Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Jest tak, jak wcześniej minus branie questa na Advance Class i drzewek. I tak u NPC na flocie bądź po kupieniu perka z Legacy, można przełączać się pomiędzy "drzewkami" wybranej klasy zaawansowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje one time purchase za abonament 60 dniowy podczas płatności przez boku mobile? Na starej karcie leży i się kurzy kilka stów i może warto by było je wykorzystać bo nigdy w życiu tego nie wydzwonię. Pokazuje mi kwotę 60 złotych ale muszę złożyć zamówienie (a w przypadku tego rodzaju płatności nie ma zwrotów) by zobaczyć jaka będzie w ogóle cena końcowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z płatnością w SWTOR.
Gdy chce zapłacić za np: Shadow of Revan za pomocą paysafecard to wyskakuje ta wiadomość
"The selected product is not supported by the payment method. Please select another product or change the payment method."
Chciał bym się dowiedzieć czy ktoś też ma taki sam problem i czy jest rozwiązanie.
Z góry dziękuje ;)

20150521081056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem, żaden z tych dodatków nie jest dostępny dla graczy f2p?

I jak się ma sprawa z gra teraz? Dużo ludzi? jest sens grać solo? Bo znajomych do gry w to nie mam, a bym pograł. Kiedyś już próbowałem solo, ale po kilku lvl nie byłem w stanie wykonać zadań już =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2015 o 10:08, Ecko09 napisał:

Jak rozumiem, żaden z tych dodatków nie jest dostępny dla graczy f2p?

I jak się ma sprawa z gra teraz? Dużo ludzi? jest sens grać solo? Bo znajomych do gry
w to nie mam, a bym pograł. Kiedyś już próbowałem solo, ale po kilku lvl nie byłem w
stanie wykonać zadań już =/

Chyba żartujesz. Wszystkie wątki fabularne można przejść solo z tzw. palcem w d... Ale to taka sama gra RPG jak każda inna wymaga zrównoważonego rozwoju postaci (i wiedzy o swojej, wybranej klasie) i ciągłego zakupu/uzupełniania sprzętu by sprostać wyzwaniom na odpowiednim levelu. To samo dotyczy dozbrajania towarzyszy, którzy niejednokrotnie pozwalają uratować skórę.
Teoretycznie w kwestii zakupu sprzętu można polegać na znajdźkach dropionych w grze, ale nie daje to poczucia komfortu i z reguły kończy się zablokowaniem na jakimś bossie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2015 o 17:29, Aurelinus napisał:

Chyba żartujesz. Wszystkie wątki fabularne można przejść solo z tzw. palcem w d...


Ecko nie napisał nic o wątku fabularnym, tylko o tym, że w pewnym momencie nie był w stanie grać solo. Prawdopodobnie chodzi o Flashpointy lub Heroic questy.

Dnia 02.07.2015 o 17:29, Aurelinus napisał:

Teoretycznie w kwestii zakupu sprzętu można polegać na znajdźkach dropionych w grze,


Bardzo teoretycznie. W praktyce bez craftingu lub zakupów w Galactic Market raczej daleko się nie zajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2015 o 17:39, Ring5 napisał:

Ecko nie napisał nic o wątku fabularnym, tylko o tym, że w pewnym momencie nie był w
stanie grać solo. Prawdopodobnie chodzi o Flashpointy lub Heroic questy.

Żadnego z nich nie gra się solo, a i pchanie się tam w grupie często kończy się dramatycznie. Słowo "zadania" kojarzy mi się jednak z wątkiem głównym i "planet questami" do których pomoc jest co najmniej zbędna.

Dnia 02.07.2015 o 17:39, Ring5 napisał:

Bardzo teoretycznie. W praktyce bez craftingu lub zakupów w Galactic Market raczej daleko
się nie zajdzie.

Raczej kupowanie modów za komendacje jest bardziej sensowne, przynajmniej dopóki nie ma się sporego zapasu gotówki. Na dzieńdobry dostajesz przecież legacy gear, więc posiłkowanie się GTNem jest raczej fanaberia niż potrzebą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umie ktoś coś poradzić na tragiczną optymalizację gry? Na GeForcie 970, 8gb ramu i Core i5 gra chodzi beznadziejnie. Słyszałem, że coś popsuli razem z patchem 3.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2015 o 21:56, Kazak napisał:

Umie ktoś coś poradzić na tragiczną optymalizację gry? Na GeForcie 970, 8gb ramu i Core
i5 gra chodzi beznadziejnie. Słyszałem, że coś popsuli razem z patchem 3.0.

U mnie na podobnym sprzęcie chodzi bez zarzutu, nigdy nie było problemów z żadną optymalizacją, grę da się uruchomić na naprawdę wiekowym sprzęcie. Gorzej z lagiem na serwerach, tu już nie bywa tak wesoło.

Dnia 02.07.2015 o 21:56, Kazak napisał:

Do solowej gry polecacie Inkwizytora czy Wojownika Sithów?

Byleś nie zaczynał od Maraudera/Sentinela, bo to mięczaki, wymagają dużo cierpliwości i wprawy w grze, choć wszyscy rzucają się na postać z dwoma mieczami jak szczerbaty na suchary :/.
Pamiętaj jednak, że na imperium wszystkie storyline''y są ogólnie gorsze od tych po stronie repy, żebyś się nie zawiódł, szczególnie bezpłciowi bywają towarzysze.
Wg mnie jeśli chodzi o jakość to Knight>Smuggler>długo, długo nic, potem Warrior>Imperial Agent i pozostali. Choć są wielbiciele story Imperial Agenta, ale jak dla mnie to nuda nie do opisania. Na pewno najgorsze są BH, Si po stronie imperium i Trooper z Consularem na repie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2015 o 02:15, Aurelinus napisał:

Pamiętaj jednak, że na imperium wszystkie storyline''y są ogólnie gorsze od tych po stronie
repy,


Ja akurat mam odwrotnie - zaczynałem grać BHem, było ok, ale bez szaleństw. Skończyłem, zacząłem Jedi Knightem, ledwo ukończyłem pierwszy akt i odpuściłem, bo mnie dobił patosem wyciekającym z ekranu i wciskaną na siłę propagandą, jaka to ta Republika kochana, miłująca pokój i wolność, a Jedi są tacy cudowni... Rzygać się chciało. Zacząłem więc komandosem (bo uznałem, że Smuggler jest zbyt podobny do BHa), ale tu także w połowie pierwszego aktu sobie odpuściłem. Wróciłem na jedyną słuszną Stronę Mocy, zacząłem grać jako Imp Agent, było nieźle, ale brakowało mi machania latarką, więc wziąłem SInqa i to było to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2015 o 02:15, Aurelinus napisał:

>

> Do solowej gry polecacie Inkwizytora czy Wojownika Sithów?
Byleś nie zaczynał od Maraudera/Sentinela, bo to mięczaki, wymagają dużo cierpliwości
i wprawy w grze, choć wszyscy rzucają się na postać z dwoma mieczami jak szczerbaty na
suchary :/.

>

Ja bym preferował podwójny miecz świetlny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2015 o 01:44, Kirabaxior napisał:

Kupiłem takie dwa, bo doczytałem się że ludzie nie mieli żadnych problemów z aktywacją
na starym koncie.

Na stronie supportu jest napisane, że tylko jedno można do konta dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2015 o 02:15, Aurelinus napisał:

> Umie ktoś coś poradzić na tragiczną optymalizację gry? Na GeForcie 970, 8gb ramu
i Core
> i5 gra chodzi beznadziejnie. Słyszałem, że coś popsuli razem z patchem 3.0.
U mnie na podobnym sprzęcie chodzi bez zarzutu, nigdy nie było problemów z żadną optymalizacją,
grę da się uruchomić na naprawdę wiekowym sprzęcie. Gorzej z lagiem na serwerach, tu
już nie bywa tak wesoło.


Może źle się wyraziłem, jak na taki sprzęt gra chodzi beznadziejnie. Czuć wyraźnie spadki animacji, zwłaszcza podczas walki, albo w miejscu gdzie jest dużo osób.

Wydaje mi się, że jak ostatnio grałem ze 2 lata temu to na GF260, Core2Duo e8400 i 4gb ram, gra chodziła lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2015 o 09:07, Ring5 napisał:

Ja akurat mam odwrotnie - zaczynałem grać BHem, było ok, ale bez szaleństw. Skończyłem,
zacząłem Jedi Knightem, ledwo ukończyłem pierwszy akt i odpuściłem, bo mnie dobił patosem
wyciekającym z ekranu i wciskaną na siłę propagandą

Wszystkie ociekają patosem, ale to raczej wynik takiego, a nie innego świata, w końcu, jakby nie patrzeć, za kanoniczne można uznać tylko JK i Smugga, reszta to już dorabianie teorii do wymagań. Ale granie po stronie sługusów i lizusów (tj. imperium) bywa żenujące, po stronie repy tylko (albo aż) nadpatetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować