Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2012 o 16:37, Reinvented napisał:

Natomiast wszystkie nowości, dot. triala dla "wszystkich" graczy Old Republic znajdziesz
pod adresem www.swtor.com


Dzięki lecz mam problem by zakładaniu tego trial konta. Wpisuję hasło i wyskakuje taki komunikat: Create SWTOR password: field is required. O co tu chodzi ?

Edit:
problem rozwiązany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200 kB/s na sekundę. Tyle mi się ten trial pobiera. Wstyd, żeby nie potrafili nawet tak błahej rzeczy zabezpieczyć albo wydajnym systemem P2P albo dobrymi serwerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 23:05, Mercuror napisał:

200 kB/s na sekundę. Tyle mi się ten trial pobiera. Wstyd, żeby nie potrafili nawet tak
błahej rzeczy zabezpieczyć albo wydajnym systemem P2P albo dobrymi serwerami.


Nie pobiera ci się trial, tylko cały klient gry. Po zainstalowaniu i aktywowaniu konta do "pełnej wersji" będziesz miał dostęp do całego uniwersum SW. Druga część twojej wypowiedzi to prawda, prędkość pobierania jest naprawdę kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ma wspólnego to, czy pobieram 500 MB czy 10 GB z prędkością tego pobierania?

Natomiast pograłem. 5 minut. Tragiczna optymalizacja, dziecinny styl graficzny, który w grze rzuca się jeszcze bardziej w oczy, niż na filmikach, zero klimatu KotORów. Trial zabije tę grę, w życiu jej nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cze, siostrzeniec w Niemczech kupil ta gre, bo myslal, ze jest za darmo (w n´sensie bez abonamentu). Zwrocic sie jej nie dalo, wiec zainstalowalismy, zarejestrowalismy itd. I nadal nie mozna grac, napisane jest, ye gra nie jest aktywna. Kodu rejestracyjnego nie da sie wykorzystac do przedluzenia konta, wiec to znaczy, ze koszt gry (40ojro) nie obejmuje chociaz miesiaca abonamentu?!

Ach te niemieckie klawiatury (kto zna to wie)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda nowa kopia TORa daje ci darmowe 30 dni grania.
Musicie sobie ustawić subskrypcję, formy płatności i prawidłowo zarejestrować produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 16:14, Pietro87 napisał:

Każda nowa kopia TORa daje ci darmowe 30 dni grania.
Musicie sobie ustawić subskrypcję, formy płatności i prawidłowo zarejestrować produkt.


Zarejestrowalismy. Zainstalowalem gre, a w menu zw z abonamenem (i mozliwosmiami zaplaty) pisze brak abonamentu

EDITÖ Jest:
Abonnement

Du hast 29 Tagen Spielzeit übrig. Du musst ein sich automatisch verlängerndes Abonnement abschließ en oder einen Spielzeit-Code einlö sen, bevor du spielen kannst. Wenn du für ein sich automatisch verlängerndes Abonnement angemeldet bist, wird der Betrag am Ende deiner derzeitigen Spielzeit abgebucht.

Zaraz to powoli sobie przetlumacye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 16:12, Jackal-pl napisał:

I nadal nie mozna grac, napisane jest, ye gra nie jest aktywna. Kodu rejestracyjnego
nie da sie wykorzystac do przedluzenia konta, wiec to znaczy, ze koszt gry (40ojro) nie
obejmuje chociaz miesiaca abonamentu?!

>

Ależ oczywiście że obejmuje 30 dniowy abonament, aby jednak mieć te 30 dni na swoim koncie. Musisz kupić jeszcze do tego Kartę Pre-Paid na 60 dni lub bezpłatnie wpisać dane swojej karty kredytowej, i później je usunąć aby aktywować w pełni swoje konto.

Rasumując musisz mieć Grę + Kartę PrePaid lub Kartę Płatniczą. Aby otrzymać 30 dni z pudełka + 60 dni z prepaida.
Natomiast jeśli użyjesz karty, wtedy masz tylko 30 dni. Mam nadzieje że wszystko jest zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 16:19, Reinvented napisał:

> I nadal nie mozna grac, napisane jest, ye gra nie jest aktywna. Kodu rejestracyjnego

> nie da sie wykorzystac do przedluzenia konta, wiec to znaczy, ze koszt gry (40ojro)
nie
> obejmuje chociaz miesiaca abonamentu?!
>

Ależ oczywiście że obejmuje 30 dniowy abonament, aby jednak mieć te 30 dni na swoim koncie.
Musisz kupić jeszcze do tego Kartę Pre-Paid na 60 dni lub bezpłatnie wpisać dane swojej
karty kredytowej, i później je usunąć aby aktywować w pełni swoje konto.

Rasumując musisz mieć Grę + Kartę PrePaid lub Kartę Płatniczą. Aby otrzymać 30 dni z
pudełka + 60 dni z prepaida.
Natomiast jeśli użyjesz karty, wtedy masz tylko 30 dni. Mam nadzieje że wszystko jest
zrozumiałe.

Okej, na szczescie mam przy sobie. Wpisuje dane karty i potem usuwam i mozemy grac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 16:29, Jackal-pl napisał:

Zapomniales dodac, ze od razu trzeba dokonac transakcji! Za minimum 6 dych.....



Nie musisz żadnej transakcji dokonywać, musisz zapisać się na subskrypcję - wybierz sobie tą miesięczną na planie 30dniowym, zatwierdź - nic ci z karty nie pobiorą. Potem jak już całe konto będzie aktywne zwyczajnie ją anulujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 16:41, Pietro87 napisał:

> Zapomniales dodac, ze od razu trzeba dokonac transakcji! Za minimum 6 dych.....

>


Nie musisz żadnej transakcji dokonywać, musisz zapisać się na subskrypcję - wybierz sobie
tą miesięczną na planie 30dniowym, zatwierdź - nic ci z karty nie pobiorą. Potem jak
już całe konto będzie aktywne zwyczajnie ją anulujesz.

Mam dwie karty MC (Mbank i Sync) i przy kazdej wyskakuje:
We''re sorry, but we can''t perform transactions to this credit card. Please load a different one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2012 o 16:45, Jackal-pl napisał:

Mam dwie karty MC (Mbank i Sync) i przy kazdej wyskakuje:
We''re sorry, but we can''t perform transactions to this credit card. Please load a different
one.



Karty imienne wypukłe ? Takie które nadają się do płatności internetowych ?
Czy na kontach podpiętych do tych kart znajdują się środki ? Transakcja nie ściąga żadnych pieniędzy ale sprawdza czy karty są wiarygodne - jeśli na kontach jest poniżej 1 euro/dolara [odpowiednika tej kwoty w jakiejkolwiek innej walucie] to system może je odrzucać. U mnie było swego czasu to samo z kartą MC dopiero jak przelałem na konto środki karta zaskoczyła.
Istnieje tez możliwość, że zwyczajnie twoje karty nie są obsługiwane - wtedy faktycznie pozostaje wam kupno pre-paidu na 30 lub 60 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mbanku jest 2pln a Syncu 99 gr :D
Zadzwonie do kumpla, powiem, zeby mi poyzcyzl 60 zloty. Najwzyzej strace ten miesiac, ale czego nie robi sie dla siostrzenca.
Napisze jeszcze co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 16:59, Jackal-pl napisał:

Na mbanku jest 2pln a Syncu 99 gr :D
Zadzwonie do kumpla, powiem, zeby mi poyzcyzl 60 zloty. Najwzyzej strace ten miesiac,
ale czego nie robi sie dla siostrzenca.
Napisze jeszcze co i jak.


Sprawdź na koncie w mbanku czy nie masz limitów wyzerowanych. Jeśli nigdy nie używałeś karty w internecie, albo jeśli niedawno kartę wymieniałeś, limity na transakcje internetowe będą 0zł. Zmień to na ile uważasz za stosowne.
Masz to na swoim koncie w zakładce "karty" ==> zmiana limitów ==> modyfikuj. Musisz ustawić limit dzienny i miesięczny w transakcjach internetowych.
Miałem identyczną sytuację. Też nie chciało mi karty przyjąć zanim tego nie zmieniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to techniczny syf, odpala się niemiłosiernie długo, wyłącza jeszcze dłużej, zdarzają się dziwne bugi jak np. wrogowie wpadający w podłoże, ale nadal nas atakujący (ale my nie możemy im nic zrobić!) itp. Ponadto gra za bardzo haczy jak na oferowaną grafikę, ale to już wina laptopa.

Sama gra dość przyjemna, chociaż trooperem znudziłem się już po kilku poziomach. Naprawdę Bio nie było stać na nic więcej niż NPC-e wyrzucające mi w twarz "GDZIEŻEŚCIE BYLI, ŻOŁNIERZE, GDY NAS ZABIJALI, WSTYDŹCIE SIĘ!!!"? Serio? Przeszedłem z bólami ten prolog, zrobiłem sobie sith warriorkę i gra się o niebo lepiej.

Ale niestety to nadal kolejna wariacja WoW-a. Może "questuje" się przyjemniej i zadania są fajniej oprawione, no i gra jest w porządku dla kogoś, kto gra samotnie - ale w takim razie po co było robić z tego MMORPG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 10:45, Demagol napisał:

Ta gra to techniczny syf, odpala się niemiłosiernie długo, wyłącza jeszcze dłużej, zdarzają
się dziwne bugi jak np. wrogowie wpadający w podłoże, ale nadal nas atakujący (ale my
nie możemy im nic zrobić!) itp. Ponadto gra za bardzo haczy jak na oferowaną grafikę,
ale to już wina laptopa.


Optymalizacja jest słaba to prawda bo silnik graficzny jest do niczego, cieszę się też że właśnie teraz trafiłeś na trial czy też grę, ponieważ ten czas wczytywania skrócili się teraz o prawie połowę, więc możesz sobie wyobrazić jak kiedyś wszystko się wczytywało. :D

Dnia 13.07.2012 o 10:45, Demagol napisał:

Sama gra dość przyjemna, chociaż trooperem znudziłem się już po kilku poziomach. Naprawdę
Bio nie było stać na nic więcej niż NPC-e wyrzucające mi w twarz "GDZIEŻEŚCIE BYLI, ŻOŁNIERZE,
GDY NAS ZABIJALI, WSTYDŹCIE SIĘ!!!"? Serio? Przeszedłem z bólami ten prolog, zrobiłem
sobie sith warriorkę i gra się o niebo lepiej.


Sith Warrior tak jak i Jedi Knight ma jedną z najlepszych kampanii w TOR''rze. Więc nie dziwię się że gra ci się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak i bylo. Limity wyzerowane. Zrobilem przez paypala i na razie gramy. Wlasciwie to siostrzeniec, bo ja niemiecki srednio i po prostu nie wszystko rozumiem. I wkasnie mam tutaj pytanie czy da sie zmienic jezyk gry (chociaz napisy) na angielskie? Przegladalem pobieznie opcje i Sprache nie znalazlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować