Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

3987 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2014 o 15:11, Manigoldo napisał:

Mimo, że będę grał z kolegą, tak on zwykle ostro gra w porach, w których ja już nie mogę,
zatem powiem tak: solo.


Jak solo to Assassin. Różnicę w dpsie (czyli likwidowaniu kolejnych przeciwników, co równa się prędkości kończenia questów) zauważysz natychmiast. Przy Heroic Questach (2+ lub 4) nie trzeba mieć konkretnych klas w ekipie, każda klasa sobie poradzi a Flashpointy zawsze możesz robić sam po nabiciu kilku (-nastu) dodatkowych poziomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2014 o 15:14, Ring5 napisał:

Jak solo to Assassin. Różnicę w dpsie (czyli likwidowaniu kolejnych przeciwników, co
równa się prędkości kończenia questów) zauważysz natychmiast. Przy Heroic Questach (2+
lub 4) nie trzeba mieć konkretnych klas w ekipie, każda klasa sobie poradzi a Flashpointy
zawsze możesz robić sam po nabiciu kilku (-nastu) dodatkowych poziomów.

Czyli będę Sith Inquisitorem ze specjalizacją Assassin i będę miał podwójny miecz świetlny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2014 o 15:18, Manigoldo napisał:

Czyli będę Sith Inquisitorem ze specjalizacją Assassin i będę miał podwójny miecz świetlny?


Tak na pierszą część. Bierzesz Inquisitora a na 10 poziomie wybierasz specjalizację Assassin (jako Assassin masz do wyboru drzewko tanka lub dpsa). Jeśli pytasz o double-bladed lightsaber (jak miecz Dartha Maula), to tak. Jeśli pytasz o DWA miecze, to nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2014 o 15:51, Ring5 napisał:

Tak na pierszą część. Bierzesz Inquisitora a na 10 poziomie wybierasz specjalizację Assassin
(jako Assassin masz do wyboru drzewko tanka lub dpsa). Jeśli pytasz o double-bladed lightsaber
(jak miecz Dartha Maula), to tak. Jeśli pytasz o DWA miecze, to nie :)

Aha, dzięki! :) Zatem myślę, że w DPS pójdę. I tak, pytałem o double-bladed one ;) dzięki za porady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2014 o 15:51, Ring5 napisał:

Tak na pierszą część. Bierzesz Inquisitora a na 10 poziomie wybierasz specjalizację Assassin
(jako Assassin masz do wyboru drzewko tanka lub dpsa). Jeśli pytasz o double-bladed lightsaber
(jak miecz Dartha Maula), to tak. Jeśli pytasz o DWA miecze, to nie :)

Wybacz, że jeszcze truję głowę. Znalazłem klucz na keye.pl ( http://www.keye.pl/games/product/id/3414/Star-Wars-The-Old-Republic-The-Old-Republic-+-30-dni), który domyślnie powinien mi uaktualnić konto z f2p do full i dodać 30 dni pełnoprawnej gry. Martwi mnie tylko to: "dla nowo utworzonych kont SWOTR." Czy zatem jeśli mam konto juz zalozone f2p, to czy ten kod zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2014 o 17:02, Manigoldo napisał:

Wybacz, że jeszcze truję głowę. Znalazłem klucz na keye.pl ( http://www.keye.pl/games/product/id/3414/Star-Wars-The-Old-Republic-The-Old-Republic-+-30-dni),
który domyślnie powinien mi uaktualnić konto z f2p do full i dodać 30 dni pełnoprawnej
gry. Martwi mnie tylko to: "dla nowo utworzonych kont SWOTR." Czy zatem jeśli
mam konto juz zalozone f2p, to czy ten kod zadziała?


Nie powinien działać, jednak nie jestem pewien na sto procent. Alternatywą jest zakup 30 dni subskrypcji z z poziomu oficjalnej strony. Wychodzi koło 25zł jeśli dobrze pamiętam, a na pewno zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2014 o 17:14, Oxva napisał:

Nie powinien działać, jednak nie jestem pewien na sto procent. Alternatywą jest zakup
30 dni subskrypcji z z poziomu oficjalnej strony. Wychodzi koło 25zł jeśli dobrze pamiętam,
a na pewno zadziała.

Czy strona obsługuje PayPala ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2014 o 17:02, Manigoldo napisał:

Znalazłem klucz na keye.pl


Najlepiej skontaktuj się z ich obsługą klienta, czat działa chyba do 22 czy 23, jakoś tak (przynajmniej kiedyś tak było). PayPal jak najbardziej obsługiwany, transfery również, klucze przychodzą błyskawicznie (kilka - kilkanaście sekund, jak korzystam z mTransferu w mBanku). Podejrzewam, że hasło "nowo utworzonych" oznacza raczej, że nie może to być konto premium, czyli takie, które już miało suba, ale powtarzam - to mój domysł jedynie i mogę się mylić, więc lepiej u nich to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2014 o 19:39, Ring5 napisał:

Najlepiej skontaktuj się z ich obsługą klienta, czat działa chyba do 22 czy 23, jakoś
tak (przynajmniej kiedyś tak było). PayPal jak najbardziej obsługiwany, transfery również,
klucze przychodzą błyskawicznie (kilka - kilkanaście sekund, jak korzystam z mTransferu
w mBanku). Podejrzewam, że hasło "nowo utworzonych" oznacza raczej, że nie może to być
konto premium, czyli takie, które już miało suba, ale powtarzam - to mój domysł jedynie
i mogę się mylić, więc lepiej u nich to sprawdzić.

Okej, napiszę zatem do keye.pl
Co do subskrypcji, to zauważyłem, że tam jest 30zł na miesiąc... a nie ma opcji pojedynczego wykupienia miesiąca subskrypcji. :/ Więc mam nadzieję, że ta oferta od keye.pl zadziała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustawiasz suba 30zl/miesiąc. Czekasz, aż pociągnie ci z karty za jeden miesiąc. Anulujesz suba. "Kupiłeś" jeden miesiąc gry.
Sęk w tym, że do tego trzeba mieć kartę kredytową :P Jeżeli takiej nie masz to najmniejszą ilość jaką możesz kupić to właśnie 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2014 o 14:53, Sipso napisał:

Ustawiasz suba 30zl/miesiąc. Czekasz, aż pociągnie ci z karty za jeden miesiąc. Anulujesz
suba. "Kupiłeś" jeden miesiąc gry.
Sęk w tym, że do tego trzeba mieć kartę kredytową :P Jeżeli takiej nie masz to najmniejszą
ilość jaką możesz kupić to właśnie 2 miesiące.

Tzn. kartę kredytową mam, ale nie podpinam jej do żadnych gier czy serwisów. Wolę mieć pewność, że nic się z moimi pieniędzmi nie stanie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż dobra, zdecydowałem się jednak na opcję z PayPalem powiązanym z kartą płatniczą Visa.Problem jest jednak w tym, że kiedy chcę powiązać oba konta, to... PayPal odmawia mówiąc, że dane się nie zgadają. To dziwne, bo wszystko wpisuję dobrze. O co może chodzić?

Aha, i jeszcze jedno - czy subskrypcja na 1 miesiąc i anulowanie jej dzień po jej kupieniu jest legalnym wyjściem, jeśli chcę mieć premium przez miesiąc? (i czy po anulowaniu subskrypcji nie zniknie mi ten miesiąc?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2014 o 23:01, Manigoldo napisał:

O co może chodzić?


Ciezko powiedziec, bo problemem moze byc wszystko, nawet taki detal, jak polskie litery (w adresie wpisujesz np. Ł, ale w systemie jest L i juz sie dane nie zgadzaja).

Dnia 01.10.2014 o 23:01, Manigoldo napisał:

czy subskrypcja na 1 miesiąc i anulowanie jej dzień po jej kupieniu jest legalnym


Jesli nic nie zmienili w systemie, to jak najbardziej. Zaraz po premierze wiele osob tak robilo i wszystko dzialalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2014 o 23:26, Ring5 napisał:

Ciezko powiedziec, bo problemem moze byc wszystko, nawet taki detal, jak polskie litery
(w adresie wpisujesz np. Ł, ale w systemie jest L i juz sie dane nie zgadzaja).

W nazwie mojego miasta są 3 polskie litery. Zatem mam zmienić w adresie na PayPalu?

Dnia 01.10.2014 o 23:26, Ring5 napisał:

Jesli nic nie zmienili w systemie, to jak najbardziej. Zaraz po premierze wiele osob
tak robilo i wszystko dzialalo.

Cieszy mnie to, bo ogólnie mogę swobodnie grać właśnie przez 25 dni mniej więcej, a ten miesiąc subskrypcji by mnie usatysfakcjonował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie logowania przyszła mi wiadomość, żebym sprawdził maila i wpisał kod dostępu, który tam znajdę. Miał dotrzeć w przeciągu 15 minut i doszedł - ale jak to wyłączyć? Mam ostatnio mało czasu i nie chciałbym go marnować na czekanie na szybkie hasło dostępu czy jak to się tam nazywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 22:02, Manigoldo napisał:

jak to wyłączyć?


Się nie da się, a przynajmniej ja nic o tym nie wiem. Sam mam z tym problem, bo często jestem służbowo poza domem i wtedy zawsze każą mi wpisywać właśnie to hasło. Dziwi mnie tylko, że tyle czasu trwa otrzymanie, ja go zwykle mam w ciągu 10-15 sekund od otrzymania informacji... Gdzie masz konto pocztowe? Jeśli to jakiś tlen, gazeta bądź inny polski portal, proponuję założyć konto na gmailu, wielokrotnie już słyszałem, że polskie portale z opóźnieniem dostarczają takie maile.

Przepraszam też, że nie odpisałem na wcześniejsze pytania, kompletnie nie wiem, jakim cudem mi umknęły...

Dnia 06.10.2014 o 22:02, Manigoldo napisał:

Zatem mam zmienić w adresie na PayPalu?


Nie. Na PayPalu muszą być dokładnie tak samo, jak masz je podane w banku. Czyli jeśli w banku masz np. Łódź, to nie możesz na PayPalu mieć Lodz. Poza tym pamiętaj, że musisz mieć też odblokowane transakcje internetowe. Nie wiem gdzie masz konto, ale np. w mBanku jest osobna rubryczka (właśnie "transakcje internetowe", czy jakoś tak) i jeśli są zablokowane lub limit jest ustawiony na 0,00 zł, to PayPal będzie odrzucał takie transakcje. Ja sobie zorganizowałem osobną kartę do płatności internetowych, przypisałem ją do PayPala i skończyły się moje problemy. No i jest też trochę bezpieczniej, bo nawet, jak ktoś mi przechwyci dane PayPala, to i tak nic nie kupi, bo stan karty uzupełniam odpowiednią kwotą tuż przed transakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ok, przyszło. Za drugim razem czekałem też 5-10s. na ten kod. Podobno wykupując Security Key mozna to uniknąć, ale w sumie... krótko się czeka.
Co do podpięcia, to poszło. Teraz czekam na wyciąg z tym numerkiem potwierdzający. Nie mogąc czekać :D podpiąłem kartę kredytową.

Jeśli chodzi o grę, to z premium jest przyjemniej. Czujesz, że masz wszystkie uprawnienia, szybszy levelling... generalnie polecam. Teraz mam do wyboru Legacy Surname. :D Jak to właściwie działa? I czy zgodne z regulaminem gry będzie wybranie sobie hmm takich nazwisk jak Thrawn, Starkiller, Skywalker, Solo czy nie wiem, Dooku? ;D Chciałbym jedno z takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2014 o 18:39, Manigoldo napisał:

Za drugim razem czekałem też 5-10s. na ten kod.


I tak powinno być, jeszcze mi się nie zdarzyło czekać dłużej, niż kilkanaście sekund.

Dnia 08.10.2014 o 18:39, Manigoldo napisał:

Jeśli chodzi o grę, to z premium jest przyjemniej.


Zdecydowanie, nie da się ukryć :) Sam zaczynałem jeszcze w czasach pre-ordera, więc nawet gdy nie wykupuję suba, mam i tak status Preferred, co samo w sobie wiele zmienia.

Dnia 08.10.2014 o 18:39, Manigoldo napisał:

Jak to właściwie działa?


Działa tak, że wszystkie kolejne postaci będą nosiły takie nazwisko (może być wyświetlane przy imieniu postaci) oraz będą się do nich odnosiły odpowiednie (i odblokowane) bonusy z Legacy (np. za ukończenie danego etapu gry jedną postacią, inne mogą otrzymać jakąś dodatkową umiejętność).

Dnia 08.10.2014 o 18:39, Manigoldo napisał:

I czy zgodne z regulaminem gry będzie wybranie sobie hmm takich nazwisk
jak Thrawn, Starkiller, Skywalker, Solo czy nie wiem, Dooku? ;D Chciałbym jedno z takich.


Szczerze przyznam, że nigdy nie sprawdzałem, więc nie wiem, a wolałbym w błąd nie wprowadzać. Aczkolwiek podejrzewam, że raczej niektóre (szczególnie te ściśle związane z uniwersum SW) będą zablokowane. Poza tym pamiętaj, że na danym serwerze dane Legacy Surname może występować tylko raz, więc jeśli ktoś już takie wybrał, będziesz musiał wziąć co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować