Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Najdłużej w sumie to czekałem dzisiaj, bo 1 minutę. Naprawdę sprawnie to wszystko idzie. :)
Jak wyłączałem grę za to, to jak szybko włączyłem Chrome i Steama, to pojawił się błąd "BitRaider error", co to oznacza? czy to nie ten program od aktualizacji gry? Było tam "update" i "close" , ale dałem close, gdyż spieszyłem się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2014 o 00:24, Manigoldo napisał:

pojawił się błąd "BitRaider error"


Use Google, Luke! BitRaider to klient do ściągania plików TOR (czyli właśnie aktualizacji). Można się go pozbyć, ALE wymaga to ponownego ściągnięcia prawie całej gry. -> http://eatsleepsmashrepeat.enjin.com/forum/m/14394680/viewthread/11070380-getting-rid-bitraider-swtor-client-for-downloading

Zaznaczam i podkreślam - robisz to na własną odpowiedzialność, a proces jest nieodwracalny i jeśli będziesz chciał to zmienić, to musisz robić pełny reinstall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, rozumiem. Raczej nie skasuję tego. ;D
Teraz bawię się w UI Editorze. Widziałem ludzi, co mieli tak piętrowo różne paski skilli. Czy można to jakoś ustawić automatycznie, czy muszę się bawić w Editorze i wszystko ostrożnie przemieszczać? Chcę mieć trzy paski jeden pod drugim, gdyż nie uśmiecha mi się przewijanie podczas walki w poszukiwanie skilli. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 00:34, Manigoldo napisał:

Chcę mieć trzy paski jeden pod drugim


Nie słyszałem o automatycznym ustawianiu. Obawiam się, że musisz jednak wszystko sobie ustawić ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy gracz w SW zapytam czy można zmienić Legacy Surname - bo nie opacznie wybrałem takie z dolnej części ciała ;/

Same imiona postaci mam takie bardziej klimatyczne, a Legacy wybrałem mocno przypadkowo gdyż nie wczytywałem się o co z tym tak właściwie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2014 o 00:56, Ring5 napisał:

> Chcę mieć trzy paski jeden pod drugim

Nie słyszałem o automatycznym ustawianiu. Obawiam się, że musisz jednak wszystko sobie
ustawić ręcznie.

Ustawiłem, wygląda fajnie, nawet lepiej niż myślałem. ;) Teraz muszę odczekiwać, aż łaskawy launcher się zaaktualizuje... to jest chyba największy minus tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę mocno ludziom, co szybko wbijają level na tym 12xp boost... :S Póki co zbieram kasę na co innego, ale czy dodatek jest wart wydania cięzko odchowanych złotówek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czego zazdrościć, później dzięki takim ludziom co dopiero zaczynają grać, i szybko level wbijają nie mają pojęcia, jak grać własną klasą postaci oraz mają bardzo duże braki w ekwipunku, a następnie wbijają się na FP czy Ops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 08:47, Derneth napisał:

Nie ma czego zazdrościć, później dzięki takim ludziom co dopiero zaczynają grać, i szybko
level wbijają nie mają pojęcia, jak grać własną klasą postaci oraz mają bardzo duże braki
w ekwipunku, a następnie wbijają się na FP czy Ops.

Masz rację! I teraz to zauważyłem... :) Nie kupiłem dodatku i chyba nie kupię, subba cofnąłem z powodu braku czasu przed świętami, ale generalnie grą jestem zachwycony! Niedługo chyba znowu wykupię, przynajmniej miesiąc. :) Super jest wykonywać questy i poznawać klasę, zdobywać legacy points.

Tylko czemu mam status "Subscriber" skoro miesiąc subskrypcji dawno minął? Nie powinno być "preferred status" ? Chodzi mi o początek, kiedy wybiera się postać, którą chce się grać spośród stworzonych postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że kliknąłeś podczas swojej subskrypcji na "reffered" link, który daje dodatkowe 7 dni do suba oraz paczkę z kilkoma przedmiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2014 o 08:26, Derneth napisał:

Możliwe, że kliknąłeś podczas swojej subskrypcji na "reffered" link, który daje dodatkowe
7 dni do suba oraz paczkę z kilkoma przedmiotami.

Na bank nie. 48 dni minęło od czasu zakupienia subba. Co dziwne, mimo cofnięcia to mam nieudaną transakcję pobrania z mojego konta 30zł ;P i tak codziennie (wchodzi na liście w miejsce poprzedniej). Czy to normalne? Nie wiem jak sprawdzić czy i ile mam dni subba.
Kartę jak coś to odłączyłem.

I mam takie info:
Account created 09/10/2014
Next billing date: 11/20/2014
I status FAILED transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie, jak jeszcze z poziomu konta na stronie SWTOR, wywalisz informacje o karcie bo z tego co widzę to co miesiąc próbują ci ściągnąć kasę za suba. I poszukaj jeszcze na forum SWTOR albo na google linka do anulowania suba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2014 o 08:08, Derneth napisał:

Najlepiej będzie, jak jeszcze z poziomu konta na stronie SWTOR, wywalisz informacje o
karcie bo z tego co widzę to co miesiąc próbują ci ściągnąć kasę za suba. I poszukaj
jeszcze na forum SWTOR albo na google linka do anulowania suba.

Wywaliłem informacje o karcie wczoraj (usunąłem kartę z konta), a potem jeszcze raz wpisałem link do "cancel subscription". Nadal to samo. :(
Napisałem do nich ticket, nic to nie zmieniło, ale kumpel mi poradził zadzwonić, bo i tak w takich sytuacjach odpisują, żeby do nich zadzwonić. Linie główne zajęte, a te przeznaczone do krajów nie będących USA, Niemcami, Francją czy UK również (z tym, że tam za impuls mi pobrało opłatę za rozmowę..)
Co mam robić? :( Nie chcę, żeby mi chcieli ściągać kasę z konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajj, i jeszcze coś:
Jak chcę kupić niby subba, to jest napisane:

Current Subscription:
None

A po wpisaniu tego linku z cancel:
You have no play time. Please sign-up for a recurring subscription plan or redeem a Game Time Code.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2014 o 14:55, Derneth napisał:

No jedynie pozostaje ci wysłanie maila do supportu bądź dzwonienie do nich.

Post na forum - zero odpowiedzi; sugmit ticket - odpowiedź, że mam zadzwonić (czyli mail odpada, tym bardziej, że jest do innych spraw jak czytałem); dzwonię: czekam czekam... 8zł w plecy i się nie doczekałem mimo czekania kilka razy więcej niż "estimated waiting time is 1 minute" ... Jakieś inne pomysły? Wygląda na to, że moja przygoda z tą grą dobiega przedwcześnie końca. Dobrze, że nie kupiłem dodatku. Co się tknie EA to może nie schrzani, ale utrudni. Maila z kodem potwierdzającym muszę co chwila jak chcę się zalogować odbierać, ale za to otrzymać pomoc - w ogóle! ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem co w końcu chcesz zrobić - kupić subskrypcję czy z niej zrezygnować, ale zwracam uwagę, że system płatności EA nie przyjmuje bardzo wielu polskich kart płatniczych, w szczególności odpadają te zwykłe RORowe (typu Electron itp.), nawet jeśli posiadają kod CCV. To musi być prawdziwa karta kredytowa lub debetowa, wymagająca zasilania z osobnego konta. W innym wypadku zawsze pojawi się "failed transaction".
Wyjściem jest stworzenie konta na PayPalu i zakup subskrypcji na 2 miesiące, która to opcja obsługuje PayPal, inne wersje subskrypcji - nie. Albo znalezienie obsługiwanej karty kredytowej (metodą prób i błędów, aż przyjmie transakcję).
Problemami z pobieraniem opłaty, która nie dochodzi do skutku nie przejmowałbym się, nie pobiera, nie ma suba i tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować