Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

A ja uważam, że są fajne. Dawno nie grałem w jakąś porządną strzelankę kosmiczną, a po zagraniu w jedną misję stwierdzam, że to całkiem fajna zabawa, tylko szkoda, że są takie ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 22:20, Demagol napisał:

A ja uważam, że są fajne. Dawno nie grałem w jakąś porządną strzelankę kosmiczną,
a po zagraniu w jedną misję stwierdzam, że to całkiem fajna zabawa, tylko szkoda, że są takie
ograniczenia.

Dlatego myślę nad tym miesiącem abonamentu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość kupienia tego miesięcznego abonamentu za te 30zł inną metodą niż paypal czy kartą? karty nie mam, a paypal nie pozwala mi założyć konta bo hasło jest niby za słabe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 22:55, Furr napisał:

> paypal nie pozwala mi założyć konta bo hasło jest niby za słabe...

To ustaw mocniejsze...? O.O

Ludzie, co z wami...?!


Masz mnie za idiotę? Choćbym wpisywał maksymalną ilość znaków, małe, wielkie litery, cyfry, znaki typu &%@! nic to nie daje. Wszystko jest w porzadku poza hasłem, które jest uznawane za za słabe i przez to system nie przepuszcza mnie dalej. Czyszczenie ciastek nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako były subskrybent sprawdziłem sobie dziś na spokojnie wersje f2p...
No i generalnie grac się nie da :)
Tzn inaczej - da się, ale ograniczenia w UI na tylko dwa skill bary to straszna przeginka, zwłaszcza w przypadku tej gry, gdzie na postać przypada najmniej kilkanaście skrótów których podczas walki się aktywnie i naprzemiennie używa.
Granie pvp jest drastycznie upierdliwe, testowo wbiłem na jeden warzone i przykosiłem całe 12 medali [jak na tak długa przerwę i pocięte UI to normalnie jestem z siebie dumny =P], gdzie normalnie przy pełnym ui gdybym mógł korzystać ze wszystkich niezbędnych skrótów moje normalne osiągi to było min 14-16...

Nie mniej rozdanie za friko opcji grania singlowej fabuły jest miłym bonem i każdemu TOR''a polecam bo warstwa solo zawsze była solidna i przyjemna.

Btw brawo dla BW/EA za nie ruszenie optymalizacji od dnia premiery xD
Gra jak chodziła dupnie w pvp tak dalej chodzi dupnie w pvp...

Nie mniej obniżenie abonamentu do rozsądnej sumy sprawiło, że najprawdopodobniej przy kolejnej wypłacie zasponsoruję sobie 1-2 miesiące bo chcę dobić swojego alta na full [a konkretnie 7 altów, zrobiłem w dniu premiery wszystkie klasy postaci wedle kolejności jaką zamierzałem nimi grac, jak widać opłaciło się bo limit na sloty też dali xD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po odinstalowaniu Firefoxa i calkowitym wymazaniu go z rejestru wreszcie paypal przyjął moje piękne hasełko... Gram na Tomb of Freedon Nadd pod nickiem Sipso, gdyby ktoś chciał czasem się spotkać czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy chcą założyć konto na PayPal, doładować je z konta i zakupić subskrypcję:
Przy finalizacji zamówienia należy podać dane karty debetowej czy jakiejś tam.

Czyli... no na razie nie pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Namiary poproszę. Bo z tego co widzę, a mam właśnie otwartą stronę z kupowaniem subskrypcji są opcje: Debit Card albo PayPal. A przy wybraniu PayPala i tak muszę podać kartę debetową lub kredytową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BioWare i EA wrzeszcie poszli po rozum do głowy i obniżyli ceny abonamentu bardzo się ciesze z tego powodu to 30 zł miesięcznie jestem w stanie wydać to tak samo jak doładowuję telefon, co miesiąc. To naprawdę niewiele, dzięki temu przynajmniej można sobie uczciwie pograć bez tych śmiesznych ograniczeń typu ''Kolejka na serwer" czy też ograniczenie w ilości posiadanych kredytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konto PayPal możesz wpłacić środki [pieniądze] za pomocą przelewu bankowego lub pocztowego [to nie fizyka kwantowa, na stronie paypala jest wszystko jasno opisane]. Nie potrzebujesz do tego karty, nie wiem masz rodziców ? Jesteś niepełnoletni, że nie posiadasz własnej karty debetowej ? Poproś mamę czy tatę, niech ci zrobią taki przelew i zasilą twojego paypala kwota 30zł [dla zapasu wpłać 35 bo nie wiem czy pp nie pobiera jakiejś tam symbolicznej groszowej opłaty, tak, żeby nie zabrakło np 50gr czy 1zł przy zakupie już samej subskrypcji]

Po czym wykupując suba już na stronie SW:TOR [po zasileniu konta paypal] kup sobie za pomocą owego paypala subskrypcję.


P.S.
Nie wiem czy w przypadku odnawialnej subskrypcji - a taka jest ta za minimum 30zł, faktycznie nie jest wymagane konto paypal zweryfikowane z podpięta debetówką [prawdopodobnie nie, bo nimby czemu miał by być taki wymóg, ale pewności 100% nie mam]

Zawsze zostaje ci zakup pre-paida lub jednorazowej subskrypcji 2 miesięcznej za 59zł [w tym wypadku na 200% nie ma wymogu podpinania karty pod pp]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konto PayPal wpłaciłem już 32zł (z właśnie delikatnym zapasem na wszelki wypadek). I gdy już swtor.com wysyła na stronę paypal, po zalogowaniu strona prosi mnie o podanie karty debetowej.
Nie chcę zbytnio kupowac od razu dwóch miesięcy bo nie jestem pewien czy po miesiacu nadal będę grać, poza tym niespecjalnie mogę sobie na to teraz pozwolić.
Spróbuję jakieś z 5zł doładować może rzeczywiście jakaś opłata jest z tym wszystkim powiązana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre firmy (nie wiem dlaczego) wymagają konta Paypal z podpięta kartą. Jakiś czas temu nie mogłem zrobić transferu postaci w WoWie (koszt 20€) mając ponad 200 zł, bo Paypal wyświetlał tylko stronę dodania karty. Na takim Steamie regularnie robię zakupy i jeszcze się z czymś takim nie spotkałem, więc rożnie bywa. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak cie strona przekieruje na paypala to zaloguj się na swoje konto, bo domyślnie zawsze wyskakuje okno z prawym panelem do podania danych karty [nowa czysta rejestracja]

Ewentualnie wklej tu screen tej strony na którą cię przekierowuje [tylko wymaz na nim ewentualne dane takie jak login, hasło itp itd]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doładowałem o 30 zł. Zalogowałem się i jestem normalnie na ekranie finalizacji zakupu, jednak tak czy siak należy podać dane karty. Stwierdziłem iż pierdziele i kupiłem te zakichane 60 dni. Przez PayPal. W przypadku "non-recurring" subskrypcji żadna karta nie jest wymagana.

Pierniczenie się z jakimiś dziadostwami, zamiast zrobić game time cardy na 30 dni albo udostępnić przelewy bankowe...

Aha i teraz dopiero dostałem Cartel Coinsy za poprzednie subskrypcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować