Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Czy jest możliwość używanai pojazdów aby nie kończyły się po 2h ?? ;/ Bo kurcze 8k to troszke drogo.. a 2h jazdy to malutko/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak to jest z tą ofertą abonamentową: Recurring subscription? Czyli jak zapłacę te 30zł, będzie mi tę kwotę pobierać co miesiąc, i czy można to jakoś przerwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej. Dla grających na Red Eclipse. Z racji iż nie będę już grać na owym serwie mam do oddania dwa (2) fioletowe kryształy, jeden +41 power, drugi: +41 crit rating. Chętni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 18:05, Zbicku napisał:

Powiedzcie jak to jest z tą ofertą abonamentową: Recurring subscription? Czyli jak zapłacę
te 30zł, będzie mi tę kwotę pobierać co miesiąc, i czy można to jakoś przerwać?


Tak będzie ci pobierać tą kwotę co miesiąc [jak sama nazwa subskrypcji wskazuje].
Wystarczy opłacić abonament po czym anulować suba, tym samym miesiąc sobie opłacisz, nabijesz game time i anulujesz zlecenie stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra kilka h mam już spędzone przy gierce i stwierdzam że takie F2P jeszcze przejdzie, gra jest zacna na serwerze amerykańskim nie mam lagów, do tego znaleźć ludzi do grupy to żaden problem, pewnie dopiero na święta zakupie sobie abonament jak będzie więcej czasu, ale jak na razie da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi własnie zablokowali konto :( bo nie pamietałem specjalnego hasła (First school).. dziwne bo ja nie wpisywałem nic chyba tylko aktora i ulubione zwierzę ;/

Napisałem do nich w support.. Jestem bardzo wkurzony, żę od razu tak blokują :( W dodatku mam subskrypcje to może szybcie jodpiszą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 21:23, Redjevel napisał:

To tylko mozna zalatwic telefonicznie.........


Fajnie ze ja to załatwie telefonicznie :D.. Trudno przezyje bez tej gry. szkoda mi jedynie subskrypcji. Może i to dobry znak by dac sobie spokój.. bo gra wciąga niemiłośernie :D. Będę miał czas na inne gry - a jest ich masa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 22:55, Azazell napisał:

Jak zadzwonić przez sKype? trzeba mieć wykupiony abonament (chyba) ;/

Na darmowe numery USA też? Podobno nie. Ja doładowałem konto zanim dowiedziałem się o możliwości dzwonienia na ich odpowiednik 0800 i z 20 zł na całą rozmowę zjadło mi 88 gr. Gadałem ok 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 22:58, Narmo napisał:

> Jak zadzwonić przez sKype? trzeba mieć wykupiony abonament (chyba) ;/
Na darmowe numery USA też? Podobno nie. Ja doładowałem konto zanim dowiedziałem się o
możliwości dzwonienia na ich odpowiednik 0800 i z 20 zł na całą rozmowę zjadło mi 88
gr. Gadałem ok 10 minut.


haha kurde.. doddzwoniłem sie .. jest darmowy i nie musze nic.. Ale kurde coś przerywa.. tak jakby moje łącze nie wyrabiało? + moj mikrofon gadam a gość nie słyszy..
:D

Co robie.. to przywracam hasło te główne na mejla i przy logowaniu mam podać znów - What is the name of the first school you attended? Fajnie ze pamietam ;/ O ile w ogoóle dodawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 15:50, Sipso2008 napisał:

Namiary poproszę. Bo z tego co widzę, a mam właśnie otwartą stronę z kupowaniem subskrypcji
są opcje: Debit Card albo PayPal. A przy wybraniu PayPala i tak muszę podać kartę debetową
lub kredytową...


Nie masz na pewno karty z opcją płatności w internecie*? Na pewno da się na taką zaakceptować plan subskrypcji (i oczywiście od razu go anulować ;)) - sam tak zrobiłem :).

*To nie jest karta kredytowa, ani debetowa, tylko zwykła karta bankomatowa, większość teraz ma takie opcje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 21:32, alexiej napisał:

Dzwon na skajpie i zalatwiaj - nawet o 2 rano ich czasu bo jak sie dowedzialem sa 24/h
dostepni na tym numerze do Kanady /:)


Nie no nie dam rady.. Jak ja po angielsku powiem swoj login któy jest bardzo rozbudowany i skomplikowany w sumie :D itd.. hahaha nie ma szans. Może kogoś poprosze, ale narazie znajomi rezygnują bo tez się nie czule na sile by zadzwonić w mym imieniu :). Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 08:26, Azazell napisał:

> Dzwon na skajpie i zalatwiaj - nawet o 2 rano ich czasu bo jak sie dowedzialem sa
24/h
> dostepni na tym numerze do Kanady /:)

Nie no nie dam rady.. Jak ja po angielsku powiem swoj login któy jest bardzo rozbudowany
i skomplikowany w sumie :D itd.. hahaha nie ma szans. Może kogoś poprosze, ale narazie
znajomi rezygnują bo tez się nie czule na sile by zadzwonić w mym imieniu :). Masakra.

z amerykanami jeszcze idzie gadać, ciesz się że do UK nie musisz dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 08:26, Azazell napisał:

Nie no nie dam rady.. Jak ja po angielsku powiem swoj login któy jest bardzo rozbudowany
i skomplikowany w sumie :D itd.. hahaha nie ma szans. Może kogoś poprosze, ale narazie
znajomi rezygnują bo tez się nie czule na sile by zadzwonić w mym imieniu :). Masakra.


A myślisz, że jak miałem podać moje nazwisko to miałem prosto? Zapisz sobie po prostu wymowę jakby to anglik z ziemniakami w ustach powiedział - oni i tak sprawdzają z kim mają doczynienia pytając się o numer ticketu jaki napisałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mam. Mam konto bankowe, a z racji, że jeszcze jestem na etapie liceum zwyczajnie kartę anulowaliśmy bo nie jest mi potrzebna gdyż konta używam do allegro praktycznie tylko i wyłącznie.

Sprawa tak czy siak jest już nie aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2012 o 12:39, alexiej napisał:

A myślisz, że jak miałem podać moje nazwisko to miałem prosto? Zapisz sobie po prostu
wymowę jakby to anglik z ziemniakami w ustach powiedział - oni i tak sprawdzają z kim
mają doczynienia pytając się o numer ticketu jaki napisałeś :)



jaki numer ticketu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 13:25, Azazell napisał:

jaki numer ticketu? :D


Piszesz tzw "ticket" ergo maila zgłaszającego problem np z zalogowaniem i potem powołujesz się na niego, bo "dokument" ten otrzymuje specjalny numerek a Ty go podajesz jak zadzwonisz - w ten sposob sprawdzają czy Ty to Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować