Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

To jest filmik z bety która chodziła nieporównywalnie lepiej niż chodzi obecny build.
Nie sugeruj się nim zbytnio, do wydajności jaką miała beta oficjalnemu buildowi jest jednak daleko [jakieś 30 fps różnicy, tam gdzie w becie na warzones miałem normalnie między 40 a 50 fps to teraz mam marne 20-25 czasami =)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jako wielki fan dwóch KotORów i całego uniwersum mam kilka pytań jako, że nie śledziłem na bieżąco informacji.
Czy gra ma jakiś ciąg fabularny w stylu tego z KotORów? Czy jest możliwa gra solo i przechodzenie gry nie obawiając się, że podczas grania pojawi się grupka graczy z żarówkami i blasterami? Może idiotyczne pytania ale w kwestii MMO jestem nowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!
A ja mam inny problem otóż:
aktywowałem:
11.06.2011 Star Wars™: The Old Republic™ Standard Edition Pre-Order
I gdy mnie odcięli 22.12 to użyłem:
STAR WARS THE OLD REPUBLIC PREPAID 60
Na moim koncie jest już aktywna subskrypcja ale nie mogę się zalogować do gry ani na forum. Czy ktoś się z tamą sytuacja spotkał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 16:00, yuri629 napisał:

Na moim koncie jest już aktywna subskrypcja ale nie mogę się zalogować do gry ani na
forum. Czy ktoś się z tamą sytuacja spotkał?


Sprawdź na stronie czy wykonałeś wszystkie kroki potrzebne do zassania klienta gry. Brak wpisanych danych to jedna z przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 15:51, Undertaker napisał:

Tak, jest fabuła. Gra jest stosunkowo liniowa. Jak Aion. Mam 22. poziom i grałem całkowicie
solo.

Powiedzmy, że rozumiem. Czyli nie spotykałeś się z innymi graczami podczas rozgrywki solo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 16:54, Undertaker napisał:

Biega ich od cholery, ale nie robiłem questów grupowych.


Chyba w pytaniu chodziło też o to, czy jest możliwa sytuacja (ew. czy często się taka zdarza), iż podczas robienia questa (czy jak się to zwie), pakuje Ci się na lokacje grupka graczy, którzy uznali, iż oni z kolei otrzymali za zadanie zadźganie tego kolesia co tak bestialsko męczy tego npca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 17:02, Dux napisał:

> Biega ich od cholery, ale nie robiłem questów grupowych.

Chyba w pytaniu chodziło też o to, czy jest możliwa sytuacja (ew. czy często się taka
zdarza), iż podczas robienia questa (czy jak się to zwie), pakuje Ci się na lokacje grupka
graczy, którzy uznali, iż oni z kolei otrzymali za zadanie zadźganie tego kolesia co
tak bestialsko męczy tego npca :P


Właśnie o to mi chodzi, bo dla osoby dla której jest ważny klimat i fabuła(skoro w tym MMO taka jest) a takie coś bardzo potrafi odrzucić niektórych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, tak. W sumie jest to możliwe, ale nie na większą część zadań (do niektórych lokacji w ogóle nikt poza tobą nie ma wstępu), ale mi się zdarzyło może ze 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę sprostuje kolegów wyżej. Taka sytuacja może mieć miejsce jeśli wybierzesz do gry serwer typu Open PvP lub po prostu PvP. Na serwerach PvE (Player vs Environment) nie ma możliwość swobodnego atakowania innych graczy. Jest to możliwe na arenach oraz po obustronnym zaakceptowaniu duela. Do tego jak pisał kolega wyżej część miejsc związanych z fabułą jest dostępna tylko dla twojej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Un1cron czy udało Ci się poradzić z tym problemem ?
Ponieważ mam dokładnie ten sam kłopot.
Sklep w którym kupiłem prepaida dał mi nowy kod, mimo to nadal wywala mi błąd "message not found".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 18:01, Pietrek-lesh napisał:

Un1cron czy udało Ci się poradzić z tym problemem ?
Ponieważ mam dokładnie ten sam kłopot.
Sklep w którym kupiłem prepaida dał mi nowy kod, mimo to nadal wywala mi błąd "message
not found".


Czy ktokolwiek znalazl rozwiązanie na ten problem ? czekam juz 3 dni ea nic nierobi 0 pomocy z ich strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 12:54, gothicsheep napisał:

Wydaje mi sie, ze wyskakuje taki blad, bo nie masz zadnej kasy na tej karcie. Przynajmniej
3-4zl tam wplac i paypal powinien ja zaakceptowac. Nie wiem, moze popros jakiegos znajomego
czy cos. No i poza tym zgadzam sie, ze ta sprawa z subskrypcja to jeden wielki bullshit.


A jak to wpłacić, skoro nie mam karty z możliwością płatności internetowej? Bo z tego co widzę, to tylko idzie poprzez ten ich system doładowania ... Bosh, co mi po tym wszystkim jak to i tak się opiera na kartach gdzie trzeba płacić przez neta >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 17:41, Kaiin napisał:

ciach


Dobra dzięki wam za odpowiedź, gra właśnie zakupiona więc pora ruszać na podbój galaktyki ;)

A jak spisuje się fabuła? Wiem, że to MMO ale przecież za grę odpowiada BIOWARE! (ironia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na grę od BW w obecnej kondycji [czyli BW które w rozwoju stanęło na poziomie KOTORa 1 i powiela schematy na poziomie znośnym-niezłym, bo dla mnie ME np jest serią dobra przy DA 1 i 2 tez się bawiłem spoko, więc generalnie mimo braku starej formy dla mnie jest ok] jest całkiem dobrze.
Fabuła przynajmniej dla mnie jest ciekawa, dosyć dobrze prowadzona [jak przymknie się oko na nieco absurdów wprowadzonych do oryginalnego lore SW] i nie nuży.

Aczkolwiek wiadomo, to jest BW czyli białe jest białe, czarne czarne, szarego tu niewiele =)

Ale dla fanów pierwszego kotora - fabuła jak znalazł i jest jej w pytę i deko [8 scenariuszy łącznie, oczywiście większość questów pobocznych jest wspólna ale to raczej zrozumiałe]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 00:40, Undertaker napisał:

Ktoś wie jak wygląda endgame? Jakieś instancje, raidy?


Prawdopodobnie sprowadza się do Heroic Quests, które są powtarzalne raz dziennie. Podejrzewam, że "porządny" end-game content dostaniemy dopiero w jakimś dodatku, na razie BioWare chyba chciało bardziej postawić na ukończenie wątku fabularnego.

No i zostaje też PvP, które dopiero wtedy zaczyna mieć sens, bo jak na razie, to widzę, że gra potrafi stworzyć drużynę z kilku postaci na 30+ poziomie, kilku 20 i np. trzech w przedziale 10-15 - wiem, bo sam dziś trafiłem do takiej ekipy w HuttBallu (nie muszę dodawać, że raczej nie mieliśmy większych szans i dostaliśmy 5:1?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować