Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Na Tweeterze któryś z devów zapowiadał, że lada dzień wejdzie poprawka optymalizacji w związku z hmm 14 czy 15 edycją shit stormu na forum jakim jest temat Horrid FPS [tu piękny ukłon do wszystkich oszołomów co twierdziły, że przecież nie ma problemu, wasz e-pen zmalał w tym momencie o 15 cm :)], może to w tym patchu łaskawcy raczą nas obdarować tą jakże pożądaną poprawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 10:54, Reinvented napisał:

Serwery offline do 13:00 ? Coś nowego wprowadzają czy to tylko konserwacja? ;>


Do godziny 13. 31 stycznia do 17.

scheduled maintenance for eight hours on January 31st, 2012 from 2AM CST (12AM PST/3AM EST/8AM GMT/9AM CET) until 10AM CST (8AM PST/11AM EST/4PM GMT/5PM CET)

Komunikat na patcherze jest z maintenance z 28 stycznia. Info:
http://www.swtor.com/community/showthread.php?p=2246696#edit2246696


EDIT:
OMFG ;D Nie pisać postów po przebudzeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 13:09, Deathscythe napisał:

O, proszę! Przedłużony maintenance bez ETA :) Jakież to normalne w SWTOR ;)


A po co mają podawać jak nie wiadomo czy dotrzymają terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica czy jest maintance czy serwery są offline ? I tak nie ma end gamu w tej grze, i tak nie ma PvP. Robienie kolejnych HM''ów nudzi po 10 razie, po wbiciu Valor 30-40 odechciewa Ci się czegokolwiek. Who cares...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy chcą zrobić sobie fabułę innymi klasami ?

Co nie zmienia faktu, że mnie tam godziny konserwacji walą, musi być zrobiona raz na tydzień, jest to normalne zjawisko w mmo, no-lifey plączące po forach [oficjalne forum to jest jakiś park nerdo-geeko-no-liferów o.0] mogły by sobie znaleźć jakieś konstruktywne zajęcie, poczytać książkę, wyjść na piwo z kumplem do jakiegoś fajnego pubu [polecam knajpki w który gra się np irlandzki folk albo szanty] ewentualnie pogapić się na jakieś bzdety na Yt, obejrzeć film... whatever...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 14:32, Pietro87 napisał:

Ci którzy chcą zrobić sobie fabułę innymi klasami ?

Co nie zmienia faktu, że mnie tam godziny konserwacji walą, musi być zrobiona raz na
tydzień, jest to normalne zjawisko w mmo, no-lifey plączące po forach [oficjalne forum
to jest jakiś park nerdo-geeko-no-liferów o.0] mogły by sobie znaleźć jakieś konstruktywne
zajęcie, poczytać książkę, wyjść na piwo z kumplem do jakiegoś fajnego pubu [polecam
knajpki w który gra się np irlandzki folk albo szanty] ewentualnie pogapić się na jakieś
bzdety na Yt, obejrzeć film... whatever...


Zgadzam się, tak niestety jest przy wiekszosci mmo, ludzie w pewnym momencie dostają nerwicy i wtedy wychodzi na jaw kto jest zdrowy na umysle, a kto poprostu uzalezniony. :p Mój brat swego czasu w srode przy konserwacji wowa co 10 minut sprawdzal czy aby przypadkiem serwery juz nie zostaly wlaczone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie - mnie też wpienia, jak ta konserwacja jest np w sobotę albo niedzielę jak mam wolne, nie mam nic do roboty [tzn nie mam nic do zrobienia, żadnych obowiązków w godzinach popołudniowych] a tu pograć nie można.
Ale nie zamierzam z tego powodu robić jakiegoś shitstormu na forum, mówi się trudno i tyle, muszą te konserwacje przeprowadzać, patche tez muszą wypuszczać, lipnie, że w takich godzinach ale co zrobić - nie przestawią tego dla jednego stękającego gościa przecież.
Zawsze znajdę sobie coś innego do roboty w wolny dzień.
Gry to forma rozrywki w momencie jak ludzie zaczynają do nich podchodzić zbyt poważnie i traktować niczym realne życie, to znak, że coś się dzieje :) [najczęściej z główką się dzieje nie halo]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 14:28, 4ny4 napisał:

Co za różnica czy jest maintance czy serwery są offline ? I tak nie ma end gamu w tej
grze, i tak nie ma PvP. Robienie kolejnych HM''ów nudzi po 10 razie, po wbiciu Valor
30-40 odechciewa Ci się czegokolwiek. Who cares...

Dokladnie:) Gra jak dla mnie zostala wypuszczona za wczesnie....duzo za wczesnie. 3 warzony ( z czego najczesciej gra sie w ball''a przeciwko swojej frakcji) to stanowczo za malo. O open world pvp nie wspone - gram na serverze pvp a punkty z zabijania graczy dostaje sie tylko na Ilum ( tak tak to ma sens:/). Moim zdaniem TOR nie wnosi nic a nic do swiata gier MMO i nie pociagnie dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to jest uzależnione od poziomu craftów, tak aby nie dało się najniższym i najtańszym craftem wbić 400 bez wysiłku.
W schematach obok craftów masz kolorowe kropki, w twoim wypadku pewnie będą szare, crafty które takowe kropki mają zielone dodają po +1 do poziomu skilla za wykonany craft i zero za fail, żółte +2 za wykonany i bodajże +1 za fail, pomarańczowe do maks bodajże +4 za wykonany i +1 do +2 nawet w przypadku faila, tak orientacyjnie z pamięci.

Musisz się udać do swojego trenera i kupić lepsze crafty po czym zacząć je robić.

Podobnie np z gathering missions - szare nie dodają nic do poziomu crew skilla, zielone i żółte + pomarańczowe już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 23:18, Pietro87 napisał:

W schematach obok craftów masz kolorowe kropki


Trochę inaczej:
- Zielona kropka - przedmiot może (ale wcale nie musi) dać +1 do danego Crew Skill.
- Żółta kropka - przedmiot na pewno da +1 do Crew Skill
- Pomarańczowa kropka - przedmiot daje +2 do Crew Skill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz, to już wszystko jasne :)
Ja się tam nigdy specjalnie nie wgłębiałem, ot napisałem to co pamiętam z obserwacji rozwijania swoich crew skills [Biochem już 386, muszę nazbierać śmieci na kilka ostatnich craftów i będzie full]

A niżej efekt pierwszego miesiąca grania [tzn dni jakie miałem wykupione łącznie z 90 zużyło mi się 31 bodajże ale jak grałem z tego 20-25 to góra, były takie dni, że nawet się nie logowałem, praca oj ta praca :)]

P.S.
Fioletowy artefaktwy beam charger jest nie do wykonania w cybertechu, to tak informacyjnie dla tych co tez się dziwili skąd to to wziąć.
Dostaje się go za misje Athen Defense [chyba dobrze pamiętam nazwę], aczkolwiek dostałem to ustrojstwo dopiero za 3cim razem jak kończyłem owy space combat i dopiero po tym jak wykonałem ukryty bonus, czyli pizgnąłem protonowa torpedą w główny niszczyciel wroga [w mostek - "command center"]

20120129191231

20120129191235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować