Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Pograj zrozumiesz... nie ma szans wbić alta szybciej niż poprzez trzaśnięcie fabuły singlowej [która zajmuje pi razy drzwi 120-140h]
Można co prawda wbijać lvl na pvp i tu jest największy babol - bo jak wywalą exp za pvp to takie cwaniaki porobią postaci do lv 48-49 i będą nawalać pvp jak potrzaskani dla valoru i chestów bo wtedy maja koszyk walk 10-49 [na 50 nie ma już tak słodko są tylko 50vs50 lvle i nie da się farmić na słabych niskopoziomowych]

Aczkolwiek jest połowiczne rozwiązanie - wywalić exp za pvp, zrobić na champion chestach wymagania - do kupienia od lvlu 50 [obecnie kupić można kiedy się chce, otworzyć tylko na 50] i zrobić blokadę na valor - postać na lvlu między 10 a 49 może wbić tylko powiedzmy 20 lub 30 poziom valoru i dopóki nie wbije poziomu 50 nie ma możliwości dalej poziomów valoru zdobywać.
Kilka prostych trików - wszystko było by w 100% sprawne [tylko BW jest za głupie na minimalny wysiłek logicznego myślenia]


A sens mechaniki i posiadanie postaci po obu stronach na danym serwerze - sam mam, co prawda wali mnie, ze na guardiana nic nie mogę wysłać bo i nie zamierzam [w sumie jeden item bym mu posłał, kryształ do miecza z kolorem który mi pasuje, żeby pol gry nie szukać takiego samego] zamierzam tego guardiana wbijać dla fabuły co by poznać wątek po jasnej i ciemnej stronie.
Czy system legacy da mi dla niego jakieś profity - nie wiem, tez mi to dynda.

P.S.
A tu definicja słowa patologia bo nadużywasz a chyba nie rozumiesz [albo ci się real z wirtualem zaciera skoro terminy ze świata realnego adaptujesz tak bardzo poważnie do gier mmo] : http://pl.wikipedia.org/wiki/Patologia
Masz tam dogłębnie wyjaśnione wszlekaie znaczenia tegoż słowa, może trochę cię to do edukuje bo widać coś merytorycznie słabo jeśli patologią jest jakiekolwiek zachowanie w wirtualnej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, my się dalej trzemy z republiką twardo, taka farma na Trasku nie odchodzi xD
Aczkolwiek jest taki "lagfest" że granie tam skupia się do spontanicznego spamu aoe i zerkania na licznik ksów, dobije 30 [lub150 na weekly] to się zwija dupę w trok i nie wraca do dnia następnego lecząc traumę psychiczną po przebytym tam czasie xD]


P.S.
Ludzie sa zajedwabiści - dziś się pytam typów na illum - how is your performance guys ?
Dostaję odpowiedzi - Briliant, superb, its fine itp tylko każdy mówi że ma "lagi"
To pytam czy mogą mi je opisać... no i opisują, że podczas tegoz "laga" gra im "zwalnia" tzn animacja zwalnia.
Wycwaniony dopytałem - its like a slideshow right ? When this lag of yours occures ? - dostaje odpowiedzi o tak tak tak tak to wygląda.
Co pozostało - załamać nad debilami rece, bo nazywają lagiem framerate drop [lag, rubberbanding - to nie jest spowolnienie obrazu na litość boga] i potem na forum pieprzą bzdury typu "my fps is superb" a debile z BW zacierają rączki, że debile-gracze daja im pożywke do położenia wielkiej lachy na fatalną optymalizację silnika.
Co pozostaje - grac i mieć wszystko w dupie xD
Osobiście w momencie jak dropnę rekawice od championa [które mi ciągle nie wypadły] ograniczam się potem do robienia tylko dwóch daily i weekly zbierając BM chesty, ale na spontaniczne pvp za chiny ludowe nikt mnie nie wyciągnie, już wole farmić solo jakieś niskolvlowe flashe ze znajomkami co dopiero zaczynają grę [straszne, że jeszcze nowi gracze napływają... straszne i niewiarygodne zarazem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 19:13, Pietro87 napisał:

Przesadzasz, my się dalej trzemy z republiką twardo, taka farma na Trasku nie odchodzi
xD


Farma, farmą nie o to chodzi. Teraz każdy kretyn z połową lewej półkuli będzie biegał w najlepszym secie PvP po paru dniach stania w miejscu.

Wiem, że niektórym takie rozwiązanie pasuje, ale efekt jak widać na filmie jest przekomiczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz a wcześniej to było jakoś inaczej ?
Bo chesty BMa też farmiono na potęgę bez jakiegoś trudu [100 razy szybciej niż teraz].
Jeśli natomiast chodzi o poziom valoru - te same debile co teraz też by to wbiły tylko wolniej, bez przesady.
Czy to problem - bo ja wiem...
A niech sobie biegają, miernota zawsze jest miernotą i żaden omfg ubber duper hiper gear tego nie zmieni, jak ktoś daje ciała dawać będzie dalej.
Ja tam pisałem, że nie miał bym zgrzytów jak by pvp gear był za free dla każdego 50lvl od reki, przynajmniej było by zero pieprzenia na chatach i forach, ze ktoś kogoś ubija bo ma lepszy gear, szedł by czysty skill na skill [oprócz illum, tam idzie spam aoe na spam aoe w radosnym frame dropie gdzie jakakolwiek taktyka przy takiej liczbie ludzi na ekranie nie ma racji bytu, no może prócz taktyki "o wyciągnę tego ćwoka pullem bo mam go na zasięgu to zaraz cała dzicz dookoła go szybko skosi i mamy 1pkt bez wysiłku i biegania za resztą repów" xD]


P.S.
Dziś wpadłem z kumplem z gildii na wyczesany mecz hutballa XD
Wpadamy, jest 8min do końca, typu dostają w tyłek 2:0, myslę lipka, trzeba będzie zagrać na medale bo tu już pies pogrzebany jak te randomy takie marne, ale coś nas naszło i trafiłem 4 pkt a kumpel 2 xD
Z meczy 2:0 przegrywanego zrobiliśmy po 9 medali na łebka i wygraną 6:4 xD
Dostałem wszystkie mvp i tonę wazeliny na chacie, było śmiechowo =P

Może jak będą serwer transfery to się wyniosę tam do was na bassiliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 19:06, Pietro87 napisał:

P.S.
A tu definicja słowa patologia bo nadużywasz a chyba nie rozumiesz [albo ci się real
z wirtualem zaciera skoro terminy ze świata realnego adaptujesz tak bardzo poważnie do
gier mmo] : http://pl.wikipedia.org/wiki/Patologia
Masz tam dogłębnie wyjaśnione wszlekaie znaczenia tegoż słowa, może trochę cię to do
edukuje bo widać coś merytorycznie słabo jeśli patologią jest jakiekolwiek zachowanie
w wirtualnej grze...


zdanie podtrzumuje. bardzo slabo Ci wychodzi prowokowanie. Przeczytaj sobie o patologii spolecznej. Bez problemu mozna to przelozyc na spolecznosc mmo.

Cos co wypacza sens open pvp jest rzecza szkodliwa dla calej gry.

sam proponujesz "triki" ktore by ograniczyly naduzycia, wiec jednoczesnie przyznajesz mi racje. ciesze sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 19:30, Pietro87 napisał:

Zaraz zaraz a wcześniej to było jakoś inaczej ?


Trwało to ''trochę'' dłużej. Zdecydowanie część z graczy którzy korzystają z jakże korzystnej zmiany w systemie valoru w życiu nie dobiłoby do BM - bo zwyczajnie nie mają chęci na granie PvP. Teraz sytuacja jest dla nich świetna ;)

Dnia 20.01.2012 o 19:30, Pietro87 napisał:

Bo chesty BMa też farmiono na potęgę bez jakiegoś trudu [100 razy szybciej niż teraz].


Różnica taka, że chest BMa możesz mieć w ekwipunku tylko jeden, jeśli nie możesz go otworzyć - to cóż nici z farmy. Do tego dziennie masz możliwość zdobycia dwóch, trzech jeśli tego samego dnia wykonasz jeszcze weekly.

Dnia 20.01.2012 o 19:30, Pietro87 napisał:

A niech sobie biegają, miernota zawsze jest miernotą i żaden omfg ubber duper hiper gear
tego nie zmieni, jak ktoś daje ciała dawać będzie dalej.


Dla mnie też gear mógłby być dla wszystkich, ale sama ranga świadczyła w większości o tym, że ktoś jest ograny - teraz nie jest już żadnym wyznacznikiem. Wszyscy będą mieli sprzęt to i tak będą krzyczeć, ze operative czy inny assasin ich gniecie i nie wiedzą jak sobie z nim poradzić. Więc NERF! ;)

Dnia 20.01.2012 o 19:30, Pietro87 napisał:

Może jak będą serwer transfery to się wyniosę tam do was na bassiliska.


Zapraszamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 18:52, EmperorKaligula napisał:

w kategoriach mmo, farmienie sobie pvp na ustawkach jest patologia i juz


To bądź łaskaw w takim razie pisać o takich "patologiach" do osób, które to robią, dobrze? Ja w PvP w TORze nie gram, głównie dlatego, że przez skopaną wydajność mam wtedy pokaz slajdów.

Dnia 20.01.2012 o 18:52, EmperorKaligula napisał:

Idealne aby poznac wszytkie smaczki jednej strony konfliktu.


Jak napisałem wcześniej - każdy gra tak, jak chce i nikomu nic do tego. Nawet jeśli mam ochotę stworzyć 8 klonów Imp Agenta na jednym serwerze, to jest to moja prywatna sprawa.

Dnia 20.01.2012 o 18:52, EmperorKaligula napisał:

to raczej Ty nie rozumiesz po co jest AH. Do handlu.


Wybacz, ale jeśli w jakiejś grze pojawia się mechanika pozwalająca na takie, a nie inne zachowanie, to znaczy, że jest ono dozwolone. Jakiś czas temu podniósł się krzyk, że BW karało osoby, które nagminnie wykorzystywały fakt, że mając niskopoziomową postać, mogą polecieć na Ilum i farmić skrzynie. Krzyk ów podniósł się nie dlatego, że osoby te to robiły, ale dlatego, że BW zaczęło karać za wykorzystywanie mechaniki, którą sami wrzucili do gry.

Dnia 20.01.2012 o 18:52, EmperorKaligula napisał:

Neutral AH jest do handlu pomiedzy frakcjami.


I dokładnie to mam zamiar robić. Handlować między frakcjami. A że jestem wymagający i chcę handlować tylko ze swoimi postaciami... Moje prawo. Dopóki nie będzie informacji, że jest to zabronione, mam zamiar z tego korzystać.

Dnia 20.01.2012 o 18:52, EmperorKaligula napisał:

to ze cos jest mozliwe nie znaczy ze musze sie na to zgadzac. W wowie tez sa neutral
AH ale nie mozna miec postaci po obu stronach na tym samym serverze. I to ma dla mnie
sens.


W WoWa ostatni raz grałem w październiku albo listopadzie i jeśli od tego czasu nic się nie zmieniło, to to, co napisałeś, jest kompletną bzdurą. Miałem na jednym serwerze Undead Huntera i Night Elf Rogue''a. Pierwsza postać to Horda, druga - Sojusz. Screen z battle.netu poniżej, żeby nie było, że ściemniam... Powiem więcej, między frakcjami można spokojnie przesyłać Heirlooms. Bardzo zatem proszę - nie dorabiajmy sobie argumentów jeśli ich nie mamy...

20120120194649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 19:48, Ring5 napisał:

To bądź łaskaw w takim razie pisać o takich "patologiach" do osób, które to robią, dobrze?
Ja w PvP w TORze nie gram, głównie dlatego, że przez skopaną wydajność mam wtedy pokaz
slajdów.


komentuje to co wprowadzilo EA, nie kieruje tego do nikogo osobiscie.

Dnia 20.01.2012 o 19:48, Ring5 napisał:

Jak napisałem wcześniej - każdy gra tak, jak chce i nikomu nic do tego. Nawet jeśli mam
ochotę stworzyć 8 klonów Imp Agenta na jednym serwerze, to jest to moja prywatna sprawa.


chodzilo raczej o to ze wg Ciebie 8 to idealna liczba zeby zagrac kazda klasa z obu stron konfliktu.

Dnia 20.01.2012 o 19:48, Ring5 napisał:

W WoWa ostatni raz grałem w październiku albo listopadzie i jeśli od tego czasu nic się
nie zmieniło, to to, co napisałeś, jest kompletną bzdurą. Miałem na jednym serwerze
Undead Huntera i Night Elf Rogue''a. Pierwsza postać to Horda, druga - Sojusz. Screen
z battle.netu poniżej, żeby nie było, że ściemniam... Powiem więcej, między frakcjami
można spokojnie przesyłać Heirlooms. Bardzo zatem proszę - nie dorabiajmy sobie argumentów
jeśli ich nie mamy...


gralem ostatnio w grudniu w wowa, nie wiedzialem, ze az takie zmiany zaszly. Alty ally trzymam na innym serverze od dawna i nigdy nawet nie myslalem by probowac tworzyc gdzies indziej. No to masz inny przyklad: WAR, gra stawiajaca na PvP. zadowolony ?

Dnia 20.01.2012 o 19:48, Ring5 napisał:

I dokładnie to mam zamiar robić. Handlować między frakcjami. A że jestem wymagający i chcę handlować tylko
ze swoimi postaciami... Moje prawo. Dopóki nie będzie informacji, że jest to zabronione, mam zamiar z tego
korzystać.


EA samo w sumie nie jest zdecydowane w tej kwestii co robic. Gdyby bylo zielone swiatlo mialbys bank wspolny na caly server i poczte pomiedzy frakcjami.

A co bedzie dalej ? Bedziesz chcial zabijac sie wlasna postacia dla valoru ? Przeciez wlasnorecznie farmiles i jedna i druga i masz do tego prawo jak sa na jednym serverze, nie ?

Dnia 20.01.2012 o 19:48, Ring5 napisał:

Wybacz, ale jeśli w jakiejś grze pojawia się mechanika pozwalająca na takie, a nie inne zachowanie, to znaczy,
że jest ono dozwolone. Jakiś czas temu podniósł się krzyk, że BW karało osoby, które nagminnie
wykorzystywały fakt, że mając niskopoziomową postać, mogą polecieć na Ilum i farmić skrzynie. Krzyk ów
podniósł się nie dlatego, że osoby te to robiły, ale dlatego, że BW zaczęło karać za wykorzystywanie
mechaniki, > którą sami wrzucili do gry.


czyli rozumiem ze rozmawiam z kims kto nie widzi nic zlego w umowionym farmieniu (ja zabije Ciebie x razy i Twoich kumpli, a potem sie zmienimy) bo jest to fizycznie mozliwe, tak ? No to nie mamy o czym dalej rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 20:15, EmperorKaligula napisał:

chodzilo raczej o to ze wg Ciebie 8 to idealna liczba zeby zagrac kazda klasa z obu stron
konfliktu.


Dokładnie tak. Bo gdy poznam fabułę BHa (a raczej - "teraz, jak już poznałem fabułę BHa"), raczej nie będę chciał całości powtarzać tylko po to, by grać Powertechem zamiast Merc''iem. Patrząc na to w ten sposób, równie dobrze możemy powiedzieć, że tak naprawdę każda klasa powinna mieć 6 slotów, bo mamy 2 Advanced Classes, z których każda ma 3 drzewka, a nie sposób przecież odkryć każdego (na tym etapie). Dlatego właśnie uważam, że wybrano taką, a nie inną liczbę slotów.

Dnia 20.01.2012 o 20:15, EmperorKaligula napisał:

gralem ostatnio w grudniu w wowa, nie wiedzialem, ze az takie zmiany zaszly. Alty ally
trzymam na innym serverze od dawna i nigdy nawet nie myslalem by probowac tworzyc gdzies
indziej.


Ale to, że nie myślałeś o tym, by spróbować je tworzyć, nie znaczy, że jest to niedozwolone.

Dnia 20.01.2012 o 20:15, EmperorKaligula napisał:

No to masz inny przyklad: WAR, gra stawiajaca na PvP. zadowolony ?


Bardzo. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że WAR idzie na dno. Myślę, że to chyba jednak świadczy o tym, iż gra niezupełnie przypadła graczom do gustu, a tu z kolei mechanika gry odgrywa sporą rolę.

To, że Tobie nie pasuje idea tworzenia altów z przeciwnych stron konfliktu na jednym serwerze, nie oznacza jeszcze, że pomysł ten jest zły. Dla mnie właśnie sztucznie wprowadzane ograniczenia są tym, co powinno się eliminować.

Dnia 20.01.2012 o 20:15, EmperorKaligula napisał:

EA samo w sumie nie jest zdecydowane w tej kwestii co robic. Gdyby bylo zielone swiatlo
mialbys bank wspolny na caly server i poczte pomiedzy frakcjami.


Banku wspólnego nie mam nawet dla tej samej frakcji, więc tu akurat argument chybiony, a co do reszty, to odpowiedziałem już wcześniej: dopóki coś nie jest zabronione, jest dozwolone.

Dnia 20.01.2012 o 20:15, EmperorKaligula napisał:

A co bedzie dalej ? Bedziesz chcial zabijac sie wlasna postacia dla valoru ? Przeciez
wlasnorecznie farmiles i jedna i druga i masz do tego prawo jak sa na jednym serverze,
nie ?


Prosiłem już: nie dorabiaj sobie na siłę argumentów, bo nie za bardzo Ci to wychodzi i odwracasz kota ogonem. Uczepiłeś się tego PvP z uporem godnym lepszej sprawy. Może postaraj się nie czytać tym razem tego, co chciałbyś, by było napisane w moim poście, ale to, co rzeczywiście tam jest. To chyba zdecydowanie ułatwi nam rozmowę.

Dnia 20.01.2012 o 20:15, EmperorKaligula napisał:

czyli rozumiem ze rozmawiam z kims kto nie widzi nic zlego w umowionym farmieniu (ja
zabije Ciebie x razy i Twoich kumpli, a potem sie zmienimy) bo jest to fizycznie mozliwe,
tak ? No to nie mamy o czym dalej rozmawiac.


Masz rację, nie mamy. Wymyślasz sobie z d#%y wzięte teorie, które nijak się nie mają do tego, co ja piszę (ja mówię o przesyłaniu sprzętu między frakcjami, Ty sobie dopowiedziałeś to, co chciałeś i czego możesz się uczepić). Rzeczywiście, w takiej sytuacji dalsza rozmowa naprawdę nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2012 o 19:34, EmperorKaligula napisał:

zdanie podtrzumuje. bardzo slabo Ci wychodzi prowokowanie. Przeczytaj sobie o patologii
spolecznej. Bez problemu mozna to przelozyc na spolecznosc mmo.


Nie mam na celu cię prowokować, bo zgadzam się w 100%, że nadużycia trzeba eliminować, nie zgadzam się jednak z tym, że gry trzeba traktować śmiertelnie poważnie i dorabiać do nich zaraz całe społeczno-psychologiczne podłoża i ideologie.
Gra - to gra. Ma dawać fun i nic więcej.
Rywalizacja - powinna być względnie maksymalnie uczciwa dla wszystkich.
Jeśli ktoś mi wyskakuje zaraz z górnolotnymi mowami typu "patologia" to zaczyna mi wyglądać na osobę co skłania się w kierunku traktującego gry niczym realny świat - nerda [nie, żebym pił do ciebie, ot takie nie inne wrażenie zrobiłeś].
A to o czym tu dyskutujemy ma już na upartego fachową nazwę z branży gier i zowie się exploiting, moim zdaniem nie trzeba do tego zaraz działu całej psychologii społecznej dorabiać =)

Dnia 20.01.2012 o 19:34, EmperorKaligula napisał:

Cos co wypacza sens open pvp jest rzecza szkodliwa dla calej gry.


Czy szybsze wbijanie altów wypaczało by tak grę ogólnie - zabiło by zdecydowanie w tym konkretnym mmo cały sens drogi od 1szego do 50tego poziomu - aczkolwiek bonus z legacy zapewne ograniczy się nie do zwiększania wielkości expa co do raczej jais wspólnych perków dla postaci [co się przełoży na samoczynne łatwiejsze granie altem bo będzie miał dzięki mainowi jakiś tam bonus np +5% do jakiejś statystyki czy jakiś extra czasowy buff, wątpię, żeby tu ktoś dorzucał jakieś cuda wianki]

Dnia 20.01.2012 o 19:34, EmperorKaligula napisał:

sam proponujesz "triki" ktore by ograniczyly naduzycia, wiec jednoczesnie przyznajesz
mi racje. ciesze sie.


Tak bo przeciwny jestem exploitingowi - ale nie dorabiam do gier żadnej sztywnej i sztucznej ideologii a dla kogo gry to całe życie i pogodzić się z pewnymi rzeczami nie może - no trudno ja nic nie poradzę, natury niektórych nie zmieni prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 20:27, Ring5 napisał:

których każda ma 3 drzewka


ktore mozesz dowolnie respecowac...

Dnia 20.01.2012 o 20:27, Ring5 napisał:

Bardzo. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że WAR idzie na dno. Myślę, że to chyba jednak
świadczy o tym, iż gra niezupełnie przypadła graczom do gustu, a tu z kolei mechanika
gry odgrywa sporą rolę.


blad. WARa zabil balans. Nie ma obecnie skutecznego systemu gwarantujacego zbalansowane (nawet tylko ilosciowo) open PVP. Tam na porzadku dziennym byly gwalty w obozach, a nawet zabijanie guardow. Nikt na to nic nie poradzi ze jedna strona servera ma po swojej stronie kilka swiatowych gidlii z wieloloetnim doswiadczeniem, ktore prowadza pvp na calym serverze, a druga gra tylko w weekendy... Dziwisz sie ze w takim przypadku servery wymieraja ?

EA (Mythic) nic sie nie nauczyl po WARze (gwalty w obozach, framedropy kosmiszne przy wiekszych zadymach czy crashe)

Dnia 20.01.2012 o 20:27, Ring5 napisał:

Prosiłem już: nie dorabiaj sobie na siłę argumentów, bo nie za bardzo Ci to wychodzi i odwracasz kota
ogonem.


ja tylko glosno mysle. przyznasz chyba ze jak juz ludzie nasyca sie fabula i porobia 50 lvle interesujace je klasami to problem "podkladania sie" stanie sie aktualny.

Dnia 20.01.2012 o 20:27, Ring5 napisał:

Uczepiłeś się tego PvP z uporem godnym lepszej sprawy.


w mmo na maxl lvlu w sumie nie za bardzo jest co robic poza pvp, dlatego sie ''czepiam'' tego tematu ;)

Dnia 20.01.2012 o 20:27, Ring5 napisał:

czyli rozumiem ze rozmawiam z kims kto nie widzi nic zlego w umowionym farmieniu (ja
zabije Ciebie x razy i Twoich kumpli, a potem sie zmienimy) bo jest to fizycznie mozliwe,
tak ?


poprostu odpowiedz na pytanie. Z jednej strony "mam prawo robic to co nie jest zabronione" a z drugiej nie chcesz odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 20:27, Ring5 napisał:

Bardzo. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że WAR idzie na dno. Myślę, że to chyba jednak
świadczy o tym, iż gra niezupełnie przypadła graczom do gustu, a tu z kolei mechanika
gry odgrywa sporą rolę.


Nadal uważam, że WAR miał jedno z lepszych PvP w grach MMO.

@EmperorKaligula

Bioware Mythic, a nie Mythic ;) I EA naciskając na datę premiery ;s

Poza tym WAR dostaje teraz duży apdejt - wraca system fortec w nowym wykonaniu (dla aliansów z 5 gildiami minimum możliwość claimowania) i z reliktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 21:07, EmperorKaligula napisał:

blad. WARa zabil balans.


A teraz wyobraź sobie, jak by to wyglądało, gdyby można było mieć postaci z obu stron barykady...

Dnia 20.01.2012 o 21:07, EmperorKaligula napisał:

ja tylko glosno mysle. przyznasz chyba ze jak juz ludzie nasyca sie fabula i porobia
50 lvle interesujace je klasami to problem "podkladania sie" stanie sie aktualny.


Nie wiem. Każdy mierzy własną miarką.

Jakoś nie widziałem, by w WoWie był to problem, a - co już chyba ustaliliśmy - akurat tam problemu z tworzeniem postaci z obu obozów nie ma. Czyli w teorii "podkładanie się" w PvP, zgodnie z Twoją teorią, mogłoby występować. Widziałeś je gdzieś? Bo ja nie bardzo...

Dnia 20.01.2012 o 21:07, EmperorKaligula napisał:

w mmo na maxl lvlu w sumie nie za bardzo jest co robic poza pvp, dlatego sie ''czepiam''
tego tematu ;)


Ależ proszę uprzejmie, czepiaj się, od tego jest forum. Tylko wyjaśnij mi, proszę, jak związek mają Twoje teorie spiskowe na temat tego, jak to każdy gracz tylko szuka okazji, by oszukiwać, z tym, co ja napisałem, czyli że niepotrzebnie komplikuje się czynności, które w grze już występują?

Dnia 20.01.2012 o 21:07, EmperorKaligula napisał:

poprostu odpowiedz na pytanie. Z jednej strony "mam prawo robic to co nie jest zabronione"
a z drugiej nie chcesz odpowiedz.


Czy mam prawo usmażyć sobie wątróbkę swojego kota i ją zjeść? Mam. Czy chcę to zrobić? Niekoniecznie.

Naprawdę nie rozumiem, co jest dla Ciebie niejasne w tym, co piszę... Powtarzałem już kilka razy, powtórzę jeszcze raz, tym razem ostatni: nie interesuje mnie to, co dzieje się w PvP ponieważ unikam tego trybu. Z powodu tragicznej wydajności silnika gry oraz niekoniecznie najlepszego komputera, w trakcie PvP osiągam jednocyfrowe fps, co skutecznie uniemożliwia rozgrywkę. Z tego też powodu je#$e mnie, czy ktoś wymyśli sposób na to, by zbierać fragi na własnych postaciach

Czy teraz jest to wystarczająco jasne? Bo jeśli nie, to ja się poddaję. W obecnej sytuacji, jedynym wymogiem, by dowolnie przesyłać sobie przedmioty między Impem a Repem, jest odpowiednio wysoki poziom przynajmniej jednej postaci dla każdej frakcji. Potem jest to już tylko kwestia "łańcuszkowania". Skoro opcja taka w grze występuje (w przeciwieństwie do wymyślanych przez Ciebie coraz to dziwniejszych pomysłów na "podkładanie się"), nie widzę powodu, by była ona niepotrzebnie komplikowana. Albo ją usuwamy i handel między frakcjami nie ma prawa bytu, albo zostawiamy i wtedy umożliwiamy swobodny przesył poczty. W przeciwnym wypadku mamy do czynienia z kuriozalną sytuacją, która nie ma większego sensu.

@ Deathscythe

Dnia 20.01.2012 o 21:07, EmperorKaligula napisał:

Nadal uważam, że WAR miał jedno z lepszych PvP w grach MMO.


Ale ja nie powiedziałem, że nie ma. Powiedziałem jedynie, że gra idzie na dno. PvP to jedynie fragment tej gry. Który, swoją drogą, niezbyt przypadł mi do gustu. Ale to już temat na rozmowę w innym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ w WARze można mieć postacie po obu stronach barykady już do dłuższego czasu (zaryzykuję stwierdzenie, że ponad 6 miesięcy). Załatwiono to bardzo elegancko: logując się na jedną stronę, masz 8 godzin cooldowna na możliwość zalogowania się na druga stronę.

I z tym chodzeniem na dno to ciężko stwierdzić. Pomimo tego, że są tylko 2 serwery, to gra ma szanse utrzymać się przez kolejny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2012 o 19:34, EmperorKaligula napisał:

zdanie podtrzumuje. bardzo slabo Ci wychodzi prowokowanie. Przeczytaj sobie o patologii
spolecznej. Bez problemu mozna to przelozyc na spolecznosc mmo.


Prowokator to on jest dobry. Degrada za free nie dostał - moja rada, nie dyskutuj z nim. Powiedział, co wiedział EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś dorwać fioletowy kryształ do lightsabera poprzez kupowanie itemów u commendation vendorów i wyciąganie owego krszystału z przedmiotu?
Właśnie dostałem pomarańczowy miecz, i z fioletowym miałbym +100 respectu w Old Markecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie da się wyjąć fioletowych kryształów na obecnym buildzie - zrobić też się ich nie da jeśli się nie mylę.
W Artifice nie ma kompletnie fioletowych kryształów w spisie craftów.
Miecze z nimi to PVP gear który nie jest modyfikowalny.
Przynajmniej tak to wygląda po stronie imperium.


@Undertaker

Prawda zabolała ?
Widać słoma tez z butów wychodzi jak musisz sobie e-pena przedłużać latając po forum i pisząc o mojej osobie [czuję się zaszczycony, ze aż tak cię wciągnęło, tylko nerdgazmu nie dostań], no ale jak się nie ma argumentów to zostaje tylko niskich lotów chamstwo, ot taki polski standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować