Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2012 o 14:24, Shadow1994 napisał:

Odpowiem ci zamiast BioWare: GRAJ WIĘCEJ >:D!!!


I jest to dobra odpowiedź, tylko nie bardzo jest jak :) Nie ma zbyt wielu misji, w których zarabia się same kredytki, bez XP. A właśnie czegoś takiego potrzebuję - żeby nie nabijać za szybko doświadczenia, za to zbierać kasę. Chyba będę musiał powysyłać załogę na trochę misji Treasure Hunting w poszukiwaniu lockboxów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dotrzesz do Tatooine i zaliczysz tą planetę to potem wracaj tam dzień w dzień i rób solo wszystkie h2 i h4 [w momencie jak będziesz do tego zdolny, samą planetę ukończysz mając w porywach 30 poziom bo to miejsce dla ludzi z max 28 lvlem ale można się tam 1-2 pioziomy przebić ponad normę jak się robiło wszystkie poboczne zadania cały czas, wracaj tam od momentu jak wbijesz tak minimum 35-38 poziom, wtedy będziesz w stanie bez zgrzytów robić tam wszystkie h2 i h4. Nie liczyłem nigdy dokładnie ale zaliczenie wszystkich dawało mi pi razy drzwi koło 70-90k kredytów łącznie, sporo zadań wymaga tam ubicia 30-50 mobów w heroic area a owe moby dobrze dropią i kredyty i szare dropy sprzedawane za całkiem znośną kasę]


P.S.

Jak się podoba fabuła inkwizytora xD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 15:53, Pietro87 napisał:

Jak dotrzesz do Tatooine i zaliczysz tą planetę to potem wracaj tam dzień w dzień


Trochę późnawo, kasy potrzebuję już teraz. Może wrócę na Dromund Kaas i sprawdzę, czy to działa także tam ;) Na razie mam jeden poziom wytchnienia, bo właśnie skończyłem craftować fioletowe ulepszenia z 23 poziomu, a sam jestem na początku 22. Czyli trochę kasy można będzie zaoszczędzić.

A fakt, że wreszcie crafting do czegoś się przydaje, jest naprawdę miły. Powtarzam się, ale tak właśnie jest. W załączeniu obrazek, porównujący miecz świetlny, którego używam z mieczem, będącym nagrodą w queście. Różnica, jak widać, jest spora. Oba fioletowe mody w moim mieczu są mojej produkcji, naturalnie. Brakuje mi jeszcze kogoś, kto robiłby pozostałe 2 mody, ale to już będzie musiało poczekać na kolejne postaci. Przynajmniej wiem już, kto to będzie - na pewno Imp Agent (jakoś Republika mnie nie pociąga za bardzo, chociaż Trooperem bym zagrał) i na pewno będzie miał Cybertech i, być może, Slicing.

Dnia 07.01.2012 o 15:53, Pietro87 napisał:

Jak się podoba fabuła inkwizytora xD ?


Fabuła ciekawa (A Lord Zash jest mniam :] ), za to jeszcze bardziej podoba mi się fakt, że mam ułatwione wybory - wszystko biorę na Ciemną Stronę. Z BHem miałem pewne wątpliwości, tu nie mam żadnych.

20120107175118

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 17:55, Ring5 napisał:

Fabuła ciekawa (A Lord Zash jest mniam :] ), za to jeszcze bardziej podoba mi się fakt,
że mam ułatwione wybory - wszystko biorę na Ciemną Stronę. Z BHem miałem pewne wątpliwości,
tu nie mam żadnych.


Nie jest "mniam" o czym się przekonasz później ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam drobny problem z przedmiotami i będę wdzięczny za pomoc.Idzie o to że nie potrafię ich rozdzielać.Próbowałem już różnych kombinacji min. Ctrl czy Alt z klikaniem i echo.A w opcjach sterowania nic odpowiedniego nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2012 o 18:46, Deathscythe napisał:

Nie jest "mniam" o czym się przekonasz później ;P



A ciekaw jestem co by było gdyby zabrać ze sobą do

Spoiler

świątyni na odprawienie rytuału Andronikusa

XD
Bo ja stereotypowo wziąłem sobie wtedy
Spoiler

Khema

i skończyło się wiadomo jak =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patent z robieniem H2/H4 na Kass działa tylko kasa będzie nieporównywalnie mniejsza.
Osobiście obecnie siedząc na lvlu 46 a robiąc H2/H4 od 40stego na Tatooine moim skromnym zdaniem jest to obecnie najlepsze miejce do trzepania kredytów.
Bo najmniej 70k wynoszę robiąc H2/H4 na jednym rzucie, do tego robi się je względnie szybko, co daje dobre rezultaty [wpadasz na godzinkę, oblecisz wszystkie fazowane lokacje z h2/h4 które dodatkowo są z reguły blisko siebie], do tego rzucam swoim ludzi cały czas na slicing wbity na 400, daje mi to dobry dzienny zastrzyk gotówki i nie marnuje zbyt wiele czasu [pewnie potem wyniosę się na inną "wyższą" planetę jesli znajdę tam dobre i szybkie h2/h4 do klepania]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 19:22, Pietro87 napisał:

Patent z robieniem H2/H4 na Kass działa tylko kasa będzie nieporównywalnie mniejsza.


Jak ktoś ma poziom 22 (jak ja obecnie), to i mniejszą kasą musi się zadowolić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 50 levelu jest quest dalej z Khemem i Zash.

Spoiler

Polega na zamknięciu umysłu jednego lub drugiego w pułapce umysłowej Rakatów (Rakata Mind Prison).



EDIT:

Czy ktoś wie gdzie jest Red Nova w Imperial Fleet? ;o Próbuje znaleźć dzisiaj cały dzień, ale nic z tego nie wychodzi, a zaczynają się tam dwa ostatnie flashpointy. Włączyli to w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że jedynie krowa nie zmienia poglądów, postanowiłem wrócić do BHa, dokończyć jego linię fabularną i dobić do 50. No i przy okazji podobijać do 400 crafting (bo wszystko mam na poziomie 370-380. Dopiero potem (czyli gdy BH będzie bogatym kuzynem, który będzie mógł pozostałym postaciom dawać kasę) wrócę do Inkwizytora.

A z innej beczki.

Pytanie za 100 punktów: co jest nie tak na załączonym obrazku?

Wczoraj trochę poskakałem między postaciami (robiłem porządek w Cargo Bay BHa i wysłałem trochę przedmiotów Inkwizytorowi) i gdy wylogowałem się z BHa (który ma Scavenging jako jedną z umiejętności), a następnie zalogowałem się Inkwizytorem, okazało się, że mam cztery crew skille. Co ciekawe, Scavenging prawie działało! Nie mogłem wprawdzie wysłać nikogo na misje, bo pojawiały się misje z Archaeology, ale na minimapie widziałem lokacje surowców do Scavenging i mogłem na nich klikać (pojawiała mi się informacja, że mam za niski poziom umiejętności), czyli nie był to jedynie bug graficzny.

Bug nie działa w drugą stronę (czyli mój BH nie dostaje czwartej umiejętności), tylko Scavenging się chyba tak przenosi. Ciekawe, czy może to być związane z jakimś czwartym slotem na crew skill, szykowanym do jakiegoś dodatku?

20120108111051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2012 o 11:15, Ring5 napisał:

Pytanie za 100 punktów: co jest nie tak na załączonym obrazku?


4 profesje. Mój alt ma 5. 2 bezużyteczne oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego buga w patchu 1.1 naprawia, jest już lista zmian nawet.
Co ciekawe inkwizytor dostanie całkiem fajnego kopa w górę xD [jak by już assasin nie był lekko przegięty, tankuje lepiej jak jug, zadaje obrażenia też lepiej jak jug xD]

P.S.
Na forum temat Horrid FPS doczekał się ... 6tej edycji xD
Doliczmy do tego poprzednie 5 tematów które zwały się bodajże "Horrible unplayable peformance - can't move"... to daje, całkiem ładną sumke unsubów, biorąc pod uwagę fakt, że każdy kto tam postuje anulował swoją subskrypcję =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 14:26, Pietro87 napisał:

to daje, całkiem ładną sumke unsubów, biorąc pod uwagę fakt, że każdy
kto tam postuje anulował swoją subskrypcję =P


Jak dla mnie, jest to bardzo krótkowzroczna polityka. Ok, rozumiem, że można się czasem wściec, że gra nie działa, jak powinna, mnie samego czasem szlag trafia, że na kompie, na którym większość gier śmiga bez problemów, TOR się tnie. Warto się jednak zastanowić, czy masowe anulowanie subskrypcji jest sposobem na walkę z tym problemem.

Cały czas pamiętajmy o tym, że łapę na TORze trzyma EA i to oni ostatecznie o wszystkim decydują. BW jest jedynie "wykonawcą", praktycznie bez prawa głosu. Moment, w którym EA uzna, że nie warto się dalej bawić, bo ludzie anulują subskrypcje, będzie momentem, w którym wyłączą serwery, by zminimalizować ewentualne straty. I nikogo nie będzie obchodziło, że BW pracuje nad łatką - nie ma subów? No to nie ma gry. Krótka piłka. Dokładnie tak to wyglądało w przypadku APB i jeśli tyle osób anuluje abonament, TOR bardzo szybko skończy podobnie. Czy naprawdę jest to rezultat, jakiego chcemy?

Ja subskrypcji nie anuluję. Wierzę w ten tytuł, wierzę w to, że ma ogromny potencjał być hitem na lata. I, być może naiwnie, wierzę, że BW w końcu przejrzy na oczy i zrozumie, że w tej chwili stoją na skraju przepaści i to od nich zależy, jak ta sprawa dalej się potoczy - czy będą w stanie w ciągu najbliższych 2 tygodni przekonać graczy, że warto jednak z TORem zostać, czy dadzą ciała na całej linii i pogrzebią TOR tuż po pierwszym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam daje sobie spokoj i nie ma opcji, zebym wydawal kase na tych partaczy z EA. Gra okazala sie wielkim epic failem, bardziej niz MMO SW:TOR przypomina single-player z opcja pogadania sobie na czacie.

Instancjonowanie otwartego swiata, to najbardziej chory wymysl z jakim sie spotkalem. Przez to dochodzilo do takich ekstremalnych sytuacji, gdzie Tatooine majac lacznie 22 graczy wciaz bylo podzielone na Tatooine 1 i 2.

PvP tak fatalnego jeszcze nigdzie indziej nie doswiadczylem. Pozdrawiam mozgi, ktore zdecydowaly, ze wrzuca wszystkie levele do jednego worka i graj sobie potem takim 20 poziomowym altem przeciwko ludziom z odblokowanymi wszystkimi skillami.

Voice over - jeden wielki time sink. Przez pierwsza godzine dawalem rade i ogladalem wiekszosc dialogow, potem zdalem sobie sprawe, ze trace tylko czas, bo moje wybory i tak nie maja najmniejszego znaczenia. Skonczylo sie na tym, ze wybieralem jak leci 2 opcje, a jak byl konflik pomiedzy light/dark side, stawalem po ciemnej stronie mocy. Mam wrazenie, ze to cale 300 milionow dolcow zostalo wpompowane wlasnie w aktorow.

Swiat jest zajebiscie bezbawny, pusty i nawet przez sekunde nie poczulem zadnego klimatu. Mnostwo bugow, end-game, ktory praktycznie nie istnieje, bo caly content wlacznie z nightmare mode, zostal wyczyszczony juz 2 tygodnie temu... To wszystko sprawia, ze nie wroze tej grze przyszlosci i rownie dobrze moglaby zdechnac tak samo jak APB. Ale tu raczej sytuacja nie powtorzy, jako ze EA bedzie zerowac na fanach Gwieznych Wojen.

Krotko mowiac, ta gra to kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odpowiedzieć, bo akurat i tak alt+tabowałem, żeby krótkiego posta napisać...

Dnia 08.01.2012 o 21:16, gothicsheep napisał:

Instancjonowanie otwartego swiata, to najbardziej chory wymysl z jakim sie spotkalem.


Który akurat wykorzystywany jest w praktycznie każdym MMO, jakie istnieje na rynku.

Dnia 08.01.2012 o 21:16, gothicsheep napisał:

Przez to dochodzilo do takich ekstremalnych sytuacji, gdzie Tatooine majac lacznie 22
graczy wciaz bylo podzielone na Tatooine 1 i 2.


Nie bardzo rozumiem, w jaki sposób jest to problemem... Mniej osób w instancji - lepiej działająca gra. Niestety, akurat w przypadku TORa to bardzo ważny argument, biorąc pod uwagę to, jak ta gra działa... :/

Dnia 08.01.2012 o 21:16, gothicsheep napisał:

PvP tak fatalnego jeszcze nigdzie indziej nie doswiadczylem.


Temat wałkowany był już dziesiątki razy - PvP wrzucono głównie po to, żeby w ogóle coś było. Rozwijać (czy raczej tak naprawdę pojawiać) będzie się dopiero w kolejnych rozszerzeniach. Stając w obronie tego tytułu mogę tylko powiedzieć, że nie różni się to aż tak bardzo od WoWa, gdzie w PvP nowi gracze nie mają praktycznie żadnych szans, bo 95% populacji biega z Heirlooms w każdym slocie, w jakim tylko można. Natomiast trzeba przyznać, że PvP wymaga naprawdę od groma pracy w tej grze, i to nie tylko od strony gameplay''u jako takiego, ale (przede wszystkim) od strony technicznej, bo obecnie jest to loteria - jedni mogą grać bez problemów, inni mają pokaz slajdów.

Dnia 08.01.2012 o 21:16, gothicsheep napisał:

Voice over - jeden wielki time sink.


W preferencjach masz opcję wyłączenia wszystkich filmików. Dla mnie akurat jest to zaleta, zdecydowanie wolę zleca, który ze mną trochę pogada, niż takiego, który wyświetli mi trzy zdania w ramce, co wygląda jak czytanie ogłoszeń w gazecie...

Dnia 08.01.2012 o 21:16, gothicsheep napisał:

moje wybory i tak nie maja najmniejszego znaczenia.


I tu akurat się mylisz. W niektórych questach od wyborów zależy dość sporo - loot, kolejne walki (czy będziemy je prowadzić, czy nie) itp.

Dodajmy do tego fakt, że od tego, po której stronie się opowiadamy, również sporo zależy - części przedmiotów nie będziemy mogli używać, jeśli opowiemy się po Ciemnej Stronie i odwrotnie. Ma to również wpływ na to, jak postrzegają nas nasi towarzysze, co z kolei również ma bardzo praktyczne zastosowanie - im wyższą estymą nas darzą, tym mniej czasu wymagają ich Crew Skills.

Dnia 08.01.2012 o 21:16, gothicsheep napisał:

Swiat jest zajebiscie bezbawny, pusty i nawet przez sekunde nie poczulem zadnego klimatu.


Tu, niestety, również się nie zgodzę. Jeśli chcesz pustego świata, proponuję stworzyć nową postać w WoW... Innych graczy spotkasz na poziomach 1-10, a potem dopiero przy lvl cap (no i, naturalnie, w stolicach). W TORze przynajmniej widzimy innych graczy, na bieżąco, spontanicznie powstają drużyny, gracze pomagają (lub przeszkadzają :p ) sobie wzajemnie... Wiele rzeczy można o tym świecie powiedzieć, ale na pewno nie to, że jest pusty. No, może poza Dune Sea na Tatooine. Ale to akurat ma tak wyglądać :)

Dnia 08.01.2012 o 21:16, gothicsheep napisał:

Mnostwo bugow


Tu, niestety, trzeba się zgodzić... Gra zabugowana jest i tyle.

Dnia 08.01.2012 o 21:16, gothicsheep napisał:

end-game, ktory praktycznie nie istnieje


Bo z end-game''em jest podobnie jak z PvP - planowany jest dopiero w kolejnych rozszerzeniach. BW uznało, że na początek lepiej będzie, jak gracze zapoznają się z fabułą każdej z klas, a reszta przyjdzie z czasem. Co akurat jest zmorą wielu MMO, które na początku są niesamowicie ubogie.

Dnia 08.01.2012 o 21:16, gothicsheep napisał:

rownie dobrze moglaby zdechnac tak samo jak APB.


Może głupie pytanie, ale tylko dlatego, że Tobie gra nie przypadła do gustu, życzysz innym graczom, by nie mieli okazji się dobrze bawić? Ciekawe podejście, nie ma co...

Dnia 08.01.2012 o 21:16, gothicsheep napisał:

Krotko mowiac, ta gra to kupa.


No patrz pan... A ja już trzy tygodnie przy tej "kupie" siedzę i nie mogę się oderwać... Może gra wcale nie jest taka zła, tylko po prostu nie jest dla Ciebie?


A teraz już z innej beczki, czyli powód, dla którego wszedłem na gram. Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości co do tego, czy warto bawić się w crafting, poniższy screen powinien te wątpliwości rozwiać. Z lewej strony blasterek, który zaproponowano mi jako nagrodę, z prawej - broń z lufą stworzoną przez mojego BHa. Różnica widoczna od razu...

EDYTKA Jako że z nieznanych przyczyn obrazek się nie dodał, wrzuciłem kolejnego posta. Sorki za dubla.

20120108224832

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować