Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2012 o 17:10, Azazell napisał:

Dobra problem rozwiązany. udało mi się przypomnieć jakimś cudem tą odpowiedź odnośnie
szkoły :D masakra.



Taki tip na przyszłość - zawsze jak się wypełnia kartę z takimi zabezpieczeniami, to dobrze sobie zrobić screena [lub zapisać w jakimś dokumencie tekstowym] wszystkich wpisanych danych.
Sam mam taki backup w bazie danych keepass [jak ktoś jakimś dziwnym trafem jest fanem teorii spiskowych i boi się programów typu keepass czy lastpass to zawsze można takie dane wpisać w zwykły dokument i wrzucić na jakiś pendrive, tu tez sam mam takowy, kupiony na jakiejś promocji bodajże kingsotna 2gb, leży sobie w biurku z kopia zapasową moich dokumentów, ważnych danych itp rzeczy w zaszyfrowanej bazie danych, jedyne co muszę pamiętać to master password do tej bazy :) Zawsze to lepsze niż spamiętanie 50ciu rożnych haseł.. bo używanie wszędzie jednego hasła to tez niezbyt dobry pomysł]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol12345 since 2002 xD

Tak sobie gram i gram... Tak mi się wydaje, że lvl teraz ciut szybciej leci? Może to dlatego że nie czekam już pół godziny na wz. Cały 44-45 lvl zrobiłem mega szybko. Bez boosterów. Może to i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy gra ktoś [po stronie imperium] na servie The Progenitor ?
Może jakaś polska gildia nawet jest ?
Abonament tani jak barszcz, optymalizacja mniej tragiczna [po kilku godzinach w pve grając f2p nie jest źle, nie spadam z 60 klatek ze wszystkim na full.. co prawda warzones pvp dalej ma framedropy ale do tego przywykłem jeszcze jak grałem jako subskrybent w formule p2p], chyba opłacę subkę na koniec miesiąca jak wypłata wpłynie.

A chętnie bym z kimś na luzie polatał ot chociazby pozbierać komendacje czy gear z wyższego tieru [o ile gear pvp mam całkiem niezgorszy, to ten pve zawsze zaniedbywałem, a czas to zmienić :), zwłaszcza, ze mam starego rekruta dla assasina, wizualnie unikatowy i w mojej opinii bardzo fajny designem set, chętnie go przemodeluję na pve gear]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 18:29, Sipso2008 napisał:

Okej. Dla grających na Red Eclipse. Z racji iż nie będę już grać na owym serwie mam do
oddania dwa (2) fioletowe kryształy, jeden +41 power, drugi: +41 crit rating. Chętni?


Jeśli oferta jeszcze aktualna to przygarnąłbym jednego (tego +41 power najlepiej)
Możesz wysłać maila do postaci o nicku: Malcher (jak serwer w końcu wstanie :)
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie aktualne. Nie było odpowiedzi przez spory czas, to raz, dwa wróciłem na ten serwer, to dwa, a trzy - te kryształy lecą po 3.5 miliona xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jedyne co może zrobić to wyjść z serwera (lewy, dolny róg ekranu, druga od dołu ikonka bodajże przy wyborze postaci), wybrać inny i zrobić nową postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko i córko... postanowiłem zrobić reinstal tak profilaktycznie, odpalam launchera a tam prędkość pobierania nawet do 1mb nie dobija.. no bez jaj.
Ta gra wazy z 25-28gb, przecież z tak zajebistym download serwerem jaki BW tu udostępnia [jak widać] to się będzie kilka dni ciągnąć... chyba tam kogoś posrało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 22:24, Pietro87 napisał:

Matko i córko... postanowiłem zrobić reinstal tak profilaktycznie, odpalam launchera
a tam prędkość pobierania nawet do 1mb nie dobija.. no bez jaj.
Ta gra wazy z 25-28gb, przecież z tak zajebistym download serwerem jaki BW tu udostępnia
[jak widać] to się będzie kilka dni ciągnąć... chyba tam kogoś posrało...


Tak, są z tym problemy, na szczęście każdy plik instalacyjny ściąga się z inną (ale w miarę stałą) prędkością. Jedne szybciej, inne wolniej. Mi to zajęło jakieś 5-6 godzin, mam neta 3MB/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę na łączu 50MB.
A teraz main asset który waży 10gb ciągnie się 45kb/s, nawet nie mam na to komentarza... rozumiem f2p, napór na serwer downloadu ale no w dupę jedyną to tam nikt tego nie przewidział ?
Przecież to jest śmiech na sali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 16:33, Nagaroth napisał:

A po której stronie? Szukam ciekawych ludzi do rp ;)


Sorry, nie zaglądałam przez chwilę. W sumie to po obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja się podepnę, gram na Progrenitorze, po stronie imperium obecnie [mam postaci na LS ale tylko jako zarezerwowane sloty jak kończyłem swoją przygodę tak zapobiegawczo bo czułem, ze gra wejdzie w f2p :)]
Co prawda nie gram jakoś super mocno "rp" ale chętnie pobiegam po jakiś hmach czy operacjach dla pozbierania gearu.

Btw tips dla ludzi którzy dalej na wysokiej klasy sprzęcie maja dziwne czkawki framerateu - nvidia dała piekną opcję adaptive v-synca... wystarczy sobie ustawić w grze v-sync na wyłączony a w sterach grafiki na wlączony w trypie adaptacyjnym na polowe wartości odświeżania. Działa cudnie jak frame rate limiter. Zakłada cap na sztywne 30fps [nie czuć tych irytujących fluktuacji np podczas obracania kamery].
To tez zależy od sprzętu, jednym gra chodziła i chodzi płynnie, innym na ubber pctach wyposażonych w najmocniejsze gpu i cpu TOR krzaczył jak dziki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się to jakoś połączyć, chciałbym pograć trooperem, a moi koledzy jedi, ale idę do portu kosmicznego i pisze że nie mogę teraz coś tam.

I w ogóle chcemy we 4 grać w sithah, różnymi klasami, da się to połączyć żeby od 1szych lvli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 00:12, zerohunter napisał:

Da się to jakoś połączyć, chciałbym pograć trooperem, a moi koledzy jedi, ale idę do
portu kosmicznego i pisze że nie mogę teraz coś tam.


A mozna bardziej po polsku... =.= ?

Dnia 28.11.2012 o 00:12, zerohunter napisał:

I w ogóle chcemy we 4 grać w sithah, różnymi klasami, da się to połączyć żeby od 1szych
lvli?


Nie da się.
Nie od 1szego lv.
Warior i Inquisitor mogą tak zagrać bo obaj startują na Korriban, ale już Agent startuje na Dromund Kaas a Bounty Hunter na Hutta.

Ale po skończeniu tutorialowej 1szej planety i zdobyciu swojego statku możecie zacząć razem grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Energy cell w trooperze to to żólte pod hp?
Będzie potrzebne do jakichś skilli? Bo mam skilla na regenerację tego a nie wiem o co kaman.

No i da się tak zrobić, żeby nie trzeba było ciągle 1 naciskać, tylko taki autofire ustawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 01:04, Pietro87 napisał:

Warior i Inquisitor mogą tak zagrać bo obaj startują na Korriban, ale już Agent startuje
na Dromund Kaas a Bounty Hunter na Hutta.


Imperial Agent też startuje na Hutta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2012 o 11:25, Reffanov napisał:

Imperial Agent też startuje na Hutta. ;)


O a nie na Kaas ?
Patrz coś mi się pomerdało w takim razie, to nawet wygodniej, moga sobie zacząc dwójkami [sw+si i ia+bh]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10lvl wbija się w 6h więc zdążycie pograć sobie jeszcze...

Nie ma auto ataku bo jest on niepotrzebny, ba nawet przeszkadzałby. Na wyższych poziomach wyrabiasz rotację dps albo healujesz/tankujesz. Skilli używasz nonstop, a podstawowego ataku może z dwa/trzy razy na walkę gdy braknie ci zasobu do używania skilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować