Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Witajcie, jestem długoletnim graczem WoW (ale już na "emeryturze" od jakiegoś czasu :P). Ostatnio zainteresowałem się światem SW i myślę nad spróbowaniem The Old Republic. Ale boję się, że MMO zawiedzie jak większość. Mam parę pytań:

- czy expienie jest nużące czy dobrze i sprawnie się przez to idzie?
- czy czuć klimat, grafikę czy społeczność jest dużA?
- czy gra jest bardzo skomplikowana dla kogoś nowego?
- czy gameplay daję radę? Dynamiczny? Dobrze zbalansowany, ciekawe skille, dobre PVP? Jak z PvE?
- nawiązując do poprzedniego pytania - jest dużo do roboty?
- jak dużo ważnych rzeczy mnie ominie kiedy grałbym w formule Free2Play? Czy ta gra to Pay2Win czy tylko jakieś śmieci można dostać płacąc?

DZiękuję za odpowiedzi i jeżeli temat był gdzieś poruszany i powinienem o tym wiedzieć to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci powiedzieć abyś spróbował najpierw opcji F2P, i zobaczył czy gra cię wciągnie ale na nic nadzwyczajnego się nie nastawiaj po 4.0 gra została maksymalnie uproszczona oraz balans towarzyszy, których otrzymujesz również został mocno zaburzony po "krzykach" na forum, i dopiero łatka 4.0.3 ma doprowadzić ich do ładu, a wejdzie najwcześniej w lutym wraz z nowym rozdziałem nowego dodatku Knight of the Fallen Empire. Gameplay jest to kopiuj wklej WoWa jedyna róznica, że masz cutscenki. Co do questów to wraz z łatką 4.0 KotFE dużo questów zostało wywalonych plus zbroje. które można modyfikować również poleciały, i można je dorwać z Item Shopa, z Auction House (GTN) oraz z wymiany data crystal (waluta end-game). Jednym słowem F2P ma bardzo duże ograniczenia, i służy jedynie zapoznaniu się z grą, jak wspomniałem wcześniej.Opłaca się grać jedynie z subskrypcją. Tryb PvP został przez BW olany oraz nie wiadomo czy również Operation (raidy) i flashpointów (dungeon) nie oleją. Podsumowując do roboty masz 8 class story content na level 1-50, dopiero po opłaceniu suba masz dostęp do dodatków, nowego level cap 65, i nowych linii fabularnych na level 50-65.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2015 o 11:52, Zekzt napisał:

Czy Shadow of Revan jest dostępny za friko dla subskrubentów tak jak było z RotHC ?

a co w tym dodatku jest nawiązanie do fabuły z KoToRa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, posiadam dell xps 702, optymalna rozdzielczość 1600X900, odpaliłem pierwszy raz grę i niestety nie jest pełny ekran, mam tylko dwie możliwe opcje w rozdzielczości 800 i 1024 tj w opcjach w grze. Czy jest możliwość aby grać na pełnym ekranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chciałem zapytać jak obecnie ma się sytuacja w SW:TOR. Grałem kilka miesięcy od czasu premiery. Dobiłem Consularem do 45 lvl i sytuacja życiowa niestety zmusiła mnie do opuszczenia tego uniwersum. Ostatnio jednak chodzi po mnie chęć powrotu ale ... widziałem, że dużo się pozmieniało. Raczej grałbym od początku jeszcze raz tą samą postacią bo ogrom zmian w UI i w ogóle mnie przerósł po zalogowaniu ;). Zauważyłem też, że serwery się skurczyły, pewnie masa graczy też wyleciała z obiegu. Czy ktoś mógłby mi nieco przybliżyć sytuację jak wygląda sytuacja z polskimi gildiami na serwerach? Na jakich warto zacząć grę od początku by nie poczuć się osamotnionym i w ogóle jest jeszcze gdzieś jakieś aktywne polskie centrum tej gry, by móc poszukać jakiś grup ludzi do wspólnej zabawy?

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować