Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Jak zmienić ściezke przy instalacji klienta? W program files na C probuje mi zainstalować.


Ciekawe kto na C ma 25GB miejsca, zwłaszcza z posiadaczy dysków SSD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2013 o 22:11, Pupu2 napisał:

Ciekawe kto na C ma 25GB miejsca, zwłaszcza z posiadaczy dysków SSD.


Każdy przeciętny gracz ?
Mój dysk systemowy zawsze opiewał na około 80 gb minimum [w starym kompie z hdd miał 100, w nowym z ssd ma właśnie 80] więc nie wiem gdzie tu problem.
A ścieżkę instalacji zmienia się na początku w zaawansowanych opcjach instalatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku mam wybór jezyka.

Potem jedynie next albo cancel.
Następnie I accept terms albo I do not accept terms.
następnie Express install i custom install i tutaj podejrzewam, ze powinno sie moc zmeinci sciezke. Nie ma nic.

Jakby kazda gra była takim swotorem to nawet te 80GB szybko by sie zuzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2013 o 22:43, Pupu2 napisał:

następnie Express install i custom install i tutaj podejrzewam, ze powinno sie moc zmeinci
sciezke. Nie ma nic.


Z tego co kojarze przy każdej grze jakiej instaluje zaznaczając "Express install" instaluje mi grę tam gdzie on chce, czyli prawie zawsze na dysku C. Wybierając opcje "Custom install" i zaznaczając "next" zawsze ukazuję się wybór ścieżki gdzie zainstalować jak i czasami opcje co chcesz a co nie chcesz żeby się zainstalowało.
Nie pamiętam jak było przy instalowywaniu SWToR ale napewno nie miałem tej gry na dysku C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm czy ktoś chce pograć za free w SW TOR z wykupioną subskrypcją do 20 lutego? Bo kurcze mi pobrali z konta forsę a szczerze ja nie mam czasu na tą grę :). Tylko kurcze mam nadzieję, że trafię na zaufaną i uczciwą osobę i nie zabierze mi konta oraz nie skasuje mojej postaci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 11:09, Azazell napisał:

Tylko kurcze mam nadzieję, że trafię na zaufaną i uczciwą osobę i nie zabierze mi konta oraz nie skasuje mojej
postaci :P

Trafiłeś w swoich poszukiwaniach do najlepszego z możliwych miejsc, by taki właśnie cel osiągnąć - do internetów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 11:09, Azazell napisał:

Hmm czy ktoś chce pograć za free w SW TOR z wykupioną subskrypcją do 20 lutego? Bo kurcze
mi pobrali z konta forsę a szczerze ja nie mam czasu na tą grę :). Tylko kurcze mam nadzieję,
że trafię na zaufaną i uczciwą osobę i nie zabierze mi konta oraz nie skasuje mojej postaci
:P


Lepiej zapytaj znajomych. Nikomu z sieci bym konta nie oddawał. Zwłaszcza, że masz przypisane jakieś konta bankwe czy coś do tego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2013 o 11:09, Azazell napisał:

Hmm czy ktoś chce pograć za free w SW TOR z wykupioną subskrypcją do 20 lutego? Bo kurcze
mi pobrali z konta forsę a szczerze ja nie mam czasu na tą grę :). Tylko kurcze mam nadzieję,
że trafię na zaufaną i uczciwą osobę i nie zabierze mi konta oraz nie skasuje mojej postaci
:P


I serio wolisz tak ryzykować, łamiąc przy okazji EULĘ, niż po prostu żeby ta kasa przepadła? o.O

Stary, nie czaję tej logiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w wersji f2p co mozna robic poza watkiem fabularnym ? jest cos ciekawego w endgame do czego nie trzeba wykupowac pelnego konta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 16:45, Fumiko napisał:

I serio wolisz tak ryzykować, łamiąc przy okazji EULĘ, niż po prostu żeby ta kasa przepadła?
o.O

Stary, nie czaję tej logiki...


To może jednak znajdę czas i sam pogram :p

-----------------------
Panowie mam pytanie

Czy w dalszej fazie wątku fabularnego będziemy mieli wybor gdzie lecieć na jakie planety? Ja bodajże teraz ejstem na Tatooine (jedi) i miałem wybór do innej planety - Troszkę mało to urozmaicone.

Chociaż się wkurzyłem bo na tatooine nie moge takeigo bossa pokonać ;/ za sillny dla mnie i nie wiem czy się dalej męczyc czy iść co innego robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będzie jako takiego wyboru.

Wątek główny po kolei poprowadzi cię przez wszystkie, w niektórych momentach (jak np. twój wspomniany), daje opcję by polecieć na planetę z wyższym levelem questów (tatooine ma chyba 24-28, a alderaan 28+). Ale tak czy siak będziesz musiał wykonać zadania na obu planetach.
Każda klasa leci kolejno przez te same planety.

Jak za silny to poproś o pomoc na czacie, albo podbij sobie level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 18:09, Sipso2008 napisał:

Nie, nie będzie jako takiego wyboru.

Wątek główny po kolei poprowadzi cię przez wszystkie, w niektórych momentach (jak np.
twój wspomniany), daje opcję by polecieć na planetę z wyższym levelem questów (tatooine
ma chyba 24-28, a alderaan 28+). Ale tak czy siak będziesz musiał wykonać zadania na
obu planetach.
Każda klasa leci kolejno przez te same planety.

Jak za silny to poproś o pomoc na czacie, albo podbij sobie level.



Hmm dzięki.

Jak długa jest gra? Chodzi mi fabułę dla jednej klasy? Gram jedi Sentinel i jestem tera na Tatooine.. Daleko do konca fabuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Na pierwszej postaci 50 wbiłem po dwóch tygodniach ostrej gry, a wątek główny kończy się ciutkę po osiągnięciu 50 na przed ostatniej planecie. Ogólnie zostało ci 7 planet, plus jedna po wątku głównym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 18:30, Sipso2008 napisał:

Hmm. Na pierwszej postaci 50 wbiłem po dwóch tygodniach ostrej gry, a wątek główny kończy
się ciutkę po osiągnięciu 50 na przed ostatniej planecie. Ogólnie zostało ci 7 planet,
plus jedna po wątku głównym.


O boże :P To w cholere jeszcze czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 18:58, Sipso2008 napisał:

Właśnie w skali mmo to wcale nie tak dużo :)


Ja to lubie MMO grać i zwiedzać świat :) uwielbiam!

w SW te światy są bardzo fajne i urozmaicone. Coruscant rewelacyjne! Wielkim plusem MMO jest to, że ma fabułę bo inne tego typu gry nudzą mnie po paru godzinach lub dniach. a w SWTOR w tamtym roku dość długo grałem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest w grze pokazana twarz Imperatora? Widziałem z nim jakiś filmik, ale miał tak jakby obwiniętą twarz jakimiś bandażami czy cholera wie czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Azazell no tak, w sumie zwiedzania rzeczywiście troche jest. Ja gdzieś w połowie zacząłem do 50 gnać i po nudnym Hoth nie chciało mi się odkrywać map na 100%.

@Ecko09 -

Spoiler

tak jest. Grając jako Jedi Knight go zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować