Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Na 18 poziomie trudno cokolwiek wyjaśniać. Umiejętności masz niewiele. Sprawdź czy gear masz aktualny. Pamiętaj używać interrupta, bo na 18 lvl właśnie go dostałeś. Talenty też poza zwykłym zwiększeniem dmg i zmniejszeniem cd na tym etapie nie dają. Poczytaj może podstawowy guide jakiś jak grać klasą, bo jeśli na tym etapie masz już problemy ze story questami to nie wróży dobrze. Skoro grasz dpsem, to miej Mako ustawioną na healowanie.
Przede wszystkim używaj cc i interrupta. Ustaw sobie ui tak byś miał target castbar w widocznym miejscu.

Pamiętaj też o statach. Dla dps powertech priorytet wygląda tak:
Aim > Accuracy > Power > Surge > Crit


Ogólnie polecam zrobić tanka. Raz, że łatwiej levelować. Dwa, że szybciej znajdujesz party na cokolwiek (tanków jest mało). Trzy, powertech to najłatwiejszy tank, więc nie ma wielkiej spiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem sobie miesiąc do SW TORa bo byl dosc tanio na G2A. W wakacje zaczynam :) Mam nadzieję że się nbie zawiodę, choć f2p mi się bardzo podobało a jedyne co mi przeszkadzało to tony ograniczeń. Jak myślicie, zaczynać nową postacią czy kontynuować mojego 14lvl Smugglera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 12:53, Kirabaxior napisał:

Jak myślicie, zaczynać nową postacią czy kontynuować mojego 14lvl Smugglera?


To zależy. Jeśli podoba Ci się styl gry smugglerem, to raczej kontynuować, nie ma sensu zaczynać od początku. Natomiast jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, korzystając jednocześnie z "dobrodziejstw" suba, to stwórz nową postać. Ma to m.in. tę zaletę, że mając suba możesz wybrać rasę niedostępną dla f2p (nie pamiętam już dokładnie, ale chyba zablokowani są m.in. Chiss) a gdy sub się skończy, nadal możesz tą rasą grać.

Jeśli idzie o kwestie fabularne, to poleciłbym Bounty Huntera, ma chyba najciekawszą fabułę, ewentualnie Inquisitora (tu z kolei dochodzą, mniej lub bardziej zamierzone, wątki o lekkim zabarwieniu humorystycznym).

Kolejna rzecz, to czy planujesz skupić się na singlu czy bardziej w multi iść, biegać na flashpointy i raidy. Nie wiem, jak jest teraz, bo już parę miesięcy nie grałem, ale wtedy najlepiej było stworzyć healera albo tanka. DPSów było na łopaty i zwykle musieli baaaaaardzo długo czekać na przyłączenie do drużyny, podczas gdy u healera było to praktycznie natychmiastowe. Tank był gdzieś pośrodku, bo trochę ich było, ale nie takie zatrzęsienie, jak DPSów.

Czytam sobie to wszystko co napisałem, i odnoszę wrażenie, że chyba nie do końca odpowiedziałem Ci na pytanie :D Może zatem spróbujmy krótko - jeśli nie jest Ci szkoda czasu przeznaczonego na tego smugglera, wywal go i zacznij od nowa. Będziesz m.in. mógł normalnie rozwijać sobie Crew Skills (jako f2p nie masz dostępu do wszystkich), a to jednak trochę się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, mi tam miło ze się rozpisałeś :D Ogólnie na fabule mi aż tak nie zależy. Bardziej żeby właśnie grać z ludźmi. Smugglerem fajnie mi się grało, i nim pewnie skończę fabułę ale też zrobię tego healera bo lubię grać supportami. Pod jaką klasą go znajdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 13:44, Kirabaxior napisał:

Czyli nawet moj smuggler moglby byc healerem? Chociaż nim chyba juz wybralem specjalizację,
to z trzymaniem dwóch pistoletów na raz.


Czyli wybrałeś Gunslinger'a, który jest czystym dps. Jeżeli wybrałbyś Scoundrel''a miałbyś opcję leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mowy o zmianie specjalizacji?
Edit: Chociaz na razie pogram sobie tym Gunslingerem. Zalozyc nowa postac i wybrac specjalizacje nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kirabaxior moim zdaniem wybrałeś jedną z lepszych sub-class jeżeli będziesz chciał się pobawić w end-game. Scoundler na end-game brany jest jedynie jako healer, bardzo rzadko spotykałem ich na operacjach jako dps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenia by było tyle, że nawet fani by sobie nie poradzili :) Ale język trudny nie jest, szczególnie że opisów questów raczej czytać nie będziesz (choć zdarzają się perełki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graczy jest w miarę sporo, EA połączyło niektóre serwery. Przy każdym z nich masz znacznik, czy jest dużo graczy, czy mało :) Ale te PVP nie są chyba zbyt popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Community w tej grze to same niemowy? Staram się znaleźć party, nie dość, że wszyscy odrzucają to jeszcze nikt, powtarzam NIKT nie odpowiedział na moje zaczepki słowne.

A no i [m-I] jak można zakazać whispera postacią F2P.... Będzie więcej takich jaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 20:42, nightfaler napisał:

A no i [m-I] jak można zakazać whispera postacią F2P.... Będzie więcej takich jaj?


Degrad -1 za słownictwo. Poza tym byłeś wielokrotnie za to karany, i masz zdjętego warunkowo bana, gdzie obiecywałeś poprawę, zobaczę raz jeszcze gdzieś wulgaryzm dostaniesz stałego bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować