Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2012 o 06:09, Redjevel napisał:

Pytanko odnośnie postaci, na f2p można tylko stworzyć "humana"?


Są trzy rasy: human, cyborg i zabrak do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 08:25, Azazell napisał:

Tak się zastanawiam. Gra mi się bardzo podoba.. Mam 11 lvl i pisało, że teraz nabijanie
EXP będzie dłuższe niż w przypadku subskrypcji.. Widzę na stronie do kupienai abonament
na 1 miesiąć za 30zł czy to wtedy spowoduje, że będę miał dostęp do wszystkiego ? przy
tej samej postaci?



Tak, oczywiście tylko na ten 1 miesiąc, chociaż część rzeczy już pozostanie odblokowana, jak np. dodatkowe sloty w ekwipunku (jak je sobie kupisz, kiedy będziesz miał abo - za kredyty nie za CC), tak samo jak założysz epiki w trakcie abo to już będziesz mógł je nosić jak ci się abo skończy, w sensie te epiki, które już wcześniej na sobie miałeś. I tak jak już wcześniej pisałem warto wtedy stworzyć dużo postaci, nawet jak nimi nie zamierzasz grać, bo jak już je zrobisz to będą i możesz obejść to ograniczenie do 2 postaci na serwer, a przy okazji na rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam pytanie, otóż mam 10lvl postaci i dostałem możliwość wyboru postaci Legacy, gdzie mam wpisać jej nazwe. Co to jest? Jakieś tworzenie nowej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 12:38, Demi23 napisał:

Cześć! Mam pytanie, otóż mam 10lvl postaci i dostałem możliwość wyboru postaci Legacy,
gdzie mam wpisać jej nazwe. Co to jest? Jakieś tworzenie nowej postaci?

Legacy jest od poziomu 50. Teraz pewnie chodzi o specjalizację dla danej klasy. Jak dostaniesz się do floty, to zaraz przy wejściu będzie ktoś, kto wszystko wytłumaczy. Potem idziesz do trenera i wybierasz jedną z 2 specjalizacji dla swojej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania bardziej techniczne.

1. Czy wam też wiesza się SW w windows 8? Chodzi mi moment wyłączenia gry. Robi się czarny obraz i lipa ;/

2. Czy istnieje sposób aby serwer nie wyłączał gry (jeśli robie co innego na komputerze) Bo ja mam prace zdalnąi chciałbym np nie wylogowywać sie z gry, a ciągle w niej byc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha... Gdy kilka miesięcy temu próbowałem się zalogować, to gra cały czas wywalała mi sekretne pytanie którego nawet nie ustawiałem (a więc nie znałem odpowiedzi) więc nie mogłem się zalogować. Support kazał mi wtedy dzwonić do nich, czego oczywiście nie zrobiłem bo jakoś mi specjalnie na tym nie zależało... Teraz, już na f2p, udało mi się zalogować ale oczywiście coś znowu musi być nie tak. Launcher cały czas twierdzi że nie mam aktywnej subskrypcji (bo nie mam) i nie mogę grać. Ktoś miał podobny problem? Napisałem do pomocy technicznej przez stronę, ale nawet nie wiem czy ten ticket się wysłał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z miłą Cony i teraz tylko muszę poczekać, bo mają problem z systemem maili - kazała mi zresetować hasło i podała sekretne pytanie o które mnie system męczy... były problemy z dogadaniem, bo widać że sama nie wiedziała co zrobić, ale to nie jej wina :)

To czekam i od jutra opłacam sobie miesiąc <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że podobny wątek nie pojawił się wcześniej (w każdym razie nie znalazłem podobnego na tym forum). Mój problem jest następującej natury:

Po zainstalowaniu klienta, wpisaniu swoich danych i próbie zalogowania (w celu pobrania całości gry) wyświetla się komunikat: ''Unable to retrieve patch data. Please check network connection [208]''. Poszukiwałem rozwiązania na oficjalnym forum, w zasadzie żadne wskazówki nie pomogły (dodanie odpowiednich portów, uruchomienie FixLaunchera, usuwanie i dodawanie wyjątków w Firewallu). Aktualnie wyczerpały mi się pomysły na zmianę tego stanu rzeczy ;) Internet sprawuje się w jak najlepszym porządku, a jego dostawcą jest poczciwa telekomuna. Za jakąkolwiek pomoc i wskazówki z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 18:06, Janek_Izdebski napisał:

Ciekawe czy dużo gramowiczów zdecydowało się powrócić do opłacenia abonamentu po jego
obniżce dla Polaków... :)



Może się zdecyduję jeśli nabiję 50lvl i zacznę się nudzić. Ale puki co to przemęczę się z tymi ograniczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 18:18, Thalanthas napisał:

Może się zdecyduję jeśli nabiję 50lvl i zacznę się nudzić. Ale puki co to przemęczę się
z tymi ograniczeniami.

A monetu kartelu kupujesz i bierzez "status preferowany"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 18:06, Janek_Izdebski napisał:

Ciekawe czy dużo gramowiczów zdecydowało się powrócić do opłacenia abonamentu po jego
obniżce dla Polaków... :)


Ja dopiero dziś zacząłem zabawę i póki co gra mi się na tyle fajnie, ze nie potrzebuję abonamentu ani jakichkolwiek zakupów. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 18:49, Kadaj napisał:

Ja dopiero dziś zacząłem zabawę i póki co gra mi się na tyle fajnie, ze nie potrzebuję
abonamentu ani jakichkolwiek zakupów. ;p

A wcześniej kupowałeś podstawkę, Kadaj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 18:59, Janek_Izdebski napisał:

A wcześniej kupowałeś podstawkę, Kadaj? :)

Nie, to dla mnie pierwszy kontakt z grą. Może jak ktoś wcześniej opłacał abonament to odczuje, że mu czegoś brakuje ale jak dla mnie jest jak najbardziej ok. Jedynie usunięcie hełmu by się przydało, ale po prostu nic nie zakładam na głowę i nie narzekam. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 19:05, Kadaj napisał:

> A wcześniej kupowałeś podstawkę, Kadaj? :)
Nie, to dla mnie pierwszy kontakt z grą. Może jak ktoś wcześniej opłacał abonament to
odczuje, że mu czegoś brakuje ale jak dla mnie jest jak najbardziej ok. Jedynie usunięcie
hełmu by się przydało, ale po prostu nic nie zakładam na głowę i nie narzekam. ;p

Czyli grasz do oporu, a jak trafisz na ścianę to dopiero wtedy pomyślisz nad waluta Kartelu lub abonamentem, ewentualnie rezygnacją z dalszej gry, tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 19:19, Janek_Izdebski napisał:

Czyli grasz do oporu, a jak trafisz na ścianę to dopiero wtedy pomyślisz nad waluta Kartelu
lub abonamentem, ewentualnie rezygnacją z dalszej gry, tak? :)

Tak. ^^

Chyba że jeszcze wcześniej się znudzę. ;p

Edit: Lol, właśnie jestem na 771 miejscu w kolejce na serwer. T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 19:27, Kadaj napisał:

> Czyli grasz do oporu, a jak trafisz na ścianę to dopiero wtedy pomyślisz nad
> waluta Kartelu lub abonamentem, ewentualnie rezygnacją z dalszej gry, tak? :)
Tak. ^^

Chyba że jeszcze wcześniej się znudzę. ;p

To zrozumiałe raczej. :)

Dnia 18.11.2012 o 19:27, Kadaj napisał:

Edit: Lol, właśnie jestem na 771 miejscu w kolejce na serwer. T_T

A właśnie, czy płacący abonament mają jakieś pierwszeństwo w kolejce, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować