Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2015 o 11:52, Zekzt napisał:

Czy Shadow of Revan jest dostępny za friko dla subskrubentów tak jak było z RotHC ?

Nie jest jak dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2015 o 11:52, Zekzt napisał:

Czy Shadow of Revan jest dostępny za friko dla subskrubentów tak jak było z RotHC ?


Nie jest. Ale będzie :). Podobno będzie rozdawany razem z Knights of the Fallen Empire (w październiku). Nie wiem tylko czy będzie on dostępny "na stałe" dla wszystkich przyszłych subskrybentów, tak jak Rise of the Hutt Cartel, czy też będzie to specjalny prezent z okazji premiery KoftFE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba być subskrybentem w określonym terminie, wtedy nowy dodatek jest za friko z early accessem i stary na dokładkę, co jest nieco bez sensu, bo jak jestem subskrybentem to go mam. Ale może są tacy, którzy odłożyli zakup tak jak ja poczekałem na darmowe RotHC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy dodatek jest free dla każdego suba, jedynie jak się będzie opłacać suba od 31 lipca do 19 października otrzymamy wczesny dostęp do KOTFE plus kilka nagród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem maxowanie mojego Trooperka, więc postanowiłem pobawić się ciemną stroną. Mój wybór padł na Sith Inq. Pamiętając grę BH gdzie robiłęm za tanka i bardzo przyjemnie mi się levelowalo, postanowiłem tutaj też grać tankiem. Jakież było moje zdziwienie kiedy nie mogę tankować heroic area. Na BH spokojnie mogłem na klatę brać nawet i 3 mobki, a tutaj jeden 3 lvl niżej i nie ma co po mnie zbierać. na SA mam gear na mój lvl dla siebie i healera. SA jest tak słaby jako tank, czy ja nie umiem nim grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Assassinem na tanku jest taki problem, że masz lekki pancerz oraz potrzebne umiejętności do tankowania otrzymujesz dużo później, oraz BH od początku ma healera jako towarzysza tutaj masz jedynie tanka na początek no chyba, że masz odblokowanego Treeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2015 o 19:40, Derneth napisał:

Z Assassinem na tanku jest taki problem, że masz lekki pancerz oraz potrzebne umiejętności
do tankowania otrzymujesz dużo później, oraz BH od początku ma healera jako towarzysza
tutaj masz jedynie tanka na początek no chyba, że masz odblokowanego Treeka.

No mam, mówie tutaj o 30 lvl już. A umiejetnosci do tankowania juz ze 2 mam, ale dalej nic to nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2015 o 21:08, Daronn_Darker napisał:

No mam, mówie tutaj o 30 lvl już. A umiejetnosci do tankowania juz ze 2 mam, ale dalej
nic to nie daje.

Consular/Inquisitor staje się tankiem na 50 lvl, wcześniej to tylko wydmuszka. Ale to jest nadal najtrudniejszy tank do prowadzenia (bazujący na cdsach a nie statsach) więc jak nie masz w nim doświadczenia, to czeka cię bolesna nauka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sin/Shadow to jednak są najtrudniejsze tanki do ogrania i przede wszystkim gra nim opiera się na odpalaniu odpowiednich skilli w odpowiednim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli item ma 21 armor, a na samym dole stat changes: + 11 armor to jest to 11 wliczone w 21 czy to się sumuje i daje 32 armor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2015 o 19:46, Ecko09 napisał:

Jeśli item ma 21 armor, a na samym dole stat changes: + 11 armor to jest to 11 wliczone
w 21 czy to się sumuje i daje 32 armor?

To znaczy, że nowy item ma 11 pkt więcej pancerza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten 12x exp boost jest będzie dostępny tylko do pewnego czasu np do premiery Fallen Empire? Czy też potem również? Bo się o nim niedawno dowiedziałem i nie wiem czy aby jak nie kupię teraz suba to czy za 4 tygodnie mi ten boost się nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 19.10 jest włączony, potem wraz z Early Access do KOTF jest wyłączony, ale wraz z wejściem dodatku trochę pozmieniali leveling i teraz będzie jedynie opłacalne robienie story oraz głównych misji danej planety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem: w dodaj/usun programy widnieje SWTOR, ale gdy chce go usunac wyskakuje info, ze komputer go nie wykrywa.

a jest folder i cala gra ma sie dobrze.

chce sie jej pozbyc. jak to zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować