Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2012 o 16:57, Undertaker napisał:

Chyba dlatego, że sporo czasu się czeka, żeby w ogóle się na warzone dostać. Z 15 minut
teraz.


To akurat względne, wszystko zależy od populacji.

http://www.videogamer.com/pc/star_wars_the_old_republic/news/star_wars_the_old_republic_announces_founder_title.html

Tak na pocieszenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 17:01, Elendil napisał:

Zanim się przelogujesz to ktoś Ci może podkupić i doopa blada :P


Przelogowanie to około 30-60 sekund. Musiałbym mieć wyjątkowego pecha...

Dnia 19.01.2012 o 17:01, Elendil napisał:

No kto to widział, żeby dwie walczące ze sobą frakcję się wspierały.


Zapewne ta sama osoba, która uznała, że za skazanie kogoś na tortury otrzymuje się punkty Jasnej Strony, natomiast za szybką, bezbolesną śmierć - punkty Ciemnej Strony (fabuła BHa). Ewentualnie ta sama osoba, która uznała, że byle poruczniczyna imperialny ma prawo wydawać polecenia Sithowi... Nie oszukujmy się, fabuła w tej grze potrafi być ciekawa, ale jeśli ktoś doszukuje się w niej logiki i zgodności z lore, to raczej źle trafił. W takiej sytuacji taki drobiazg, jak to, że Imp przesyła sprzęt Repsowi jest naprawdę mało istotny. Szczególnie, że jakoś możliwość handlu jakoś nikomu nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Players can no longer enter the opposing faction’s safe base area, thus preventing players from continually "camping" the other faction''s base.
- Turrets inside faction bases were not intended to be destroyed and are now immune to damage.
- The population cap for instances of Ilum has been reduced to improve performance.


No cóż, mnie te zmiany akurat ani ziębią, ani grzeją, bo i tak na Ilum miałbym pewnie około 1.5 fps, ale przynajmniej powinno to powstrzymać baserape, jaki miał miejsce od wczoraj. Szkoda tylko, że w ogóle do takiej sytuacji doprowadzono, bo nawet jeśli kryzys został zażegnany, to niesmak po dzisiejszym dniu i działaniach BioWare pozostanie chyba na długo, i żadne "Founder''s Medal" tego nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardzo grzeją.
Instancjonoawnie mapy - bardzo dobrze, nie będzie już debiolizmu gdzie biega po 60 luda i idzie istny slideshow.
Koniec z kampa na swojej bazie - tez bardzo dobrze, skończy się lamienie na pulla do swojego gniazdka i nabijanie valoru bez wysiłku.
Jeszcze tylko powinni dać opcję ubijania własnej frakcji [walić lore i tak je już wykastrowali] bo jak widzę w OPS grupie bandę frajerów co siada sobie z tyłu i czeka az nabijemy im daily to tylko się odwrócić i urżnąć wszystkich jak leci, nie chcesz walczyć - spoko, jesteś cipa nie walcz stój z tyłu i albo heal jeśli masz albo dbaj o guarda/buff/debuff a nie to wy...oddalaj się [to oczywiście nie do ciebie Ring tylko w kwesti takich graczy jak w w/w przykładzie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 20:24, Undertaker napisał:

Ile trzeba commendations, żeby kupić coś z pvp?


Zależy jakich i zależy co. Battlemastera nie miałem, więc nie wiem jak z nimi sytuacja. Z champion baga natomiast wypadają zazwyczaj 3 centurion commendations lub losowy token do zakupu czegoś z seta champion. Kolczyki i inne pierdoły z tego co pamiętam to 21 lub 25 commendations. Spodnie, hełm, buty itd. 39, broń natomiast 72. Nie wiem ile champion bagów otworzyłem, ale dałem radę za nie kupić kolczyk, implant, coś na klatę i teraz jeszcze zostało mi około 20 commendations. Z tych samych bagów, przez ten czas, wypadły mi też tokeny na wszystko oprócz sukienki, butów i kolczyka. Do tego trzy razy relic i dwa razy rękawice. Z battlemaster bag i cenami było podobnie, tzn. wypadał albo token na coś z setu battlemaster albo champion commendations. Po patchu coś zmienili, ale nie mam pojęcia co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciąz nie kumam tego pvp gearu. Na 40. poziomie za ukończone warzone''y dostaję tylko worzones commendations, podczas gdy większość gearu wymaga zupełnie innych rzeczy do zapłaty. Skąd je wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że im dalej tym gra bardziej na odpierdziel zrobiona. Taki Hoth ma kilka questów na krzyż. Nie sposób dobić z 40 na 41 robiąc tylko questy przeznaczone dla levelu 40. Dobija się do połowy poziomu i... pyk - next planeta z poziomem 41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 23:57, Undertaker napisał:

Mam wrażenie, że im dalej tym gra bardziej na odpierdziel zrobiona. Taki Hoth ma kilka
questów na krzyż. Nie sposób dobić z 40 na 41 robiąc tylko questy przeznaczone dla levelu
40. Dobija się do połowy poziomu i... pyk - next planeta z poziomem 41.


Ja na Hoth przyleciałem dopiero na 43-44 lvlu...robisz bonus series z poprzednich? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku.

Za warzones dostajesz warzones commendation które dalej nazywać bedę WZC.
Za 30 WZC możesz kupić 10 mercenary commendations [dalej zwane MC].
Skrzynka zwana champion bag kosztuje 200 WZC i 200 MC czyli sumarycznie 800 WZC [uwaga - mozna ją otworzyć mając poziom 50, poziom postaci nie valoru!]
Ze skrzynki owej wylatuje 1 centurion commendation + losowy token na losowy part champion setu lub 3 centurion commendation [zwane dalej CC]
Za CC możesz kupić set centuriona, 14-39 CC za cześć [relikty po 14, pasy np po 25, chest, head itp po 39]
Od 60 poziomu Valoru możesz z daily questów otwierać battlemaser bagi w których jest bodajże 1 battlemaster commanedation [zwany dalej BC] + trochę champion commendation [zwane dalej CHC].
Za champion commendation możesz kupić set championa po 69 za part.
Za BC set battlemastera który kosztuje od 1 do 3 BC za part.


Obecnie mam 40 lvl Valoru, otworzyłem pi razy drzwi z 65-75 chestów łącznie z tego mam prawie cały set championa [brakuje mi rękawic, zastępczo nosze centuriony], weapon, implanty + podwójna kiecka i buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 23:57, Undertaker napisał:

Mam wrażenie, że im dalej tym gra bardziej na odpierdziel zrobiona. Taki Hoth ma kilka
questów na krzyż. Nie sposób dobić z 40 na 41 robiąc tylko questy przeznaczone dla levelu
40. Dobija się do połowy poziomu i... pyk - next planeta z poziomem 41.


Alderaan ma bonus series dla poziomu 40-41.

@Pietro87

Najlepsze jest to, że bonus z zestawu... można uzyskać mieszając championa, battlemaster i centuriona. Cały zestaw i bonus jest wspólny dla tych trzech setów ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, będzie n00bowskie pytanie!

Jak zapewne już pisałem, stworzyłem nową postać, tym razem Rebeli... eee... republikańską gnidę. Troopera. Po rzuceniu na czacie pytania o to, czy Republika bardziej potrzebuje tanków czy healerów i otrzymaniu odpowiedzi, że zdecydowanie healerów (swoją drogą, gdybym takie pytanie zadał we flocie imperialnej, otrzymałbym pewnie kilka "n00bów" i ze dwa "spróbuj alt+F4"). Czyli klasę zaawansowaną mam wybraną - Commando z zacięciem leczniczym (widzę tu powtórkę z rozrywki z BHa, ale ok, niech będzie, może Trooperem będzie się inaczej grało...).

Teraz przechodzimy do samego pytania: w jakie Crew Skills iść jako Trooper - Commando? Waham się między BioChem i CyberTech. Z jednej strony miło jest craftować sobie MedPaki i inne Stimy, ale z drugiej - wiem, że naprawdę rzadko trafiały mi się deficyty apteczek, więc nie wiem, czy nie będzie to zmarnowany Crew Skill... CyberTech daje sporo ciekawych opcji, ale z kolei wymaga Scavenging, który mam już wymaksowany na BHu i robienie go drugi raz raczej mija się z celem, myślałem, żeby w jego miejsce wziąć Slicing, ale to z kolei mnie skutecznie powstrzyma przed craftingiem do czasu dotarcia do neutralnego AH :/ Tak źle i tak niedobrze...

Czy osoby, które korzystały z któregoś z powyższych CSów (lub grają/grały Trooperem), mogłyby się w tej kwestii wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam kilka pytań, pochodziłem wczoraj troszkę i pozwiedzałem, a więc:

- Jak zdobyć pkt. Social? (Wiem tylko tyle że mogę za ich pomocą kupować różnego rodzaju wyposażenie dla mojej postaci)
- Wiele razy zauważyłem że postacie posiadają, hmm .. to się chyba "Mount" nazywa (Tak jak we WoW''ie) po prostu pozwala im to na szybsze poruszanie się. A więc, gdzie mogę coś takiego nabyć i jaka jest cena za tą przyjemność?
- Nie zagłębiałem się też za bardzo w mechanikę, drzewek talentu, czy w razie, pomyłki lub chęci wprowadzenia zmian, mogę je zresetować i rozdać od nowa?
- I ostatnie pytanie, czy fabuła gry (Nie, nie będzie spoilerów) prowadzi nas aż do 50 poziomu rozgrywki ?

Tak wiem, że te pytania mogą wydać się dla was n00bskie, po prostu proszę was tylko o kilka czystych i przejrzystych odpowiedzi.

Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 07:52, Reinvented napisał:

Ja również mam kilka pytań, pochodziłem wczoraj troszkę i pozwiedzałem, a więc:

- Jak zdobyć pkt. Social? (Wiem tylko tyle że mogę za ich pomocą kupować różnego rodzaju
wyposażenie dla mojej postaci)


Poprzez rozmowy z NPC przy wykonywaniu w party questów, heroiców i flashpointów. Zarówno początkowe, w trakcie i przy zakończeniu.

Dnia 20.01.2012 o 07:52, Reinvented napisał:

- Wiele razy zauważyłem że postacie posiadają, hmm .. to się chyba "Mount" nazywa (Tak
jak we WoW''ie) po prostu pozwala im to na szybsze poruszanie się. A więc, gdzie mogę
coś takiego nabyć i jaka jest cena za tą przyjemność?


Mounta możesz nabyć po zaliczeniu 25lvl. Prawko kosztuje 40K, mount 8K, speed +90%. Potem wraz z rozwojem postaci możez kupić 2 kolejne poziomy mountów odpowiednio +100 i 110% speeda. Ceny prawek na te wyższe to bodajże 210K i na 50lvl 330K na najszybsze. Mounty odpowiednio 25K i chyba 55K. Sa też unikalne za odpwoednio wyższą cenę, komendacje itp.

Dnia 20.01.2012 o 07:52, Reinvented napisał:

- Nie zagłębiałem się też za bardzo w mechanikę, drzewek talentu, czy w razie, pomyłki
lub chęci wprowadzenia zmian, mogę je zresetować i rozdać od nowa?


Jest skill vendor we flocie u którego możesz zresetować drzewka. Taka zmiana jest płatna, więcej z każdą kolejną zmianą. Ale jak długo zmian nie robisz to koszt spada ponownie do 0.

Dnia 20.01.2012 o 07:52, Reinvented napisał:

- I ostatnie pytanie, czy fabuła gry (Nie, nie będzie spoilerów) prowadzi nas aż do 50
poziomu rozgrywki ?


Nie wiem. Robiłem wszystkie questy łącznie z pobocznymi i bonusami i 50lvl osiągnąłem na chyba 3 planecie przed końcem bez zakończenia linii fabularnej. Prawdopodobnie jest możliwa odwrotna sytuacja jak ktoś skupia się tylko na fabularnych questach.

Dnia 20.01.2012 o 07:52, Reinvented napisał:

Dziękuję.


Proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 03:03, Selv napisał:

Neutralny AH jest już na 20lv więc przecież rzut beretem :P


No właśnie nie bardzo. To oznacza 10 poziomów, które mógłbym przeznaczyć na crafting, w plecy. Spora strata...

Dnia 20.01.2012 o 03:03, Selv napisał:

Na którym serwerze grasz?


Starstorm One.

I co, nikt nic nie doradzi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować