Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

W skrócie chodzi o to, że kolega Manigoldo posiada nadal status subskrypcji po tym, jak ją anulował a system nadal próbuje mu naliczyć opłaty za miesiąc następny. Co ciekawe suba ma w systemie nie odnawialnym, więc pewnie kupił pre-paid albo wykupił ze strony SWTOR opcje na 60 dni. I zgadzam się najlepszy sposób to używanie PayPal do takich transakcji, jak kupowanie suba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2014 o 11:10, Derneth napisał:

W skrócie chodzi o to, że kolega Manigoldo posiada nadal status subskrypcji po tym, jak
ją anulował a system nadal próbuje mu naliczyć opłaty za miesiąc następny. Co ciekawe
suba ma w systemie nie odnawialnym, więc pewnie kupił pre-paid albo wykupił ze strony
SWTOR opcje na 60 dni. I zgadzam się najlepszy sposób to używanie PayPal do takich transakcji,
jak kupowanie suba.

Nie kupowałem pre-paida ani opcji na 60 dni poprzez PayPal, stąd ta sytuacja jest dziwna. Wybrałem subskrypcję odnawialną co 30 dni, ale jakoś 28 dnia ją cofnąłem (powody wyjaśniłem na forum, a im też napisałem uzasadnienie, mimo że było ono fakultatywne).
PayPala chciałem użyć, ale za długo szedł ten kod powiązujący konto PayPal z kartą kredytową, więc użyłem samej karty.
Czy jeśli zamknę konto, a potem je otworzę (o ile jest taka opcja) to to coś może dać? Mówię o koncie Star Wars: The Old Republic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy jeśli zamknę konto, a potem je otworzę (o ile jest taka opcja) to to coś może dać?
> Mówię o koncie Star Wars: The Old Republic.
Jeśli z kontem nie jest powiązana żadna karta, to niech oni się martwią, nie ty ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2014 o 15:37, Aurelinus napisał:

Jeśli z kontem nie jest powiązana żadna karta, to niech oni się martwią, nie ty ;).

Heh łatwo powiedzieć... :P Ja ciągle mam status subskrybenta, który mi się nie należy tak samo jak przywileje z niego wynikające, a poza tym, codziennie chcą mi potrącać kasę z opcji subskrypcji, której nie wybrałem... Nie chcę ryzykować, że będę sobie beztrosko (no prawie) grał, aż kiedyś moje konto zostanie zablokowane. I jestem ogólnie uczciwy, stąd nie chcę być subskrybentem, jeśli tak naprawdę nim nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2014 o 17:30, Manigoldo napisał:

Nie chcę ryzykować, że będę sobie beztrosko
(no prawie) grał, aż kiedyś moje konto zostanie zablokowane. I jestem ogólnie uczciwy,
stąd nie chcę być subskrybentem, jeśli tak naprawdę nim nie jestem.

Zgłosiłeś ticketem? To wystarczy, niech się gonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2014 o 23:30, Aurelinus napisał:

> Nie chcę ryzykować, że będę sobie beztrosko
> (no prawie) grał, aż kiedyś moje konto zostanie zablokowane. I jestem ogólnie uczciwy,

> stąd nie chcę być subskrybentem, jeśli tak naprawdę nim nie jestem.
Zgłosiłeś ticketem? To wystarczy, niech się gonią.

Zgłosiłem zgłosiłem, a nawet dzisiaj maila napisałem... jednak poczucie niesmaku zostało. Nie wiem jak można spieprzyć Customer Support do tej gry, a problemy jak myszkowałem po forum były widoczne od 2012 w różnych sprawach (nie podobnych do mojej, ale jednak) dot. subskrypcji. Jeśli mają traktować klienta jak śmiecia, który ma płacić i nie oczekiwać żadnego feedbacku w zamian, no to chyba mnie stracili jako fana Star Wars i kogoś, kto już krótko po zagraniu zakupił subba... :P może coś mi odpiszą w mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2014 o 23:54, Manigoldo napisał:

Jeśli mają traktować klienta jak śmiecia, który ma płacić i nie oczekiwać
żadnego feedbacku w zamian, no to chyba mnie stracili jako fana Star Wars i kogoś, kto
już krótko po zagraniu zakupił subba... :P może coś mi odpiszą w mailu.

Z jednej strony absolutnie cię rozumiem, ale chyba powinieneś tez zrozumieć ich - obsługiwanie 1-2 mln użytkowników zawsze powoduje problemy, a tak naprawdę dotyczy to każdej gry MMO, bez wyjątku, tyle, że tym razem to akurat ty masz z suportem mniej szczęścia tutaj. Inni w WoWie, a jeszcze inni w GW itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 02:07, Aurelinus napisał:

Z jednej strony absolutnie cię rozumiem, ale chyba powinieneś tez zrozumieć ich - obsługiwanie
1-2 mln użytkowników zawsze powoduje problemy, a tak naprawdę dotyczy to każdej gry MMO,
bez wyjątku, tyle, że tym razem to akurat ty masz z suportem mniej szczęścia tutaj. Inni
w WoWie, a jeszcze inni w GW itp.

Grałem już w: Tibię, RuneScape, World of Warcraft, Runes of Magic, Age of Conan i jeszcze jedno MMO, którego nazwy nie pamiętam. We wzszystkich była bardzo dobra obsługa, stąd może tutaj jest przyczyna mojej irytacji - banał w postaci fixu na koncie, a tyle problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 22:26, Manigoldo napisał:

Grałem już w: Tibię, RuneScape, World of Warcraft, Runes of Magic, Age of Conan i jeszcze
jedno MMO, którego nazwy nie pamiętam. We wzszystkich była bardzo dobra obsługa, stąd
może tutaj jest przyczyna mojej irytacji - banał w postaci fixu na koncie, a tyle problemów.

Zajrzyj na forum innych MMO, szybko zmienisz zdanie i uznasz się po prostu za szczęściarza, tu go akurat nie masz i to tyle (choć ja bym to akurat uznał za mega szczęście - mieć suba i nie płacić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 00:46, Aurelinus napisał:

Zajrzyj na forum innych MMO, szybko zmienisz zdanie i uznasz się po prostu za szczęściarza,
tu go akurat nie masz i to tyle (choć ja bym to akurat uznał za mega szczęście - mieć
suba i nie płacić).

... a potem dostać bana za wykorzystywanie bugów... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ... a potem dostać bana za wykorzystywanie bugów... ;P
Wydaje mi się, że dopełniłeś formalności, ban oczywiście jest możliwy, ale mało prawdopodobny, a z drugiej strony, jaki problem założyć nowe konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2014 o 19:27, Aurelinus napisał:

jaki problem założyć nowe konto?


Nie zapominaj, ze TOR jest powiazany z Originem (jesli konto bylo zakladane na ten sam adres mailowy), wiec ban jednak moze zabolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 00:28, Ring5 napisał:

Nie zapominaj, ze TOR jest powiazany z Originem (jesli konto bylo zakladane na ten sam
adres mailowy), wiec ban jednak moze zabolec.

To jest akurat raczej wykluczone, Origin i SW TOR nie są powiązane w żaden sposób, dane na Originie (na SW ToRze też) możesz w każdej chwili zmienić (i na Origin loginem jest e-mail, na SW nick). Pewnie, wygodnie jest mieć te same loginy na obu kontach, ale związków między nimi nie ma lub są bardzo pozorne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 16:29, Aurelinus napisał:

To jest akurat wykluczone


To jak wyjasnisz fakt, ze mam TORa w Originie i z jego poziomu gre wielokrotnie odpalalem? Jesli oba konta (TOR i Origin) zalozyles na ten sam adres mailowy, sa one automatycznie laczone. Niestety, nie mam jak tego obecnie udowodnic, bo moj laptop polegl i moze dopiero w polowie grudnia dojda do niego czesci, wtedy zrobie screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 19:51, Ring5 napisał:

To jak wyjasnisz fakt, ze mam TORa w Originie i z jego poziomu gre wielokrotnie odpalalem?
Jesli oba konta (TOR i Origin) zalozyles na ten sam adres mailowy, sa one automatycznie
laczone. Niestety, nie mam jak tego obecnie udowodnic, bo moj laptop polegl i moze dopiero
w polowie grudnia dojda do niego czesci, wtedy zrobie screena.

Wydaje mi się, że jak zmieniałem hasło w ToR, to i na Origin mi się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zaczynac w to gre?

Wiem ze duzo sie rzeczy pozmienialo, ponoc F2P nie boli tak jak kiedys. Niemniej jednak mam pewne obawy, bede sie dobrze bawil? Oraz czy bede odczuwal duzy niedosyt i duza chec by zasiegnac mikroplatnosci? Oczywiscie chcialbym tego uniknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie będziesz chciał opłacić suba, gdy po ograniu SWTOR na koncie F2P ci się on spodoba. A itemki, które są w Cartel Market (Item Shop) można bez problemu kupić od innego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyhaj na tanie abonamenty na G2a.com ja kupilem za 15zł. Raz warto zapłacić, bo po skończeniu się suba masz preferred, czyli taki dużo lepszy free account :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to teraz jest. Kiedy tworzę np. BH i dobijam do 10 lvl, wybieram specjalizację(jak zwał, tak zwał). Nie mogę już potem w trakcie gry jej zmienić? Potem mam jeszcze do wyboru 3 drogi. Czy jak np. wybiorę Mercenary, to mogę być DPS, a nie healerem jak dobrze rozumiem, ale jak ma się to do innych klas DPSowych? I czy można potem zmienić na np. healera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować