Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2013 o 21:44, Orionov napisał:

>czy może dojść w pewnej chwili do sytuacji, że będę za słaby na jakieś moby ?

Jak będziesz robił wszystkie questy to nie.


Ale mówimy o grze free to play?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 22:29, Chlorofil napisał:

> >czy może dojść w pewnej chwili do sytuacji, że będę za słaby na jakieś moby
?
>
> Jak będziesz robił wszystkie questy to nie.

Ale mówimy o grze free to play?

Obcinanie doświadczenia mozna wręcz uznac za dopust bozy, bo po prostu zmusza do eksploracji, jak był weekend z extended XP - wyłączyłem sie z gry, po cholerę tak szybko awansować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 10:56, Aurelinus napisał:

> > >czy może dojść w pewnej chwili do sytuacji, że będę za słaby na jakieś
moby
> ?
> >
> > Jak będziesz robił wszystkie questy to nie.
>
> Ale mówimy o grze free to play?
Obcinanie doświadczenia mozna wręcz uznac za dopust bozy, bo po prostu zmusza do eksploracji,
jak był weekend z extended XP - wyłączyłem sie z gry, po cholerę tak szybko awansować?


A grasz kolego free to play czy masz suba? Pytam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tego, że ostatnio można pobrać stwor''a za darmo usłyszałem o tym od kumpla, i planuje pobrać, ale przed tym wolę zapytać, czy ta darmowa wersja, jest jakoś mocno z czegoś okrojona, czy coś takiego. Wiecie, ogólnie, czy to po prostu darmowa wersja, z dodatkowymi materiałami do kupienia, czy poprostu to okroili, i dali, na wabik, na następnych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 22:12, Odin123 napisał:

Mam pytanie odnośnie tego, że ostatnio można pobrać stwor''a za darmo usłyszałem o tym
od kumpla, i planuje pobrać, ale przed tym wolę zapytać, czy ta darmowa wersja, jest
jakoś mocno z czegoś okrojona, czy coś takiego. Wiecie, ogólnie, czy to po prostu darmowa
wersja, z dodatkowymi materiałami do kupienia, czy poprostu to okroili, i dali, na wabik,
na następnych klientów.


http://www.swtor.com/free/features

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 10:51, Chlorofil napisał:

Mógłby mi ktoś jak krowie na rowie wyjaśnić co traci a co zyskuje gracz który nie kupił
subskrypcji, a gracz który ją wykupił ?


link wyzej masz przeciez z czytelnymi poziomymi kategoriami co komu przysluguje. roznic jest duuuuzo.

suba - wiadomo.
prefered - ktos kto cos kupil minimum za 5 dolcow, czyli tez ktos to kupil sube np: na miesiac i jej nie przedluzyl.
free-to-play - ani zlotowki na gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 12:26, Chlorofil napisał:

To może inaczej... warto kupować suba ?


jak napisze ''tak'' to polecisz i kupisz ?
jak napisze ''nie'' to skreslisz gre ?

nie potrafie odpowiedziec na to pytanie za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 13:39, EmperorKaligula napisał:

> To może inaczej... warto kupować suba ?

jak napisze ''tak'' to polecisz i kupisz ?
jak napisze ''nie'' to skreslisz gre ?

nie potrafie odpowiedziec na to pytanie za Ciebie.


Ja po prostu nie wiem co tracę nie mając suba, a co zyskuję go mając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 16:11, Chlorofil napisał:

Ja po prostu nie wiem co tracę nie mając suba, a co zyskuję go mając.


http://www.swtor.com/free/features

tutaj wszystko jest opisanie. jak nie jestes w stanie tego zrozumiec (bariera jezykowa), to poziom jezykowy gry, stawiajacej mocno na fabule i duza liczbe dialogow, tez bedzie za wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 16:22, EmperorKaligula napisał:

> Ja po prostu nie wiem co tracę nie mając suba, a co zyskuję go mając.

http://www.swtor.com/free/features

tutaj wszystko jest opisanie. jak nie jestes w stanie tego zrozumiec (bariera jezykowa),
to poziom jezykowy gry, stawiajacej mocno na fabule i duza liczbe dialogow, tez bedzie
za wysoki.


No właśnie nie bardzo. Jestem na Coruscant i fabułę rozumiem póki co całkiem nieźle ale nie znam pojęć które są w tej tabelce. Poczekam na odpowiedź może kogoś kto rzeczywiście gra i jest w stanie podać mi zasadnicze różnicą między tymi wersjami gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 16:34, Chlorofil napisał:

No właśnie nie bardzo. Jestem na Coruscant i fabułę rozumiem póki co całkiem nieźle ale
nie znam pojęć które są w tej tabelce. Poczekam na odpowiedź może kogoś kto rzeczywiście
gra i jest w stanie podać mi zasadnicze różnicą między tymi wersjami gry.

Moim skromnym zdaniem, najlepiej zacząć od f2p, pograć trochę i potem zastanowić się czy warto brać abonament.
Subskrypcja tak naprawdę ma znaczenie w przypadku gry na serwerach PvP oraz jeśli chcemy po ukończeniu fabuły dalej się bawić w raidy, misje specjalne OPSy itp. wydarzenia socjalne. Do przejścia fabuły na PvE lub PPG jest to kompletnie niepotrzebny wydatek, drobne ograniczenia można wykupić na TGNie, jeśli ktoś potrzebuje dostępu do Cargo czy więcej slotów w ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam . Dorwałem się dziś SW. I wszystko by było fajnie gdyby nie pewien problem.
Klient zaktualizowany i ładnie się odpala ale w momencie kiedy powinno pojawićsię menu gry lub coś w ten deseń ekran staje się czarny i wypluwa mi ładny komunikat o zbyt dużej rozdzielczości. I tu jest pies pogrzebany. Gdzie tą rozdzielczość zmienić ? Bo żadnego menu czy klienta defaultowego niema ? Najwyższa możliwa rozdzielczość to u mnie 1366x768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 15:09, ArmituriaVeria napisał:

Najwyższa możliwa rozdzielczość
to u mnie 1366x768


sprobuj wcisna alt+taba podczas ladowania reklam i innych takich. mialem podobny problem i dopiero w oknie moglem normalnie gre uruchomic i pozmieniac opcje tak jak chce. a jak nie to zostaje edycja config.ini:

http://segmentnext.com/2012/01/13/swtor-ini-tweaks-guide-graphics-and-performance/

z tego co pamietam (news sprzed roku) to sciezka jest taka sama, ale sama zawartosc tego pliku kompletnie sie zmienila (ale rozdzielczosc jest tam dalej do wpisania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 18:44, EmperorKaligula napisał:

> Najwyższa możliwa rozdzielczość
> to u mnie 1366x768

sprobuj wcisna alt+taba podczas ladowania reklam i innych takich. mialem podobny problem
i dopiero w oknie moglem normalnie gre uruchomic i pozmieniac opcje tak jak chce. a jak
nie to zostaje edycja config.ini:

http://segmentnext.com/2012/01/13/swtor-ini-tweaks-guide-graphics-and-performance/

z tego co pamietam (news sprzed roku) to sciezka jest taka sama, ale sama zawartosc tego
pliku kompletnie sie zmienila (ale rozdzielczosc jest tam dalej do wpisania)


No właśnie problem polega na tym ze wersję z ALT-TAB wypróbowałem i po tym utraciłem wogóle dostep do systemu poprostu czarny ekran i "dupa". Nawet po ustawieniu odpowiedniej rozdziałki w trybie awaryjnym.
Poprostu się sfajdało i właśnie kończę system reinstalować.

Co do Config ini..tez nie działało... zobacze moze ruszy po instalacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie dlaczego nie mogę ustawić tego security key''a na mój telefon? Czyżby zmienili że tylko premium mogą to robić a normalni ludzie muszą tą małą zabawką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować