Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2012 o 14:58, Demi23 napisał:


Jeśli mogę się wtrącić. Gram na tym serwerze i nie polecam. Są ogromne kolejki na serwer.
Gram teraz na jakimś amerykańskim PVE i nie ma lagów, no i o wiele mniej ludzi.


właśnie się przekonałem 30 min kolejka, aż odechciewa się grać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się takie coś często zdarza, jak spadają mi fpsy (a spadają często na dużych obszarach xD). Znacznie gorszy błąd to zapadający się pod ziemię NPC-e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 20:12, Demagol napisał:

Mi się takie coś często zdarza, jak spadają mi fpsy (a spadają często na dużych
obszarach xD). Znacznie gorszy błąd to zapadający się pod ziemię NPC-e.

Dzięki za info. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ważne pytanie zanim zaczne gdzieś latać. jak ja jakies low lvlowe misje grupowe.
I tam będą jakieś ścieżki dialogowe, to co musze zrobić, aby nikt mi nie popieprzył dialogów, ani ja jemu.
czy se ne da i nie mam co się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 20:40, Zgreed66 napisał:

W sumie ważne pytanie zanim zaczne gdzieś latać. jak ja jakies low lvlowe misje grupowe.
I tam będą jakieś ścieżki dialogowe, to co musze zrobić, aby nikt mi nie popieprzył dialogów,
ani ja jemu.
czy se ne da i nie mam co się martwić?


Nie masz się czym martwić. Misje grupowe można powtarzać ile wlezie i nie mają na nic wpływu, a nawet jeśli twój towarzysz powie coś na "złe" punkty to ty wybierasz swoją odpowiedź i zgodnie z tym co wybrałeś dostaniesz punkty (do light/dark). A w questach ze story line jak ktoś ci pomaga to nie może się w ogóle odezwać, więc wątku fabularnego Ci nie zepsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 11:56, mufur napisał:

Nic nie jest zamrożone. Mam f2p na jednym serwerze 4 postacie i mogę grać każdą.


W teorii powinny być zamrożone, więc "nic straconego", jeszcze mogą się zorientować, że nie zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, jako iż mój mózg ma w pamięci świetne momenty spędzone z gildią i ogólnie klimat giery mam ogromną ochotę wrócić do gry, zwłaszcza, że te 30zł kusi. Mam pytanko: czy można przenieść postać na dowolny serwer? Jakiś czas temu była wielka migracja i z Goluud Corridor przeniosło mnie na The Red Eclipse czyli z PvE na PvE. A z racji, że u mnie swtor.com ciągle wywala z maintenace (cały tydzień już tak) a ostatnio jak strona działała to opcja transferu była kompletnie niedostępna. Czy mógłbym przenieść postać z Red Eclipse na Tomb of Freedon Nadd? to 46 shadow więc zaoszczędziło by mi to sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 23:18, alexiej napisał:

Raczej sptawdzanie polega na tym, czy potrafisz się zalogować - pytają o imię, miejsce
zamieszkania i o pytnia sekretne, ale ja odpowiedziałem że nie pamiętam i i tak zadziałali
:)

A pamiętasz przy wybieraniu opcji "if you are having problems with X please press X" który dział wybrałeś, żeby się do supportu dodzwonić, bo ja przemieliłem kilka działów i jakieś 10 zł poszło, a mojego "problemu" z wymienianych nie znalazłem - był bliski, że jeśli ktoś włamał / zhakował Ci konto wciśnij 1. A problemem moim nie jest zhakowane konto tylko problem z usuniętym authenticatorem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 13:01, Fumiko napisał:

> Gra ktoś z was może na Progenitorze? :P

Ja gram.


A po której stronie? Szukam ciekawych ludzi do rp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 15:03, Deturis napisał:

A pamiętasz przy wybieraniu opcji "if you are having problems with X please press X"
który dział wybrałeś, żeby się do supportu dodzwonić, bo ja przemieliłem kilka działów
i jakieś 10 zł poszło, a mojego "problemu" z wymienianych nie znalazłem - był bliski,
że jeśli ktoś włamał / zhakował Ci konto wciśnij 1. A problemem moim nie jest zhakowane
konto tylko problem z usuniętym authenticatorem. :/


1-3-3-1-3

Taka była kombinacja u mnie, ale ja pozbywałem się pytania ... inna sprawa że na daremni - dziś zapytało mnie o coś innego i znowu konto zablokowałem ;x

Szkoda że mi na laptopie gra nie działa ... w WoW pykałem a ToR nie działa ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 17:42, Azazell napisał:

Panowie gdzie się zmienia/ dodaje ulepszenia statku w SWTOR?


Jak masz zakładkę wyposażenia postaci to tam też możesz wybrać kompana i właśnie statek. A ulepszenia na statku flagowym się kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 17:22, CatInABag napisał:

> A kto gra na Tomb of Freedon Nadd jeśli można spytać? :)
>

Ja :)


O, ja też, podasz nick może:)? Albo ja - lvl 30 Takald (vanguard), lvl 10 chyba Inastel (Inquisitor).

@Sipso2008
Obecnie wyświetla mi że jest character transfer niedostępny, popatrz może tu:
http://www.swtor.com/support/helpcenter/5268

Przepraszam za dwa pod rząd, nie da się chyba usunąć, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować