowania (bicia potworków) w celu zdobycia odpowiednio wysokiego poziomu na kolejny etap rozgrywki. Wtedy pomoc innych graczy może być nieoceniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co kaman z tym instancjami? Szukałem się z kolegą bo gramy na tym samym serwerze, ALE jak go znalazłem przez listę użytkowników to pisało - że jest w innej instancji. I przeszedłem do niego. Czy aby dalej grać muszę wrócić do swojej instancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 12:15, Azazell napisał:

Panowie o co kaman z tym instancjami? Szukałem się z kolegą bo gramy na tym samym serwerze,
ALE jak go znalazłem przez listę użytkowników to pisało - że jest w innej instancji.
I przeszedłem do niego. Czy aby dalej grać muszę wrócić do swojej instancji?


Nie musisz. Jakby to wytłumaczyć, to ciągle ta sama lokacja, tylko jej kolejna instancja (kopia) - taki myk w celu uniknięcia przetłoczenia na mapie. Jak jest dużo graczy to wtedy są oni wrzucani do kolejnej instancji itd. Dla gracza nie ma to większego znaczenia, chyba, że grasz z kimś to wtedy właśnie musicie być w tej samej instancji, żeby go widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 12:05, BluesBoy napisał:

Sorki za noobowskie pytanie, ale czy w SWTOR da się grać na padzie?

Oczywiście, że nie. W żadne MMO nie da się grać komfortowo na padzie. Pewnie znajdzie się jakiś sposób, żeby podpiąć klawisze pod przyciski pada, ale wyobraź sobie, że w płatnej wersji jest bodajże 5 albo 6 pasków na umiejętności i dla wielu osób nawet to to było za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 14:28, alexiej napisał:

Czi co dzwonili - ile czekaliście na połączenie? Ja już dobre 50 minut :<



Zauważ że jest między Polską a USA czy tam Kanadą bo Bioware z Kanady jest, jest z 8 godzin różnicy. Teraz jest u nich jakaś 7- 8 rano. W dodatku weekend. Może nie zaczęli jeszcze pracy dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 14:34, Thalanthas napisał:

Zauważ że jest między Polską a USA czy tam Kanadą bo Bioware z Kanady jest, jest z 8
godzin różnicy. Teraz jest u nich jakaś 7- 8 rano. W dodatku weekend. Może nie zaczęli
jeszcze pracy dziś.


No nie wiem - skoro to infolinia kraju będącego czymś ponad PL to czemu nie mają pracować w weekendy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować