Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2012 o 23:14, kindziukxxx napisał:

klient ściągany po 15, naprawiany już też, może po prostu konto z bety się nie nadaje
i trzeba zarejestrować nowe?


Ja gram na koncie z bety, grałem też w demo "do 15 poziomu" nie miałem problemów z dopisanie klucza abonamentowego, nie mam problemów z zalogowaniem się do gry teraz bez abonamentu.

Spróbuj na stronie głównej kliknąć w ten wielki przycisk "Play Free Now" (i zacząć ściąganie). Na pewno w ten sposób trzeba było zrobić, by zagrać w demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 22:45, kindziukxxx napisał:

może wiecie co zrobić z tym fantem: konto jeszcze z bety...


Mam to samo. Klient ściągany od zera wczoraj, konto ze standard edition założone grudniu tamtego roku zdaje się. Coś jest po prostu nie tak ze strony EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2012 o 23:37, Furr napisał:

Ja gram na koncie z bety, grałem też w demo "do 15 poziomu" nie miałem problemów z dopisanie
klucza abonamentowego, nie mam problemów z zalogowaniem się do gry teraz bez abonamentu.

Spróbuj na stronie głównej kliknąć w ten wielki przycisk "Play Free Now" (i zacząć ściąganie).
Na pewno w ten sposób trzeba było zrobić, by zagrać w demo.

ściąga taki sam klient, nie wiem może to że miałem w becie nabity >15 lvl coś tutaj ma bo przed sekundą założyłem konto nowe i śmiga aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 23:08, Azazell napisał:

Panowie mam pytanei gdzie dokładnie mogę kupić nowe ciuchy (najbardziej zależy mi na
kapturze) dla jedi Knight (sentinela)? Bo widzę, że wiele postaci posiadające lvl 11-14
mają już.. Ja mam 14 level i nadal nie mogę go zdobyć z misji ;/ .

Może flashpoint? Albo aukcje. Albo sami sobie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 23:49, kindziukxxx napisał:

> Na pewno w ten sposób trzeba było zrobić, by zagrać w demo.
ściąga taki sam klient, nie wiem może to że miałem w becie nabity >15 lvl coś tutaj
ma bo przed sekundą założyłem konto nowe i śmiga aż miło.


W becie też miałem ponad piętnasty level :). Ale ja zaraz po becie polowałem na darmowe weekendy i inne możliwości grania i już wtedy "aktywowałem" konto.

Na jakim serwerze masz zamiar grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 00:11, kindziukxxx napisał:

> Na jakim serwerze masz zamiar grać?
myślę o T3-M4, bo Niemcy to blisko a i PvE na pierwsze "przejście" gry.


Rozumiem, że nie masz problemów z posługiwaniem się tym językiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos jak to jest z ta subskrypcja kiedy np przestanie sie placic? Denerwuje mnie to, ze mam tylko 2 sloty na postacie (chcialam stworzyc trzecia) i zastanawiam czy gdybym kupila abonament na 1 miesiac to miala bym mozliwosc stworzyc trzecia postac. Czy gdy abonament by sie skoczyl zostala by ta moja "nadprogramowa" postac zablokowana czy mogla bym sie cieszyc z 3?

Swoja droga jak na razie ograniczen w grze jest tak wiele, ze chcac grac po cos wiecej niz dla proby (ew samej fabuly choc i tu robi sie niekomfortowo) nie oplaca sie bez abonamentu. Troche przykro mi sie zrobilo kiedy po zrobieniu seri zadan nie dostalam nagrody bo nie place abonamentu:P. Odblokowywanie kazdego duperela (szczegolnie, ze niektore sa tylko czasowe) zezarlo by duzo wiecej kasy niz miesieczny abonament. Ogolnie i tak mi sie f2p podoba bo w koncu mam mozliwos troche sie pobawic nie placac z gory. Ciekawe czy ci co placa abonament maja dostep do wszystkiego co w sklepiku czy tez musza kupowac niektore rzeczy bo jezeli tak to "abonament podrozal";). Czy ci, ktorzy placa abonament dostaja za to jakies monety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 00:23, Furr napisał:

> > Na jakim serwerze masz zamiar grać?
> myślę o T3-M4, bo Niemcy to blisko a i PvE na pierwsze "przejście" gry.

Rozumiem, że nie masz problemów z posługiwaniem się tym językiem? ;)

tak właściwie to mam :), tak samo z francuskim :)
czyli polecałbyś serwery w USA? tylko jak tam z lagami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 10:53, kindziukxxx napisał:

> Rozumiem, że nie masz problemów z posługiwaniem się tym językiem? ;)
tak właściwie to mam :), tak samo z francuskim :)
czyli polecałbyś serwery w USA? tylko jak tam z lagami?


Nie no, polecałbym serwery EN. Po angielsku i niedaleko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili f2p ma tylko 2 sloty na postacie. Subskrybcja ma 12. Wyłączenie subskrypcji - musisz wybrać 2 z istniejących, reszta jest zamrożona.
Ma dojść niedługo opcja wykupienia slotów postaci za cartel coins.

Za abonament dostaje się 550 CC miesięcznie, a przynajmniej dostałam tak ja, mając ustawiony okres subskrypcji co 3 miesiące. (Dosłowne info z mojego bilansu: "Subscriber Monthly Grant: 550 Cartel Coins"). Nie jestem w stanie powiedzieć, czy inne opcje subskrypcji dostają mniej, więcej czy tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 11:32, Fumiko napisał:

W tej chwili f2p ma tylko 2 sloty na postacie. Subskrybcja ma 12. Wyłączenie subskrypcji
- musisz wybrać 2 z istniejących, reszta jest zamrożona.


Nic nie jest zamrożone. Mam f2p na jednym serwerze 4 postacie i mogę grać każdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maelius, Fumiko i mufur dzieki za odpowiedzi:). Pogram sobie na razie tymi 2 postaciami co mam, zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie z tymi slotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 11:30, Furr napisał:

> > Rozumiem, że nie masz problemów z posługiwaniem się tym językiem? ;)
> tak właściwie to mam :), tak samo z francuskim :)
> czyli polecałbyś serwery w USA? tylko jak tam z lagami?

Nie no, polecałbym serwery EN. Po angielsku i niedaleko :).

The red Eclipse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 14:12, kindziukxxx napisał:

> > > Rozumiem, że nie masz problemów z posługiwaniem się tym językiem? ;)

> > tak właściwie to mam :), tak samo z francuskim :)
> > czyli polecałbyś serwery w USA? tylko jak tam z lagami?
>
> Nie no, polecałbym serwery EN. Po angielsku i niedaleko :).
The red Eclipse :)


Jeśli mogę się wtrącić. Gram na tym serwerze i nie polecam. Są ogromne kolejki na serwer. Gram teraz na jakimś amerykańskim PVE i nie ma lagów, no i o wiele mniej ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... jest ktoś kto ma opłacony abonament i byłby skłonny pomóc? Chodzi mi o to wrzucił posta na forum w moim imieniu odnośnie problemu o którym wspominałem kilka postów wcześniej. Napisałbym sobie to sam, ale jako gracz f2p nie mam możliwości pisać na forum.

Jeśli ktoś był taki miły to: chodzi o to że launcher wywala komunikat "There is currently no active subscription on this account" dla konta o nazwie TheSilesius.
Jeśli ktoś będzie taki miły i wrzuci taki post na forum TORa, to fajnie byłoby gdyby jeszcze zarzucił linkiem do niego tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sprawdzić jak tam gra sobie teraz radzi, ale mam mały problem. Czułość myszki jest absurdalnie wysoka, wystarczy dosłownie leciutki ruch, a postać wykonuje obrót o 360 stopni. Sprawdzałem w opcjach, ustawione na minimum, ale nic się nie zmienia. Miał ktoś taki problem? Jak temu zaradzić? Dodam, że kiedy grałem ostatnio czyli po samej premierze, tego problemu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować