Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2014 o 20:26, Kirabaxior napisał:

Po roku ściągnąłem znów TORa, ponad 25gb i co? Nie ma mojej postaci. Czy to możliwe,
że po roku bezczynności EA usunęło moją postać?


Możliwe. Ostatnio chyba miały być jakieś czystki na serwerach, bezpieczne miały być tylko te postaci, które miały kiedyś suba opłaconego (o ile się nie mylę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2014 o 21:19, Kirabaxior napisał:

20 albo mniejszy. na F2p dość wolno się expiło



No to postać zdechła. W listopadzie bodaj była czystka niekatywnych postaci i tylko te mające 30 poziom i wyższy były w pełni bezpieczne. Niższe miały przedział czasowy- chyba czyścili wszystkie postacie 1-10 nieaktywne od miecha i 11-29 od 3 miechów. Więc niestety twoja postać załapała się na kill listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 01:18, Kirabaxior napisał:

No nie dobsz. Ale trudno, pogram kimś innym :P Wy wciąz gracie?

Co do szczegółów to "wystawiano na licytację" nazwy postaci, więc najprawdopodobniej ktoś sobie wziął twoją nazwę i w ten sposób postać zniknęła. Postacie nie są usuwane, dopóki imię/nazwa pozostaje bezpańska, ale w przypadku f2p do któregoś levelu (chyba właśnie 10) są usuwane permanentnie po jakimś czasie bezruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 01:18, Kirabaxior napisał:

No nie dobsz. Ale trudno, pogram kimś innym :P Wy wciąz gracie?


Od czasu do czasu. Ostatnio dość ostrą fazę na TOR miałem gdzieś w okolicach października-listopada ubiegłego roku, ale potem wyszedł AC IV, skupiłem się na nim, sub się skończył (tak, miałem nawet suba wykupionego!) i na razie jakoś wracać nie planuję (choć myślałem o tym ostatnio ze względu na Starfightera, ale wessały mnie Our Darker Purpose i Marvel Puzzle Quest - w nic innego ostatnio nie gram).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem wykupić, bo na f2p fajnie gra się tylko przez jakiś czas. Wolniej się expi i później gra przez liczne ograniczenia przestaje się podobać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 00:47, Kirabaxior napisał:

Właśnie miałem wykupić, bo na f2p fajnie gra się tylko przez jakiś czas.


Moim zdaniem warto, przynajmniej raz. Tym bardziej, że sub obecnie dla Polaków jest tańszy, niż dla innych nacji (60 złociszy za 2 miechy - zwykle MMO kosztują kilkanaście - kilkadziesiąt złotych więcej). Na dodatek dzięki subowi dostaniesz trochę Cartel Coins (i możesz je zdobywać dzięki acziwkom, nie wiem, czy przy f2p jest to możliwe), kupisz sobie trochę unlocków, które zostaną Ci po zakończeniu suba. Ja jakoś w październiku kupiłem dwumiesięczną subskrypcję i naprawdę nie żałowałem, mimo, że przestałem grać w dniu premiery AC IV. Naprawdę świetnie się bawiłem nową postacią (Sorc) i pewnie niedługo znowu najdzie mnie faza na Gwiezdne Wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co najlepiej kupic za cartele? Jezeli nie interesuja mnie sloty na postaci i dodatkowe rasy. Wiecej miejsca w plecaku? Mozliwosc zakladania fioletowych itemów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2014 o 09:26, conan8 napisał:

Co najlepiej kupic za cartele?


Zależy od tego, jak grasz. Jeśli chcesz się zająć craftingiem, to warto by było pomyśleć o odblokowaniu trzeciego Crew Skilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrnąłem do misji Esseles falshpoint, której samemu nie sposób wykonać, potrzeba kogoś do pomocy. I tutaj mam pytanie- jak można to wykonać z kimś, co zrobić, by otrzymać pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 18:09, Thalanthas napisał:

Musisz wejść do kolejki flashpointowej. Tam znajdzie ci grupę z którą zrobić Flashpointa.


Dzięki ogromne. Nie da się ominąć, anulować takiej misji, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 18:14, Essau napisał:

Dzięki ogromne. Nie da się ominąć, anulować takiej misji, nie?


Możesz z niej wyjść albo w ogóle ją ominąć. Nikt cie nie zmusza do robienia flashpointów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie: po prologu fabuła dla wszystkich klas jest taka sama w tym sensie, że zwiedzamy te same planety w tej samej kolejności? Zastanawia mnie, czy warto grać dwiema postaciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planety odwiedzasz w takiej samej kolejności (nieco innej pomiędzy stronami konfliktu). Fabuła jednak jest zupełnie inna do momentu gdy docierasz na Makeb (dodatek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli wykupię subskrypcję na miesiąc i stworzę postać o rasie dostępnej tylko dla subskrybentów, to po wygaśnięciu subskrypcji będę mógł dalej grać tą postacią w ramach już free to play?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować