Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Są tylko 2 raidy: Eternity Vauld i Karagga''s Palace. W pierwszym jest chyba 5 bossów a w drugim 2 dostępne na 3 poziomach trudności: normal, hard i nightmare.

Trochę mało, ale twórcy zapowiadają rozszerzenie Karagga's Palace w przyszłm miesiącu:
"The expanded Operation takes the existing Karagga’s palace scenario and more than triples it in size. It includes three new boss monsters and some pretty epic set pieces."

Źródło: http://torwars.com/2011/12/23/new-swtor-flashpoint-and-expanded-karagga-operation-coming-next-month/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 01:08, Ring5 napisał:

No i zostaje też PvP, które dopiero wtedy zaczyna mieć sens, bo jak na razie, to widzę,
że gra potrafi stworzyć drużynę z kilku postaci na 30+ poziomie, kilku 20 i np. trzech
w przedziale 10-15 - wiem, bo sam dziś trafiłem do takiej ekipy w HuttBallu (nie muszę
dodawać, że raczej nie mieliśmy większych szans i dostaliśmy 5:1?).



Statystyki są skalowane. "Jedyna" przewaga to skille, ale jakoś ja sniperem(26lvl wtedy) w Warzone''ach miałem najwyższy dmg, mimo tego, że było trzech graczy 35-50(też dpsów, żeby nie było :p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2011 o 01:08, Ring5 napisał:

Prawdopodobnie sprowadza się do Heroic Quests, które są powtarzalne raz dziennie. Podejrzewam,
że "porządny" end-game content dostaniemy dopiero w jakimś dodatku, na razie BioWare
chyba chciało bardziej postawić na ukończenie wątku fabularnego.


Czy zdaniem - end-game''u nie ma. -.- PvP mnie nie interesuje, a te questy brzmią równie ciekawie, co Daily Questy w WoW-ie, czyli wcale. Szkoda, mam nadzieję, że szybko coś dodadzą, bo gra jest dużo fajniejsza niż warcraft obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 11:07, Undertaker napisał:

Czy zdaniem - end-game''u nie ma. -.-


Jak napisałem, prawdopodobnie spowodowane jest to specyfiką tego tytułu. Jako że fabuła ma tu większe znaczenie, niż w takim LotRO czy WoWie, to i end-game''u z prawdziwego zdarzenia raczej nie dostajemy. Twórcy wychodzą z założenia, że gracze doprowadzą swoje postaci do końca wątku fabularnego, a potem stworzą nową postać.

Dobra wiadomość jest taka, że ma się to zmienić. Zapowiadane są nowe Operacje i nowe Flashpointy, więc sądzę, że w ciągu kilku miesięcy solidny end-game powinien się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale szczerze, to ile osób będzie miało na to ochotę? Główne wątki są 4 dla każdej ze stron, ale lokacje, większość questów - takie same. Ja nie widzę sukcesu dla MMO bez solidnego EG, ale - tak jak napisałeś - mam nadzieję, że to się zmieni. Ja tu widzę system automatycznego szukania drużyn jak z WoW-a oraz kupę instancji dostępnych od 50. poziomu. Dla mnie wtedy to by było MMO ideał. No bo co to za MMO, w którym nie ma po co zbierać gearu i latać z innymi graczami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam, że brak End Game to zaczynam się zastanawiać. Czy dla takiego gracza, który zna na wskroś takie tytuły jak WoW, GW, Aion, Lineage II będzie coś ciekawego do roboty w tej grze ? Warto wydawać 150zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 20:36, Undertaker napisał:

Nie wiem już sam. Gadałem na czacie z ludźmi, którzy twierdzą, że są raidy dla 8 i 16
osób oraz hardcorowe flashpointy (instancje).


Szczerze powiedziawszy, nie chce się wpier**** tak jak miało to miejsce z Warhammerem AoR. Szkoda mi kasy, bo 160zł to nie jest mało, zamiast tego kupię Skyrim''a na Allegro za 80zł (sam klucz) i lepiej na tym wyjdę, dlatego pytam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 20:29, 4ny4 napisał:

Jak tak czytam, że brak End Game to zaczynam się zastanawiać. Czy dla takiego gracza,
który zna na wskroś takie tytuły jak WoW, GW, Aion, Lineage II będzie coś ciekawego do
roboty w tej grze ? Warto wydawać 150zł ?


Kumpel już jest na maks lvlu i na razie uzupełnia sobie gear raczej, a co do contentu "po" to jest duży napis "coming soon", więc może nie docenili ludzi twórcy i coś dadzą zaraz. Jak tylko będzie więcej lvl50 to na pewno będzie też więcej do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 15:01, MKRaven napisał:

Kumpel już jest na maks lvlu i na razie uzupełnia sobie gear raczej, a co do contentu
"po" to jest duży napis "coming soon", więc może nie docenili ludzi twórcy i coś dadzą
zaraz. Jak tylko będzie więcej lvl50 to na pewno będzie też więcej do roboty.


Eee w 5 dni maks lvl ? Grał po 22 godziny dziennie czy po 8 ? Bo to spora różnica, tego typu argumenty tym bardziej mnie nie zachęcają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.
Znajomi, z którymi miałem grać w SWTOR wybrali serwer Hex Droid i ciemną stronę mocy. Niestety od początku Sithowie nie byli mi przyjaźni. Jakoś nie odpowiada mi ich "arogancja" i "pogarda". Parę jednak osób udało mi się namówić, by grały jednak po Jasnej stronie mocy. Na serwerze Hex Droid troszkę ciężko jeśli chodzi o polskich graczy o gildii nie wspominając.

Z tego co widzę, to wiele osób wybrało serwer BASILSK DROID. Dlatego też chciałem zapytać osoby tutaj przebywające i czytające to forum - czy jest to serwer godny polecenia? Pytam, bo zapewne wiele z Was przesiadło się do TOR''a z WoW''a i wielu z Was pewnie pamięta, jak polacy atakowali serwer Burning Legion a potem jak była okazja z niego uciekali . W WoWie bardzo miło wspominam czas spędzony na serwerze Grim Batol z gildią Wielkie Baty u boku. Mili ludzie, świetna atmosfera (pozdrawiam Alchemę i Vinter''a , porządne zaplecze forumowe jak i gildyjny TeamSpeak. Szukam właśnie gildii na poziomie - czy ktoś z grających i ceniących sobie dobrą, miłą a zarazem dojrzałą atmosferę mógłby złożyć mi jakąś rekomendację?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i pomoc!
Pozdrawiam
Quong.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna wbić full lvl robiąc dużo PVP/FP.
Głównym wątkiem tez można dobić max poziom na spokojnie.
Nie mniej wbicie full lvlu w pvp sprawi, że taka postać będzie bardzo lipnie wyekwipowana i będzie jedynie leachować innych [tak jak teraz na pvp robią nooblety, chodzi takie 10-15lvlove sieroty i siedzą na tym pvp 24/7 mimo, że to serwer pve-rp u mnie... grać wiele nie umieja, robić wiele też nie mogą bo maja nieporównywalnie mniej skilli, liczą tylko, że drużyna za nich wygra to wpadnie exp i trochę credów]

Ja gram od 15stego grudnia na spokojnie, co prawda na pvp trochę pochodziłem, co by zobaczyć jak kondycja serwera stoi w tej materii ale pierwszy raz dopiero na 26 poziomie wbiłem, nabiłem tam trochę expa siłą woli, jestem jeszcze przed końcem 1szego aktu i mam obecnie 33 poziom.

Zależy jak kto gra, jak ktos lubi no-life i żerowanie na wyższych lvlach to spokojnie w tydzień nabije ten max lvl... pytanie tylko czy w wypadku tego mmo o to w tym wszystkim chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 18:01, Pietrek-lesh napisał:

Un1cron czy udało Ci się poradzić z tym problemem ?
Ponieważ mam dokładnie ten sam kłopot.
Sklep w którym kupiłem prepaida dał mi nowy kod, mimo to nadal wywala mi błąd "message
not found".


Problem rozwiązany. Zawinił dostawca, który wysłał mi niewłaściwe kody.
Kupiłem kolejnego prepaida na Keye.pl i wszystko weszło bez problemów.
Radze unikać tanich kluczy na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest naprawdę spokojnie, nie wiem jak będzie kiedy fala dobije do 50 i będzie endgame i czekanie w mieście na inste/wz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 15:13, 4ny4 napisał:

Eee w 5 dni maks lvl ? Grał po 22 godziny dziennie czy po 8 ? Bo to spora różnica, tego
typu argumenty tym bardziej mnie nie zachęcają. :)


A doliczasz Early Access? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam złe info dla wszystkich, którzy aktywowali Security Key i chcieli by jednak zrezygnować z tej funkcjonalności.
Napisałem wczoraj do Help Center SW:ToR w tej sprawie i dziś rano otrzymałem następującą odpowiedź

Spoiler

Greetings customer,
I am Protocol Droid M0-T0, Human Cyborg Relations.
Thank you for contacting us with your Security Key query.

For general information regarding Security Keys, including guides on how to add them to your account, please take a look at the following Help Center article.
http://www.swtor.com/support/helpcenter/2201

Unfortunately, we are unable to offer assistance with Security Key issues via e-mail. In order to better protect your account, all Security Key problems are dealt with via our Customer Service telephone support.

Please call our Customer Service team toll-free on:
1855 GO SWTOR (1855 467 9867) from the USA
+8000 BIOWARE (00800 0246 9273) from the United Kingdom, France or Germany.

If you’re calling from a country other than the USA, UK, France or Germany, you may call us on 0044 203 564 2555, but please be advised that international call rates may apply.
Please note that telephone support is provided in English, French and German only. Please be aware that we can only discuss account related issues with the account holder.

Galactic Support is our specialty…
Sincerely,
Protocol Droid M0-T0



Czyli, żeby deaktywować Security Key, trzeba zadzwonić na infolinię (tylko w języku angielskim) i zapłacić z własnej kieszeni za coś, co z założenia powinno być darmowe i możliwe z każdego miejsca na świecie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 12:15, kotfilon napisał:

Mam złe info dla wszystkich, którzy aktywowali Security Key i chcieli by jednak zrezygnować
z tej funkcjonalności.


Rozumiem problem i to, że rzeczywiście może być to dokuczliwe, ale popatrz na to z drugiej strony: SK jest zabezpieczeniem Twojego konta. W przeciwieństwie do adresu mailowego (który można przechwycić) czy hasła, SK teoretycznie jest nie do ruszenia. Czyli dopóki Ty masz kontrolę nad SK, Twoje konto jest bezpieczne. A teraz wyobraź sobie, co by było, gdyby można było SK dezaktywować mailowo... Tworzenie SK nie miałoby wtedy sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 13:12, Ring5 napisał:

> Mam złe info dla wszystkich, którzy aktywowali Security Key i chcieli by jednak
zrezygnować
> z tej funkcjonalności.

Rozumiem problem i to, że rzeczywiście może być to dokuczliwe, ale popatrz na to z drugiej
strony: SK jest zabezpieczeniem Twojego konta. W przeciwieństwie do adresu mailowego
(który można przechwycić) czy hasła, SK teoretycznie jest nie do ruszenia. Czyli dopóki
Ty masz kontrolę nad SK, Twoje konto jest bezpieczne. A teraz wyobraź sobie, co by było,
gdyby można było SK dezaktywować mailowo... Tworzenie SK nie miałoby wtedy sensu.


Zgadzam się, ale powinni to rozwiązać w jakiś inny sposób. może z czasem punkty obsługi się rozrosną i w Polsce będzie można bez problemu takie coś załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować