Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2012 o 15:49, tomoliop napisał:

Legacy jest międzyserwerowe, czy nie?


Jestem prawie na 100% pewny, że nie, a przynajmniej kiedyś tak było (fakt, że kiedyś Legacy musiało być Unique a teraz już nie, więc może i tu coś zmienili :P).

@Azazell
Skilla na 2 miecze masz od razu, po wyborze powinieneś dostać boxa w inventory z drugim mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 17:04, Azazell napisał:

Zostałem jedi sentinel i teraz który skill pozwala na posiadanie i używanie dwóch mieczy
świetlnych?

Żaden. Dostajesz go natychmiast po wybraniu subklasy. Jeżeli dobrze pamiętam, to po awansie dostajesz jeszcze paczkę z początkowym gearem dla swojej subklasy, gdzie będzie dodatkowy miecz świetlny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 17:26, CatInABag napisał:

> Legacy jest międzyserwerowe, czy nie?

Jestem prawie na 100% pewny, że nie, a przynajmniej kiedyś tak było (fakt, że kiedyś
Legacy musiało być Unique a teraz już nie, więc może i tu coś zmienili :P).

@Azazell
Skilla na 2 miecze masz od razu, po wyborze powinieneś dostać boxa w inventory z drugim
mieczem.


yep, już znalazłem na wiki (tam też jest napisane że międzyserwerowe legacy może się pojawić w dalekiej przyszłości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prośba o poradę. Czy warto dać Bioware szansę i wykupić te 30 dni za 29,90 zł (bo jak było mówione tutaj f2p w tym przypadku to kpiny)? Warto zaryzykować płatny powrót na miesiąc? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konta z EA albo Bioware nie działa podczas logowania się do STWOR ? Trzeba zakładać nowe konto ? Bo coś nie mogę się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 21:46, vegost napisał:

Konta z EA albo Bioware nie działa podczas logowania się do STWOR ? Trzeba zakładać nowe
konto ? Bo coś nie mogę się zalogować.



Konto EA/ Bioware i konto do tora to różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 22:20, Furr napisał:

Oni chyba sobie w kulki lecą. Jeden pasek umiejętności, nawet dla graczy
ze statusem preferowanym... Z tym się nie da grać O.o A każdy kolejny - 20 złotych...

A jak jest w przypadku opłacenia abonamentu? Też jest jeden i trzeba dopłacać za następne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 22:20, Furr napisał:

Oni chyba sobie w kulki lecą. Jeden pasek umiejętności, nawet dla graczy ze statusem
preferowanym... Z tym się nie da grać O.o A każdy kolejny - 20 złotych...


Paski są 2. Należy go rozwinąć małym guzikiem po lewej stronie belki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 22:32, Janek_Izdebski napisał:

> Oni chyba sobie w kulki lecą. Jeden pasek umiejętności, nawet dla graczy
> ze statusem preferowanym... Z tym się nie da grać O.o A każdy kolejny - 20 złotych...

A jak jest w przypadku opłacenia abonamentu? Też jest jeden i trzeba dopłacać za następne?


Jak płacisz abo to nie masz limitów i ograniczeń (wtedy normalnie 6 pasków masz dostępne), ofc jak się abo skończy to znowu wracasz do 2. W sumie to abonament warto sobie wykupić (o ile w ogóle zamierzasz grać i o ile nie jesteś nowym graczem, bo wtedy raczej te ograniczenia nie zabolą aż tak bardzo), zrobić wszystkie możliwe kombinacje postaci i odblokować im jak najwięcej slotów w inventory i co tam jeszcze się da odblokować, a potem levelować na f2p :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 23:15, CatInABag napisał:

Jak płacisz abo to nie masz limitów i ograniczeń (wtedy normalnie 6 pasków masz
dostępne), ofc jak się abo skończy to znowu wracasz do 2. W sumie to abonament warto sobie
wykupić (o ile w ogóle zamierzasz grać i o ile nie jesteś nowym graczem, bo wtedy raczej te
ograniczenia nie zabolą aż tak bardzo), zrobić wszystkie możliwe kombinacje postaci i odblokować im
jak najwięcej slotów w inventory i co tam jeszcze się da odblokować, a potem levelować
na f2p :P

Dzięki zanformacje. Ten abonament nie wydaje się drogi (29,99 zł za miesiąc da się przeżyć). Może więc spróbuję. Jeśli ktoś wykupił i gra, proszę o Wasze opinie. :) Pozdrawam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 22:13, Thalanthas napisał:

Konto EA/ Bioware i konto do tora to różne rzeczy.

No nie wiem. Nie mogę zarejestrować się na swój nick i mój adres email jest już używany. Zbieg okoliczności ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 22:50, Thalanthas napisał:

Paski są 2. Należy go rozwinąć małym guzikiem po lewej stronie belki.


Dzięki, gotowy byłem zrezygnować z gry (z jednym paskiem byłoby to zupełnie niegrywalne...). I tak brakuje mi trzeciego, który zawsze miałem do tej pory, ale bez tego da się jakoś obejść :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam. Gra mi się bardzo podoba.. Mam 11 lvl i pisało, że teraz nabijanie EXP będzie dłuższe niż w przypadku subskrypcji.. Widzę na stronie do kupienai abonament na 1 miesiąć za 30zł czy to wtedy spowoduje, że będę miał dostęp do wszystkiego ? przy tej samej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 06:09, Redjevel napisał:

Pytanko odnośnie postaci, na f2p można tylko stworzyć "humana"?

Ja mogłem jeszcze stworzyć Zabraka, ale prawdopodobnie dlatego, że mam postać na 50 poziomie w tej rasie (legacy i te sprawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować